• GoHome Professional
nepremičnine do 157 eur/m2 - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine do 157 eur/m2 - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 157 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 157 eur/m2" je bilo najdenih 1 451 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 50 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2080 m2
    • do 2600 m2
    • 2600 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2600 m2
    • 3120 m2
  •  Po ceni
    • 149 eur/m2 (malo cenejši)
    • 164 eur/m2 (malo dražje)
    • do 3700 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 103.017 €, 1493,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

1.493 m2, zazidljiva, sončna, s prekrasnim razgledom na alpe in ljubljansko kotlino. Voda in elektrika ob parceli. Urejen dostop. Do centra Ljubljane cca. 25 km, prodamo. Cena: 69,00 EUR/m2 Prodajalec nepremičnino prodaja pod pogojem, da kupec poleg kupnine plača tudi davek na promet....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 111.280 €, 648,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

648 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 111.280,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Center, 41.072 €, 604,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

604 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 41.072,00 EUR PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO – ZAZIDLJIVE PARCELE V NEBOVI, LE KORAK OD MARIBORA Skupna površina gradbenih parcel: 2.516 m² (4 parcele) – Parcela 1: 640 m² – Parcela 2: 604 m² – Parcela 3: 628 m² (PRODANO!) – Parcela 4: 644 m² + dodatna....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 28.000 €, 412,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-248 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Hočkem Pohorju v bližini hotela Tisa prodamo komunalno opremljeno parcelo (voda, elektrika). Parcela je velikosti 412 m2 in je pod naklonom, na sončni legi z lepim razgledom. Dostop je možen po dveh makadamskih cestah. Po....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 248.000 €, 3681,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v vasi Poljče pri Begunjah na Gorenjskem. Zemljišče obsega 3681m2, od tega je zazidljivih 18 % (662,58 m2) površine. Zemljišče je sončno in leži ob vznožju Begunjščice. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 97.500 €, 1450,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

1.450 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodaja stavbnega zemljišča - centralne dejavnosti, prodamo. Cena: cca 97.500,00 EUR Na odlični lokaciji v kraju Frankolovo, neposredno ob glavni cesti, je naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.450 m². Parcela je po namenski rabi predvidena....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 47.000 €, 705,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

705 m2, zazidljiva, Pohorje, mirna lokacija, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, v objemu narave, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR HOČKO POHORJE: V bližini hotela Tisa prodamo zemljišče velikosti 705 m2, z gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše. Komunalni prispevek....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sončna lega in višje v hribih .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 79.500 €, 1137,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z.K. urejeno .

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, BRUNŠVIK, 72.000 €, 1085,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.085 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, izdelan PZI projekt, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR PRODAMO ravno parcelo z GRADBENIM DOVOLJENJEM in PZI projektom, na sončni legi Odlična priložnost za nakup popolnoma ravne parcele z že izdelanim projektom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMIHEL, 125.000 €, 1893,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.893 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Parcela se nahaja na izjemno lepi, sončni in odprti lokaciji v mirnem okolju v bližini Pivke. Na parceli stoji obstoječ objekt, zgrajen leta 2011, ki ponuja odlično osnovo za prenovo, rekonstrukcijo ali ureditev po željah novega....

 
 
 
  Zemljišče, RADLJE OB DRAVI, 58.740 €, 890,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2023.,

www.indomio.si

890 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 66,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji nepozidanega stavbnega zemljišča v zaselku Vas pri Radljah ob Dravi v površini cca 790 m2 (poteka parcelacija), Po namenski rabi se parcela nahaja v območju SK – površine podeželskega naselja.....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 60.522 € na 58.344 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, RADLJE OB DRAVI, 58.344 €, 884,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 52.140 €
18.11.2025 - 60.522 €
14.03.2026 - 58.344 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 66,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji nepozidanega urejenega stavbnega zemljišča v zaselku Vas pri Radljah ob Dravi v površini 884 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju SK – površine podeželskega naselja. Infrastuktura....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 100.782 €, 1527,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.527 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 66,00 EUR/m2 Odlično zemljišče na lepi lokaciji v Celju! Odkrijte svojo oazo miru na odlični lokaciji v Zagradu. Leži na koncu naselja, kar zagotavlja brezskrbnost in zasebnost brez prometa, hkrati pa nudi pogled na zgodovinski Celjski grad.....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 65.000 €, 986,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

986 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR V vasi Obrov se prodaja zazidljiva parcela v skupni velikosti 986 m2. Del tega v velikosti 432,85 m2 je zazidljivo zemljišče, preostali del v velikosti 553,14 m2 je kmetijsko zemljišče. Parcela ima že izdelano gradbeno dovoljenje za....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 39.990 €, 610,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

610 m2, zazidljiva, Prelepa, ravna na sončni legi delno zazidljiva parcela čaka novega, lastnika, prodamo. Cena: 39.990,00 EUR DELNO ZAZIDLJIVA PARCELA – Biš pri Trnovski vasi Pozdravljeni, v objemu miru in narave, na sončni in popolnoma ravni legi, čaka svojega novega lastnika res....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 79.500 €, 1213,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2024.,

www.indomio.si

1.213 m2, zazidljiva, Svetinova ulica, odlična iskana lokacija center Šentjur, blizu Dom starejših Šentjur, komunalni vodi ob zemljišču, prodamo. Cena: 79.500,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na odlični in iskani lokaciji v centru Šentjurja, Svetinova ulica (blizu Dom starejših Šentjur).....

 
 
 
  Zemljišče, LOG, 45.000 €, 687,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-331 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logu, le 3 km iz Bistrice ob Dravi in 8 km iz Maribora, prodamo zazidljivo parcelo velikosti 687 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, vendar v celoti zazidljiva in ves dan osončena. Lokacijska informacija glede....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA, 80.000 €, 1226,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Parcela Brezovica-Kozina ob vaški poti, z rahlim nagibom, komunalna infrastruktura je ob parceli, na obrobju vasi, na mirni lokaciji z lepim razgledom. .

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.175.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, ZGORNJE HOČE - priložnost za investitorje. Gradbena parcela za gradnjo enostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Rravna in sončna lokacija, neposredna bližina narave in infrastrukture. Komunalni priključki ob parceli. OPPN v oblikovanju. Možnost priključitve sosednjih....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 166.465 €, 2561,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nesta.si

SPODNJI HOTIČ - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 47.905 €, 737,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem centru vasi ponujamo zazidljivo zemljišče z urejenim dostopom na glavno vaško asfaltirano ulico. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 133.835 €, 2059,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se zazidljiva parcela velikosti 2059 m2. Ponudba je za resne kupce, ki bi v idilični Suhokrajinski vasici gradili več hiš. So ljubitelji narave in aktivnosti ob in na Krki. So ljubitelji gozdov in gozdnih sadežev. So ljubitelji sprehodov čez gozdove in hribe. So ljubitelji....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.062.685 €, 16349,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

16.349 m2, zazidljiva, Na prodaj je sveženj gradbenih parcel v katastrski občini Bukovec - skupna površina 16.349 m2, urejena prostorska dokumentacija in odlične možnosti za takojšnjo investicijsko realizacijo, prodamo. Cena: 1.062.685,00 EUR Število parcel: 36 (parcele primerne za....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 416.195 €, 6403,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

6.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 METLIKA, Črnomaljska cesta, prodamo stavbno zemljišče v izmeri 6.403,00 m2. Zemjišče je opredeljeno kot OBMOČJE CENTRALNIH DEJAVNOSTI. Nahaja se ob cesti, v bližini avtobusne postaje in doma za ostarele. Vsa infrastruktura je v bližini,....

 
 
 
  Zemljišče, RADLJE OB DRAVI, 57.460 €, 884,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, nezazidano stavbno zemljišče, na sosednji parceli je predvidena nova gradnja, kar ponuja prednost časovno usklajene gradnje, prodamo. Cena: cca 65,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji nepozidanega urejenega stavbnega zemljišča v zaselku Vas pri....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, CERKLJE NA GORENJSKEM, 2.051.790 €, 31566,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

31.566 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Zazidljivo območje na Krvavcu - izjemna priložnost za izgradnjo projekta novega turističnega naselja. V neposredni bližini RTC Krvavec, po oceni World Ski Awards najboljšega smučišča v Sloveniji, je naprodaj večje zazidljivo območje....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI HOTIČ, 166.465 €, 2561,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2023.,

www.indomio.si

2.561 m2, zazidljiva, Na sončni legi, z lepim razgledom na okolico ob reki Savi, prodamo večje stavbno zemljišče, katero je rahlo nagnjeno proti JZ in ima pravno urejen dostop do javne ceste. Lokacija zemljišča je oddaljena 20 min vožnje do obvoznice in 5 min do Litije, do avtobusne....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRUŠKA VAS, 894.465 €, 13761,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

13.761 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Posest se nahaja znotraj poslovne cone Dobruška vas. Podrobni prostorski načrt je sprejet. Parcela je ravna. Infrastruktura: vodovod, elektrika, optika, plin in kanalizacija, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Po OPPN je dovoljena gradnja stavb....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 291.265 €, 4481,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.06.2025.,

www.indomio.si

4.481 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Pet(5) zazidljivih parcel na Turjaku. Trenutno se vrši parcelacija parcele številka 178/4 in *284/1, k.o. Turjak. Po parcelaciji bodo parcele velike od 725 do 850 m2. Nakup posamično ali v celoti, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Parcela(pet parcel)....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRUŠKA VAS, 894.465 €, 13761,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

13.761 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 894.465,00 EUR Dobruška Vas, zazidljivo zemljišče za poslovno gradnjo v izmeri 13.761m2 za ceno 65,00 EUR/m2 oz. 894.465,00 EUR, prodamo. Po sprejetem OPPN je dovoljena gradnja stavb za skladiščno, industrijsko, trgovsko,....

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

925 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo delno zazidljivo zemljišče, delno gozd v dolini Vrata pri Mojstrani. Površine razpršene gradnje - namembnost k ( površine za kmetije izven vasi), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis: Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. Namembnost: 41,8%....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 45.000 €, 694,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradilište sa započetom izgradnjom- Nova Vas .

 
 
 
  Zemljišče, KROMBERK, 130.000 €, 2012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.012 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, nezazidano stavbno zemljišče, na parceli je vodovod, elektrika, parcela ima dostop na asfaltirano občinsko cesto. Višje ležeča parcela, z odlično mirno lokacijo z krasnim razgledom, razgled vse do morja, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Kontakt....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 807)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

Pogosto uporabljeni iskalni nizi za iskanje nepremičnin

  • stanovanje ljubljana 140000 eur

Vsi mali oglasi za prodajo nepremičnin na slovenskem webu na enem mestu.

Sledite nam