Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine do 157 eur/m2" je bilo najdenih 1 451 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 50 €/m2
Omeji iskanje
09.07.2025.,
www.indomio.si
7.142 m2, za investicijo, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 55,00 EUR/m2 ZAZIDLJIVO INDUSTRIJSKO ZEMLJIŠČE – MURSKA SOBOTA, OB POMURSKI MLEKARNI (7.140 m²) Prodamo zazidljivo stavbno zemljišče v skupni izmeri 7.140 m², na odlični lokaciji v gospodarski (industrijski)....
12.09.2025.,
www.indomio.si
10.000 m2, zazidljiva, stavbnega zemljišča cca10.000 m2, sprejet OPN za gradnjo samostojnih hiš, predvidenih 9 samostojnih hiš, blizu Celjski grad, center Celje, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo večje stavbno zemljišče za investicijo na odlični lokaciji v Celju, Zagrad, Stegujev....
21.01.2023.,
www.indomio.si
2.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična lokacija, asfaltni dostop do parcele, v bližina vsa potrebna infrastruktura, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče na odlični, sončni lokaciji v Laškem (naselje Debro) v izmeri 2.086 m2. Dostop do parcele je po asfaltni....
23.05.2023.,
www.indomio.si
730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .
27.06.2025.,
www.indomio.si
1.707 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče v Lokah, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Na območju Lok naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1707 m2. Gradnja sicer v tem trenutku ni mogoča zaradi predvidenega OPPN-ja, je pa nakup zemljišča odlična priložnost za investicijo....
27.01.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Lepa lokacija za gradnjo hiše ali vikenda. Locirana je ob gozdu in ob vasi, do Ljubljane pa je cca. 30min vožnje. .
06.03.2025.,
www.indomio.si
1.082 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Zazidljiva parcela v velikosti približno 1082 m2 (točna velikost bo znana po parcelaciji) se nahaja v slikoviti vasici Iga vas, ki je del občine Loška Dolina. Ta priložnost za nakup zemljišča ponuja izjemno lokacijo s potencialom....
11.12.2025.,
www.indomio.si
1.750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR V naselju Renče, predel Žigoni, na goriškem prodamo zemljišče v skupni izmeri cca. 1750 m2, ki po namenski rabi predstavlja delno stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo ter spremljajoče dejavnosti (cca. 850 m2)....
20.03.2026.,
www.nepremicnine-novomesto.si
ŠENTJERNEJ, Levičnikova cesta, prodamo zazidljivo zemljišče, v skupni izmeri cca. 10.000,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot površine drugih območij (namenjene za: večje nakupovalne centre, sejmišča, zabaviščne parke, prireditveni prostor ter druge sorodne dejavnosti).....
06.10.2023.,
www.indomio.si
12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....
16.03.2026.,
www.indomio.si
1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....
03.12.2024.,
www.indomio.si
8.691 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 416.200,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo, ki je trenutno porasla z gozdom in ima dostop do javne ceste iz dveh smeri. Parcela je rahlo v naklonu. Lokacija je sončna in ima urejen dostop iz dveh smeri. Površine podeželskega naselja. Predviden OPPN....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281028-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 914 m2. Dana ponudba je 47 €/m2 + DDV 22%. Elektrika se nahaja na parceli voda na sosednji. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....
11.10.2025.,
www.indomio.si
6.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na voljo za nakup zazidljivo zemljišče v Starih Slemenah v bližini Žičke kartuzije. Sončna lokacija na nadmorski višini 620 m. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za 6 objektov na parcellah cca 1000 m2. Plačan komunalni prispevek. Komunalno....
05.06.2024.,
www.indomio.si
7.229 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče v sežani - prodamo, prodamo. Cena: 338.800,00 EUR V SEŽANI, blizu lokalne ceste proti Lokvi, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Parcela je velika 7 229 m2. Za gradnjo je predviden del parcele velikosti v velikosti 4 482 m2, ostalo....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111028-34 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEŽANI, blizu lokalne ceste proti Lokvi, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Parcela je velika 7 229 m2. Za gradnjo je predviden del parcele velikosti v velikosti 4 482 m2, ostalo je gozdno zemljišče. Sežana predstavlja gospodarsko....
01.03.2026.,
www.indomio.si
2.147 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 2.147 m², ki se nahaja na mirni, zeleni....
23.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281008-391 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Dobrna ob regionalni cesti Vojnik - Velenje, imate možnost nakupa stavbnega zemljišča površine 3339 m2. Zemljišče je v rahlem naklonu. K zemljišču spada še 1551 m2 kmetijskega zemljišča. Med njima je parcelirana občinska....
21.12.2024.,
www.indomio.si
1.266 m2, zazidljiva, Že pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje za postavitev počitniške hišice tlorisa 6,5 x 9,2 m, etažnost K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Del zemljišča v velikosti 669 je stavbno, preostali del zemljišča pa je gozd. Na stavbnem delu je že narejena zakoličba....
29.04.2026.,
www.indomio.si
8.991 m2, za investicijo, -bližina avtocestnega uvoza in izvoza-lokacija med mesti Slovenska Bistrica in Maribor-bližina smučišč, term, kolesarskih poti-bližina potrebne infrastrukture, prodamo. Cena: 419.000,00 EUR Prodaja zemljišča za investicijo – Zgornja Polskava, Slovenska Bistrica....
22.01.2026.,
www.indomio.si
1.067 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.067 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.067 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....
22.01.2026.,
www.indomio.si
1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....
03.06.2025.,
www.indomio.si
1.186 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, zeleno okolje, bližina Maribora, priključki v ulici, prodamo. Cena: 53.500,00 EUR FRAM: Ekskluzivno vam predstavljamo komunalno urejeno parcelo, na sončni in mirni lokaciji. Lokacija: https://maps.app.goo.gl/tZYcD8TMwK6wAcf69?g_st=com.google.maps.preview.copy....
28.01.2026.,
www.indomio.si
1.109 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo zemljišče v mirnem in sončnem zaselku Šedule, le 5 minut vožnje od AC priključka Dramlje. Skupna površina 1.109 m2 obsega 623 m2 stavbnega dela. Dovoljena gradnja prostostoječe hiše (K + P + M), urejen dostop s služnostjo,....
18.01.2022.,
www.indomio.si
18.409 m2, zazidljiva, predviden OPPN Regrča vas-osrednji del, namenjen za stanovanjsko gradnjo in centralne dejavnosti, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Na območju ob južni povezovalni cesti se umestijo mestotvorne dejavnosti in višji objekti do (P+3). Območje se ureja kot pomembna vstopna....
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281036-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj sta dve parceli v Šmartnem pri Slovenj Gradcu. Pozicionirani sta ena poleg druge. Parceli sta velikosti 1153 m2 in 1156 m2. ZK urejena. Za več informacij pokličite. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si.....
12.12.2020.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281029-29 Ogled oglasa na strani ponudnika V Vranskem prodamo zazidljivo parcelo v velikosti 4153 m2, primerno za izgradnjo več individualnih hiš. Celotno območje je območje stavbnih površin, vsa infrastruktura je v neposredni bližini ali na parceli. Cena za omenjeno....
23.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111026-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se oljčnik na robu vasi Nova vas nad Dragonjo. Parcela je ravna, ob poti in zraven glabne ceste, je pravokotne oblike na robu poseljenega področja, torej na robu zazidljivosti. Na njej je oljčnik oljk, ki so starejše....
26.05.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Iščem zazidljivo parcelo na območju Šmartnega ob Paki, Polzele ali Velenja. Parcela mora biti sončna, lahko dostopna in po možnosti ravna ali v rahlem naklonu. Kombinacija stavbnega in kmetijskega zemljišča je možna, pri čemer mora biti stavbno zemljišče veliko vsaj 1000 m2. Ponujam....
15.08.2025.,
www.indomio.si
1.518 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, "Prodamo: Sanjska zazidljiva parcela v Krški vasi", prodamo. Cena: 68.310,00 EUR Izjemna priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v Krški vasi, Brežice, Posavje, Slovenija. To čudovito zemljišče na obrobju naselja, velikosti 1518....
19.02.2026.,
www.indomio.si
10.621 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 477.945,00 EUR ZEMLJIŠČE V PRIVLAČNI LOKACIJI – KRŠKO, SENOVO – IDEALNO ZA VAŠ NASLEDNJI PROJEKT! KRŠKO, Senovo, 10.621 m2 zazidljivega zemljišča v odlično povezani lokaciji, samo nekaj korakov od vseh potrebnih storitev. Neposredna bližina: ✔️....
24.01.2024.,
www.indomio.si
760 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Spodnji Porčič, Lenart v Slovenskih Goricah: V neposredni bližini Lenarta v Slovenskih Goricah, prodamo tri gradbene parcele v velikosti 698 m2, 760 m2 in 807 m2. Link do video predstavitve: https://youtu.be/I0eFKZ6CFSY LASTNOSTI NEPREMIČNINE:....
20.03.2025.,
www.indomio.si
3.722 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 167.490,00 EUR KRŠKO, Senovo, 3722 m2, zazidljivo zemljišče se nahaja na odlični lokaciji v neposredni bližini vse infrastrukture: šola, vrtec, trgovine, storitvene in gostinske dejavnosti, banka, pošta, avtobusna postaja, dostop na AC PO lokacijski....
08.11.2025.,
www.indomio.si
8.061 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, s sprejetim OPPN za gradnjo naselja individualnih enodružinskih stanovanjskih hiš, 45 EUR/ m2, prodamo. Cena: 362.745,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo naselja individualnih enodružinskih stanovanjskih hiš v Zagorju....
01.05.2026.,
www.indomio.si
2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Novemu kupcu je na voljo 2551 m2 zazidljivega zemljiča po ceni cca 45 eur/m2. Več informacij na telefonski 051 649 173 .
25.01.2024.,
www.indomio.si
4.478 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 201.510,00 EUR Črnomelj, v območju poslovne cone TRIS Kanižarica, prodamo nezazidano stavbno zemljišče površine 4.478 m2. Namenska raba zemljišča - gospodarska cona. Območje PC TRIS Kanižarica, se nahaja v občini Črnomelj, jugozahodno od naselja....
09.05.2024.,
www.indomio.si
10.700 m2, zazidljiva, 10.700 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Na dostopni lokaciji ob glavni cesti, blizu AC priključka Tepanje, prodamo. Cena: cca 45,00 EUR/m2, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Na dostopni lokaciji ob glavni cesti, blizu AC priključka Tepanje.Na prodaj še zadnja....
25.06.2025.,
www.indomio.si
852 m2, zazidljiva, Gradbena parcela 852 m2, Kopivnik nad Framom, prodamo. Cena: 38.340,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbeno parcelo velikosti 852 m2. Parcela je pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel. Dostop je po asfaltni....
17.01.2024.,
www.indomio.si
953 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 V občini Loška dolina - naselje Ograde prodamo 2 zazidljive parcele v velikosti 967,2230m2, zadnjo je možno tudi razparcelirat. Parcele so popolnoma komunalno urejene (plačan komunalni prispevek), vodovod, telekom, kanalizacija, elektro....
04.01.2026.,
www.indomio.si
1.777 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče: Prisvoji si Vransko zdaj, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki je novo na trgu, v Vranskem, slikovitem naselju v osrčju Slovenije. To prazno zazidljivo zemljišče ponuja 1777 kvadratnih....
22.01.2026.,
www.indomio.si
1.089 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.089 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.089 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....
06.06.2024.,
www.indomio.si
10.906 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Parcela velikosti 10.906 m2 v industrijski coni Anhovo. Na parceli proizvodni prostor površine 262 m2 in pisarne površine 117 m2. Elektrika in vodovod priključena. Lahek dostop. V ceni ni vključen DDV, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR .
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si