• GoHome Professional
nepremičnine do 157 eur/m2 - GoHome preiščite nepremičnine
  • nepremičnine do 157 eur/m2 - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 157 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 157 eur/m2" je bilo najdenih 1 449 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 50 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2080 m2
    • do 2600 m2
    • 2600 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2600 m2
    • 3120 m2
  •  Po ceni
    • 149 eur/m2 (malo cenejši)
    • 164 eur/m2 (malo dražje)
    • do 3700 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DOBRAVA, 102.280 €, 2557,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

2.557 m2, zazidljiva, Na voljo so tri parcele namenjene za gradnjo stanovanjskih objektov, za katere je izdelan OPPN za del enote urejanja EUO RA 11/8 stanovanjsko območje Dobrava v Radečah.Prodaja je možna ločeno za vsako predvideno enoto posebej, v kombinaciji ali c v kompletu.Velikost....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 169.500 €, 4237,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

4.237 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 169.500,00 EUR V Radizelu prodamo stavbno zemljišče v izmeri 4.208 m2. Zemljišče je delno ravno, delno pod naklonom. Na južni strani je pogled na gozd. Namenjeno je stanovanjski gradnji (samostojne hiše, dvojčki, vrstne hiše ipd. V neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 140.360 €, 3509,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.509 m2, kmetijsko zemljišče, V bližini Kopra, oddaljeno od mesta le 2,5 km, na sončni, južni legi, v naravi starejši vinograd v rodnosti, sorte Refošk. Zemljišče je v rahlem naklonu (7%) in je dostopno direktno iz asfaltirane javne poti, ob zemljišču poteka javni vodovod. Predlagana....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 180.000 €, 4500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vse zemljiško urejeno, možen prepis takoj .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 38.000 €, 950,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 24.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se poljoprivredno zemljište u predjelu Ravnice površine 600 m2 – prvi red do kuća i građevinske zone ; jako lijepa pozicija; Sa zemljišta se pruža pogled na more ; Udaljenost od mora je 400 metara ; Zemljište je pravilnog oblika; Prilaz na zemljište sa puta širine 5....

 
 
 
  Zemljišče, PODCERKEV, 214.280 €, 5357,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

5.357 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Prodamo lepo južno oreintirano parcelo v vasi Podcerkvev pri Ložu. Vsi komunalni priključki ob parceli, za ljubitelje narave in miru, z lepi pogledmo na naravo. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin. Nepremičnina....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 44.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 400.000 €, 10000,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNO PRODAMO stavbna zemljišča skupne velikosti cca 10.000 m2 v Lendavi, neposredno ob avtocestnem izvozu Lendava. Zemljišča so izjemno prometno dostopna in so primerna za postavitev sončne elektrarne,....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA PRI LOŽU, 66.800 €, 1670,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

1.670 m2, zazidljiva, vrhnika pri ložu, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Na Vrhniki pri Ložu ( Občina Loška dolina ) je v sklopu petih parcel ( dve sta že prodani ) z dostopno potjo naprodaj 1670 m2 velika zazidljiva parcela. Oznaka namenske rabe: SSe Naziv podrobne....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 175.320 €, 4383,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

4.383 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, strateško zemljišče ob infrastrukturnem koridorju, prodamo. Cena: 175.320,00 EUR Na prodaj je večje zemljišče v Kozini, ki predstavlja zanimivo priložnost za investitorje na področju infrastrukture ali dolgoročne naložbe. OSNOVNI PODATKI....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJA VOLIČINA, 32.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v prijetnem mirnem naselju, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v prijetnem in mirnem naselju Spodnja Voličina. Parcela v velikosti 800 m² in je v rahlem naklonu in je v središču naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 97.400 €, 2435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

2.435 m2, zazidljiva, Prodamo stavbo zemljišče v izmeri 2435 m2, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 V naselju Zabukovica prodamo večje stavbno zemljišče z rahlim naklonom. Možen je še dokup kmetijskega zemljišča, ki meji na parcelo. Parcela leži v zgornjem delu naselja Zabukovica. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 157.000 €, 3927,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

3.927 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele v neposredni bližini hipodroma Stožice in reke Save (nepoplavno območje). Namenska raba: površine za oddih, rekreacijo in šport. Parcela je pravokotne oblike, osončena ves dan in ima dostop z javne....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 780,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu narave, primerno za različne bivalne ali investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 180.000 €, 4560,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

4.560 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljiva parcela velikosti 4.560 m2 v Selnici ob Dravi, na mirni in sončni lokaciji z urejenim dostopom, vso potrebno infrastrukturo v bližini ter čudovitim razgledom na Pohorje. Parcela je primerna za investicijo v stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE GRADIŠČE, 59.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, lepa, mirna, intimna in idilična lokacija, ravno zemljišče, sončna lega, bližina centra kraja Šentjernej, dobra prometna povezava, elektrika, vodovod, optika ob oz. na parceli, projekt- hiša 143 m2, hiter pričetek gradnje, vrt, neokrnjena narava,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 124.900 €, 3180,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-152 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 3180 m2. Priključki se nahajajo na parceli (voda in mestna kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne ceste. Elektrika....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 94.900 €, 2419,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR V bližini centra Rogaške Slatine se v manjšem naselju hiš na sončni lokaciji ob robu gozda prodaja zazidljivo zemljišče skupne velikosti 2.419 m2. Za zemljišče je pridobljeno veljavno gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 750.000 €, 19132,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2024.,

www.indomio.si

19.132 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, SODOBNO KMEČKO POSESTVO V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICEPosedujemo pri prodaji sodobnega kmečkega posestva v velikosti 19.132 m2, s stanovanjsko hišo, sodobno piščančjo farmo in pomožnim kmetijskim objektom.Kmetija vključuje:- samostojno....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 112.000 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, ravna parcela ob glavni cesti, vsa infrastruktura je ob zemljišču, primerno tudi za poslovno stanovanjsko rabo, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investic. v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: cca 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 58.500 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Narejen je Oppn, vsi komunalni priključki so v neposredni bližini parcele (elektrika, voda, komunala, plin, telekomunikacije) Objekti so etažnosti P+M ali K+P+M. - objekt na parceli 3: 12 m x 8 m +12 x 6,50 m -objekt na parceli 4 in 5:12 m x 8 m +12 x3,50m .

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 75.075 €, 1925,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

1.925 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Iščete idealno lokacijo, kjer bi zgradili hiško po vaših željah, pa se zdi, da še niste našli pravega zemljišča? Predstavljamo vam idealno rešitev - stavbno zemljišče, ki se nahaja v idiličnem naselju Gradiška pri Kungoti in obsega....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA PRI LOŽU, 105.183 €, 2697,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

2.697 m2, zazidljiva, vrhnika pri ložu, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Na Vrhniki pri Ložu ( Občina Loška dolina ) je v sklopu petih parcel ( dve sta že prodani ) z dostopno potjo naprodaj 2.697 m2 velika zazidljiva parcela. Oznaka namenske rabe: SSe Naziv podrobne....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 47.000 €, 1206,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

1.206 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na odlični lokaciji na severovzhodni strani naselja Dobrna, nad zdraviliškim kompleksom, imamo na prodaj zazidljivo parcelo v izmeri 1.206 m2. Parcela je skladno z lokacijsko informacijo opredeljena kot stavbno zemljišče (stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 796,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

796 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m2, ki je na voljo za prodajo in predstavlja odlično priložnost za gradnjo doma v mirnem okolju, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m², ki je na voljo....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2