• GoHome Professional
nepremičnine do 164 eur/m2 - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine do 164 eur/m2 - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 164 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 164 eur/m2" je bilo najdenih 1 482 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 52 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2060 m2
    • do 2580 m2
    • 2580 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2580 m2
    • 3090 m2
  •  Po ceni
    • 155 eur/m2 (malo cenejši)
    • 172 eur/m2 (malo dražje)
    • do 3800 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LUKOVICA, 168.210 €, 2403,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji v celoti zazidljivega zemljišča v izmeri 2.403 m 2 v naselju Koreno pri Lukovici. Parcela se nahaja ob robu naselja. V spodnjem delu je zemljišče v čisto rahlem naklonu, ki se proti zgornjemu robu zlagoma....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 198.870 €, 2841,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

2.841 m2, zazidljiva, Ravna parcela, sončna lokacija, rob naselja odlična dostopnost, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo parcelo velikosti 2.841 m², ki se nahaja na mirni lokaciji. Zemljišče je ravno, kar omogoča enostavno načrtovanje in gradnjo različnih objektov. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 215.880 €, 3084,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, V neposredni bližine osnovne šole Stopiče, prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo poslovno - storitvenih dejavnosti. Možna postavitev trgovskih in gostinskih....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 49.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča v Selu. Na robu vasi v mirnem predelu se nahaja zazidljivo zemljišče velikosti 700m2. Zemljišče na deloma dvignjeni lokaciji ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! SLIKA JE IDEJA ZA PARCELACIJO. PARCELE V NARAVI NISO RAZPARCELIRANE IN NAKUP POSAMEZNIH PARCEL NI MOŽEN!....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 163.660 €, 2338,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

2.338 m2, za investicijo, sončna, rahlo nagnjena parcela, predviden OPPN, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo rahlo nagnjeno, sončno parcelo, primerno za investicijo saj na tem območju trenutno OPPN še ni sprejet. Vpisano v zemljiško knjigo, brez bremen. Pogoj prodajalca pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 78.330 €, 1119,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 78.330,00 EUR NOVO MESTO, Regrča vas, prodamo zazidljivo zemljišče, velikost 1.119,00 m2. Po namenski rabi gre v celoti za območje stanovanjske površine (SSs - urbana prostostoječa stanovanjska pozidava). V naravi zemljišče predstavlja travnik....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 1.331.820 €, 19026,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

19.026 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, poslovna priložnost, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodajamo gradbeno zemljišče v skupni izmeri 19.026m2. Locirano v začetku industrijske cone Ljutomer, neposredno ob glavni cesti. Trenutno je na zemljišču farma, ki se umika. Parcelo....

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 109.690 €, 1567,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

1.567 m2, zazidljiva, Večje gradbeno zemljišče v Hrastju (7 km iz Maribora), prodamo. Cena: 109.690,00 EUR V Hrastju, 7 km iz centra Maribora, prodamo večje, v celoti, gradbeno zemljišče (1567 m2), ki je namenjeno gradnji stanovanjskih objektov (eno in dvostanovanjskih stavb). Kot....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 712.880,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! Na čudoviti in mirni lokaciji, obdani z naravo, vam v nakup lahko ponudimo večje zazidljivo zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 1.350.000 €, 7513,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.513 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Na odlični lokaciji tik ob priključku na avtocesto se v Domžalah prodaja zemljišče velikosti 7513 m2 namenjeno za poslovno dejavnost. Zemljišče je zaradi izjemno frkventne lokacije zelo primerno za hotel, proizvodno, servisno ali prodajno....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 60.000 €, 860,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 54.900 €, 787,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

787 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zlatoličje - ravno stavbno zemljišče 787 m2, mirna lokacija blizu Maribora, prodamo. Cena: 54.900,00 EUR V naselju Zlatoličje posredujemo pri prodaji ravnega stavbnega zemljišča v izmeri 787 m² (Gurs). Parcela je podolgovate pravokotne oblike....

 
 
 
  Zemljišče, BRATISLAVCI, 80.000 €, 1149,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

1.149 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V Bratislavcih, razpršenem naselju v občini Dornava (poštni okoliš Polenšak), prodamo v celoti stavbno zemljišče, skupne površine 1.149 m2. V gornjem delu ob cesti ravno, nato z nekoliko naklona, ki omogoča razgled po sosednjih gričih....

 
 
 
  Zemljišče, SVEČINA, 80.500 €, 1158,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

1.158 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Top lokacija Svečina: vikend parcela z elektriko, vodo in razgledom, prodamo. Cena: 80.500,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Svečini, v objemu narave in vinorodnih gričev, prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.150 m² (in 8 m2 dostopne poti).....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 77.000 €, 1108,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 77.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 103.017 €, 1493,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

1.493 m2, zazidljiva, sončna, s prekrasnim razgledom na alpe in ljubljansko kotlino. Voda in elektrika ob parceli. Urejen dostop. Do centra Ljubljane cca. 25 km, prodamo. Cena: 69,00 EUR/m2 Prodajalec nepremičnino prodaja pod pogojem, da kupec poleg kupnine plača tudi davek na promet....

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Center, 41.072 €, 604,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

604 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 41.072,00 EUR PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO – ZAZIDLJIVE PARCELE V NEBOVI, LE KORAK OD MARIBORA Skupna površina gradbenih parcel: 2.516 m² (4 parcele) – Parcela 1: 640 m² – Parcela 2: 604 m² – Parcela 3: 628 m² (PRODANO!) – Parcela 4: 644 m² + dodatna....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 344.700 €, 1915,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

O G L A S -parcela (stavbno zemljišče) Lepa,soncna parcela,ob glavni cesti na Dobenem, z pogledom na Domzale in Ljubljano, en del v naklonu, povrsine 1.915m2, od tega 1.069m2-zazidljiva in 856m2-ne zazidljiva(dvorisce). Cena 180,00 €/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 295.020 €, 1639,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Po lokacijski informaciji je možno graditi: enpdružinsko, dvodružinsko hišo ali dvojčke; privatne klinike in poslovne prostore za druge tihe dejavnosti. .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 136.800 €, 760,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Podvornice – Prodaje se građevinsko zemljište površine 760 m2; Prilaz na parcelu s asfaltnoga puta; Moguća izgradnja 2 samostojeće kuće; Uz gradilište je priključak struje, vode i kanalizacije; Udaljenost od plaže “Jadro“ samo 200 metara; Jako lijepa pozicija za vikendicu....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.583.280 €, 8796,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stavbno zemljišče (zazidljivo parcelo) v izmeri 8.796 m2, ki se nahaja na lepi lokaciji 5 minut od Kopra (v bližini ceste Šalara – Vanganel) s pogledom na vanganelsko dolino, Koper in koprski zaliv. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 197.100 €, 1095,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.095 m2, zazidljiva, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje, blizu osnovne šole, v mirnem podeželskem okolju, prodamo. Cena: 197.100,00 EUR Na prodaj je stavbno zemljišče v naselju Polica, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje. Nahaja se v bližini podružnične....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 171.000 €, 950,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2024.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, mirna, sončna lokacija nad središčem naselja z odprtim razgledom na vzhodni del Škofljice proti Malem hribu. Dostop je direkten po lokalni asfaltirani cesti iz smeri Šmarske ceste v dolini. Zemljišče se nahaja na brežini nad cesto, med dvema stanovanjskima stavbama,....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 220.320 €, 1224,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.224 m2, zazidljiva, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje, blizu osnovne šole, na parceli so priključki za elektriko in vodo, prodamo. Cena: 220.320,00 EUR Na prodaj je stavbno zemljišče v naselju Polica, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 360.000 €, 2000,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

2.000 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 180,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče velikosti 2.043 m2, ki se nahaja na odlični lokaciji v Celju. V celoti ravna parcela, celodnevna osončenost, vsa infrastruktura v bližini in frekventna lokacija so največje....

 
 
 
  Zemljišče, PRESTRANEK, 108.180 €, 601,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

601 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180,00 EUR/m2 V kraju Prestranek pri Postojni se nahaja krasna, zazidljiva parcela v velikosti 601 m2. Vsa komunalna infrastruktura je ob parceli z urejenim dostopom. Na parceli je možna takojšnja gradnja. Šola in vrtec sta v kraju, kar je tudi velik....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 449.100 €, 2495,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

2.495 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, na mirni in sončni lokaciji, z dobrim dostopom, odmaknjeno od mestnega vrveža, z projektom za novogradnjo 2 stanovanjskih enot - dvojčkov, z gradbenim dovoljenjem in izdelanimi projekti, vsa infrastruktura je na zemljišču, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 28.000 €, 412,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-248 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Hočkem Pohorju v bližini hotela Tisa prodamo komunalno opremljeno parcelo (voda, elektrika). Parcela je velikosti 412 m2 in je pod naklonom, na sončni legi z lepim razgledom. Dostop je možen po dveh makadamskih cestah. Po....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 248.000 €, 3681,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v vasi Poljče pri Begunjah na Gorenjskem. Zemljišče obsega 3681m2, od tega je zazidljivih 18 % (662,58 m2) površine. Zemljišče je sončno in leži ob vznožju Begunjščice. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 97.500 €, 1450,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

1.450 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodaja stavbnega zemljišča - centralne dejavnosti, prodamo. Cena: cca 97.500,00 EUR Na odlični lokaciji v kraju Frankolovo, neposredno ob glavni cesti, je naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.450 m². Parcela je po namenski rabi predvidena....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 47.000 €, 705,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

705 m2, zazidljiva, Pohorje, mirna lokacija, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, v objemu narave, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR HOČKO POHORJE: V bližini hotela Tisa prodamo zemljišče velikosti 705 m2, z gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše. Komunalni prispevek....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sončna lega in višje v hribih .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 79.500 €, 1137,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z.K. urejeno .

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMIHEL, 125.000 €, 1893,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.893 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Parcela se nahaja na izjemno lepi, sončni in odprti lokaciji v mirnem okolju v bližini Pivke. Na parceli stoji obstoječ objekt, zgrajen leta 2011, ki ponuja odlično osnovo za prenovo, rekonstrukcijo ali ureditev po željah novega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 805)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>