• GoHome Professional
nepremičnine do 164 eur/m2 - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremičnine do 164 eur/m2 - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 164 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 164 eur/m2" je bilo najdenih 1 481 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 52 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2080 m2
    • do 2600 m2
    • 2600 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2600 m2
    • 3120 m2
  •  Po ceni
    • 155 eur/m2 (malo cenejši)
    • 172 eur/m2 (malo dražje)
    • do 3800 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GORNJE PRAPREČE, 97.000 €, 1595,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 1.595 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji je naprodaj lepo urejena in lahko dostopna parcela. Parcela je ravna, sončna in ponuja prečudovit pogled na okoliške travnike in gozdove. Del zemljišča v velikosti 870 m je stavbno, ostalo je kmetijsko, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 1.350.000 €, 22291,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

22.291 m2, za investicijo, odlična investicijska priložnost, možnost izgradnje večjega objekta, sončna elektrarna, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR PESNIŠKI DVOR, PESNICA: Na prodaj je skoraj v celoti zazidljivo zemljišče, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od avtoceste. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 29.900 €, 494,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2024.,

www.indomio.si

494 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče - Rogla, prodamo. Cena: 29.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča, ki se na nahaja pri spodnjem delu proge Mašinžaga. Parcela je v velikosti 494m2. .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – *SNIŽENO* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije gradilišta su 24 x 25 metara; Zemljište se nalazi uz put širine 5 metara; Priključak struje uz teren; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 106.020 €, 1767,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v velikosti 1.767 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli (vodovod, elektrika, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 380.580 €, 6343,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-109 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča velikosti 6343 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča je za stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 136.680 €, 2278,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.278 m2, zazidljiva, Prodaja zemljišča v Šmartnem v Rožni dolini, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Na mirni, sončni in prijetni lokaciji v Šmartnem v Rožni dolini posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.278 m². Zemljišče se nahaja v urejenem in mirnem naselju, z enostavnim....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Prilaz na parcelu sa javnoga puta; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – još je moguć dogovor oko cijene. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Pedinka – *PRILIKA* *HITNO PRODAJEM* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije zemljišta su 16 x 38 metara; Prilaz na zemljište sa asfaltne ceste; Udaljenost od plaže 400 metara – samo niz ulicu; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – moguć dogovor....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 43.500 €, 725,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Litija (Vače), velikost zemljišča 725,00 m2. Cena: 43.500 EUR. Posredujemo pri prodaji sončnega zemljišča, ki se nahaja v strnjenem naselju Slivna pri Vačah in se po namenski rabi uvršča med površine razpršene poselitve. V bližini je vsa potrebna....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 212.460 €, 3541,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.01.2026.,

www.indomio.si

3.541 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 3.541 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za investitorje ali za družino, ki želi mirno lokacijo za gradnjo doma, saj je možen odkup manjšega dela po vaših željah. Elektrika in voda....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.971.000 €, 32850,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

32.850 m2, zazidljiva, Želite ustvariti poslovni kompleks popolnoma po svojih potrebah? Potrebujete več prostora in želite sami določiti, kako bo videti vaša prihodnja poslovna cona? Zahodni del poslovne cone Hajdina vam daje prav to svobodo - veliko zemljišče in možnost oblikovanja....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.896.360 €, 31606,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

31.606 m2, zazidljiva, Če iščete lokacijo, kjer lahko svojo investicijo uresničite hitro in z minimalnimi tveganji, je vzhodni del poslovne cone Hajdina prava izbira. Sprejet OPPN, ki mu lahko dodate še svoj končni pečat, da bo do popolnosti ustrezal potrebam vaše dejavnosti, odlična....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 495.600 €, 8260,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

8.260 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, investicija priložnost, veliko v celoti zazidljivo zemljišče, primerno za gradnjo več stanovanjskih hiš, razvoj manjšega stanovanjskega naselja, dobra lokacija, dostop iz javne poti, priključki potekajo ob parceli, visok investicijski potencial,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 3.867.360 €, 64456,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

64.456 m2, zazidljiva, Ponujamo vam redko priložnost na trgu za oblikovanje celotnega poslovno-logističnega parka na enem mestu. V Hajdini, ob avtocesti A4, je na voljo kar 64.456 m2 zemljišč v dveh povezanih sklopih: vzhodni del s sprejetim OPPN za takojšen začetek gradnje in zahodni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 72.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 V Šmartnem v Rožni dolini, na eni izmed prijetnejših in sončnih lokacij, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti približno cca 1.000 m². Parcela se nahaja v urejenem in mirnem okolju, kjer se prepletata zasebnost....

 
 
 
  Zemljišče, MUTA, 81.000 €, 1351,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.09.2025.,

www.indomio.si

1.351 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 81.000,00 EUR Na sončni in dostopni legi v naselju Muta posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča velikosti 1351m2. Zemljišče se nahaja v območju centralnih dejavnosti, ki omogoča gradnjo objektov hotelskih stavb, gostiln, restavracij, poslovnih....

 
 
 
  Zemljišče, VOLAVLJE, 115.000 €, 1922,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-102 Ogled oglasa na strani ponudnika V Volavljah posredujemo pri prodaji lepe parcele, velikosti 1922 m2. Lokacijska informacija glede na namensko rabo na zemljišču predvideva stanovanjske površine za izgradnjo eno in dvostanovanjskih objektov. Dostop do parcele....

 
 
 
 
+28%

Spremembe cen iz 195.000 € na 250.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, VRTOJBA, 250.000 €, 4184,00 m2 cca 60 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2025 - 195.000 €
16.03.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

4.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Prodamo večje zemljišče v skupni izmeri 4184 m2. Po namenski rabi je zemljišče po večini (65%) stavbno zemljišče, podrobnejša namenska raba – površine za turizem. Preostali del je kmetijsko zemljišče. Primerno za gradnjo objektov:....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE POLJANE, 39.500 €, 668,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.inteleks.si

Zemljišče se nahaja v mirnem predelu vasi Velike Poljane, na izrazito sončni legi. Teren je položen. Na parceli sta dva objekta: kozolec in kmetijski objekt-svinjaki Infrastruktura ob zemljišču: vodovod, elektrika, optika Poleg zemljišča kupec dobi v last že 1/4 solastniški delež....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.870 €, 930,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LOG, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zadnjo v vrsti zazidljivih parcel, v objemu gozda, na sončni legi, ob javni cesti, v kateri so položeni tako električni in optični vodi kot tudi javni vodovod, prodamo zazidljivo parcelo kvadratne oblike. Do osnovne šole, gimnazije, vrtca in....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LOG, 54.870 €, 930,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

930 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V objemu gozda, na sončni legi, ob javni cesti, v kateri so položeni tako električni in optični vodi kot tudi javni vodovod, prodamo zazidljivo parcelo kvadratne oblike. Do osnovne šole, gimnazije, vrtca in trgovine je dobrih 1000 m. Lokacijska....

 
 
 
  Zemljišče, RADLJE OB DRAVI, Po dogovoru cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.simobilia.si

Posredujemo pri prodaji nepozidanega stavbnega zemljišča v zaselku Vas pri Radljah ob Dravi v površini cca 917 m2 (poteka parcelacija), Po namenski rabi se parcela nahaja v območju SK – površine podeželskega naselja . Osončenost Parcela je celodnevno osončena , primerna za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ČREŠNJEVEC, 80.000 €, 1360,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.360 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, "Prelepa zazidljiva parcela Vojnik -1360 m2", prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Naprodaj Zavidljiva parcela V Vojniku, površina 450m2. Posest z 1360 kvadratnih metrov . V čudovitem delu Savinjske regije, se nahaja izjemna priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, ZAČRET, 95.000 €, 1620,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 1.620 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli. V blizini parcele se nahaja tudi kanalizacijski vod in pa mestni plinovod. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, ČRENŠOVCI, 780.000 €, 13388,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

13.388 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, gospodarske cone - gradbeno dovoljenje za poslovno - proizvodni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V centru Črenšovc, v razvijajoči se poslovni coni je naprodaj 13.388 m2 veliko zemljišče, ki je po namembnosti v celoti stavbno zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 198.000 €, 3409,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

3.409 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 3.409 m2, ki je zaključena celota pravokotne oblike in trenutno v naravi predstavlja gozd. Parcela se nahaja v naklonu, kar omogoča arhitekturno dovršene in atraktivne rešitve gradnje. ZK stanje je....

 
 
 
  Zemljišče, PRILESJE, 2.204 €, 38,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

38,67 m2, posest, Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673 m2, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673m2....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, Po dogovoru cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-40 Ogled oglasa na strani ponudnika V industrijski coni Gojače ekskluzivno posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča. V celoti zazidljivo zemljišče velikosti 1.225 m2 je primerno tako za industrijsko proizvodnjo kot za poslovno in storitveno industrijo. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 460.000 €, 7967,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 13 parcel v skupni izmeri 7. 967 m2 v okolici Benedikta. Parcele so locirane ob glavni cesti in v so naravi. Na parcelah so že postavljene 3 hiše, ki so v 3. gradbeni fazi. LOKACIJA: šola, vrtec, trgovine,....

 
 
 
  Zemljišče, CELESTRINA, 179.000 €, 3100,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

3.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Večje zazidljivo zemljišče v Malečniku, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v naselju Celestrina (Malečnik 2), v skupni izmeri približno 3.100 m².Gre za izjemno priložnost v enem najbolj priljubljenih in hitro razvijajočih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 64.900 €, 1124,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.124 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 64.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM V ŠTRIHOVCU PRI ŠENTILJU Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 127.000 €, 2216,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

2.216 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 127.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 39.900 €, 698,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak v naravi, na urejeni ulici, z lepim razgledom in lego ki je obsijana s soncem? V nakup ponujamo 698 m² odlično parcelo (100% stavbno....

 
 
 
  Zemljišče, POLZELO, 122.664 €, 2152,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji v celoti zazidljivega, komunalno neopremljenega zemljišča v velikosti 2.152 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednjih parcelah. Dostop do zemljišča je urejen neposredno z javne poti. Iz parcele se razprostira....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 180.000 €, 3161,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

3.161 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Krasna parcela v vasi Goriče obdana s kmetijskimi površinami-travniki. Jugovzodno orientirana z urejenim dostopom. Odlična za iskalce miru v neposrednem stiku z naravo, vendar oddaljena samo par km od Postojne. Komunalna oprema v....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 93.360 €, 1556,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezahtevno zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 44.750 €, 795,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

795 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posest se nahaja v zelo mirnem in z naravo obdanem okolju. Posest je v celoti zazidljiva. Parcela ima urejeno mejo. Možnost priklopa na vodovod, elekrtiko in optiko, vse poteka ob ali po parceli. Lokacija je 4 km oddaljena od AC priključka Trebnje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 806)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.