• GoHome Professional
nepremičnine do 91 eur/m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine do 91 eur/m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 91 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 91 eur/m2" je bilo najdenih 1 242 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 35 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2430 m2
    • do 3030 m2
    • 3030 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3030 m2
    • 3640 m2
  •  Po ceni
    • 86 eur/m2 (malo cenejši)
    • 95 eur/m2 (malo dražje)
    • do 2800 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, CERKNICA, 198.870 €, 2841,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

2.841 m2, zazidljiva, Ravna parcela, sončna lokacija, rob naselja odlična dostopnost, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo parcelo velikosti 2.841 m², ki se nahaja na mirni lokaciji. Zemljišče je ravno, kar omogoča enostavno načrtovanje in gradnjo različnih objektov. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.500 €, 640,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.indomio.si

640 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, vodovod, elektrika, dostop do javne ceste, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Prodamo parcelo velikosti 640 m2, sončno, rahlo položno, ob robu naselja. Na parceli je možno graditi stanovanjsko stavbo, za katero je že pridobljeno gradbeno....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 60.000 €, 860,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 54.900 €, 787,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

787 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zlatoličje - ravno stavbno zemljišče 787 m2, mirna lokacija blizu Maribora, prodamo. Cena: 54.900,00 EUR V naselju Zlatoličje posredujemo pri prodaji ravnega stavbnega zemljišča v izmeri 787 m² (Gurs). Parcela je podolgovate pravokotne oblike....

 
 
 
  Zemljišče, BRATISLAVCI, 80.000 €, 1149,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

1.149 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V Bratislavcih, razpršenem naselju v občini Dornava (poštni okoliš Polenšak), prodamo v celoti stavbno zemljišče, skupne površine 1.149 m2. V gornjem delu ob cesti ravno, nato z nekoliko naklona, ki omogoča razgled po sosednjih gričih....

 
 
 
  Zemljišče, SVEČINA, 80.500 €, 1158,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

1.158 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Top lokacija Svečina: vikend parcela z elektriko, vodo in razgledom, prodamo. Cena: 80.500,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Svečini, v objemu narave in vinorodnih gričev, prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.150 m² (in 8 m2 dostopne poti).....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 77.000 €, 1108,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 77.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 103.017 €, 1493,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

1.493 m2, zazidljiva, sončna, s prekrasnim razgledom na alpe in ljubljansko kotlino. Voda in elektrika ob parceli. Urejen dostop. Do centra Ljubljane cca. 25 km, prodamo. Cena: 69,00 EUR/m2 Prodajalec nepremičnino prodaja pod pogojem, da kupec poleg kupnine plača tudi davek na promet....

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sončna lega in višje v hribih .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Center, 41.072 €, 604,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

604 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 41.072,00 EUR PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO – ZAZIDLJIVE PARCELE V NEBOVI, LE KORAK OD MARIBORA Skupna površina gradbenih parcel: 2.516 m² (4 parcele) – Parcela 1: 640 m² – Parcela 2: 604 m² – Parcela 3: 628 m² (PRODANO!) – Parcela 4: 644 m² + dodatna....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 28.000 €, 412,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-248 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Hočkem Pohorju v bližini hotela Tisa prodamo komunalno opremljeno parcelo (voda, elektrika). Parcela je velikosti 412 m2 in je pod naklonom, na sončni legi z lepim razgledom. Dostop je možen po dveh makadamskih cestah. Po....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 79.500 €, 1137,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z.K. urejeno .

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 248.000 €, 3681,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v vasi Poljče pri Begunjah na Gorenjskem. Zemljišče obsega 3681m2, od tega je zazidljivih 18 % (662,58 m2) površine. Zemljišče je sončno in leži ob vznožju Begunjščice. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 97.500 €, 1450,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

1.450 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodaja stavbnega zemljišča - centralne dejavnosti, prodamo. Cena: cca 97.500,00 EUR Na odlični lokaciji v kraju Frankolovo, neposredno ob glavni cesti, je naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.450 m². Parcela je po namenski rabi predvidena....

 
 
 
  Zemljišče, RIBČE, 161.500 €, 1700,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Avtobusna postaja se nahaja ob parceli, nedaleč stran železniška postaja, prav tako je v bližini vsa potrebna infrastruktura. Zemljišče ponuja veliko različnih gradbenih izzivov in možnosti. Raba zemljišč: - osnovna namenska raba : Območja stavbnih zemljišč; - podrobnejša namenska....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 161.500 €, 1700,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

1.700 m2, zazidljiva, zazidljivo stavbno zemljišče, ki obsega dve parceli v skupni izmeri 1700 m2, se nahaja ob regionalni cesti Šentjakob - Ribče, v mirnem naselju Ribče v občini Litija, oddaljenost od Ljubljane (BTC) predstavlja cca 20 min vožnje, asfaltni dostop, sončna s pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEMPETER PRI GORICI, 733.875 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

7.725 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Na odlični lokaciji naprodaj zemljišče za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji zemljišče za industrijsko gradnjo na odlični lokaciji v Šempertru pri Gorici. Nahaja se v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 733.875 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

7.725 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Na odlični lokaciji naprodaj zemljišče za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 95,00 EUR/m2 V neposredni bližini avtoceste, na razpolago zemljišče v območju gospodarske cone, ki je namenjeno obrtnim, skladiščnim, prometnim, trgovski....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 47.000 €, 705,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

705 m2, zazidljiva, Pohorje, mirna lokacija, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, v objemu narave, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR HOČKO POHORJE: V bližini hotela Tisa prodamo zemljišče velikosti 705 m2, z gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše. Komunalni prispevek....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, Po dogovoru cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-16 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega stavbnega zemljišča za gradnjo nestanovanjske stavbe namenjene obrtnim, skladiščnim, prometnim, trgovskim, poslovnim in proizvodnim dejavnosti. Zemljišče je v izmeri 4165 m2. Urejena....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMIHEL, 125.000 €, 1893,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.893 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Parcela se nahaja na izjemno lepi, sončni in odprti lokaciji v mirnem okolju v bližini Pivke. Na parceli stoji obstoječ objekt, zgrajen leta 2011, ki ponuja odlično osnovo za prenovo, rekonstrukcijo ali ureditev po željah novega....

 
 
 
  Zemljišče, RADLJE OB DRAVI, 58.740 €, 890,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2023.,

www.indomio.si

890 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 66,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji nepozidanega stavbnega zemljišča v zaselku Vas pri Radljah ob Dravi v površini cca 790 m2 (poteka parcelacija), Po namenski rabi se parcela nahaja v območju SK – površine podeželskega naselja.....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 60.522 € na 58.344 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, RADLJE OB DRAVI, 58.344 €, 884,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 52.140 €
18.11.2025 - 60.522 €
14.03.2026 - 58.344 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 66,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji nepozidanega urejenega stavbnega zemljišča v zaselku Vas pri Radljah ob Dravi v površini 884 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju SK – površine podeželskega naselja. Infrastuktura....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 100.782 €, 1527,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

1.527 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 100.782,00 EUR Odlično zemljišče na lepi lokaciji v Celju! Odkrijte svojo oazo miru na odlični lokaciji v Zagradu. Leži na koncu naselja, kar zagotavlja brezskrbnost in zasebnost brez prometa, hkrati pa nudi pogled na zgodovinski Celjski grad.....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 65.000 €, 986,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

986 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR V vasi Obrov se prodaja zazidljiva parcela v skupni velikosti 986 m2. Del tega v velikosti 432,85 m2 je zazidljivo zemljišče, preostali del v velikosti 553,14 m2 je kmetijsko zemljišče. Parcela ima že izdelano gradbeno dovoljenje za....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 39.990 €, 610,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

610 m2, zazidljiva, Prelepa, ravna na sončni legi delno zazidljiva parcela čaka novega, lastnika, prodamo. Cena: 39.990,00 EUR DELNO ZAZIDLJIVA PARCELA – Biš pri Trnovski vasi Pozdravljeni, v objemu miru in narave, na sončni in popolnoma ravni legi, čaka svojega novega lastnika res....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 79.500 €, 1213,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2024.,

www.indomio.si

1.213 m2, zazidljiva, Svetinova ulica, odlična iskana lokacija center Šentjur, blizu Dom starejših Šentjur, komunalni vodi ob zemljišču, prodamo. Cena: 79.500,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na odlični in iskani lokaciji v centru Šentjurja, Svetinova ulica (blizu Dom starejših Šentjur).....

 
 
 
  Zemljišče, LOG, 45.000 €, 687,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-331 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logu, le 3 km iz Bistrice ob Dravi in 8 km iz Maribora, prodamo zazidljivo parcelo velikosti 687 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, vendar v celoti zazidljiva in ves dan osončena. Lokacijska informacija glede....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA, 80.000 €, 1226,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Parcela Brezovica-Kozina ob vaški poti, z rahlim nagibom, komunalna infrastruktura je ob parceli, na obrobju vasi, na mirni lokaciji z lepim razgledom. .

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 100.225 €, 1055,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

- .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.175.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, ZGORNJE HOČE - priložnost za investitorje. Gradbena parcela za gradnjo enostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Rravna in sončna lokacija, neposredna bližina narave in infrastrukture. Komunalni priključki ob parceli. OPPN v oblikovanju. Možnost priključitve sosednjih....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 166.465 €, 2561,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nesta.si

SPODNJI HOTIČ - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 47.905 €, 737,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem centru vasi ponujamo zazidljivo zemljišče z urejenim dostopom na glavno vaško asfaltirano ulico. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRUŠKA VAS, 894.465 €, 13761,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

13.761 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Posest se nahaja znotraj poslovne cone Dobruška vas. Podrobni prostorski načrt je sprejet. Parcela je ravna. Infrastruktura: vodovod, elektrika, optika, plin in kanalizacija, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Po OPPN je dovoljena gradnja stavb....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 133.835 €, 2059,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se zazidljiva parcela velikosti 2059 m2. Ponudba je za resne kupce, ki bi v idilični Suhokrajinski vasici gradili več hiš. So ljubitelji narave in aktivnosti ob in na Krki. So ljubitelji gozdov in gozdnih sadežev. So ljubitelji sprehodov čez gozdove in hribe. So ljubitelji....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 814)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled