Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine do 91 eur/m2" je bilo najdenih 1 236 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 35 €/m2
Omeji iskanje
31.03.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Parcele ležijo na ravnini, so pravilnih oblik, v mirnem in zelenem okolju, komunalno urejene, vsi priključki (elektro, vodovod, telekomunikacije) so v pripravi oziroma gradnji. Dostop do parcel je omogočen z nove dostopne ceste (cesta je v gradnji, dokončano predvidoma 07/2022). Parcele....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....
13.04.2022.,
www.indomio.si
21.323 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli. Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128. BREZ PROVIZIJE, prodamo.....
14.01.2026.,
www.indomio.si
956 m2, zazidljiva, Prodam zazidljivo parcelo na sončni lokaciji v Starem trgu. Parcela je locirana na sončni legi in zelo blizu mesta. Primerna tudi za ljudi, ki želijo vse opravke in nakupe opraviti peš. Projektna dokumentacija je že v izdelavi, tako, da bo mogoče graditi že kmalu,....
18.04.2025.,
www.indomio.si
4.625 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče v Batujah, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 V Batujah sta naprodaj sosednji zemljišči, ki imata po podatkih GURS skupno površino 4.625 m2. Ob upoštevanju veljavnih prostorskih načrtov meri zazidljivi del celotnega kompleksa približno 2.000 m2.....
11.02.2026.,
www.indomio.si
3.421 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 STRUNJAN: prodamo kmetijski parceli v skupni izmeri 3.421m2. Dostop do parcele je urejen. Zemljišča se nahajajo na lepem sončnem področju, ter v bližini pokrajinskega parka Strunjan (ne spada v park). V naravi travnik. Pogoj....
18.06.2024.,
www.indomio.si
9.756 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljive parcele za investicijo ali gradnjo hiše, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcel v Nezbišah, 3 minute vožnje iz naselja Pristava pri Mestinju. Primerne za gradnjo hiš - investicijo. Možnost odkupa tudi....
05.06.2024.,
www.indomio.si
2.874 m2, kmetijsko zemljišče, osupljiv pogled na morje, tik nad zazidalnim področjem, ob nasadu lavande, urejen dostop iz glavne ceste, prodamo. Cena: 143.700,00 EUR Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled....
05.06.2024.,
www.indomio.si
2.234 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše ali več hiš. Poljubinj pri Tolminu, pretežno ravna parcela, prosta bremen, prodamo. Cena: 111.700,00 EUR .
19.12.2025.,
www.indomio.si
24.703 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 PRODAJA VEČJEGA ZAZIDLJIVEGA ZEMLJIŠČA – OBRTNA CONA PUŠČAVA, MOKRONOG–TREBELNO V novi, strateško umeščeni obrtni coni Puščava v občini Mokronog–Trebelno je naprodaj zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 24.703 m², primerno za različne....
11.04.2026.,
www.indomio.si
Zazidljivo zemljišče, Nova Gorica – Preserje Branik, skupna površina 5.617,00 m2, zazidljivo zemljišče 1.904,00 m2. Cena: 280.850 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča med Vipavsko in Braniško....
05.05.2026.,
www.indomio.si
500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, naprodaj lepa sončna parcela v hajdošah, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Prodamo lepo, sončno zazidljivo parcelo v izmeri 500 m² v naselju Hajdoše. Parcela se nahaja na mirni in urejeni lokaciji, obdani z naravo, z veliko sončne svetlobe skozi ves....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281015-499 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku je na voljo 702 m2 zazidljivega zemljišča na lepi lokaciji, 3 min do OŠ Duplek, 15 minut vožnje do Ptuja, cca 20 minut do Maribora, 25 min do Slovenske Bistrice. Nahaja se v naselju, ob in na parceli komunalna....
23.12.2025.,
www.novdom.si
V kraju Ravne pri Zdolah na izjemni panoramski in osončeni lokaciji, ki je objeta v prijeten objem narave vendar še v urbani okolici je naprodaj ravninsko zemljišče v enem kosu. Zemljišče ponuja čudovit razgled na okoliško hribovje in na Krško polje vse do Gorjancev. Zemljišče je....
25.12.2025.,
www.indomio.si
1.007 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Prodaja se zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, v izmeri 1007 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, vsa infrastruktura....
09.10.2025.,
www.indomio.si
1.402 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, parcela s staro hišo za rušenje in manjši gospodarski objekt, vsi priključki na parceli/v stari hiši, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Prodamo parcelo, kjer stoji stara hiša za rušenje in gospodarski objekt. Pri gradnji nove hiše se upošteva komunalni....
11.01.2025.,
www.indomio.si
1.551 m2, zazidljiva, Ponujamo vam izjemno priložnost za novogradnjo, ki vam omogoča, da se lotite gradnje vaše sanjske hiše v najkrajšem možnem času. Ta edinstvena priložnost vam omogoča, da ustvarite dom po vaši meri v čudovitem in mirnem okolju, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR Na....
19.09.2025.,
www.indomio.si
4.340 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbne parcele za centralne dejavnosti v skupni izmeri 4.340 m2. Zemljišče je na odlični lokaciji, tik ob regionalni cesti v neposredni bližini gostilne Trojane in AC priključka Trojane na obrobju občine Lukovica, ob meji z občino Vransko.....
21.01.2023.,
www.indomio.si
2.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična lokacija, asfaltni dostop do parcele, v bližina vsa potrebna infrastruktura, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče na odlični, sončni lokaciji v Laškem (naselje Debro) v izmeri 2.086 m2. Dostop do parcele je po asfaltni....
12.09.2025.,
www.indomio.si
10.000 m2, zazidljiva, stavbnega zemljišča cca10.000 m2, sprejet OPN za gradnjo samostojnih hiš, predvidenih 9 samostojnih hiš, blizu Celjski grad, center Celje, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo večje stavbno zemljišče za investicijo na odlični lokaciji v Celju, Zagrad, Stegujev....
23.05.2023.,
www.indomio.si
730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .
17.02.2022.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281022-166 Ogled oglasa na strani ponudnika ZEMLJIŠČE INDUSTRIJSKA RABA, ODLIČEN DOSTOP, BREZ BREMEN Posredujemo pri prodaji gradbenega zemljišča (druga območja centralnih dejavnosti). Zemljišče je ravno, ima urejen dostop, bližina AC PRIKLJUČKA. Je brez bremen, dolgov,....
09.07.2025.,
www.indomio.si
7.142 m2, za investicijo, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 55,00 EUR/m2 ZAZIDLJIVO INDUSTRIJSKO ZEMLJIŠČE – MURSKA SOBOTA, OB POMURSKI MLEKARNI (7.140 m²) Prodamo zazidljivo stavbno zemljišče v skupni izmeri 7.140 m², na odlični lokaciji v gospodarski (industrijski)....
27.06.2025.,
www.indomio.si
1.707 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče v Lokah, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Na območju Lok naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1707 m2. Gradnja sicer v tem trenutku ni mogoča zaradi predvidenega OPPN-ja, je pa nakup zemljišča odlična priložnost za investicijo....
27.01.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Lepa lokacija za gradnjo hiše ali vikenda. Locirana je ob gozdu in ob vasi, do Ljubljane pa je cca. 30min vožnje. .
06.03.2025.,
www.indomio.si
1.082 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Zazidljiva parcela v velikosti približno 1082 m2 (točna velikost bo znana po parcelaciji) se nahaja v slikoviti vasici Iga vas, ki je del občine Loška Dolina. Ta priložnost za nakup zemljišča ponuja izjemno lokacijo s potencialom....
11.12.2025.,
www.indomio.si
1.750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR V naselju Renče, predel Žigoni, na goriškem prodamo zemljišče v skupni izmeri cca. 1750 m2, ki po namenski rabi predstavlja delno stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo ter spremljajoče dejavnosti (cca. 850 m2)....
12.09.2025.,
www.indomio.si
734 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR V Črmošnjicah pri Stopičah prodamo parcelo na robu vasi. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijstvo, dopolnilne dejavnosti Dopustni objekti: prostostoječa enostanovanjska....
29.05.2024.,
www.indomio.si
1.427 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na obrobju naselja Brezovica. Na parceli je zgrajen počitniški objekt. Na parceli ali ob parceli je vodovod, elektrika, optika in kanalizacija. Možna gradnja več stanovanjskih enot, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR .
06.10.2023.,
www.indomio.si
12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....
16.03.2026.,
www.indomio.si