• GoHome Professional
nepremičnine koper do 3600000 eur čim večje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine koper do 3600000 eur čim večje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine koper do 3600000 eur čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine koper do 3600000 eur čim večje" je bilo najdenih 144 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.652 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • 3400000 eur (malo cenejši)
    • 3700000 eur (malo dražje)
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 49,00 m2 cca 5710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

49,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1989, 1/5 nad., Na izjemni in zelo mirni lokaciji, s pogledom na morje se prodaja opremljeno 2sobno stanovanje, katero obsega predprostor, kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo z izhodom na prostoren balkon, od kjer imate pogled na morje, spalnico, shrambo,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 269.000 €, 47,70 m2 cca 5640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Očarljivo 3-sobno stanovanje v samem srcu Kopra – le korak od tržnice in obale! .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1991, adaptiran l. 2007, P/1 nad., Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Utečeno poslovanje, frekventna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Razpored: osrednji prostor za goste zunanja terasa....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

cena po dogovoru .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 80.000 €, 33,40 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina je opremljena s kakovostnimi materiali .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 100.000 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Staro mestno jedro, stanovanje naj bi bilo brez plomb in adaptirano. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 548.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111001-761 Ogled oglasa na strani ponudnika Nudimo priložnost kot naložbo, odkup poslovnega objekta z dolgoročnim najemnikom. Lahko pa se objekt po dogovoru, odkupi tudi za potrebe namenov interesenta. Objekt se nahaja v neposredni bližini Kopra in logističnega....