• GoHome Professional
nepremičnine maribor najceneje 120 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine maribor najceneje 120 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor najceneje 120 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor najceneje 120 m2" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.698 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manjši)
    • 130 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 213.480 €, 118,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

118,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2006, pritličje, prodamo. Cena: 1.800,00 EUR/m2 IZLOŽBA! PRODAMO POSLOVNI PROSTOR, 118,6 m², l. 2006. ODLIČNA LOKACIJA V MARIBORU! Na vidni in dostopni lokaciji v centru Maribora prodamo svetel in funkcionalno urejen poslovni prostor, ki se....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine maribor najceneje 120 m2'
233.000 €
319.000 €
319.478 €
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 278.990 €, 121,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

121,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2000, 1/3 nad., V centru Maribora na Partizanski cesti je naprodaj poslovni prostor površine 121,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju poslovne stavbe in obsega štiri pisarne, čajnico ter lastne sanitarije. Prostori so neopremljeni,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Vrstna hiša, Podravska - Pobrežje, P+1, zgrajeno l. 2003, neto tlorisna površina 120,00 m2, garažni parkirni prostor. Cena: 330.000 EUR. V mirnem in urejenem naselju na Pobrežju prodamo prijetno vrstno hišo. Lokacija je izjemno privlačna zaradi hitre povezave do avtoceste ter dobre....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno bivanje z odlično....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

110,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2009, visoko pritličje, Čudovito 3,5-sobno staromeščansko stanovanje z garažo - center Maribora, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR V centru Maribora, v bližini mestnega parka in Lenta, posredujemo pri prodaji čudovitega 3,5-sobnega....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-8 (od skupaj 8)

<< <1> >>