• GoHome Professional
nepremičnine maribor vsaj 150 m2 čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine maribor vsaj 150 m2 čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor vsaj 150 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor vsaj 150 m2 čim večje" je bilo najdenih 119 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.220 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 92000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 539.000 €, 241,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

241,7 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2021, 342 m2 zemljišča, 2/2 nad., - povsem na novo urejen in opremljen Hostel-strogi center Maribora-neposredna bližina avtoceste, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Turistična namestitev Roof rooms v središču Maribora Naprodaj....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 280.000 €, 236,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo lepo vzdrževano medetažno stanovanjsko hišo, po podatkih GURS-a skupne površine 235,5 m2. Hiša se nahaja na mirni in sončni legi, v naselju stanovanjskih hiš ter je zadnja v vrsti. Prostori v hiši so....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 288.625 €, 230,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

230,9 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2025, V poslovno-trgovskem centru City v Mariboru se prodaja prostoren in popolnoma prenovljen večnamenski prostor v velikosti 230,9 m2 uporabne površine, kateremu pripada še del hodnika v velikosti približno 55 m2, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 255.000 €, 228,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490151007-521 Ogled oglasa na strani ponudnika V enem od gosto naseljenih, izjemno mirnih kratkih ulic pod Pohorjem, od koder se iz balkona širi pogled na pobočje Pohorja pod gondolo, prodamo skrbno, redno vzdrževano dvostanovanjsko hišo, etažnosti K+VP+M,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 335.000 €, 228,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321064-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji družinske hiše na mirni lokaciji (slepa ulica) v mestni četrti Studenci v Mariboru (228,1 m2 neto površine, povzeto po GURS), ki je bila kompletno obnovljena med leti 2005 - 2008) in....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 279.000 €, 226,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor, Štajerska Maribor, zgrajeno l. 1995, prenovljeno l.2020, skupna izmera 226,00 m2, 1. nadstropje. Cena: 279.000 EUR. Posredujemo pri prodaji popolnoma prenovljenih pisarn in lokala, ki se nahajajo v neposredni bližini centra Maribora. Lokacija je frekventna in odlična....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 224.860 € na 216.683 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 216.683 €, 216,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.07.2025 - 224.860 €
27.03.2026 - 216.683 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

216,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1890, adaptiran l. 1999, pritličje, Odlična poslovna priložnost- VIP pisarne. Za neverjetnih 1041 EUR/m2 lahko dvignete kakovost vašega posla na višjo raven. Rezervirajte svoj kvadrat še danes, prodamo. Cena: 999,00 EUR/m2 VELIKONOČNA POSLOVNA....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 249.000 €, 205,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

205,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2024, 264 m2 zemljišča, Dvojček za dokončanje obnove na Studencih, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Na mirni lokaciji na Studencih prodamo hišo dvojček, zgrajeno l. 1970.Hiša se nahaja v slepi ulici v naselju individualnih hiš na ograjeni....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 260.000 €, 203,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490271003-366 Ogled oglasa na strani ponudnika MARIBOR - ZGORNJI KOŠAKI - posredujemo pri prodaji hiše - dvojček, zgrajeni leta 2007. Hiša leži na izredno lepi, sončni lokaciji, oddaljeni od Maribora 10 minut vožnje, nudi čudovit pogled na bližnje travnike.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

200,8 m2, poslovni prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V samem središču PTC City je na prodaj lepo urejen poslovni prostor v skupni izmeri 200,8 m², ki predstavlja zanimivo investicijsko priložnost. Prostor je oddan v najem in se uporablja kot....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

198 m2, samostojna, zgrajena l. 1928, adaptirana l. 1986, 912 m2 zemljišča, K+P+1+M, 2 stanovanji v stanovanjski hiši in garaža, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Na atraktivni lokaciji na Vrbanski cesti v Mariboru, v večstanovanjski hiši z vrtom, prodajamo polovico objekta z dvema stanovanjema....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 300.000 €, 197,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321004-456 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ruški cesti prodamo 4 stanovanja (garsonjero, 3-sob. stanovanje, 2-sob. sobno in 5-sob. stanovanje), ki so locirana v pritličju stanovanjskega objekta (celotno pritličje) zgralenega v letu 1880. Del objekta,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 455.500 €, 192,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

192,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2005, 4/4 nad., prodamo. Cena: 455.500,00 EUR Ekskluziven PENTHOUSE s teraso 100 m² in odprtim razgledom – Studenci, Maribor Na mirni in zaželeni lokaciji v Mariboru – Studenci, v neposredni bližini Pekrske gorce in Pohorja, vam predstavljamo izjemno....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 220.000 €, 190,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

190 m2, samostojna, zgrajena l. 1943, adaptirana l. 1980, 1.265 m2 zemljišča, Vsi potrebni prikljucki+internet, trofazni tok, bivalni prostori, klet, shramba, kurilnica, susilnica-pralnica, delavnica, garaza, travnik, dvorisce .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 299.900 €, 188,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321068-80 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni, od mestnega vrveža nekoliko odmaknjeni lokaciji, prodamo lepo, po naprednejših standardih grajeno hišo, ki vas bo prevzela s svojo urejenostjo in občutkom domačnosti. V krajši ulici na Počehovi, z....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 168.000 €, 185,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Trenutno prazna hiša, brez kuhinje in ostale opreme,takoj vseljiva. Obnovljena v letu 2000,2001. .

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
 
+3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 175.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, MARIBOR, Tezno, 175.000 €, 183,00 m2 cca 960 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 170.000 €
03.04.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

183 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2018, 501 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Hiša naTeznu z zelenico Na voljo je priložnost za nakup hiše na Teznu. Hiša je bila zgrajena leta 1950, leta 2018 je bila delno menjana kritina na hiši (črna opeka), leta 2001....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 275.000 €, 182,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-114 Ogled oglasa na strani ponudnika V poslovno stanovanjski stavbi v Mariboru - Melje, prodamo del pritličja, ki v naravi skupaj predstavlja 6 popolnoma obnovljenih sob in hodnik v velikosti skupaj182 m2. Prostori-sobe se nahajajo na južnem delu stavbe. Parkiranje....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 319.900 €, 179,00 m2 cca 1790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

179,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1981, 268 m2 zemljišča, Spoštovani,predstavljamo vam vrstno hišo v mestni četrti Radvanje, eni najbolj zaželenih lokacij v Mariboru, kjer lega pod Pohorjem združuje mir narave z udobjem mestnega življenja. Hiša se nahaja v mirnem stanovanjskem območju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 425.000 €, 177,80 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

POSLOVNI PROSTOR NA VRHUNSKI LOKACIJI OB DRAVI – SODOBNO OBNOVLJEN ULIČNI LOKAL S PREKRASNIM RAZGLEDOM .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 175.000 €, 177,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2025.,

www.indomio.si

177,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1992, V Trgovskem centru City, v samem središču Maribora, je na voljo za prodajo prostoren poslovni prostor v velikosti 177,5 m2. Gre za odlično priložnost za podjetja, ki iščejo reprezentativen, svetel in funkcionalen prostor v urejenem poslovnem....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 140.000 €, 175,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

v hiši vse potrebna inštlacija(kabeljska,internet,..) .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 440.000 €, 165,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, 613 m2 zemljišča, K+P, družinska hiša mb center za kalvarijo, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 350.000 €, 152,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

152,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2021, 683 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na izjemno zanimivi, mirni in zaželeni lokaciji pod Pohorjem v Mariboru vam ponujamo edinstveno hišo z velikim potencialom. Predmet prodaje je dvostanovanjska hiša z ločenimi....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

objekt je v celoti obnovljen leta 2008 .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 380.000 €, 150,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, vrstna, zgrajena l. 1980, 400 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Na izjemno priljubljeni lokaciji v Zgornjem Radvanju, tik pod Pohorjem, se nahaja lepo urejena in vseljiva vrstna hiša, ki ponuja popolno ravnovesje med mestnim udobjem in bližino narave. Lokacija je....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 390.000 €, 140,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

140 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, 76 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo vrstno hišo na zelo mirni lokaciji na Bezenškovi ulici, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Hiša leži na koncu ulice, zelo blizu sprehajalne poti ob reki Dravi. Ima naslednjo razporeditev: Pritiličje: - dnevni prostor z kuhinjo....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Po dogovoru, 140,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velikost zemljišča min.950m2 velikost bivalne površine min140m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 131.904 €, 138,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

138,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1984, P/7 nad., Večnamenski poslovni prostor v centru mesta (bila ordinacija), možen nakup parkirnega mesta, prodamo. Cena: 131.904,00 EUR V strogem centru mesta, na Gregorčičevi ulici, prodamo večnamenski poslovni prostor (nazadnje je služil....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 490.000 €, 136,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

136,12 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2020, P/8 nad., Gostinskii lokal, Maribor, Center, Levi breg, Cankarjeva ulica, BR nepremičnine, nepremicnine, BR, trgovina, pisarne, ordinacije, poslovni prostor, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL NA ODLIČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 220.000 €, 135,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V kopalnicah je položena keramika, v ostalih bivalnih prostorih pa afriški tik. V spodnji etaži je kopalnica z WC, shramba , kuhinja z jedilnico , dnevna soba z izhodom na zelenico- atrij.V zgornji etaži je kopalnica in tri spalnice. Hiša se nahaja v ograjenem naselju, v katerem so....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-119 (od skupaj 119)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.