• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 320 m2 čim večje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine primorska do 320 m2 čim večje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 320 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 320 m2 čim večje" je bilo najdenih 433 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.173 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, NOVA GORICA, 45.000 €, 35,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

35,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2005, 58 m2 zemljišča, Manjša končna vrstna hiša v centru Šempasa, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V Šempasu na placu ob cerkvi sv. Silvestra je naprodaj starejša hiša, potrebna celovite prenove. Površina parcele je po podatkih GURS 58....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 80.000 €, 33,40 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina je opremljena s kakovostnimi materiali .

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 170.000 € na 179.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, SV. PETER, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 170.000 €
09.04.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se 1-sobno stanovanje v Svetem Petru pri Sečovljah , ki združuje pristni istrski čar z udobjem sodobnega bivanja. Stanovanje je svetlo in ima zelo lep razgled proti morju. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 166.000 €, 32,00 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

32,3 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 166.000,00 EUR V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo, ki se....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 100.000 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Staro mestno jedro, stanovanje naj bi bilo brez plomb in adaptirano. .

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

30 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1817, adaptiran l. 2023, pritličje, Pritličje poslovni prostor za pisarno, salon, trgovino, storitve. Klima gretje hlajenje, internet, kopalnica, lahko se postavi kuhinja, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 26,00 m2 cca 5730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

26,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1852, adaptirana l. 1970, 1/4 nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta, v bližini hotela Lev, prodamo gasronjero z visokimi stropi (višina 3,70m), kar omogoča dober izkoristek. Kvadratura je 26,3m2 (po GURSU), vendar je....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 45.700 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerna za vikend, za študente .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 25.000 € na 23.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, AJDOVŠČINA, 23.000 €, 13,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 25.000 €
21.04.2026 - 23.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 13 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji štirih garaž/parkirnih mest/skladišč v garažni hiši na naslovu Ambrožev trg 4, Ljubljana, ki stoji v središču mesta Ljubljana. Garaže se nahajajo v stolpu A in B, v etaži št. 1. Garaže so primerne za....

 
 
 
  Garaža, IZOLA, 29.000 €, 12,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

12,5 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2013, klet, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parkirnega mesta v garaži pod sosesko Južna cesta nasproti medgenerezacijskega centra. Parkirno mesto je v -3 etaži, kupec dobi daljinec za garažo iz katere imate možnost izhoda z....

 
 
 
  Garaža, LUCIJA, 24.000 €, 12,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2025.,

www.indomio.si

12 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1995, Pokrito parkirno mesto v garažni hiši, varovano z zapornico in vrati. Brez dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-433 (od skupaj 433)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!