• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 320 m2 čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine primorska do 320 m2 čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 320 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 320 m2 čim večje" je bilo najdenih 433 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.173 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOPER, 150.000 €, 133,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

133,2 m2, zidan, zgrajen l. 1950, adaptiran l. 2005, 3.913 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zidanega vikenda v naselju Sv. Anton na Pohorju. Objekt je zgrajen l. 1950, obnova strehe 1975 in obnova oken 2005. Objekt je NTP 133,2 m2, uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 250.000 €, 132,50 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je klimatizirano in ima vse potrebne priključke (net, siol,...). .

 
 
 
  Hiša, BERTOKI, 330.000 €, 132,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

132,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1995, 114 m2 zemljišča, P+1+M, V Bertokih prodamo vrstno hišo, obdano z vinogradi. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: cca 330.000,00 EUR V Bertokih prodamo vrstno hišo, obdano z vinogradi. Razpored: veranda vhod in predprostor kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 671.000 €, 131,00 m2 cca 5120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

131,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, 1/5 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 671.000,00 EUR Na izjemno iskani lokaciji na Rimski cesti v samem centru Ljubljane, posredujemo pri prodaji prostornega, 3-sobnega stanovanja, ki ga je zaradi velikosti in razgibanega tlorisa....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-526 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša potrebna temeljite prenove s hlevom, senikom in kajžo. Sončna lokacija nad Podbrdom v vasi Trtnik, odprt pogled, dvorišče, vrt. Priklopljena na vaški vodovod in elektriko. Zanimiv projekt. Brez provizije! Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj je zgornja etaža dvoetažne hiše, ki se sestoji iz dveh stanovanj in velikega poslovnega prostora primernega za obrtno dejavnost. LINK: http://prodamohisacrnikal.netau.net Stanovanji sta bivalni, urejeni in takoj vseljivi. Hiša leži na sončni strani, okolica je zelo mirna....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja na Ljubljanski cesti v Šmarju - Sapu, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1951. Stanovanje obsega 130,2m2 neto tlorise površine, od tega 104,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, IMENJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 435.000 €, 130,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

130 m2, vrstna, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2016, 122 m2 zemljišča, P+1, V Kortah nad Izolo prodamo obnovljeno vrstno hišo z dvema ločenima stanovanjema, atrij, terasa in parkirišče. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR V slikoviti vasici Korte nad Izolo prodamo....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 479.000 € na 429.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOPER, 429.000 €, 129,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 479.000 €
24.04.2026 - 429.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

129,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2024, ekskluzivna ponduba. v srcu kopra prodamo ljubko, prenovljeno vrstno hišo velikosti 129.3 m2 etažnosti (p+1+2+m), prodamo. Cena: 429.000,00 EUR Za ljubitelje avtohtone istrske arhitekture, ki iščejo sožitje tradicije in sodobnega....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 85.000 €, 128,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-92 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v posredujemo pri prodaji hiše s pripadajočim zemljiščem in garažo. Neto kvadratura stavbnega zemljišča je 244 m2, neto kvadratura hiše znaša 128,2 m2, od tega je uporabne površine 79 m2. Pripada ji tudi garaža v izmeri....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 600.000 €, 128,00 m2 cca 4690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

128,7 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2008, 29 m2 zemljišča, Unikatna vrstna hiša s teraso v centru Pirana, prodamo. Cena: 600.000,00 EUR Zanimiva, leta 2008 popolnoma prenovljena hiša v samem centru Pirana. Arhitekturno dovršena prenova je vključevala unikatno zasnovo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 399.000 €, 127,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

127,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2009, P/1 nad., prodamo. Cena: 399.000,00 EUR FITNES IN ŠPORTNA DVORANA Na odlični lokaciji v Pradah prodamo v celoti opremljeno fitnes/športno dvorano, pripravljeno za takojšnje delovanje. Prostori so urejeni in funkcionalno zasnovani, z....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 125.000 €, 127,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.shrani.si/f/C/6K/2aSco5F6/31082010035.jpg .

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 150.000 €, 126,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v fazi obnove. Stanovanje je v 6. nadstropju, s čudovitim 270° panoramskim razgledom, s terase lahko uživate v čudovitem razgledu na grad, iz spalnega dela imate čudovit neoviran pogled na mesto. .

 
 
 
  Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 515.000 €, 126,00 m2 cca 4090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-108 Ogled oglasa na strani ponudnika V Rožni dolini na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prostornega stanovanja v staromeščanski hiši, ki v naravi predstavlja v pritličju 3-sobno stanovanje in dodatno 1-sobno stanovanje v polkletnem delu. Hiša je bila zgrajena....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 549.000 €, 126,00 m2 cca 4360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

126,41 m2, 4-sobno, v stavbi zgrajeni l. 1897, 1. nad., vseljivo po dogovoru, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR Naprodaj je izjemno prostorno 4-sobno meščansko stanovanje, ki zaradi dveh velikih sob nudi možnost tudi 5- ali celo 6-sobnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 490.000 €, 125,00 m2 cca 3920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TRST - Nov luksuzni mansardni apartma (125 m2 )v komaj prenovljeni prestizni stavbi z novim steklenim dvigalom v samem centru mesta in neposredni blizini najpomebnejsih mestnih gledalisc in sprehajalisc. Mansarda je cudovito svetla, z zavidljivim pogledom na mesto in popolnoma opremljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 362.500 €, 125,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

125 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1940, adaptiran l. 2023, klet, prodamo. Cena: 362.500,00 EUR PRODAMO POPOLNOMA PRENOVLJEN GOSTINSKI LOKAL – CENTER MESTA Na prodaj je 125 m² velik gostinski lokal na eni izmed najboljših lokacij – v samem centru mesta, kjer je zagotovljen stalen....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 124,70 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TEL. 041 603 375 .

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 249.000 €, 124,00 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajena l. 1920, prenovljena l. 1978, P + 1 + M, neto tlorisna površina 123,50 m2, zemljišče 322,00 m2. Cena: 249.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V Bovcu, v mirnem in zelenem okolju, obdanem z....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 69.000 €, 123,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2024.,

www.indomio.si

123,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1970, 67 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V strogem centru mesta Idrija je na voljo hiša v velikosti 123,2m2. Bivalne površine je 72 m2 klet je v velikosti 31,1m2, shramba v velikosti 6,5 m2, pokrita terasa v velikosti....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 595.000 €, 123,00 m2 cca 4840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

123 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2016, 150 m2 zemljišča, P+1, Naprodaj je manjša hiša z manjšo parcelo in dvema večjima terasama, lastno garažo s kletjo v centru Portoroža, le 100 m od morja, izjemna lokacija, prodamo. Cena: 595.000,00 EUR Prostorska zasnova : Ob....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 370.000 €, 123,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

123,56 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1972, pritličje, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v skupni izmeri 123,56 m2, ki se nahaja v pritličju bloka v Kopru ( Prisoje). Nepremičnina je sestavljena iz dveh enot, katere je potrebno adaptirati. Enoti sta....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 492.000 €, 122,00 m2 cca 4030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

122 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2009, P+1+2+M, top lokacija, 2 stanovanjska, priložnost za investiranje, prodamo. Cena: 492.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji svetle 2 stanovanjske vrstne hiše, ki se nahaja na zelo privlačni lokaciji, saj je promenada oddaljena....

 
 
 
  Hiša, OSP, 500.000 €, 121,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2025.,

www.indomio.si

121,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2021, 259 m2 zemljišča, P+1+M, ČRNI KAL - OSP; Na atraktivni lokaciji obrobja osapske doline, pod Kraškim robom, v bližini znamenite evropske plezalne stene, prodamo samostojno hišo v skupni neto izmeri 121,6 m2, na parcelah v....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 298.000 €, 120,70 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zaključujemo gradnjo dveh dvojčkov in samostojne hiše na Kortah nad Izolo. Najkvalitetnejša gradnja s čudovitim pogledom na Sečoveljske soline in Umaški polotok. Hiše bodo zgrajene do 3. podaljšane gradbene faze! .

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kupim hiso samostojno ali atrijsko ali vrstno nad 100m2, moznost adaptacije .

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 406.000 €, 120,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

120 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 406.000,00 EUR Piran - HOSTEL - hiša z delujočim hostlom (5 sob, 11 ležišč) Na izjemni lokaciji v samem srcu Pirana je naprodaj urejena vrstna hiša, ki trenutno uspešno obratuje kot hostel s skupno 5 sobami in 11....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA IDRIJA, 349.000 €, 120,00 m2 cca 2910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 137.933 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR V idiličnem naravnem okolju nad Spodnjo Idrijo se prodaja izjemno veliko in mirno posestvo v skupni izmeri 13,8 ha (137.933 m²), ki obsega travnike in gozd. Na posestvu stoji stanovanjska hiša,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

120,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1945, P/2 nad., trosobno stanovanje - markovec/žusterna iii - (koper); v okolici naselja nokturno - markovec prodamo prostorno trisobno stanovanje z izhodom na teraso in vrt, ki se nahaja v pritličju dvostanovanjske hiše. hiša je bila zgrajena leta 1945.....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 349.000 €, 120,00 m2 cca 2910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2001, 174 m2 zemljišča, Samostojna istrska hiša v centru vasice z lastniškim ograjenim dvoriščem, prodamo. Cena: cca 349.000,00 EUR Tipična istrska družinska hiša se nahaja v centru vasice Pomjan. Predstavlja v letu 2001 samostojno....

 
 
 
  Hiša, ČEŽARJI, 349.000 €, 120,00 m2 cca 2910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

120 m2, vrstna, zgrajena l. 1920, 602 m2 zemljišča, P+1, Prodamo starejšo hišo z lepim potencialnom, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji starejše hiše potrebne obnove v naselju Čežarji pri Kopru. Obstoječa končna vrstna hiša ima po uradnih (javno dostopnih)....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 350.000 €, 119,20 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večji poslovni prostor na vrhu poslovne stavbe z dvigalom, garažo v kletni etaži in skupnim zunanjim parkiriščem za obiskovalce. Poslovni prostor je primeren za zdravstveno, kozmetično, športno rekreativno ali podobno mirnejšo dejavnost. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 350.000 €, 119,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.07.2024.,

www.indomio.si

119,2 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2008, 1/1 nad., Prodamo ali oddamo večji poslovni prostor na vrhu poslovne stavbe z dvigalom, garažo v kletni etaži in skupnim zunanjim parkiriščem za obiskovalce. Poslovni prostor je primeren za zdravstveno, kozmetično, športno rekreativno....

 
 
 
  Stanovanje, KOLOMBAN, 349.000 €, 119,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost, da postanete lastnik 4-sobnega stanovanja v mirnem okolju Kolombana (2km od centra Ankarana), ki ponuja pogled na Tržaški zaliv. S prostorno teraso, lastnim parkiriščem za 2 avtomobila in bližino morja....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 119,00 m2 cca 6390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

119 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1933, adaptirano l. 2024, 7. nad., Loft v neboticniku, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Zakorakajte v razkošje življenja v popolnoma prenovljenem stanovanju v stilu Soho lofta v Nebotičniku, eni najprestižnejših stavb v Ljubljani, ki je bil odprt 21. februarja....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 630.000 €, 118,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

118 m2, vrstna, zgrajena l. 1982, 197 m2 zemljišča, K+P+1, Vmesna vrstna hiša v Jagodju, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji vmesne vrstne hiše iz leta 1982, ki se nahaja v mirnem delu Jagodja v Izoli. Nepremičnina nudi kakovostno bivanje v mirnem okolju....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 550.000 €, 117,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je urejeno, sodobno opremljeno 2-etažno 4- sobno stanovanje v vrstni hiši. Z delnim pogledom na morjem in z negovanim vrtom obrnjenim na jug nudi udobje bivanja skozi vse leto. Stanovanje se razteza na 117 m2, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 117,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2023.,

www.indomio.si

117,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1775, adaptirano l. 2015, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Lepo staromeščansko stanovanje se nahaja v 2. nadstropju odlične, urejene staromeščanske hiše v neposredni bližini Prešernovega trga. Stanovanje je bilo prenovljeno leta 2015 in obsega: prostoren....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 380.000 €, 116,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje oz. hiša na skupaj 1200m2 velikem okrasnem in zelenjavnem vrtu s parkirišči je bila pred časom v celoti obnovljena. Pred petimi leti je bila narejena nova fasada s 25cm izolacijo in nova granitna obloga na stopnicah. Razpored: vhod z zastekleno teraso, predprostor, kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

114,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2019, 1. nad., KOPER - SEMEDELA, 114,6 m2 | 4-sobno | 1. nad. (K+P+1), Zemljišče: 144 m2 - vrt / del zemljišča v uporabi, 1 lastniško parkirno mesto, leto gradnje: 1970, leto prenove: 2019, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR KOPER – SEMEDELA....