• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 350 m2 čim večje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine primorska do 350 m2 čim večje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 350 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 350 m2 čim večje" je bilo najdenih 447 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.131 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MALIJA, 398.000 €, 100,00 m2 cca 3980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja, hiša, samostojna: MALIJA, 100 m2 398.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Hiša | Regija: J. Primorska | Upravna enota: Izola | Občina: Izola MALIJA, 100 m2, samostojna, zgrajena l. 1912, 791 m2 zemljišča,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 174.800 €, 100,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na robu starega mestnega jedra ob koprski promenadi na mansardi je urejeno zelo lepo 4-sobno nadstandardno stanovanje. V celoti je obnovljena prezračevana streha z agepan sekundarno kritino in notranje vpihovano izolacijo - trendisol. Stanovanje obsega manjši hodnik, dve sobi in manjšo....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiška je lahko starejša, potrebna obnove, lahko je delno obnovljena, zaželjeno je, da sta gradbeno in uporabno dovoljenje urejena. .

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2018, P+1+2+M, prodamo. Cena: 560.000,00 EUR Čudovita prenovljena hiša v Piranu Prodamo piransko hišo zgrajeno leta 1800, ki je bila skozi leta skrbno in ljubeče vzdrževana ter postopoma prenavljana. Hiša je bila deležna temeljite prenove,....

 
 
 
  Hiša, MAREZIGE, 337.000 €, 100,00 m2 cca 3370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2007, 139 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 337.000,00 EUR Na prodaj: značilna istrska kamnita hiša s potencialom – Burje, Marezige V mirnem naselju Burje pri Marezigah vam predstavljamo čudovito kamnito hišo, ki združuje avtentičnost,....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1924, adaptiran l. 2007, 150 m2 zemljišča, P+1, V Parecagu prodamo enoto dvojčka z ograjenim dvoriščem in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Parecagu prodamo enoto dvojčka z ograjenim dvoriščem in lastnim parkiriščem, ki....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno lastništvo. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

q .

 
 
 
  Poslovni prostor, PIRAN, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 323 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodaja nepremičnine – Seča Na izjemni lokaciji v Seči se prodaja nedokončan objekt v sklopu večstanovanjske stavbe. Uporabna površina stavbe: 99,5 m² Zemljišče: 323 m² Nepremičnina ponuja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

98,7 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2018, prodaja - legendarni pub 33, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Legendarni PUB 33 – PRODAJA Kompletno opremljen gostinski lokal v obratovanju v središču Kopra Na izjemni in prepoznavni lokaciji na STADIONU BONIFIKA v Kopru prodamo....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 410.000 €, 97,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

97,6 m2, bivalen, zgrajen l. 1963, 333 m2 zemljišča, Pol hiše z vrtom od spredaj, do morja vodi kratka, posebna pešpot, pritličje samostojne stanovanjske hiše v centru Portoroža z dvoriščem in vrtom velikosti 333 m2,200 m do morja, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Pogoj prodajalca je,....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 410.000 €, 97,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

97,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1963, P/1 nad., Pol hiše z vrtom od spredaj, do morja vodi kratka, posebna pešpot, pritličje samostojne stanovanjske hiše v centru Portoroža z dvoriščem in vrtom velikosti 333 m2,200 m do morja, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Pogoj prodajalca je,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUCIJA, 310.000 €, 96,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

96,2 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1996, adaptiran l. 2010, pritličje, Prodamo okrepčevalnico Mak Bar v Luciji z vsem inventarjem, redne stranke, parkirišče zraven, dobro poslovanje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Prodamo okrepčevalnico Mak Bar v Luciji z vsem....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

95,4 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1700, adaptirano l. 1996, Velika terasa, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Čudovito stanovanje s teraso v Piranu naprodaj Na mirni lokaciji ob trgu 1. maja v Piranu ponujamo v prodajo izjemno prostorno stanovanje s čudovito teraso v stavbi z dvema stanovanjema.....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno 2009, opremljeno .

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 175.000 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Par minut iz Gračišča, 20 min iz Kopra se nahaja vas Sirči. Ta končna vrstna hiša ima še obnovljeno streho in so delno tudi betonske plošče. .

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 249.000 €, 94,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2024.,

www.indomio.si

94 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1992, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Ljubljana, Center, prodamo poslovni prostor - lokal v pritličju poslovno stanovanjske stavbe na Kotnikovi ulici v Ljubljani, etažnost 2K+P+5N+M, zgrajeno leta 1992. Poslovni prostor je delno opremljen in urejen,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 369.000 €, 94,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

94,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1895, adaptirana l. 2008, v dveh etažah, možnost ureditve dveh samostojnih enot, terasa 15 m2, prodamo. Cena: 369.000,00 EUR Na mirni lokaciji v samem središču Kopra je naprodaj krajna vrstna stanovanjska hiša, ki nudi popolno ravnovesje med urbanim udobjem....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 225.000 €, 93,50 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Na odlični lokaciji, v bližini centra, prodamo svetlo, funkcionalno in lepo ohranjeno 4-sobno stanovanje s čudovitim razgledom. Stanovanje je bilo skozi leta delno prenovljeno, med drugim so bila zamenjana nekatera okna. Prostori so dobro razporejeni in omogočajo veliko shranjevalnega....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE ŠKOFIJE, 185.000 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.indomio.si

93,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, 160 m2 zemljišča, Prodamo hišo v Zgornjih Škofijah, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji končne vrtsne hiše potrebne prenove s projektom v Zgornjih Škofijah. Hiša se nahaja v strnjenem delu vasi, ima južno orientacijo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 347.500 €, 92,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja v večstanovanjski zgradbi SOLIS.; year: 2022 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 355.000 € na 298.500 € z dne 03.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, TOLMIN, 298.500 €, 92,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 395.000 €
08.01.2026 - 355.000 €
03.03.2026 - 298.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

92 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2006, 514 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 298.500,00 EUR V idilični vasici v dolini reke Soče se nahajata dve manjši hiši z lepim razgledom na gore in vrt. Celotna posest združuje tradicionalni šarm s sodobnim udobjem ter predstavlja....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujem pri prodaji vrstne hiše na Plavjah. Hiša je zgrajena do 3. podaljšane gradbene faze. Gre za klasično gradnjo z opečnimi zidaki, izolirana temeljna plošča. Notranje prostore lahko uredite po lastni želji. Pred hišo....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2010, 183 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 265.000,00 EUR Čudovita hiša se nahaja na glavnem trgu mirne vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju slikovite....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,50 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V zaključni fazi je realizacija dogovora za izvedbo dvigala. Novo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 230.000 €, 89,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

89 m², 4-sobno, zgrajeno l. 1978, veliko 4 sobno stanovanje, funkcionalno, dnevna soba z izhodom na balkonsko zastekleno ložo, posebej kuhinja z jedilnico, tri spalnice, kopalnica/ WC-ločeno, CK ( mestno ogrevanje) Klima, KTV, Internet ( opcija: optika), Dve dvigali. Klet. Kolesarnica.....

 
 
 
  Hiša, STRUNJAN, 380.000 €, 89,00 m2 cca 4270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-37 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polovičnega deleža Posestva na izjemni in zelo zaželjeni lokaciji, v krajinskem parku Strunjan. Samostojna tipična istrska hiša v izmeri 88,8m2 ima 3 etaže in je potrebna celovite prenove. Nudi velik....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-495 Ogled oglasa na strani ponudnika Picerija - Bar s teraso v Kanalu ob Soči, lokal obratuje. Bližina Šole, igrišč, telovadnice, prometne ceste. Lastniška terasa površine 100 m2 od tega cca 40 m2 pokrite terase. Lokal velikosti 89 m2, opremljena kuhinja za picopeko....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 477.000 €, 89,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 70 m2 zemljišča, 2/M, LJ. CENTER, 89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 2/M, Etažno stanovanje z vrtom in garažo v bližini kliničnega centra, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Semedela, 480.000 €, 88,20 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Kopru je naprodaj izjemno svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v sodobni soseski Semedelski razgledi . Stanovanje se nahaja v urejeni in mirni soseski, le nekaj minut od morja in centra mesta. .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Tradicionalna hiša se nahaja v slikoviti vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline. Nepremičnina obsega glavno....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 99.000 €, 88,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

88 m2, vrstna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 1965, 215 m2 zemljišča, P+1, Starejša stanovanjska hiša z gospodarskim poslopjem in parkirišči, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Vrtovinu naprodaj starejši stanovanjski objekt, ki je v fazi prenove.Objekt je bil zgrajen leta 1875, streha....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 148.000 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-91 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja. Kvadratura stanovanja znaša 87,3 m2, od tega je 67,10 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v novejši poslovno-stanovanjski zgradbi. Sestavljeno je iz pritličnega dela....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 329.000 €, 87,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1700, 2. nad., koper-center - prešernov trg - top lokacija.odlična lokacija, le nekaj minut do mestnega jedra in fakultet.na lepi lokaciji prodamo 4-sobno stanovanje v neto tlorisne površine 87,7 m2, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR KOPER-CENTER – PREŠERNOV....

 
 
 
  Hiša, ŠLOVRENC, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Sanjska priložnost v srcu Goriških Brd – čudovita hiša z razgledom na dolino Ena lepših lokacij Goriških Brd prodamo čudovito hišo, obdano z neokrnjeno naravo, vinogradi in oljčniki. Hiša stoji na mirni in sončni legi, s panoramskim razgledom, ki se razprostira daleč čez dolino –....

 
 
 
  Stanovanje, JAGODJE, 338.000 €, 86,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, 3/3 nad., V Izoli prodamo tri sobno stanovanje, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe.Površina stanovanja je 81 m2. Lokacija je odlična, stanovanje je primerno za stalno bivanje kakor tudi za počitniško stanovanje, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 482.000 €, 85,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 2/4 nad., prodamo. Cena: 482.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2- sobno izredno svetlo, prostorno in funkcionalno stanovanje neto tlorisne površine 85,2 m2, ki se nahaja na Markovcu v Kopru, v 2/4 nadstropju urejenega večstanovanjskega bloka,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 245.000 €, 85,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

85,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, 200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR NAPRODAJ: Kamnita istrska vrstna hiša z zemljiščem – Kocjančiči pri Sv. Antonu V mirnem naselju Kocjančiči pri Svetem Antonu prodamo starejšo kamnito krajno vrstno hišo, letnik 1900, z veliko potenciala....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 184.000 €, 85,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Nove Gorice na razpolago 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 85,3 m2 Bivalni prostor 76,8 m2 klet 2,3 m2 balkon/loža 6,0 m2 nerazp.prostor 0,2 m2 Stanovanje je starejše, potrebno obnove. Objekt je opremljen z....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 388.000 €, 85,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Center, Vodmat, blizu poliklinike in klinicnega centra. Sodobno bivanje v prenovljeni vili iz leta 1929 – 85 m² udobja v samem središču mesta Stopite v prostor, kjer se zgodovina sreča s sodobnostjo. To čudovito trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 169.000 €, 85,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 447)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!