• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 350 m2 čim večje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremičnine primorska do 350 m2 čim večje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 350 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 350 m2 čim večje" je bilo najdenih 447 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.131 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PIRAN, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje vseljivo takoj .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 360.000 €, 71,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 135.000 €, 70,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiša se nahaja na lepi in mirni lokaciji, v pritličju dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, kopalnica v nadstropju predprostor in 2x spalnica. V p pred vhodom je nadkrita terasa in lepo urejenodvorišče. Podaja se v celoti opremljeno zaradi selitve. Pokličite o31 281 727 mETKA .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 262.000 €, 70,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

obnovljeno 2010 (kopalnica, kuhinja, dnevna soba in hodnik....protivlomna vrata, zamenjana vsa notranja vrat, kakor tudi okna komplet s polkni) popolnoma opremljeno .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 161.000 €, 70,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na sedemnajstih (17) parcelah je v izgradnji sedemnajst individualnih stanovanjskih objektov prilagojenih zahtevam in željam soinvestitorjev oziroma bodočih kupcev. Na posamezni parceli je v treh etažah na osnovnem tlorisu 8 x 12 m možna izgradnja do 380 m2 stanovanjskih površin.....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 342.000 €, 70,00 m2 cca 4890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

70 m2, vrstna, adaptirana l. 2004, P+1+M, prodamo. Cena: 342.000,00 EUR V osrčju mestnega jedra Izole na voljo krajna vrstna hiša, P+1+M. Nahaja se v neposredni bližini Manziolijevega trga, peš dostopno do morja, restavracij, trgovin, avtobusne postaje, parkirišča. Hiša je bile leta....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

70 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Na voljo je funkcionalno zasnovano stanovanje v samem srcu Pirana. Osnovna bivalna površina znaša 43,5 m2, dodatno pa prostor dopolnjuje 35 m2 velika medetaža, kjer se nahajata dve spalnici. Stanovanje obsega odprto....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 320.000 €, 69,20 m2 cca 4620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Zelo prostorno, svetlo in opremljeno meščansko stanovanje s kaminom in visokim stropom, na mirnem predelu Pirana, z veliko kletjo in zgolj 200 m od Tartinijevega trga. .

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Prostorno trosobno stanovanje z dvema balkonoma, dvigalom, kletjo in lastniškim parkirnim mestom v garaži, s prenovljeno fasado in streho, ki je v celoti potrebno prenove. Stanovanje je prazno in takoj razpoložljivo. Novo stanovanje po ugodni ceni v ponudbi! .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parkiranje je možno za objektom ali v osvetljeni garaži, stanovanje je opremljeno z vsemi priključki in vseljivo takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja v Portorožu - Lucija, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe z dvigalom, zgrajene l. 2010. Stanovanje obsega 69,4 m2 bruto površine, od tega 48,5 m2 uporabne....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 365.000 € na 358.000 € z dne 03.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 69,00 m2 cca 5190 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.04.2026 - 365.000 €
03.05.2026 - 358.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE. Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana in razdeljena....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 320.000 €, 69,00 m2 cca 4640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.07.2025.,

www.indomio.si

69 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2015, 1/3 nad., Zelo prostorno, svetlo in opremljeno meščansko stanovanje z visokimi stropi, z veliko lastniško kletjo, na mirnem predelu Pirana, zgolj 200 m od Tartinijevega trga. Novo v ponudbi, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Prostorska....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, 2/5 nad., Čokova ulica, prostorno trosobno stanovanje z dvema balkonoma, dvigalom, kletjo in lastniškim parkirnim mestom v garaži, s prenovljeno streho in fasado, ki je v celoti potrebno prenove. Stanovanje je prazno in takoj razpoložljivo. Novo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje zajema 2x spalnico od tega ena z galerijo, shrambam, predprostor,kopalnica s tušem, dnevna soba z jedilnico, kuhinja. vse informacije na tel 031 281 727 .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 68,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2017, Nahaja se v manjšem bloku z 8 stanovanji. Odlikuje ga odlična razporeditev, odprti prostori z obokanimi prehodi ter kakovostno masivno leseno pohištvo. Stanovanje obsega prostoren balkon in klet, ogrevanje je na elektriko, nameščena....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

68,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1988, 6/6 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Kolodvorski cesti, ki se nahaja v šestem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1988. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 396.000 €, 67,00 m2 cca 5910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V urejenem bloku na izjemno mirni lokaciji v Portorožu prodamo svetlo in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju . Prodaja se popolnoma opremljeno. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111018-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V mestnem jedru Kopra prodajamo stanovanje v 2. nadstropju šest-stanovanjske hiše. Neto tlorisna površina stanovanja je 52,20,m2 + klet 6 m2. K stanovanju spada še ločen del v pritličju zgradbe - v velikosti 15 m2 - ki je urejen....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 67,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

67 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, 2. nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR PIRAN – Svetlo 3-sobno stanovanje v srcu starega mestnega jedra, le korak od morja Si želite živeti ali dopustovati tam, kjer se mediteranski utrip prepleta z vonjem morja in zgodovinskim šarmom Pirana? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

67,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 2. nad., prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega in svetlega dvosobnega stanovanja, ki se nahaja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1980, v Lucija. Stanovanje meri 67,1 m² neto tlorisne površine in je bilo v celoti....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

67,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2012, P/4 nad., V Semedelskih razgledih prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno manjšo spalnico in parkirnim mestom v garaži. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedelskih razgledih prodamo prostorno in svetlo 1-sobno....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 149.000 €, 66,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, 66 m2 neto tlorisne površine, začetek gradnje april 09, p+n, dve etaži po 33 m2, zgrajeno do 4. podaljšane gradbene faze, možno dokončati na ključ, predviden rok za končanje del septembra 09. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

66,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2023, pritličje, V Semedeli prodamo 3-sobno stanovanje z atrijem in zelenico, vsa infrastruktura v bližini, hiter dostop do plaže. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedeli pri Kopru prodamo prijetno in funkcionalno....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 205.000 € na 210.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Poslovni prostor, KOPER, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2026 - 205.000 €
09.05.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, PRODAJA - Poslovni prostor / pisarna, 66,50 m2 - Koper (Ankaranska); V poslovnem objektu na Ankaranski cesti v Kopru prodamo svetlo in urejeno pisarno v izmeri 66,50 m2, ki se nahaja v 1. nadstropju (od skupno 2 nadstropij). Objekt je bil zgrajen....

 
 
 
  Stanovanje, ŠEMPETER PRI GORICI, 218.000 €, 65,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

65 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1985, funkcionalno razporejeno stanovanje, v uporabi 3. sobno v I. nadstropju stanovanjskega bloka. Dnevna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z jedilnico, večja spalnica z francoskim oknom, otroška soba, kopalnica/WC, priročna shramba, hodnik, klet.....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 350.000 €, 65,00 m2 cca 5390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.indomio.si

65 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2020, 3/4 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR PRODAJA SE 2-SOBNO STANOVANJE V SAMEM SRCU PIRANA (65 m²) Iščete popolno kombinacijo udobja, svetlobe in izjemne lokacije? Predstavljamo vam vrhunsko prenovljeno, dvosobno stanovanje v 3.....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

64,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1993, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja, ki se nahaja v četrtem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1993. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije stanovanje obsega 64,2 m2 neto....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 240.000 €, 64,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

64 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2020, PK/2 nad., Ljubljana - center, Njegoševa cesta, 3-sobno stanovanje, 64 m2, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja na Njegoševi cesti v centru Ljubljane. Stanovanje je umeščeno v....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

64,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1989, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mirni ulici, v drugem nadstropju vrstne hiše, se nahaja prostorno in svetlo 2,5-sobno stanovanje, ki vas bo očaralo s svojo funkcionalno razporeditvijo in toplino. Celotna površina....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 218.500 €, 63,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

63 m2, dvojček, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2023, 205 m2 zemljišča, P+1+M, Istrska hiša v Krkavčah - pogled na naravo, zazidljivo zemljiščeV slikoviti istrski vasi Krkavče prodamo prijetno hišo v centru vasi z odprtim pogledom na naravo in zelenje (orientacija jug).Hiša velikosti....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 333.000 €, 62,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

62,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1988, 2/5 nad., prodamo. Cena: 333.000,00 EUR Na prodaj 2-sobno stanovanje v Luciji Iščete funkcionalno stanovanje na odlični lokaciji blizu morja, z urejenim parkiranjem in velikim balkonom? To stanovanje v Luciji je odlična priložnost za bivanje ali....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 329.000 €, 62,00 m2 cca 5310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

62,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2005, 70 m2 zemljišča, 4. nad., 2x nadstrešek za avto, vrt, 2x klet, skupni prostor na podstrešju, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4s stanovanja na top lokaciji, kjer imate vse pri roki. Stanovanje je glede na....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 299.000 €, 62,00 m2 cca 4820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

62,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1700, adaptirano l. 2014, 1/2 nad., prodamo. Cena: 299.000,00 EUR 3-SOBNO STANOVANJE V PIRANU Stanovanje se nahaja v pritličju in prvem nadstropju čudovite dvostanovanjske stavbe in meri 62 m². Adaptirano je bilo leta 2014, betonska tla prekrita s ploščicami....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 269.900 €, 62,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

62 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2005, 51 m2 zemljišča, P/5 nad., simpatično stanovanje z atrijem, bližina Ljubljanskega gradu, Golovca, Kliničnega centra, meščansko stanovanje z visokimi stopi, lastni vhod, še posebej primerno za imetnike domačih živali in ljubitelje....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 333.000 €, 61,00 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 4/4 nad., 1,10 m2 neto stanovanjske površine + 15 m2 klet + 20 m2 TERASA z žarom, vodo in elektriko. UPORABNO dovoljenje. Stanovanje ima dve prostorni spalnici, uporaben hodnik, ki povezuje prostore, manjšo a funkcionalno kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 385.000 €, 60,00 m2 cca 6420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prva vrsta ob morju v atraktivnem objektu z dvigalom. Ekskluzivno stanovanje z veliko teraso (37m2), odprt pogled na morje, piransko obzidje, savudrija .

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 220.000 € na 225.000 € z dne 17.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BOVEC, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 220.000 €
17.02.2026 - 225.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Goriška - Bovec, zgrajeno l. 1975, 2./2. nad., neto tlorisna površina 80,20 m2, uporabna površina 60,20 m2, odprt balkon 5,30 m2, zaprt balkon 9,50 m2, klet 4,00 m2, parkiranje možno ob stavbi – fiksnega parkirnega mesta ni. Cena: 225.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA....

 
 
 
  Poslovni prostor, SPODNJA IDRIJA, 57.380 €, 60,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.indomio.si

60,4 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1988, pritličje, Urejen pisarniški prostor v pritličju vzdrževane stavbe v Spodnji Idriji. Primerno tudi za druge dejavnosti. Lahek dostop, tudi za invalide, mirna lokacija, parkiranje v neposredni bližini. Pisarna je pripravljena za takojšnjo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 337-378 (od skupaj 447)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>