• GoHome Professional
nepremičnine primorska vsaj 280 m2 do 95 eur/m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine primorska vsaj 280 m2 do 95 eur/m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska vsaj 280 m2 do 95 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska vsaj 280 m2 do 95 eur/m2" je bilo najdenih 230 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 33 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 90 eur/m2 (malo cenejši)
    • 99 eur/m2 (malo dražje)
    • do 2000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DOBRAVLJE, 47.905 €, 737,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem centru vasi ponujamo zazidljivo zemljišče z urejenim dostopom na glavno vaško asfaltirano ulico. .

 
 
 
  Zemljišče, KROMBERK, 130.000 €, 2012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.012 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, nezazidano stavbno zemljišče, na parceli je vodovod, elektrika, parcela ima dostop na asfaltirano občinsko cesto. Višje ležeča parcela, z odlično mirno lokacijo z krasnim razgledom, razgled vse do morja, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Kontakt....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 95.000 €, 1471,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, za investicijo, Kmetijsko zemljišče z razgledom nad Koprom - priložnost za investicijo, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Semedeli, le nekaj minut od središča Kopra in morja, je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri 1.471 m². Lokacija združuje zasebnost in....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 1.260.000 €, 12552,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

12.552 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.260.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST Posredujemo pri ekskluzivni prodaji večjega stavbnega zemljišča, ki je primerno za razvoj stanovanjske soseske. Zemljišče se nahaja na slo-ita meji, ob mejnem prehodu Škofije in meri 12.552 m2, po namembnosti....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 49.000 €, 791,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

791 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska parcela s pogledom na morje, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Parcela se nahaja na robu vasi ob asfaltni cesti. Voda in elektrika potekajo ob parceli. Nahaja se v II. območje kmetijskih zemljišč. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 307.000 €, 3051,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

3.051 m2, zazidljiva, večje stavbno zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 307.000,00 EUR Nepozidano stavbno zemljišče na robu naselja. Zemljišče ima južno lego, nahaja se na robu planote v naravnem okolju, je v zmernem naklonu. Razgled iz zemljišča se rasteza na okoliško gričevje....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 380.580 €, 6343,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-109 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča velikosti 6343 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča je za stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske....

 
 
 
 
+28%

Spremembe cen iz 195.000 € na 250.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, VRTOJBA, 250.000 €, 4184,00 m2 cca 60 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2025 - 195.000 €
16.03.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

4.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Prodamo večje zemljišče v skupni izmeri 4184 m2. Po namenski rabi je zemljišče po večini (65%) stavbno zemljišče, podrobnejša namenska raba – površine za turizem. Preostali del je kmetijsko zemljišče. Primerno za gradnjo objektov:....

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, GRAHOVO OB BAČI, 379.000 €, 7036,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

7.036 m2, zazidljiva, občina tolmin, grahovo ob bači, zazidljivo zemljišče z industrijskim objektom - žaga, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V občini Tolmin, v naselju Grahovo ob Bači, je naprodaj 7.036 m2 veliko zemljišče na katerem stoji industrijski objekt za razrez lesa - žaga, (....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 340.000 €, 6389,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

6.389 m2, nezazidljiva, Istra: urejen oljčnik z objektom in čudovito jugozahodno lego, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Čudovito kmetijsko zemljišče z oljčnikom in objektom – Hrvatini (Brageti) Na izjemni lokaciji na sončnem južnem pobočju Hrvatinov, v mirnem zaselku Brageti, prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 65.000 €, 1223,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.223 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela na robu zazidalnega območja v centru vasi, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Prodaja se stavbna parcela z delom kmetijske. Večji stavbni del predstavlja cca 1020 m2, manjši del pa kmetijsko zemljišče površine cca 203 m2. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 140.000 €, 2635,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

2.635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno, je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 378,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodajamo kmetijsko parcelo, na kateri je oljčnik in njiva. Nahaja se na lepi lokaciji v Cetorah nad Izolo. Primerna je za obdelovanje in pridelavo olje in zelenjave. Cena 25.000 eur. Vabčjeni k nakupu! Pokličite na 041336644....

 
 
 
  Zemljišče, PODSABOTIN, 56.950 €, 1095,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.095 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom, prodamo. Cena: 56.950,00 EUR Na mirni lokaciji v naselju Podsabotinu prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.095 m2. Nahaja se na dvignjeni lokaciji nad zaselkom novejših hiš le 5 km iz Nove Gorice. Zemljišče ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, OPATJE SELO, 128.000 €, 2542,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.542 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, večja parcela za stanovanjsko gradnjo v Opatjem selu na Goriškem Krasu. Zemljišče dostopno, voda, elektrika na parceli. Sončna lega, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Kontakt Prodajalec: FORMA nepremičnine KLAVDIO ŠTRUKELJ S.P. Naslov: Delpinova....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled na morje in omamni vonj po sivki. LOKACIJA IN DOSTOP Nahaja se tik nad slikovito vasjo Šmarje (11 km do Kopra,....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 231.250 €, 4625,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2025.,

www.indomio.si

4.625 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče v Batujah, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 V Batujah sta naprodaj sosednji zemljišči, ki imata po podatkih GURS skupno površino 4.625 m2. Ob upoštevanju veljavnih prostorskih načrtov meri zazidljivi del celotnega kompleksa približno 2.000 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 171.050 €, 3421,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

3.421 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 STRUNJAN: prodamo kmetijski parceli v skupni izmeri 3.421m2. Dostop do parcele je urejen. Zemljišča se nahajajo na lepem sončnem področju, ter v bližini pokrajinskega parka Strunjan (ne spada v park). V naravi travnik. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.874 m2, kmetijsko zemljišče, osupljiv pogled na morje, tik nad zazidalnim področjem, ob nasadu lavande, urejen dostop iz glavne ceste, prodamo. Cena: 143.700,00 EUR Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled....

 
 
 
  Zemljišče, POLJUBINJ, 111.700 €, 2234,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.234 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše ali več hiš. Poljubinj pri Tolminu, pretežno ravna parcela, prosta bremen, prodamo. Cena: 111.700,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 280.850 €, 5617,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Nova Gorica – Preserje Branik, skupna površina 5.617,00 m2, zazidljivo zemljišče 1.904,00 m2. Cena: 280.850 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča med Vipavsko in Braniško....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 83.643 €, 1707,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

1.707 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče v Lokah, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Na območju Lok naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1707 m2. Gradnja sicer v tem trenutku ni mogoča zaradi predvidenega OPPN-ja, je pa nakup zemljišča odlična priložnost za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 85.000 €, 1750,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

1.750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR V naselju Renče, predel Žigoni, na goriškem prodamo zemljišče v skupni izmeri cca. 1750 m2, ki po namenski rabi predstavlja delno stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo ter spremljajoče dejavnosti (cca. 850 m2)....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 609.000 €, 12675,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 61.650 €, 1370,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se oljčnik na robu vasi Nova vas nad Dragonjo. Parcela je ravna, ob poti in zraven glabne ceste, je pravokotne oblike na robu poseljenega področja, torej na robu zazidljivosti. Na njej je oljčnik oljk, ki so starejše....

 
 
 
  Zemljišče, ANHOVO, 490.000 €, 10906,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

10.906 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Parcela velikosti 10.906 m2 v industrijski coni Anhovo. Na parceli proizvodni prostor površine 262 m2 in pisarne površine 117 m2. Elektrika in vodovod priključena. Lahek dostop. V ceni ni vključen DDV, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR .