• GoHome Professional
nepremičnine primorska vsaj 280 m2 do 95 eur/m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremičnine primorska vsaj 280 m2 do 95 eur/m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska vsaj 280 m2 do 95 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska vsaj 280 m2 do 95 eur/m2" je bilo najdenih 230 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 33 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 90 eur/m2 (malo cenejši)
    • 99 eur/m2 (malo dražje)
    • do 2000 eur
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, POPETRE, 7.552 €, 3021,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

19.077 m2, posest, gozd, Gozdno zemljišče. 19.077 m2, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. .

 
 
 
  Zemljišče, FIJEROGA, 18.600 €, 7787,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.indomio.si

7.787 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik in gozd, prodamo. Cena: 18.600,00 EUR V prodaji imamo kmetijsko in gozdno zemljišče med Fijerogo in Župančiči. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel v skupni velikosti 7.787 kvadratnih metrov. Majša parcela je kategorizirana kot kmetijsko zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, LEVPA, 27.000 €, 12000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

12.000 m2, kmetijsko zemljišče, V vasi Levpa, Kal nad Kanalom prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 1,2 hektarja (12.000 m2).Zemljišča so v enotnem kosu in se nahajajo tik ob naselju in neposredno ob občinski dostopni poti, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V vasi Levpa, Kal nad....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 18.000 €, 8728,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji godnih zemljišč v Novi vasi. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 158.760 €, 79380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

79.380 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 2,00 EUR/m2 Na voljo kmetijske parcel v Gradinu: 2621 590 (Parcela) 2621 591/1 (Parcela) 2621 741/1 (Parcela) 2621 1905/11 (Parcela) 2621 2373/19 (Parcela) 2621 2373/28 (Parcela) 2621 2429/8 (Parcela) 2621 2429/9 (Parcela) 2621 2429/12....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 142.884 €, 79380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

79.380 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,80 EUR/m2 Na voljo lepe kmetijske parcel ob vasi Brezovica pri Gradin: 2621 590 (Parcela) - cena te parcele je 5€/m2 2621 591/1 (Parcela) - cena te parcele je 10€/m2 2621 741/1 (Parcela) - cena te parcele je 5€/m2 2621 1905/11 (Parcela)....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNI VRH, 65.000 €, 38807,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2026.,

www.indomio.si

38.807 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s kmetijskimi zemljišči, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Zazidljivo posestvo z obsežnimi kmetijskimi in gozdnimi zemljišči Tabor V slikovitem in mirnem naravnem okolju naselij Loke in Miklavž pri Taboru prodamo posestvo,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 75.000 €, 47000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2024.,

www.indomio.si

47.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR V Zagradu pri Škocjanu prodajamo kmetijsko zemljišče, gozdno zemljišče in del stavbnega zemljišča na katerem stoji stara kamnita zidanica, ki ni več primerna za uporabo. Vrsta in velikost zemljišč: Gozd 31.701,00 m2 Kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 8.033 €, 5355,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

5.355 m2, posest, prodamo. Cena: 8.033,00 EUR Parcela leži vzhodno od vasi Kubed in sicer med cesto, ki vodi proti kubejskemu Gradu in glavno cesto Kubed - Mostičje. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je bolj slaba. V naravi gre za nekdanji pašnik, močno poraščen z grmovjem....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 28.203 €, 18802,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 18802 m 2 Šifra: K-30 Cena: 1,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 22.992 €, 15328,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

15.328 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 22.992,00 EUR Prostorno kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 15.328,00 m2 primerno za travnik oz. pašnik na področju Lokavec - Gorenje. Cena 1,50 EUR/m2, skupaj 22.992,00 EUR. Vse dodatne informacije dobite na tel. št. 051 690 437 (Matija)....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.771 €, 6514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 8.800 €, 5877,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.877 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, brje na vipavskem - prodamo kmetijsko zemljišče - gozd, prodamo. Cena: 8.800,00 EUR V BRJAH na vipavskem PRODAMO GOZDNO zemljišče. Naprodaj so štiri parcele s katastrskimi številkami 622, 626, 1514/7 in 2090, KO 2395 BRJE. Skupna velikost parcel....

 
 
 
  Zemljišče, KANAL, 14.900 €, 11548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-83 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je sklop šestih parcel v skupni površini 11.548 m2, pretežno kmetijska zemljišča, tudi boniteta 44 in del gozdno zemljišče. Parcele se nahajajo v k.o. Kožbana, številke parcel so: 552/1,553/1,553/2,554/1,561/1,561/2.....

 
 
 
  Zemljišče, SOČERGA, 96.000 €, 95444,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

95.444 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 96.000,00 EUR V istrskem zaledju v bližini mejnega prehoda Sočerga ter zaselka Šeki prodamo več sklopov zemljiških parcel. Zemljiške parcele se nahajajo v katastrski občini 2619 - Sočerga. Parcele tvorijo več povezanih....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 22.556 €, 22556,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Lazne na razpolago 2 parceli, po namenski rabi gozdno zemljišče v skupni površini 22556 m2,parc. št. 91/3 (2334 m2) in 92/13 (20222 m2), obe k.o. 2298 Lazna. Pod določenimi pogoji je na zemljišču možno postaviti manjši....

 
 
 
  Zemljišče, RAKITOVEC, 53.939 €, 53939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

53.939 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče, 53.939 m2, prodamo, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji treh kmetijskih zemljišč,skupne velikosti 53.939 m2, ki v naravi predstavljajo travnike. Zemljišča se nahajajo v bližini naselja Rakitovec, v smeri HR meje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-230 (od skupaj 230)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • nepremičnine slovenija
  • nepremičnine prlekija