• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 360 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine slovenija 360 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 360 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 360 m2" je bilo najdenih 186 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.477 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 94000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, PTUJ, 199.900 €, 338,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

338 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1997, Največji in najbolj obiskani klub Xtime na Ptuju, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Glasba, zabava in ples - to je slogan kluba Xtime.Na dobro znani lokaciji, v poslovno-stanovanjskem kompleksu je naprodaj 338 m2 velik prostor, ki se trenutno....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 790.000 €, 382,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

382 m2, vrstna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2013, 404 m2 zemljišča, K+P+M, 382 m2, vrstna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2013,404 m2 zemljišča, K+P+M, Vrstna hiša z velikim vrtom na vrhunski lokaciji - mestno udobje v objemu narave, prodamo, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Vrstna....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 160.000 €, 338,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

338 m2, zazidljiva, V Ocizli prodamo zazidljivo parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za dve enostanovanjski hiši. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Na obrobju vasi Ocizla prodamo zazidljivo parcelo z urejenim dostopom, za katero je pridobljeno pravnomočno....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI BREBROVNIK, 30.900 €, 336,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2025.,

www.indomio.si

336 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo parcelo in kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 4492 m2, od tega 336 m2 zazidljive površine. Na parceli je priključek za vodo ter priključek za kabelsko in tel.. Na kmetijskem zemljišču je vinograd, ki ga trenutni lastnik obdeluje.....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 220.000 €, 385,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

DRUŽINSKA HIŠA V DVEH ETAŽAH, PODKLETENA. POLEG GOSPODARSKO POSLOPJE, KI SE LAHKO UREDI V BIVALNO. ZAPRTO DVORIŠČE. HIŠA JE VSELJIVA, IMA NOVO STREHO IN DIMNIK. .

 
 
 
  Zemljišče, PRAPRETNO PRI HRASTNIKU, 20.000 €, 385,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v Prapretnem pri Hrastniku, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 385 m2. Iz pridobljene lokacijske informacije je razvidno, da parcela leži v območju stavbnih zemljišč, namenska raba je naslednja:....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 1.490.000 €, 335,00 m2 cca 4450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

335 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2015, P+1+2+3+M, 335 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2015, P+1+2+3+M, apartmajska hiša z 9-imi apartmaji, le 20 metrov od morja, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR Apartmajska hiša z 9-imi apartmaji,....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, SADINJA VAS, 850.000 €, 386,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

386,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 973 m2 zemljišča, prostorna družinska hiša na velikem zemljišču, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR PROSTORNA DRUŽINSKA HIŠA NA VELIKEM ZEMLJIŠČU REDKA PRILOŽNOST V SADINJI VASI Posredujemo pri prodaji čudovite, prostorne in nadstandardno zasnovane....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 429.000 €, 334,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

334,7 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 2015, 483 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, prodamo. Cena: cca 429.000,00 EUR MURSKA SOBOTA – VRHUNSKA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST BIVANJE + POSLOVNA DEJAVNOST + TAKOJŠEN PRIHODEK Na odlični in frekventni lokaciji v Murski Soboti prodamo....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 365.000 €, 333,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-308 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Bresternici prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (P+1+M). Hiša se nahaja v zadnji vrsti hiš z lepim pogledom na Dravo, na parceli velikosti 763 m2. z urejenim dostopom....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 299.000 €, 333,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Šmarju pri Jelšah, ki je bila zgrajena leta 1972, (vseljena l. 1985) ter zemljišče v velikosti 4.846 m2. Na zemljišču se nahajata še dva objekta (pomožna objekta). Po lokacijski informaciji....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 145.000 €, 333,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Šmarju pri Jelšah, ki je bila zgrajena leta 1972, (vseljena l. 1985) ter zemljišče v velikosti 1.300 m2. Po lokacijski informaciji je celotna parcela opredeljena kot OBRTNO - STANOVANJSKA....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.390.000 €, 387,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-32 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhunski lokaciji v Portorožu se prodaja vila zgrajena 1960, v celoti prenovljena 1995. Vila sestoji iz 5 stanovanjskih enot: 1. stanovanje leži v pritličju in je veliko 117 m2. 2. stanovanje leži v pritličju in je veliko....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 449.000 €, 333,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-79 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Šmarju pri Jelšah, ki je bila zgrajena leta 1972, (vseljena l. 1985) ter zemljišče v velikosti 9184 m2. Na zemljišču se nahajata še dva objekta (pomožna objekta). Po lokacijski informaciji....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 830.000 € na 799.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BERTOKI, 799.000 €, 332,90 m2 cca 2400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 830.000 €
19.03.2026 - 799.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in zeleni lokaciji se prodaja prostorna dvostanovanjska hiša , zgrajena leta 1995 , s skupno površino 332,9 m² , ki stoji na čudovitem zemljišču velikosti 1666 m² . Hiša se nahaja kot zadnja v vrsti , kar zagotavlja več zasebnosti in odprt pogled na naravo. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Hiša, TURNIŠČE, Po dogovoru, 379,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.halodom.com

.

 
 
 
  Hiša, VURBERK, 345.000 €, 331,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321003-229 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo dobro vzdrževano stanovanjsko hišo, ki je bila dokončana in vseljena leta 2007. Skupna površina hiše je 331 m2, od tega je uporabne površine 223 m2, velikost kleti je 53 m2, balkon meri 19 m2. Hiša je zasnovana kot....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 600.000 €, 330,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu obvoznice, vrtec, sola, zdr.dom, avtobusna postaja, st.11,12, mirna lokacija. .

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 340.000 €, 390,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stanovanjsko hišo na zelo mirni in sončni lokaciji. Hiša se nahaja na samem obrobju poznanega Planinskega polja. Hiša je medetazna in obsega v prvi etaži, hodnik, wc, zelo prostorno jedilnico, kuhinjo in shrambo.Druga etaža vsebuje dnevno sobo z izhodom na balkon, hodnik,....

 
 
 
  Hiša, PESNICA, 389.000 €, 330,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Opis nepremičnine: - Lokacija: Zgornja Velka, občina Šentilj, ob meji z AT - Velikost zemljišča: 7 hektarjev (vključno z manjšim gozdom) - Bivalna površina: 300 m2 - Letnik gradnje: 1980 - Lastniki: Prvi lastniki Hiša vključuje: - Pritličje: - Prostorna garaža z dvižnimi sekcijskimi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 720.000 €, 330,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nahaja se v posrednji blizini zascitenega parka Lipica ekskluzivna lokacija .

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 340.000 €, 390,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je medetazna in obsega v prvi etaži, hodnik, wc, zelo prostorno jedilnico, kuhinjo in shrambo.Druga etaža vsebuje dnevno sobo z izhodom na balkon, hodnik, ke ima izhod na veliko teraso,kopalnica in utility. V prostorih za počitek so tri sobe, loćeni wc, in kopalnica.Mansardni....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 390,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse tri etaže (klet, pritličje in mansarda) so iste velikosti (etaža je 131 m2). Hiša ima funkcionalno razporeditev: Klet: velika garaža, kurilnica, en manjši in en večji prostor. Kletni prostori imajo vgrajena okna. Pritličje: predprostor, kopalnica z WC, WC, tri spalnice, odprti....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRŠKO, 500.000 €, 330,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

330,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2012, 11.600 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Zidanica , ki se nahaja v slikovitem kraju Podulce na Dolenjskem, ponuja neprecenljivo priložnost za prevzem utečenega in donosnega turističnega posla. Le 4 km od avtoceste Ljubljana–Zagreb,....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 289.000 €, 390,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

390 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2019, 578 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Pozdravljeni; prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta KJE: Lenart v Slovenskih....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 500.000 €, 330,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2024.,

www.indomio.si

330,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2012, 11.600 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Zidanica , ki se nahaja v slikovitem kraju Podulce na Dolenjskem, ponuja neprecenljivo priložnost za prevzem utečenega in donosnega turističnega posla. Le 4 km od avtoceste Ljubljana–Zagreb,....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 880.000 €, 390,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

390,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 1.507 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 880.000,00 EUR Na idilični lokaciji med Kranjem in Škofjo Loko, v mirnem naselju tik ob gozdu, se nahaja čudovita, nadstandardna in prostorna samostojna hiša s premišljeno zasnovo ter veliko, urejeno....

 
 
 
  Hiša, PRISTAVA PRI MESTINJU, 319.000 €, 330,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2022.,

www.indomio.si

330,5 m2, hiša, zgrajena l. 1979, adaptirana l. 2011, 2.045 m2 zemljišča, K+P+M, Poslovno stanovanjski objekt z apartmaji in sobami, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR V Pristavi pri Mestinju ( le 4,5km od Term Olimje oz 3,2km od vodnega parka Aqualune ter 8km od Zdravilišča Rogaška Slatina....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 469.000 €, 330,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

330 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 1980, 1,44 m2 zemljišča, Hrastnik - center, ekskluzivno posredujem pri prodaji večje večstanovanjske hiše in pomožnega objekta s pripadajočim funkcionalnim zazidljivim zemljiščem. Nepremičnina je primerna za ureditev treh stanovanj....

 
 
 
  Hiša, BRASLOVČE, 990.000 €, 329,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-225 Ogled oglasa na strani ponudnika PRESERSKO JEZERO / HIŠA 328,9 M2 / ZASEBNO POSESTVO 4.355 M2 Posredujemo pri prodaji večje družinske hiše v neposredni bližini Preserskega jezera. Hiša se nahaja na posestvu v velikosti 4.355 m2 ob katerem teče potok. Okolica....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, kmetija, 18.444 m2 zemljišča, P+1/2 nad., prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Dodatno se daje v najem kmetijsko zemljišče travnik oz. njiva v velikosti....

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 1.262.000 €, 329,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

329,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 3.687 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 1.262.000,00 EUR Čudovita trostanovanjska hiša z razgledom na morje in veliko parcelo – Hrvatini Na izjemni lokaciji v Hrvatinih, na robu naselja in s popolnim mirom ter zasebnostjo, se prodaja nekdanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, skladišče, zgrajeno l. 1988, 1.216 m2 zemljišča, P+1/2 nad., prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Stavba je meri 17x12m, P+1, pritlična etaža ima višino....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 282.000 €, 329,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

329,5 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2008, 41.292 m2 zemljišča, K+P+1, litija, konjšica-del, posest - kmetija, 2 samostojni hiši, prodamo. Cena: 282.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST! Nad Litijo, v naselju Konjšica - del, sredi neokrnjene narave in z lepim razgledom....

 
 
 
  Hiša, GORENJA NEMŠKA VAS, 749.000 €, 329,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

329 m2, samostojna, zgrajena l. 2012, 7.261 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 749.000,00 EUR Vaša zasebna oaza sredi narave Na robu mirne podeželske vasice Gorenja Nemška vas pri Trebnjem se nahaja prostorna družinska hiša s površino 329 m², obdana z veličastno posestjo velikosti 7.261....

 
 
 
  Hiša, KOČEVJE, 299.990 €, 391,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

391,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.062 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.990,00 EUR Na prodaj je izjemna priložnost za nakop prostorne in funkcionalne družinske hiše v mirnem okolju zaselka Željne, občina Kočevje. Hiša ponuja udobje za bivanje, možnost za dopolnilno poslovanje....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....