• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 360 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine slovenija 360 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 360 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 360 m2" je bilo najdenih 186 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.477 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 94000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, VRHNIKA, 600.000 €, 393,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gostinski lokal ima veliko parkirišče, dve terasi, veliko kuhinjo, skladiščne prostore in velik osrednji del namenjen gostom. .

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 450.000 €, 393,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.indomio.si

393 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 1998, 832 m2 zemljišča, K+P+M, Prostorna in elegantna hiša v Vojniku, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji v Vojniku, Savinjska, Slovenija, vas pričakuje izjemna priložnost za nakup prostorne in elegantne hiše 382 m2....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 780.000 €, 327,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2024.,

www.indomio.si

327,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 599 m2 zemljišča, lepa, mirna lokacija, čudoviti razgledi, J lega, prostorna, 4 stanovanja, potencial za prenovo - sanjski dom, velik vrt, zidana garaža, parkirna mesta, asfaltni dostop, urejena dokumentacija, bližina trgovin, restavracij, šole,....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 531.000 €, 393,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

393 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 201.009 m2 zemljišča, K+P+M, Idilična kmetija na samem - ko se narava in mir združita v popolno celoto, prodamo. Cena: 531.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj je čudovita kmetija, obdana z rodovitno zemljo, travniki, njivami in gozdovi – vse....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 395.000 €, 393,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

393,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, 605 m2 zemljišča, K+VP+M, vpisano v ZK brez bremen, prevzem možen takoj, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR Na prodaj je prostorna hiša v mirnem delu Zapuže, ki vas bo navdušila s svojo sončno lego, odprtim razgledom in številnimi možnostmi ureditve....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 739.000 €, 394,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji na vrhu Sežane, z odprtim pogledom na mesto in vse do Tržaškega zaliva, je naprodaj vseljiva samostojna enonadstropna hiša z mansardo, delno podkletena in primerna tudi za ureditev dveh ločenih stanovanj. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 349.000 €, 326,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Samo 7 km od centra Ljubljane, v srcu narave prodam nadstandardno stanovanje, v vili s čudovitim razgledom, s sodobno zasnovo (višina stropa je pretežno 2,80, dnevna soba s kuhinjo 4,50m - 42m2), zgrajena s kakovostnimi materiali, z vsemi individualnimi povezavami, plinskim ogrevanjem,....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 759.000 €, 326,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Perovo – Grosuplje, zgrajena leta 2007, PK+P+1+M, lega V-Z, površina 326,5 m2, bivalna površina 153,70 m2, možnost dvostanovanjske hiše, več ločenih vhodov, terasa, balkon, garaža, klet, shramba, parkirišče za 3 avtomobile, zemljišče 619 m2. Cena: 759.000 EUR Posredujemo....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 123.000 €, 394,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

394,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 1.186 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi delež do 1/8 nepremičnine na Zgornji Polskavi. Po Gursu hiša obsega 394m2 neto tlorisne površine in je zgrajena na 1168m2 velikem zemljišču. Etažna lastnina ni urejena. Prostorna hiša je kakovostne....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Priložnost za vse ki cenijo mir v objemu narave, s panoramskim razgledom na morje ter Lucijo z okolico. .

 
 
 
  Hiša, BRITOF, 490.000 €, 325,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na mirni lokaciji v Britofu pri Kranju prodamo prostorno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, s tremi etažami in skupno bivalno površino 325 m² ter 163 m² kleti. Hiša stoji na zemljišču, velikosti 850m². Primerna je za bivanje dveh ali treh družin. V preteklosti se je v pritličnem....

 
 
 
  Hiša, VELIKA DOLINA, 259.900 €, 395,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.06.2024.,

www.indomio.si

395,65 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.864 m2 zemljišča, Novejša hiša z gostilno in večjim stavbnim zemljiščem, prodamo. Cena: 259.900,00 EUR V račun lahko vzamemo drugo nepremičnino. Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Veliki dolini v Jesenicah na Dolenjskem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA DOLINA, 260.000 €, 395,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2024.,

www.indomio.si

395,65 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, 2.864 m2 zemljišča, novejši gostinski lokal z večjim zemljiščem in stanovanjskim delom, primerno za večjo družino, lahko začnete delati takoj, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Veliki....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

325 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 1.375 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Pritlično stanovanje je vzdrževanega stanja, medtem ko je....

 
 
 
  Hiša, BRITOF, 490.000 €, 325,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.indomio.si

325 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2014, 850 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, BRITOF, 325 m2, dvostanovanjska hiša, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2014,850 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, 3 etaže+klet, dva ločena dovoza, uporabno dovoljenje, možnost gosp.dejavnosti, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

325,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 1980, 394 m2 zemljišča, Ekskluzivna nepremičninska priložnost v Solkanu pri Novi GoriciTe nepremičninske priložnosti, ki jo predstavlja Keller Williams, ne smete zamuditi.V enem najbolj prepoznavnih, mirnih in zaželenih predelov širše....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, Po dogovoru, 393,50 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2025.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-186 (od skupaj 187)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!