• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 390 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine slovenija 390 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 390 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 390 m2" je bilo najdenih 148 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.305 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 370 m2 (malo manjši)
    • 410 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 82000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LOGATEC, 497.000 €, 415,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-99 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logatcu na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1974, vendar je izredno lepo vzdrževana in se je skozi leta tudi veliko obnavljala. Po podatkih GURS- a hiša meri....

 
 
 
 
+18%

Spremembe cen iz 669.000 € na 790.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, VRHNIKA, 790.000 €, 415,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 669.000 €
12.03.2026 - 790.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

415,4 m2, hiša, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2023, 896 m2 zemljišča, 2/3 nad., prodamo. Cena: 790.000,00 EUR V središču Vrhnike, na res odlični lokaciji posredujemo pri prodaji , popolnoma obnovljenega objekta. Gre za večstanovanjsko stavbo iz leta 1900, s tremi etažami. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, KOMARNA VAS, 80.000 €, 364,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, Komarna vas, v neposredni bližini smučišča Bela Gače , prodamo zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom, ter pridobljenim projektom za gradnjo dvojček počitniške hiše s pripadajočimi pomožnimi objekti (oporni zidovi). .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 280.000 €, 364,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2024.,

www.indomio.si

364,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1998, 2.620 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posavje, Brežice, stanovanjska hiša, stavbno zemljišče 1. Osnovne informacije: Prodamo večjo stanovanjsko hišo s 364,70 m2 skupne površine stavbe ter gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 229.000 €, 364,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

364 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1810, 2.045 m2 zemljišča, Odlična in edinstvena invensticijska priložnost. V prodaji imamo celovit kompleks, ki vključuje stanovanjsko hišo, gostinski lokal ter kmetijske objekte, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR V Rogašovcih posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 200.000 €, 370,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost 9,5x13m plus terasa. .

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 349.000 €, 411,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Poslovno-stanovanjski objekt. .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 220.000 €, 411,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

/ .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 1.150.000 €, 363,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-330 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI LJUBLJANI, 499.000 €, 363,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

363 m2, samostojna, zgrajena l. 1954, 971 m2 zemljišča, Starejša hiša se nahaja v naselju družinskih hiš, stoji na lepi sončni parceli veliki 971 m2. Hiša je potrebna obnove ali nadomestne gradnje, območje dopušča gradnjo eno ali dvostanovanjskih stavb. Parcela ima vse priključke.....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, Po dogovoru, 393,50 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2025.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! .

 
 
 
  Hiša, TURNIŠČE, Po dogovoru, 379,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.halodom.com

.

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

362 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2015, 650 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KRAJNA vrstna HIŠA V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori, letno kuhinjo, dvoriščem.....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

362 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2011, 656 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KAJ: Del dvojčka oz. KRAJNA HIŠA V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.indomio.si

362 m2, dvojček, zgrajen l. 1995, 650 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KRAJNA vrstna HIŠA (del dvojčka) V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori, letno kuhinjo, dvoriščem. KJE:....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 999.990 €, 418,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.09.2024.,

www.indomio.si

418 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 1.131 m2 zemljišča, K+P+M, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 999.990,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta Žalec vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski objekt, ki je v večjem delu obnovljen.....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 255.000 €, 362,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

362 m2, zazidljiva, V Pacugu prodamo zazidljivo parcelo 362 m2 s pogledom na morje, urejen dostop. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Pacugu, v bližini obale in turistično prepoznavnega območja Portoroža, prodamo zazidljivo parcelo....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 370.000 € na 345.000 € z dne 20.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MURSKA SOBOTA, 345.000 €, 362,00 m2 cca 950 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.10.2025 - 370.000 €
20.02.2026 - 345.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

362 m2, hiša, zgrajena l. 1938, 665 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR V centru Murske Sobote, v strnjeni soseski hiš s poslovno-stanovanjsko vsebino, je naprodaj 5-etažna hiša (K+P+N+M/P), skupne površine 362 m2. Zgrajena je bila 1938 in je še danes tako po zunanjem....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 158.000 €, 419,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je urejena zazidljiva parcela v mirnem naselju Sežana – Lenivec. .

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 460.000 €, 419,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

419,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 3.197 m2 zemljišča, P+M, Hiša na mirni lokaciji z čudovitim okrasnim vrtom, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR V prijetnem in urejenem naselju Gaberje, ki leži 5 km izven mesta Lendava, prodamo večjo družinsko hišo. Hiša se nahaja na izredno mirni....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 260.000 €, 419,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V pritlični etaži je delavnica, s sanitarijami. Delavnica ima elektriko za moč. Stanovanji se nahajata v prvem nadstropju in mansardi. Vsako izmed stanovanj ima dve sobi, kuhinjo in kopalnico. Ogrevanje je centralno. Hiša ima dva prizidka, kjer sta klet in garaža. .

 
 
 
  Hiša, SMLEDNIK, 1.500.000 €, 361,00 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.09.2025.,

www.indomio.si

361,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 861 m2 zemljišča, P+M, Ekskluzivna vila ob golf igrišču v Smledniku - sinfonija luksuza, arhitekture in zasebnosti, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na stičišču narave in prestiža, v elitni varovani soseski vil ob golf igrišču v Smledniku, vas....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 305.000 €, 361,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

361,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 3.181 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Na prodaj je samostojna hiša na lepi odprti lokaciji, s skupno površino prostorv 361,8 m², trenutno je dokončane bivalne površine 110,60 m². Hiša se nahaja v idilični gorski okolici Ajdovščine,....

 
 
 
  Hiša, BOHINJSKA BELA, 495.000 €, 360,50 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

BOHINJSKA BELA - Stanovanjsko hišo v izmeri 360,50 m 2 in zemljiščem v izmeri 931,00 m 2 , na mirni in sončni lokaciji s čudovitim razgledom in v 1. vrsti – PRODAMO. Stanovanjska stavba je zgrajena v štirih etažah. Klet, visoko pritličje, 1. nadstropje in mansarda. Na zahodni strani....

 
 
 
  Hiša, LEMBERG PRI NOVI CERKVI, 420.000 €, 420,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

420 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1837, 2.556 m2 zemljišča, 2x poslovni, 2x stanovanje, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR/m2 Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah s podstrešnimprostorom....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 210.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se starejša enonadstropna vrstna stanovanjska hiša, ob vaški ulici, zgrajena 1820, prenovljena leta 1987 in 2010 (streha), 2023 (fasada), vseljivi del stavbe popolnoma prenovljen leta 2010, z dvema gospodarskima poslopjema, nadkrito drvarnico, samostojnim objektom, ima vso....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 198.650 €, 360,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejena in mirna soseska, plin, centralna kurjava in vsi ostali priključki. .

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 460.000 €, 420,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-525 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah s podstrešnimprostorom skupaj torej 420 m2 bruto tlorisne površine, po podatklih....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 1.200.000 €, 360,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela velikosti 1319 m2, stanovanjska stavba tlorisa 126 m2 v 3. etažah. V sami stavbi se nahajajo 4 ločene stanovanjske enote. hiša je primerna za preureditev v vilo ali kakršen koli drugačen objekt. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 648.000 €, 360,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na odlični lokaciji blizu centra, ob glavni cesti, prodamo poslovno stanovanjski objekt. V pritličju se nahaja utečen gostinski lokal velikosti 220m2 s pokrito teraso velikosti 100m2, v kleti je prostor za nočni klub ali kaj podobnega v velikosti 50m2, v nadstropju pa stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 290.000 €, 360,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

360 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 3.716 m2 zemljišča, Priložnost v bližini Moravske Toplice.Prostorna vila s 3 ločenimi enotami, 3.716 m2 zemljišča in možnostjo dodatne gradnje. Idealno za večgeneracijsko bivanje ali turistično investicijo v eni najbolj obiskanih regij v Sloveniji,....

 
 
 
  Stanovanje, PRADE, 280.000 €, 360,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-51 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje z vrtom v Pradah pri Kopru s sončno lego in možnostjo samooskrbe je odlična izbira za tiste, ki želijo živeti v mirnem okolju blizu narave in hkrati izkoristiti sončno energijo za lastno oskrbo s električno energijo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 189.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

420 m2, zazidljiva, V naravi, obdana z zelenjem. Meji na kmetijsko in gozdno zemljišče. Lep razgled, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernistične stanovanjske hiše. Lahko pritličje, nadstropje, mansarda. Nepremičnino odlikuje:....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 290.000 €, 360,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

360 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 3.716 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Odlična priložnost za investicijo (turistično oddajanje) ali za bivanje večje družine! V Moravskih Toplicah je naprodaj ena najlepših posesti na tem delu Goričkega. Prodamo dobro vzdrževano....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 189.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

420 m2, zazidljiva, Odlična lokacija. Bližina vse infrastrukture. V naravi. Obdana z zelenjem. Lep razgled. Meji na gozd, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernističe stanovanjske hiše v treh etažah. Nepremičino odlikuje: - bližina....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LEMBERG PRI NOVI CERKVI, 420.000 €, 420,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

420 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1837, 2.556 m2 zemljišča, P+1+M, 2x poslovni, 2x stanovanje, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR/m2 Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 340.000 € na 260.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 260.000 €, 359,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 340.000 €
19.02.2026 - 260.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.suvak.com

Poslovno stanovanjski objekt obsega pritličje v izmeri 219 m2 in prvo nadstropje v izmeri 140 m2 .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 450.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, NOVO MESTO, 450.000 €, 421,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 420.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

421 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2000, 1.423 m2 zemljišča, K+P+M, izredno lepo vzdrževana, prostorna hiša na mirni in sončni lokaciji, z velikim vrtom, ob reki Krki, 3 km oddaljena od centra Novega mesta, vseljiva takoj brez investicijskih vlaganj, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 850.000 €, 359,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

359,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, 1.090 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR Le sreljaj iz centa Ljubljane, v neposredni bližini Ljubljanice in kopališča Vevče, se na res odlični lokaciji v Vevčah nahaja objekt,ki je v postopku spreminjanja gradbenega dovoljenja, zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBNJE, 540.000 €, 422,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.06.2024.,

www.indomio.si

422,2 m2, delavnica, zgrajena l. 1980, 1.855 m2 zemljišča, Izjemna poslovna priložnost, prodamo. Cena: 570.000,00 EUR Prodaja Industrijskega Objekta v Strogem Centru Trebnjega Na voljo je izjemna priložnost za investicijo! Prodaja se industrijski objekt v samem središču Trebnjega.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 690.000 €, 422,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

422 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1994, P+1, Poslovni prostor v Trzinu, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora na odlični in vidni lokaciji v IOC Trzin. Trenutno v pritličnih prostorih poteka obrtna dejavnost, v nadstropjih pa pisarniška dejavnost.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 150)

<< <1 2 3 4> >>