• GoHome Professional
nepremičnine slovenija 390 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine slovenija 390 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija 390 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija 390 m2" je bilo najdenih 148 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.305 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 370 m2 (malo manjši)
    • 410 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 82000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, VRHNIKA, 480.000 €, 357,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana okolica – Vrhnika (Strmica – Zaplana), zgrajeno l. 2024, K+P+ neizkoriščeno podstrešje, skupna površina 357,98 m2, zemljišče 858,00 m2. Cena: 480.000 EUR. Na mirni lokaciji v naselju Strmica pri Vrhniki prodamo samostojno enostanovanjsko počitniško hišo,....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 199.000 €, 357,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

357,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 1997, 1.139 m2 zemljišča, P+1, naprodaj - hiša na artvižah, prodamo. Cena: cca 199.000,00 EUR V osrčju mirne brkinske vasi Artviže, obdane z naravo in razgledi na Slavnik, Snežnik ter Učko, je naprodaj zaokrožena kmečka domačija,....

 
 
 
  Hiša, PIVKA, 480.000 €, 357,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

357 m2, samostojna, zgrajena l. 1823, adaptirana l. 2010, 2.838 m2 zemljišča, Čudovita, obnovljena kraška domačija z velikim zemljiščem, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR V mirnem podeželskem okolju jugozahodne Slovenije, v značilni kraški pokrajini v okolici Pivke, je na prodaj očarljiva....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 420.000 € na 455.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, LOGATEC, 455.000 €, 357,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2026 - 420.000 €
07.03.2026 - 455.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

357,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 648 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 455.000,00 EUR Lepa mirna lokacija sredi Logatca v bližini skakalnice, trgovskih centrov, avtobusnega postajališča in istočasno travnika in gozda. Hiša odlično izhodišče za aktivno družino, ki je rada v naravi,....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 233.000 €, 360,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 356.500 €, 356,50 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejena gradbena dokumentacija - odločba, da ima objekt gradbeno in uporabno dovoljenje ter vpis v kataster stavb. Hiša je enostanovanjska, s pregraditvijo in ureditvijo mansardne etaže pa bi bila lahko tudi dvostanovanjska (dva večja stanovanja, sta že dva glavna vhoda) ali zelo....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2025.,

www.dfi.si

356 m², nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Dodaten opis po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2025.,

www.indomio.si

356 m2, nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor o ogledu....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 283.376 €, 356,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V samem jedru mesta Sežana se na odlični lokaciji prodaja stanovanjska hiša v izmeri 356 m2. Zgrajena je bila leta 1862, v letu 2013 je bila etažirana v več stanovanjsko hišo, ki tvori del večjega stanovanjsko poslovnega objekta. Na južni strani meji z sosednjim objektom. Prodaja....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.296.000 €, 356,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2025.,

www.indomio.si

356 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.296.000,00 EUR Vasica Malija je skriti biser slovenske Istre, ki se nahaja na hribčku nad Izolo in Portorožem. S svojo idilično lego ponuja dih jemajoče razglede na Tržaški zaliv, slovensko obalo ter okoliško....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 254.400 €, 424,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

424 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, komunalno opremljena parcela za stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 600,00 EUR/m2 Dostop do parcele je neposredno z javne občinske ceste, parcela je prosta vseh bremen in je v celoti komunalno opremljena (na parceli se nahajajo vsi potrebni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MIRNA, 550.000 €, 355,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.07.2025.,

www.indomio.si

355,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1996, 463 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR NA PRODAJ: Poslovno-stanovanjski objekt v središču Mirne Edinstvena poslovna priložnost in investicija z visokim potencialom! V središču kraja Mirna, na odlični frekventni lokaciji, je naprodaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 1.200.000 €, 354,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Poslovna stavba je samostojen poslovno stanovanjski objekt, ki se nahaja v urejenem trgovsko poslovnem delu Maribora, v neposredni bližini pa je več avto salonov in drugih urejenih poslovnih objektov. Poslovna stavba je bila zasnovana in je tudi idealno urejena za razstavni salon....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 460.200 €, 354,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Podkletena hiša razpolaga z kuhinjo s shrambo, prostorno dnevno sobo z jedilnim kotom in ima 7 spalnic, 3 kopalnice, 3 WC, savno, fitnes in 2 terasi. Bruto uporabna površina 443 m2, stanovanjska površina 355 m2, garaža 56 m2, zemljišče 12.000 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 950.000 €, 354,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

354 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2002, 591 m2 zemljišča, P+1, Na odlični lokaciji v industrijski coni Maribor - Tezno prodamo poslovno stanovanjski objekt. Objektu pripada veliko asfalirano parkirišče v izmeri 391 m2, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR Tezno se nahaja v jugovzhodnem....

 
 
 
  Hiša, ROŽNI VRH, 1.332.000 €, 427,00 m2 cca 3120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-306 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v bližini Šmartinskega jezera / Celje. Hiša zgrajena leta 2019, v velikosti 427,4 m2 stoji na posesti velikosti 2.002 m2 z urejenim dostopom ter v objemu narave s čudovitim pogledom....

 
 
 
  Hiša, VODICE, 1.250.000 €, 353,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

353 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 2.007 m2 zemljišča, Prodamo sončno samostojno prostorno hišo veliko 353m2 na zemljišču 2.007m2 z JV lego in obilo okenj, zgrajeno leta 2005. VKljučuje klet z več prostori, garažo do katere je možen vstop neposredno iz hiše in prostorno dnevno....

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 423.500 €, 353,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

353 m2, delavnica, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2016, 353 m2 zemljišča, pritličje, Prenovljena, pritlična delavnica v stanju, ki omogoča takojšen pričetek dela z visokim stropom, dvižnimi vrati, le 1,8 km od avtoceste, prodamo. Cena: 423.500,00 EUR Sestavlja jo pisarniški del,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 295.000 €, 427,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

427 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 1.197 m2 zemljišča, Hiša prostranih teras. Kvalitetno zgrajena hiša, dve etaži z neposrednim dostopom iz zemljišča in tretja v mansardenm delu. Na krasni lokaciji med Ribnico in Veliko Dolino, z razgledom na Krško Brežiško....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 2.300.000 €, 428,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

428 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Ekskluzivna nepremičnina - vila z čudovitim razgledom na morje na večjem zemljišču s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za gradnjo dodatne vile – Bernardin, Portorož Na eni najbolj prestižnih....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 593.000 €, 351,90 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.dfi.si

351,9 m², samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2023, 422 m² zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša, v 3. etažah, prodamo. Cena: 593.000,00 EUR Dodaten opis Prodamo samostojno hišo z tremi ločenimi stanovanji. Vsako stanovanje ima svoj vhod. Potencial za oddajanje. V Polkleti se....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 311.000 €, 351,30 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-21 Ogled oglasa na strani ponudnika MORAVSKE TOPLICE, DRUŽINSKA/DVOSTANOVANJSKA HIŠA Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup družinske hiše, ki ne samo da nudi udobno bivanje, ampak ima tudi potencial za dobro investicijo. Dvostanovanjska hiša se nahaja na iskani....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-148 (od skupaj 150)