Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 350 m2" je bilo najdenih 2 843 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.197 €/m2
Omeji iskanje
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
V samem jedru mesta Sežana se na odlični lokaciji prodaja stanovanjska hiša v izmeri 356 m2. Zgrajena je bila leta 1862, v letu 2013 je bila etažirana v več stanovanjsko hišo, ki tvori del večjega stanovanjsko poslovnega objekta. Na južni strani meji z sosednjim objektom. Prodaja....
08.12.2025.,
www.indomio.si
356 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.296.000,00 EUR Vasica Malija je skriti biser slovenske Istre, ki se nahaja na hribčku nad Izolo in Portorožem. S svojo idilično lego ponuja dih jemajoče razglede na Tržaški zaliv, slovensko obalo ter okoliško....
Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 €
z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €
31.07.2025.,
www.obala-realestate.com
Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .
16.11.2023.,
www.salomon.si
Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-116 Ogled oglasa na strani ponudnika Na zelo privlačni lokaciji v Mariboru, v Tomšičevi ulici, v neposredni bližini Mestnega parka prodamo stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1965. Objekt ima 314,20 m2 skupne površine od tega je 196,80....
Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 €
z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
19.03.2025 - 1.230.000 €
31.07.2025 - 930.000 €
15.04.2026 - 850.000 €
23.11.2024.,
www.indomio.si
314 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2015, 1.300 m2 zemljišča, P+1, Prodamo hišo z veliko parcelo v bližini morja, s čudovitim razgledom na morje in Dolomite, na izredno mirnem predelu, obdana zgolj z nekaj redkimi in povsem nemotečimi sosedi.. Možna gradnja nove hiše....
29.01.2026.,
www.indomio.si
314 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 960.000,00 EUR Prodamo HOSTEL, ki ga sestavljata dve ločeni hiši, umeščeni v mesto Piran. Gre za objekt, ki že 7 let neprekinjeno deluje in dosega odlične ocene ter zvesto bazo gostov. Značilnosti: skupna površina....
Spremembe cen iz 520.000 € na 490.000 €
z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
04.03.2026 - 520.000 €
25.03.2026 - 490.000 €
04.03.2026.,
www.kumi.si
Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom iz balkona na Krim, Ljubljansko barje, čudovita sončna J lega. Hiša ponuja zelo praktično lokacijo in super prometne povezave. Do LPP je 250m , AC pa je oddaljena minuto....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490361001-267 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske stavbe v Dekanih, del dvojčka, skupna stanovanjska površina 312,50m2, zgrajen 2005, s zemljiščem v izmeri 345,0m2. Stavba ima sončno lego, nahaja se na vrhu hriba v vasi, zemljišče delno....
07.01.2025.,
www.indomio.si
313 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2014, 1.250 m2 zemljišča, K+P+1, V središču Rogaške Slatine je na manjšem hribu na voljo čudovita samostojna družinska hiša, ki združuje sodobno udobje z bližino narave. S parcele, obdane z visokimi drevesi, se odpirajo lepi, odprti....
17.03.2026.,
www.indomio.si
312 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 846 m2 zemljišča, parkirišče, zelenica, prodamo. Cena: 865.000,00 EUR Na Viču v Ljubljani prodamo lepo urejeno in dobro vzdrževano samostojno družinsko hišo z zemljiščem 846 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2007. V njej so urejene tri stanovanjske....
30.07.2025.,
www.indomio.si
312,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1980, 2.694 m2 zemljišča, Poslovno trgovski objekt v Veliki Nedelji, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Novo na trgu! Večji poslovno-trgovski objekt se nahaja ob prometni cesti, ob vstopu v Veliko Nedeljo. Novejši objekt je bil zgrajen l. 1980,....
13.06.2024.,
www.indomio.si
312 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2005, 2/4 nad., v industrijsko-poslovni stavbi namenjeni za različne poslovno-storitvene in proizvodne dejavnosti. Dostop je urejen po stopnišču ob recepciji v pritličju, z osebnim in tovornim dvigalom. Prostori se nahajajo....
Spremembe cen iz 549.000 € na 300.000 €
z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
27.03.2026 - 549.000 €
13.05.2026 - 300.000 €
13.03.2026.,
www.indomio.si
312,4 m2, skladišče, zgrajeno l. 2015, 1.285 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Prodamo večje skladišče s pisarno V Selnici ob Muri, le 5 km iz Šentilja v smeri proti Sladkem Vrhu, prodamo novejši skladiščni prostor velikosti 292,7 m2, ob katerem je pisarna s čajno kuhinjo,....
14.04.2026.,
www.indomio.si
311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 85.733 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....
14.04.2026.,
www.indomio.si
311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....
07.05.2026.,
www.indomio.si
311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....
31.03.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Urejena gradbena dokumentacija - odločba, da ima objekt gradbeno in uporabno dovoljenje ter vpis v kataster stavb. Hiša je enostanovanjska, s pregraditvijo in ureditvijo mansardne etaže pa bi bila lahko tudi dvostanovanjska (dva večja stanovanja, sta že dva glavna vhoda) ali zelo....
02.12.2017.,
www.mp-projekt.si
Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do IV.GF. Enota ima 310,6m2 - 133,10m2 stanovanjske površine, terasa v izmeri 99m2, odprta garaža v izmeri 55,3m2, večja shramba v izmeri 17,3m2 in klet v izmeri 3,5m2. Stoji na parceli 563m2. Enota obsega pritličje....
17.02.2022.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281015-422 Ogled oglasa na strani ponudnika 2 minuti oziroma 850 metrov iz centra Šmarja pri Jelšah je novemu lastniku na voljo mlajša prostorna stanovanjska hiša. Hiša stoji na osončeni lokaciji, ima prizidano garažo, garažo v hiši ter nadstrešek dovolj velik za 2 večja....
26.03.2026.,
www.indomio.si
310 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, 1.144 m2 zemljišča, prostorna hiša - za večje družine ali preureditev v več bivalnih enot, prodamo. Cena: 297.000,00 EUR V Biljah naprodaj večja hiša na lepem večjem, sončnem zemljišču. Nahaja se v zaželeni in mirni soseski novejših družinskih....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111001-751 Ogled oglasa na strani ponudnika V svetovno turistično znani manjši vasici na kraškem robu Osp, pod gradom Socerb, nudimo v prodajo večjo starejšo stavbo, nekdanjo veliko kmetijo, ki je bila tudi gostilna. Gradnja sega v leto 1911, skupaj ima v pritlični kot....
07.08.2025.,
www.indomio.si
310,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2013, 240,81 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Gaj nad Bresternico, Šober – gostinsko turistična poslovna priložnost v objemu narave Izkoristite priložnost svojega življenja in ustvarite uspešen posel na sanjski lokaciji,....
23.02.2024.,
www.indomio.si
310,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2013, 240,81 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Gaj nad Bresternico, Šober – gostinsko turistična poslovna priložnost v objemu narave Izkoristite priložnost svojega življenja in ustvarite uspešen posel na sanjski lokaciji,....
06.05.2026.,
www.indomio.si
310 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 442 m2 zemljišča, P+1+M, V naselju Šešče pri Preboldu prodamo novejšo stanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR V centru naselja Šešče pri Preboldu posredujemo pri prodaji hiše zgrajene leta 2000. Hiša ima klet (velika garaža, shramba,....
14.08.2025.,
www.indomio.si
310 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 976 m2 zemljišča, P+1+M, velika hiša, odlična lokacija, registrirana kot stanovanjska hiša in kot poslovna stavba, opravljanje dejavnosti, tri garaže, velika prostorna dnevna soba z galerijo, štiri spalnice, možnost dveh stanovanj, Petrovče, prodamo.....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281027-127 Ogled oglasa na strani ponudnika Za ljudi, ki cenijo odmik od mestnega vrveža in mir v naravi, vendar le 4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja, imamo za vas popolnoma prenovljeno dvodružinsko hišo. Hiša je letnik 1994, leta 2009 se je dogradil prizidek,....
10.03.2026.,
www.indomio.si
309,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 75.190 m2 zemljišča, K+P+M, Na mirni lokaciji v Šenbricu pri Velenju je naprodaj večja kmetija, obdana z naravo in odprtimi razgledi. Posest obsega 75.190 m2 z več objekti. Ponuja možnosti za kmetijsko dejavnost, turizem ali samooskrbo. Stanovanjska....
04.04.2025.,
www.indomio.si
Samostojna hiša, Ljubljana okolica – Vrhnika (Strmica – Zaplana), zgrajeno l. 2024, K+P+ neizkoriščeno podstrešje, skupna površina 357,98 m2, zemljišče 858,00 m2. Cena: 480.000 EUR. Na mirni lokaciji v naselju Strmica pri Vrhniki prodamo samostojno enostanovanjsko počitniško hišo,....
04.08.2025.,
www.indomio.si
357,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 1997, 1.139 m2 zemljišča, P+1, naprodaj - hiša na artvižah, prodamo. Cena: cca 199.000,00 EUR V osrčju mirne brkinske vasi Artviže, obdane z naravo in razgledi na Slavnik, Snežnik ter Učko, je naprodaj zaokrožena kmečka domačija,....
07.09.2024.,
www.indomio.si
Samostojna hiša, Homec – Domžale, zgrajeno l. 1957, K1+K1+P+1N, skupna površina 432 m2, bivalni prostor 309 m2, balkon 14 m2, klet 88 m2, garaža 15 m2. Cena 2.600.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJOSTI IN ZUNANJOSTI. Na mirni lokaciji, 3 km oddaljeni....
05.06.2024.,
www.indomio.si
308 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 547 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša v mirnem zaledju Kopra - ŽrnjovecRazmišljate o nakupu hiše, kjer bi lahko uživali v miru in tišini, a hkrati bili blizu obalnega življenja? Predstavljamo vam izjemno priložnost v idilični....
11.03.2026.,
www.indomio.si
357 m2, samostojna, zgrajena l. 1823, adaptirana l. 2010, 2.838 m2 zemljišča, Čudovita, obnovljena kraška domačija z velikim zemljiščem, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR V mirnem podeželskem okolju jugozahodne Slovenije, v značilni kraški pokrajini v okolici Pivke, je na prodaj očarljiva....
Spremembe cen iz 420.000 € na 455.000 €
z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
cena zrasla
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
27.02.2026 - 420.000 €
07.03.2026 - 455.000 €
26.02.2026.,
www.indomio.si
357,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 648 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 455.000,00 EUR Lepa mirna lokacija sredi Logatca v bližini skakalnice, trgovskih centrov, avtobusnega postajališča in istočasno travnika in gozda. Hiša odlično izhodišče za aktivno družino, ki je rada v naravi,....
Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 €
z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €
08.01.2026.,
www.indomio.si
307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....
Včeraj,
www.indomio.si
307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....
30.04.2026.,
www.indomio.si
307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....
Spremembe cen iz 1.500.000 € na 1.250.000 €
z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
06.11.2025 - 1.248.000 €
12.02.2026 - 1.500.000 €
19.03.2026 - 1.250.000 €
06.11.2025.,
www.ruj-meridoma.si
Na prodaj je prostorna samostojna hiša (306,4 m²) na eni izmed najlepših lokacij slovenske obale, z dih jemajočim pogledom na morje in Sečoveljske soline. .
22.02.2026.,
www.indomio.si
306,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.073 m2 zemljišča, P+1+M, Prijetna družinska hiša s pokrito teraso z J lego in lepo urejeno okolico, naprodaj, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Stanovanjska hiša na mirni lokaciji v Vegovi ulici v Šmarju pri Jelšah, zgrajena....
Spremembe cen iz 274.900 € na 259.800 €
z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
13.11.2025 - 274.900 €
20.03.2026 - 259.800 €
13.11.2025.,
www.indomio.si
306,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2018, 736 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 259.800,00 EUR PRODAJA SE STANOVANJSKA HIŠA V MARKIŠAVCIH PRI MURSKI SOBOTI. V naselju Markišavci, občina Murska Sobota, se prodaja prostorna in v celoti prenovljena stanovanjska hiša....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111029-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Na voljo je ekskluzivna priložnost za nakup popolnoma obnovljene vile v Marezigah (12 km iz Kopra) z izjemnim pogledom na ves Tržaški zaliv. Poleg prestižne nepremičnine, ki stoji na zazidalni parceli v velikosti 1.841 m2, posest....