• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 60000 eur - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 60000 eur - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 60000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 60000 eur" je bilo najdenih 935 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 292 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 790 m2
    • do 990 m2
    • 990 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 990 m2
    • 1180 m2
  •  Po ceni
    • 57000 eur (malo cenejši)
    • 63000 eur (malo dražje)
    • do 36 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, TRZIN, 17.280 €, 32,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V poslovni coni v Trzinu oddamo eno pisarno velikosti 32 m2. Pisarna ima veliko steklenih površin in je zato svetla, odprta in zračna. Je opremljena. Skupaj s pisarno ima najemnik tudi pravico do uporabe skupne čajne kuhinje in sanitarij. Okoli objekta je urejeno parkiranje. Najem....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 17.008 €, 2126,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

2.126 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj sta dve kmetijski zemljišči v skupni izmeri 2.126 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja, kjer....

 
 
 
  Zemljišče, GRAD, 17.000 €, 768,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-205 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni velikost 768 m2 (po podatkih GURS-a), na eni izmed lepših leg v Gornji Radgoni. Parcela se nahaja direktno ob poti, ki vodi na Radgonski grad ter ob glavni cesti (smer....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 17.000 €, 1208,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štajngrovi pri Benediktu prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.208 m2, od tega je 562 m2 stavbnega in 646 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela je delno ravna, delno pod rahlim naklonom, osončena, zahodne lege in locirana cca....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 17.000 €, 9234,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

9.234 m2, zazidljiva, Martinje - kmetijska zemljišča in gradbena parcela, prodamo. Cena: 17.000,00 EUR V Martinju prodamo pet zemljišč v enem kosu, skupne izmere 9.234 m². Ena od parcel je delno zazidljiva (505 m²), preostala zemljišča pa so kmetijska, trenutno v zaraščanju. Na delu....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 17.000 €, 3379,00 m2 cca 10 €/m2