• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 60000 eur - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 60000 eur - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 60000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 60000 eur" je bilo najdenih 935 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 292 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 790 m2
    • do 990 m2
    • 990 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 990 m2
    • 1180 m2
  •  Po ceni
    • 57000 eur (malo cenejši)
    • 63000 eur (malo dražje)
    • do 36 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŽETALE, 36.000 €, 67,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-107 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kočicah, v zaselku blizu Žetal je naprodaj manjši ter vseljiv vikend, grajen leta 1936 in obnovljen leta 1995. Zemljišče, ki obdaja hiško, je v velikosti 3.665 m2, del okoli hiške je zelenica, ki se spušča v vinograd in naprej....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Prilaz na parcelu sa javnoga puta; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – još je moguć dogovor oko cijene. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Pedinka – *PRILIKA* *HITNO PRODAJEM* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije zemljišta su 16 x 38 metara; Prilaz na zemljište sa asfaltne ceste; Udaljenost od plaže 400 metara – samo niz ulicu; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – moguć dogovor....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 36.000 €, 4796,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2023.,

www.indomio.si

4.796 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom po javni poti, prodamo. Cena: cca 36.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče je parcela v enem kosu cca 100m oddaljena od asfaltne ceste Padna - Puče, do nje se dostopa po javni poti. Naklon parcele je minimalen in je zaželjen za....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – *SNIŽENO* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije gradilišta su 24 x 25 metara; Zemljište se nalazi uz put širine 5 metara; Priključak struje uz teren; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2. Prodajalcu....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 46.000 € na 36.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 36.000 €, 49,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 36.000 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

66,5 m2, dvojček, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2020, 984 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR NOVO MESTO, Hrušica, prodamo hišo (dvojček) v izmeri 66,50 m2, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 2020, ki stoji na zemljišču skupne površine 984,00 m2. Zasnovana je v dveh etažah, ki....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 36.000 €, 12078,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

12.078 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, gozd v bližini vanganela - prodamo, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Med Vanganelom in Manžanom PRODAMO gozdno zemljišče. Gre za dve parceli, ki ležita ena poleg druge in se nahajata na območju med Vanganelom in Manžanom, cca 350 m zračne linije od....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Le 1,5km vožnje iz naselja Mestinje je naprodaj hiša z gospodarskim poslopjem ter manjšim skladiščnim prostorom. Hiša neto tlorisne površine 111m2 stoji na samostojni parceli (806m2) in je opremljena s komunalnimi priključki,....

 
 
 
  Hiša, GABRSKA GORA, 64.000 €, 20,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

20 m2, lesen, zgrajen l. 2015, 4.679 m2 zemljišča, P+M, Na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, ob asfaltni cesti, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je že postavljen izjemno....

 
 
 
  Zemljišče, KOBDILJ, 64.000 €, 1162,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

1.162 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, južna lega, mirna lokacija, prodamo. Cena: 64.000,00 EUR V kraškem naselju Kobdilj, tik ob znamenitem gradu Štanjel, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.162m². Kobdilj se nahaja na mirnem območju Krasa, ki je znano po svojih vinogradih,....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 35.900 €, 2992,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....

 
 
 
  Zemljišče, BUTARI, 35.523 €, 11841,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

11.841 m2, kmetijsko zemljišče, Butari, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Butari. Možen skupen nakup z dodatnimi....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 35.360 €, 5440,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

5.440 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 35.360,00 EUR Prodajamo kmetijsko zemljišče 1. kategorije v velikosti 5.440 m2. Dostop urejen, trenutno se površina kosi. Parcela se nahja v omoču, katero bo imelo možnost namakanja iz vodnega zadrževalnika Vogršček, tako da bo primerna....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2 . .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

35.290 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 35.300,00 EUR URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2. Pravno stanje: Vpisano v ZK in bremen prosto. Pogoj prodaje: Kupec plača vse stroške, ki nastanejo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Hiša, BUČERCA, 35.000 €, 38,20 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.novdom.si

Na panoramski lokaciji je naprodaj starejša zidanica pod katero je opredeljeno zazidljivo zemljišče-razpršene poselitve (As), površine cca. 450 m², preostalo zemljišče pa je kmetijske rabe. Infrastruktura .

 
 
 
  Zemljišče, MALA NEDELJA, 35.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

VEČJA PARCELA, ki je kombinacija GRADBENIH, KMETIJSKIH in GOZDNIH POVRŠIN, 5.700 m², V MIRNEM IN LEPO UREJENEM NASELJU .

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-93 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki se držijo skupaj in ima pogled na morje. Vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-319 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni in sončni lokaciji na Zgornji Velki prodamo manjšo starejšo hiško, zgrajeno leta 1934, ki je potrebna temeljite prenove ali namenjena rušitvi. Hiša po podatkih GURS meri 28,0 m2 neto tlorisne površine in stoji na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.000 €, 2016,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GORENJE KAMENJE, NEPOSREDNJA BLIŽINA NOVEGA MESTA 2.016 m2, posest, Prodamo zidanico z vionogradom na zelo lepi mirni in sončni lokaciji v neposrednji bližini Novega mesta. Cena po dogovoru, prodamo. Tel. 040/832-514, 07/620-90-06. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 35.000 €, 8500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela leži na sončni legi v zelo umirjenem okolju, oddaljena 14 km od zdravilišča Rogaška Slatina in zdravilišča Podčetrtek 20 km, na parceli je priklopljen vodovod in elektrika, obstaja možnost priklopa telefona in kabelske, na parceli je vinograd v katerem je 250 trstov(sivi pino,....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 35.000 €, 3700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam manjšo kmetijo. na eni skupni parceli se tako nahaja hiša, hlev, kozolec in lopa z drvarnico, hiša je bila dograjena pred tridesetimi leti in je brez fasade, ima kopalnico, wc, kuhinjo, shrambo, spalnico, ter dnevno sobo, tako da je prostora dovolj. Hlev je zelo lepo ohranjen....

 
 
 
  Zemljišče, STRANSKA VAS, 35.000 €, 825,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

825 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR NOVO MESTO, Stranska vas, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v izmeri 825,00 m2. Po namenski rabi zemljišče predstavlja cca. 247,50 m2 površin podeželskega naselja, ostalo pa je kmetijsko zemljišče in manjši del površine....

 
 
 
  Zemljišče, PAVLA VAS, 35.000 €, 854,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posavje -Dolenjska. Od Tržišča je oddaljena 2,7 km, od Šmarjete 12 km - 15 min, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR TRŽIŠČE, Pavla vas Nezazidana stavbna parcela v velikosti cca 854 m2. Je rahlo nagnjena. Namenjena je gradnji enostanovanjskega objekta.....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

200 m2, hiša, zgrajena l. 1799, adaptirana l. 1950, 146 m2 zemljišča, K+P+M, Odlična investicija v prenovo stare ljutomerske kleti z nastanitveno etažo v srcu mesta Ljutomera. Ponudba, ki je ne smete zamuditi, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V nakup Vam ponujamo pravo zgodovinsko poslastico,....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 35.000 €, 1466,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o. 1265 VOLČJE, številka parcele: 333/3, 334/2 in 136, lastništvo zasebno in čisto. trenutno je zasajeno vočnjak in vinograd na dijelu parcele u nagibu. .

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 39.000 € na 35.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IMENJE, 35.000 €, 4735,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.03.2025 - 39.000 €
27.02.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

4.735 m2, kmetijsko zemljišče, 4.735 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 4735m². Nahaja se na sončni lokaciji v bližini vasi Imenje.Na zemljišču je nasad 48 oljk (starost 20 let) ter 1200 trt rebule....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 35.000 €, 835,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam gradbeno parcelo 500m od centra Šentilja in 2 km do Avstrijske meje. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 35.000 €, 840,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

840 m2, zazidljiva, Iščete sanjski dom? V Apačah, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 840 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 840 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen. Uživajte v podeželskem miru z mestnimi ugodnostmi.....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 35.000 €, 48,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

48 m2, zidan, zgrajen l. 1930, 1.288 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Starejša zidanica z vinogradom. Zgrajena je bila leta 1930. Stoji na 1.288 m2 veliki parceli. Okrog stavbe je zelenica z možnostjo parkiranja. Po pobočju se razprostira vinograd. 1. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Hiša, VELIKI CIRNIK, 35.000 €, 73,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

73 m2, zidanica, zgrajena l. 1991, 1.068 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Veliki Cirnik, zidanico ( vrstno) zgrajeno 1991, z uporabno površino, ki je enaka neto tlorisni površini 73m2 in cca 1.068m2 zemljišča, prodamo. Zidanica obsega: kletni del, kjer se nahajajo klet,....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

parcela ca 1500 m2, na parceli stoji 1/2 stare kmečke kamnite hiše s kletjo in star lesen pomožni objekt, na lepi sončni legi,primerno za ambiente, dostop po obstoječem vaškem kolovozu. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.057 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Manžan, kmetijsko zemljišče - gozd, 6057 m2, prodamo. Cena: cca 35.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki....

 
 
 
  Zemljišče, KASAZE, 35.000 €, 5969,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2024.,

www.indomio.si

5.969 m2, zazidljiva, Na sončni lego ob gozdnem robu, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V naselju Kasaze je na prodaj zemljiše skupne površine 5.969m2 od tega 2.065m2 stavbenga zemljišča preostali del pa predstavlja gozd. Sam terenen je pod naklonom. Na delu kjer je teren nekoliko ravnejši....