• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 60000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremičnine slovenija do 60000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 60000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 60000 eur" je bilo najdenih 935 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 292 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 790 m2
    • do 990 m2
    • 990 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 990 m2
    • 1180 m2
  •  Po ceni
    • 57000 eur (malo cenejši)
    • 63000 eur (malo dražje)
    • do 36 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 41.030 €, 746,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 915 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 41.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani cesti je zazidljivo zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 40.788 €, 90,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

90,64 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, 1/1 nad., prodamo. Cena: 450,00 EUR/m2 Obrežje- poslovni prostori ( pisarne) skupaj z garažami, prodamo v celoti ( vse poslovne prostore- pisarne z vsemi garažami skupaj ali posamezen poslovni prostor skupaj z garažami):-poslovni prostor ( pisarno....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 63.271 €, 63271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

63.271 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Bukovje se prodajata dva gozda, oba v deležu 1/12,(boste solastnik) Parcelne št. so: 700/425 in 695/4. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 53.744 € na 40.308 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 58.194 €
13.12.2025 - 53.744 €
12.02.2026 - 40.308 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG OB KOLPI, 40.000 €, 778,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Ravna parcela, sončna lega s priključki (voda, elektrika). Na parceli se nahaja tudi manjša kašča v izmeri 36,7m² uporabne površine - kulturna dediščina. V kraju Stari trg ob Kolpi infrastruktura: šola trgovina pošta cerkev športno igrišče 5 km do reke Kolpe 6 km do mejnega predhoda....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-153 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Vintarovci, posredujemo pri prodaji manjšega vikenda. Vikend je še od zunaj nedokončan, noter je urejena manjša kuhinja, soba in kopalnica. Hiška je bila grajena leta 1989. Vikend je podkleten. Zemljišče je veliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celje-center, trgovski lokal 50 m2 v trgovskem centru Celeia park zelo ugodno prodam. Cena: 40.000 € + ddv. Možen tudi najem. Info na gsm:031.297-028 . Kličite samo resni!!! .

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 40.000 €, 496,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

496 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, možnost postavitve gozdarskega objekta, kampiranje, začasnega - premičnega objekta, turistična točka, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na jasi v zavetju gozda Hočkega Pohorja ob lokalni, trenutno še makadamski cesti (planiran asfalt) prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 40.000 €, 40091,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

40.091 m2, kmetijsko zemljišče, v naravi je gozd, travnik in njiva, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir, predio SITE – prodajem građevinsko zemljište 500 m2; pravilnog oblika – dimenzija 23 metra x 21 metar; udaljenost od plaže 480 metara; pogled na more; cijena 80 eura / m2. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, LOKA PRI ŽUSMU, 40.000 €, 19889,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

19.889 m2, nezazidljiva, gozd, Kmetijsko in gozdno zemljišče Loka pri Žusmu, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega in gozdnega zemljišča v skupni izmeri 19889 m2. Za več informacij me kontaktirajte. .

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SLIVNIŠKO POHORJE, 40.000 €, 1209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

1.209 m2, zazidljiva, Pohorje, idilična, sončna, mirna lokacija, ravna, velika parcela, bližina gozda, v objemu narave, dostop urejen, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR SLIVNIŠKO POHORJE: Prodamo veliko, ravno zemljišče velikosti 1209m2, na idilični lokaciji. LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 40.000 €, 4366,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

4.366 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela za kmetijske namene na elitni lokaciji v Kromberku, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na razpolago parcela v izmeri 4366 m2, s pogledom na Kromberški grad in bližnjo okolico. Parcela je po namenski rabi opredeljena kot kmetijso zemljišče.Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 40.000 €, 629,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

629,66 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče Vešenik Slovenske Konjice, prodamo. Cena: cca 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti cca. 626,66 m2. Priključki se nahajajo na parceli (voda in mestna kanalizacija).....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 40.000 €, 547,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

547 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

42 m2, zidanica, zgrajena l. 1929, 2.923 m2 zemljišča, na odlični sončni lokaciji, v umirjenemu bivalnem okolju s čudovitim razgledom na reko Krko in Gorjance, z manjšim vinogradom in sadovnjakom, vsa infrastruktura je v neposredni bližini, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Lokacija: zidanica....

 
 
 
  Zemljišče, CIRKULANE, 40.000 €, 7719,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

7.719 m2, za investicijo, Na izpostavljeni slemenski lokaciji v Paradižu (Cirkulane) je na voljo zemljišče v skupni izmeri 7.719 m2, ki predstavlja zanimivo priložnost za kupca, ki zna prepoznati potencial lokacije in razume dolgoročni razvoj prostora, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

30,3 m2, zidanica, zgrajena l. 1710, adaptirana l. 1980, 1.967 m2 zemljišča, Vikend v Halozah - zasebnost in zelena kulisa, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji počitniške hiše, potrebne temeljite obnove. Nahaja se na mirni lokaciji v naselju Gradišča. Umeščena v podeželsko....

 
 
 
  Zemljišče, RAZKRIŽJE, 39.998 €, 6874,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

6.874 m2, zazidljiva, Deloma gradbena in deloma kmetijska zemljišča prodamo na Gibini. Možnost nakupa posamezne parcelne številke. Zdaj je čas, prodamo. Cena: 39.998,00 EUR Tip nepremičnine: Zazidljiva in kmetijska zemljišča Opis: Ta izjemna nepremičninska priložnost predstavlja zazidljive....

 
 
 
  Kmetija, PRISTAVA PRI MESTINJU, 39.990 €, 1450,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-260 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti približno 1.450 m2 (delno zazidljivo, delno kmetijsko). Priključki se nahajajo v bližini. Lastna voda je na parceli. Dostop do parcele je....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 39.990 €, 31,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 39.990 €, 610,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

610 m2, zazidljiva, Prelepa, ravna na sončni legi delno zazidljiva parcela čaka novega, lastnika, prodamo. Cena: 39.990,00 EUR DELNO ZAZIDLJIVA PARCELA – Biš pri Trnovski vasi Pozdravljeni, v objemu miru in narave, na sončni in popolnoma ravni legi, čaka svojega novega lastnika res....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 39.900 €, 71,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo spodnjo etažo hiše - tri sobe, kuhinjo in kopalnico. Pomožni prostori ( 25 m2) so klet in drvarnica, pripada mu tudi del zemljišča. .

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 39.900 €, 39085,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

39.085 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Prodamo lepo urejen gozd na JV legi v Podkumu. Sestoj gozda je pretežno listavci, po pridobljenih informacijah pregledovalnik ZGS bukev, hrast. Lastništvo je urejeno, brez bremen. Povezava do javne poti za enostavno spravilo....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 39.900 €, 698,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak v naravi, na urejeni ulici, z lepim razgledom in lego ki je obsijana s soncem? V nakup ponujamo 698 m² odlično parcelo (100% stavbno....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 39.510 €, 3951,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

3.951 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenskih Konjicah imamo na prodaj kmetijsko zemljišče.v naravi je travnik. Lega je ob Dravinji, Pokličite me za informacije, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE POLJANE, 39.500 €, 668,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.inteleks.si

Zemljišče se nahaja v mirnem predelu vasi Velike Poljane, na izrazito sončni legi. Teren je položen. Na parceli sta dva objekta: kozolec in kmetijski objekt-svinjaki Infrastruktura ob zemljišču: vodovod, elektrika, optika Poleg zemljišča kupec dobi v last že 1/4 solastniški delež....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 39.500 €, 22696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stoletna trta išče novega gospodarja. Na koncu naselja in z odprtim pogledom na travnike je domačija iz l. 1800. Cimprača s pripadajočimi gospodarskimi poslopji. Njive in travniki so v neposredni bližini. .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 39.500 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 39.500,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v Laškem v naselju Marija Gradec. Zemljišče obsega skupno 10.656 m², od tega je cca 1.700 m² zazidljive površine, preostalo pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Parcela je v nekoliko v naklonu,....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 39.244 €, 32704,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2024.,

www.indomio.si

32.704 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 V Studenem prodamo kmetijska in gozdna zemljišča v skupni izmeri 32.704 m2. Od tega je 7.447 m2 kmetijskih zemljišč, 25.067,00 m2 pa gozda. Cena za kmetijska zemljišča znaša 1,20 €/m2, za gozdna pa 1,00 €/m2. K.O. 2473 STUDENO.....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 39.040 €, 493,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Rančah nad Framom je naprodaj stavbno zemljišče pod naklonom, ki se nahaja ob asfaltirani cesti. Po podatkih Geodetske uprave RS je velikosti 493 m2. Dimenzije parcele -tloris -so v slikovnem materialu-zadnja slika. Iz potrdila....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 63.500 €, 179,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-55 Ogled oglasa na strani ponudnika V belokranjski vasi Zilje nad reko Kolpo posredujemo pri prodaji stare kmečke hiše s pomožnim objektom ter s kmetijskim zemljiščem v izmeri 4.356 m2. Objekt je dvoetažen s pritličjem in nadstropjem, podstrešje je neizkoriščeno.....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.241 m2 zemljišča, naprodaj starejša hiša v destrniku, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Novo na trgu! Hiša je sicer popolnoma zaraščena in ne vzdrževana. Nahaja se v slikovitem kraju Destrnik, v regiji Podravje, Slovenija. Ima 70 kvadratnimi metri....

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 45.000 € na 39.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, POLZELA, 39.000 €, 462,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 45.000 €
13.03.2026 - 39.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče - polzela, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR ZEMLJIŠČE NA ISKANI LOKACIJI - OBČINA POLZELA - NASELJE LOČICA OB SAVINJI Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 462 m². Po lokacijski informaciji zemljišče spada med stavbna zemljišča.....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 39.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

13.062 m2, kmetija, Večje zemljišče, delno gradbeno, v mirnem okolju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani....