• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje" je bilo najdenih 1 025 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 319 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 750 m2
    • do 940 m2
    • 940 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 940 m2
    • 1130 m2
  •  Po ceni
    • 61000 eur (malo cenejši)
    • 68000 eur (malo dražje)
    • do 39 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, STRAŽA, 19.500 €, 755,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

755 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Prodamo delno gradbeno, delno kmetijsko zemljišče za gradnjo stanovanske stavbe. Namenska raba: površine podeželskega naselja Tip zazidave: eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetujski objekti Dopustni objekti:....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 19.600 €, 518,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Tatre okolica, Brkini, zazidljiva parcela, na robu naselja, ob medkrajevni cesti Tatre-Rjavče, komunalna oprema v cesti, rahel nagib proti jugu, velikost zazidljive parcele 518 m2, ki se nadaljuje v kmetijsko parcelo 460 m2, delno poraščeno, lep razgled. Ključne specifikacije Parcela:....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 19.640 €, 1034,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

1.034 m2, zazidljiva, moravske toplice / motvarjevci - izjemna priložnost, prodamo. Cena: 19.640,00 EUR MORAVSKE TOPLICE / MOTVARJEVCI – IZJEMNA PRILOŽNOST! Zazidljivo zemljišče 1.034 m² – sončna lokacija v naravi, številne možnosti gradnje Na odlični lokaciji v Motvarjevcih, v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 19.900 €, 2631,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V osrčju Kozjanskega narodnega parka, na lepi sončni legi, prodamo zemljišče v skupni velikosti 2631 m2. Od tega je kmetijskega zemljišča 1809 m2 in 822 m2 stavbišča. Na zemljišču stoji stara kmečka hiša. V hiši je stara krušna peč, vaška voda in elektrika. Na razpolago so 4 prostori....

 
 
 
  Zemljišče, SLADKI VRH, 19.900 €, 16632,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-115 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno kmetijske površine. Prodajalcu povejte da....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 19.900 €, 1903,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-51 Ogled oglasa na strani ponudnika V Padni, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v izmeri 1903 m2, ki se nahaja tik ob neposredni bližini ceste. Parcela ima urejen dostop in je ravne oblike. V naravi zemljišče predstavlja cca 700 m2 gozda in cca 1200....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 19.900 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1981, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 40 m2, velikost parcele pa znaša 917 m2. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, SLADKI VRH, 19.900 €, 16632,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

16.632 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Kmetijsko zemljišče v Sladkem vrhu, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 20.000 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim zidanico ali vikend z vodo in elektriko, od 60 kvadratov naprej. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 378,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodajamo kmetijsko parcelo, na kateri je oljčnik in njiva. Nahaja se na lepi lokaciji v Cetorah nad Izolo. Primerna je za obdelovanje in pridelavo olje in zelenjave. Cena 25.000 eur. Vabčjeni k nakupu! Pokličite na 041336644....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 20.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je na mirni lokaciji, 3km od Lendave. vsi priključki v blizini. Dodatne informacije na tel. 041-921-055. .

 
 
 
  Kmetija, DESTRNIK, 20.000 €, 10707,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Jiršovci, na sončni legi, je naprodaj vzdrževan, redno obdelan vinograd. Zemljišče je obrnjeno proti južni strani, zasajeno je 4.800 trsov. Prideluje se rdeče vino, sorte Zweigelt in Alazante. Vinograd je redno rezan, škropljen....

 
 
 
  Hiša, ŽURKOV DOL, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

40 m2, vikend, zgrajen l. 1915, 10.614 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Sončna, mirna lokacija z lepim razgledom. 1. Osnovne informacije: Objekt stoji na 10.614 m2 veliki parceli. Parcela se ob hiši spušča v dolino, kjer se zravna. Na spodnjem delu je bila včasih njiva.....

 
 
 
  Zemljišče, BOKRAČI, 20.000 €, 1646,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321066-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v kraju Bokrači posredujemo pri prodaji zemljišča v velikosti 1.646 m2, ki po namenski rabi spada pod stavbna zemljišča - površine podeželskega naselja. Primerno za gradnjo stanovanjske hiše.Trenutno se parcela....

 
 
 
  Zemljišče, TURŠKI VRH, 20.000 €, 6090,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.090 m2, zazidljiva, delno stavbno, povečini kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR V Turškem vrhu, zelo razpršenem naselju v občini Zavrč, prodamo sončno, delno stavbno, delno kmetijsko zemljišče skupne površine 6.090 m2. Nekaj ravnega, ostalo pa pod manjšim ali večjim....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 1370,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.370 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Zazidljiva parcela primerna za gradnjo hiše. Parcela je v mirnem podeželjskem okolju v objemu narave. Priključek za vodovod je na parceli, električni in telefonski priključek sta na sosednji parceli. .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GLEDE PODROBNOSTI IN MOŽNOSTI OGLEDA POKLIČITE NA MOB 041 624 596 (DARKO) .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 19589,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

19.589 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, PRAPRETNO PRI HRASTNIKU, 20.000 €, 385,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v Prapretnem pri Hrastniku, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 385 m2. Iz pridobljene lokacijske informacije je razvidno, da parcela leži v območju stavbnih zemljišč, namenska raba je naslednja:....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI PODLJUBEN, 20.000 €, 1316,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.316 m2, kmetijsko zemljišče, lepo urejen in negovan vinograd, sadovnjak, lepa, dostopna lokacija, čudovit razgled, lesena lopa, WC, prostor za druženje, asfaltni dostop, možnost dokupa kmetijskega zemljišča velikosti 1334 m2, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Lokacija: zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, PODGORA PRI LOŽU, 20.000 €, 1471,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Pravokotna, podolgovata parcela se nahaja na robu vasi in je cel dan lepo osončena. Vsi komunalni priključki so v bližini, dostop je asfalten. Na parceli je možna gradnja hiše maksimalne širine 10 m. Ena četrtina parcele je kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTERNICA, 20.000 €, 2194,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

2.194 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Kamnici s potencialom za zazidljivo - sončna lega, čudovit razgled, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Kamnici z možnostjo preureditve v ZAZIDLJIVO OBMOČJE. Nahaja se na sončni legi z osupljivim razgledom na okoliške....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 20.000 €, 4244,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

4.244 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Jagodnik - Trebelno (občina MOKRONOG-TREBELNO), prodamo zemljišče v izmeri 4.244 m2. Kmetijskega zemljišča je 3385 m2, zazidljivega zemljišča je 859 m2. Na kmetijskem zemljišču je orehov nasad. Parcela je nekoliko nagnjena,....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 20.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE - okolica , k.o. LUKOVEK, zemljišče 7.593,oo m2, ( površine razpršene poselitve (Av) 107,oom2 in gozd 7.487,oo m2 ) na mirni, prisojni – sončni legi, na obrobju manjšega naselja, a sfaltni dostop , ( voda, elektrika ob parceli ), primerno za ljubitelje narave. Prodamo - cena:....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 20.520 €, 684,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 22.900 € na 20.900 € z dne 20.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PEKEL, 20.900 €, 3804,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.05.2024 - 37.900 €
30.01.2025 - 22.900 €
20.02.2026 - 20.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

3.804 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko na sončni lokaciji nad Mariborom, prodamo. Cena: 20.900,00 EUR V naselju Pekel v Mestni občini Maribor prodamo kmetijsko zemljišče na sončni lokaciji, dostopno z lokalne ceste. Zemljišče velikosti 3.804 m2 je v večji meri ravno, na S in SV....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 20.915 €, 4183,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.06.2023.,

www.indomio.si

4.183 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na sončni lokaciji obdani z vinogradi prodamo kmetijski zemljišči v skupni izmeri 4183 m2. Trenutno sta parceli zatravljeni. Z možnostjo spremembe v vinograd ali njivo. Dostop iz javne poti. Lokacija: med Svetim in Komnom. .

 
 
 
  Zemljišče, POLENŠAK, 21.000 €, 5251,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.251 m2, kmetijsko zemljišče, Sončna parcela namenjena izgradnji doma, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR V naselju Polenšak je na prodaj urejana delno zazidalna, delno kmetijska ter gozdna parcela, v skupni velikosti 5.251 m². Zazidalnega dela je 455 m². Zemljišče se nahaja na hribu,....

 
 
 
  Zemljišče, KAPLJA VAS, 21.000 €, 2551,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2024.,

www.indomio.si

2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo Zemljišče v Idilični Slovenski Vasi, na vrhu hriba z vinogradom, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup stavbnega zemljišča v idilični Kaplji vasi, Prebold, ki se nahaja v čudoviti Savinjski....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 21.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-46 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji poslovnih prostorov na naslovu Čepovan 66. V pritličju starejše poslovno-stanovanjske stavbe v centru vasi se nahajata dve pisarni in toaletni prostor skupne površine 47,7 m2. V prostorih....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE MRAŠEVO, 21.225 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, k. o. Jurka vas, prodamo gozdna zemljišča v skupni površini 28.240 , 00 m2 . Nahajajo se v bližini naselja Gorenje Mraševo. .

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, 21.500 €, 32,20 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.tikida.si

V Lendavskih goricah prodamo zidanico s 2.625m2 pripadajočega zemljišča. Zidanica je bila zgrajena leta 1965 in obsega kletni prostor (prostor za vinske sode) in dva prostora ;en za skladiščni prostor (prostor za prešo, ipd..) in en prostor za druženje. V hiši je voda. Zraven zidanice....

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVCI, 21.528 €, 1794,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2022.,

www.indomio.si

1.794 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih, proizvodnih, kmetijskih, obrtnih, servisnih, trgovskih ali gostinskih objektov, prodamo. Cena: 12,00 EUR/m2 V Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih,....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 21.581 €, 16860,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Parcele se nahajajo v blizini ceste med Komnom in Pliskovico. Moznost nakupa posamezno ali skupno, Parcela je kmetijska v naravi gozd in delno travnik. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 21.900 €, 17,10 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zunanja stena je v celoti steklena, vključno z vhodnimi vrati. V lokalu je tudi WC z ločenim predprostorom z umivalnikom - (prostor za omaro). Ogrevanje in hlajenje s klimatsko napravo. Po tleh je položen laminat, strop je znižan z Armstrong ploščami. Nizki obratovalni stroški, plačuje....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE-MOTA, 21.900 €, 1240,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Pomurska – Hrastje-Mota, površina zemljišča 1.240,00 m2, urejena meja. Cena: 21.900 EUR. V čudovitem naravnem okolju, ki se nahaja v naselju Hrastje-Mota, prodamo stavbno zemljišče na ravni in sončni parceli. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot površina....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 22.000 €, 7939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-120 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji nezazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 7939 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 22.000 €, 60,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stara kmečka hiša,ni za bivanje, nadomestna gradnja je možna, Parcelo sestavljao travnik in gozd. .

 
 
 
  Kmetija, KOPER, 22.000 €, 1379,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je