• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje" je bilo najdenih 1 025 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 322 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 760 m2
    • do 950 m2
    • 950 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 950 m2
    • 1140 m2
  •  Po ceni
    • 61000 eur (malo cenejši)
    • 68000 eur (malo dražje)
    • do 39 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 58.000 €, 1370,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela v objemu narave, blago položena, dovoz urejen, plačani vsi komunalni prispevki ter izdelan gradbeni projekt za družinsko hišo v izmeri 257 m2 nadstropno z dvojno garažo in bazenom. V okolici en vikend ter 2 hiši. Na parceli voda in elektrika ter kanalizacija. Če si želite....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, JAGODJE, 58.000 €, 675,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

675 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR JAGODJE NAD IZOLO – OLIČNIK Z ODPRTIM POGLEDOM NA MORJE V Jagodju nad Izolo je naprodaj kmetijska parcela velikosti 675 m², na kateri raste približno 20 oljk. Parcela se nahaja tik ob asfaltirani cesti in je enostavno dostopna....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 60.000 € na 58.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VITANJE, 58.000 €, 760,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 60.000 €
07.05.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče v Vitanju, ki je primerno za gradnjo enostanovanjske hiše. Nahaja se v neposredni bližini središča kraja Vitanje in obsega 760 m2 (GURS). Lega je sončna z lepim razgledom na kraj ter okoliške hribe. Ob parceli je voda ter elektrika. Zemljišče....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 58.000 €, 100,00 m2 cca 580 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.09.2025 - 90.000 €
24.02.2026 - 85.000 €
10.03.2026 - 61.000 €
31.03.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

100 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, 609 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR V osrčju mirne vasi Konec (krajevna skupnost Podgrad), pod obronki Gorjancev, je naprodaj starejša domačija, ki obsega: stavbno zemljišče v velikosti 609,00 m2, na katerem stoji Stanovanjska....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 58.480 €, 2924,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2024.,

www.indomio.si

2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 58.500 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Narejen je Oppn, vsi komunalni priključki so v neposredni bližini parcele (elektrika, voda, komunala, plin, telekomunikacije) Objekti so etažnosti P+M ali K+P+M. - objekt na parceli 3: 12 m x 8 m +12 x 6,50 m -objekt na parceli 4 in 5:12 m x 8 m +12 x3,50m .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, Center, 58.900 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-42 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji uličnega lokala v Kocenovi ulici v centru Celja. V bližini se nahaja peš cona, hotel Evropa, trgovine, banke, restavracije, številni lokali, železniška postaja itd.. Stavba v kateri se nahaja pritlični....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 59.000 €, 100,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

GABROVKA, KUMPOLJE 3, CENA PO DOGOVORU - Prodaja, Hiša Dvojček .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 59.000 €, 798,50 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.novdom.si

V kraju Bukošek (Brežice) je naprodaj ravninsko zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno kot območje stanovanjskih površin-površine podeželskega naselja. Komunalna infrastruktura Priključki:elektrika, vodovod in javna razsvetljava se nahajajo tik ob zemljišču. Dostop iz javne....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 59.000 €, 1266,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.indomio.si

1.266 m2, zazidljiva, Že pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje za postavitev počitniške hišice tlorisa 6,5 x 9,2 m, etažnost K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Del zemljišča v velikosti 669 je stavbno, preostali del zemljišča pa je gozd. Na stavbnem delu je že narejena zakoličba....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmetijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....