Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje" je bilo najdenih 1 025 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 322 €/m2
Omeji iskanje
17.09.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281032-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 739 m2. Na zemljišču stoji manjša hiša, zgrajena leta 1975, katera ima hišno številko. Hiša je bila priklopljena na elektriko, v kletnih prostorih pa ima lastno vodno....
05.06.2024.,
www.indomio.si
13.062 m2, kmetija, Večje zemljišče, delno gradbeno, v mirnem okolju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani....
05.06.2024.,
www.indomio.si
500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju Sodinci, na Ptuju, je na prodaj urejana zazidalna parcela, velikosti 500 m². Zemljišče je popolnoma ravno, pravilne pravokotne oblike. Do zemljišča vodi utrjena pot,....
Spremembe cen iz 45.000 € na 39.000 €
z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
06.01.2026 - 45.000 €
13.03.2026 - 39.000 €
06.01.2026.,
www.indomio.si
462 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče - polzela, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR ZEMLJIŠČE NA ISKANI LOKACIJI - OBČINA POLZELA - NASELJE LOČICA OB SAVINJI Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 462 m². Po lokacijski informaciji zemljišče spada med stavbna zemljišča.....
11.12.2024.,
www.indomio.si
70 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.241 m2 zemljišča, naprodaj starejša hiša v destrniku, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Novo na trgu! Hiša je sicer popolnoma zaraščena in ne vzdrževana. Nahaja se v slikovitem kraju Destrnik, v regiji Podravje, Slovenija. Ima 70 kvadratnimi metri....
29.04.2026.,
www.indomio.si
741 m2, kmetija, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR V nakup vam ponujamo sončno parcelo za oddih z neposrednim pogledom na Celjski grad. Na izjemni lokaciji v Celju je naprodaj parcela velikosti 741 m², ki je po namenski rabi opredeljena kot kmetijsko zemljišče. Zemljišče se nahaja na mirni,....
16.04.2025.,
www.indomio.si
6.134 m2, kmetijsko zemljišče, V GAŽONU prodamo oljčni nasad z vodovodom in 167 oljkami (samo OLJKE brez nepremičnine) mešanih sort starih preko 20 let, ki dobro obrodijo. Dostopno z avtomobilom - urejena javna kolovozna pot. Nahaja se na mirni lokaciji z odprtim pogledom na jugo-vzhod....
19.12.2025.,
www.indomio.si
113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321056-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Rančah nad Framom je naprodaj stavbno zemljišče pod naklonom, ki se nahaja ob asfaltirani cesti. Po podatkih Geodetske uprave RS je velikosti 493 m2. Dimenzije parcele -tloris -so v slikovnem materialu-zadnja slika. Iz potrdila....
08.03.2024.,
www.indomio.si
32.704 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 V Studenem prodamo kmetijska in gozdna zemljišča v skupni izmeri 32.704 m2. Od tega je 7.447 m2 kmetijskih zemljišč, 25.067,00 m2 pa gozda. Cena za kmetijska zemljišča znaša 1,20 €/m2, za gozdna pa 1,00 €/m2. K.O. 2473 STUDENO.....
19.02.2025.,
www.inteleks.si
Zemljišče se nahaja v mirnem predelu vasi Velike Poljane, na izrazito sončni legi. Teren je položen. Na parceli sta dva objekta: kozolec in kmetijski objekt-svinjaki Infrastruktura ob zemljišču: vodovod, elektrika, optika Poleg zemljišča kupec dobi v last že 1/4 solastniški delež....
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Stoletna trta išče novega gospodarja. Na koncu naselja in z odprtim pogledom na travnike je domačija iz l. 1800. Cimprača s pripadajočimi gospodarskimi poslopji. Njive in travniki so v neposredni bližini. .
04.08.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .
17.02.2026.,
www.indomio.si
1.700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 39.500,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v Laškem v naselju Marija Gradec. Zemljišče obsega skupno 10.656 m², od tega je cca 1.700 m² zazidljive površine, preostalo pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Parcela je v nekoliko v naklonu,....
17.10.2025.,
www.indomio.si
3.951 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenskih Konjicah imamo na prodaj kmetijsko zemljišče.v naravi je travnik. Lega je ob Dravinji, Pokličite me za informacije, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 .
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Prodamo spodnjo etažo hiše - tri sobe, kuhinjo in kopalnico. Pomožni prostori ( 25 m2) so klet in drvarnica, pripada mu tudi del zemljišča. .
23.10.2025.,
www.indomio.si
39.085 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Prodamo lepo urejen gozd na JV legi v Podkumu. Sestoj gozda je pretežno listavci, po pridobljenih informacijah pregledovalnik ZGS bukev, hrast. Lastništvo je urejeno, brez bremen. Povezava do javne poti za enostavno spravilo....
03.09.2024.,
www.indomio.si
698 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak v naravi, na urejeni ulici, z lepim razgledom in lego ki je obsijana s soncem? V nakup ponujamo 698 m² odlično parcelo (100% stavbno....
21.01.2025.,
www.indomio.si
610 m2, zazidljiva, Prelepa, ravna na sončni legi delno zazidljiva parcela čaka novega, lastnika, prodamo. Cena: 39.990,00 EUR DELNO ZAZIDLJIVA PARCELA – Biš pri Trnovski vasi Pozdravljeni, v objemu miru in narave, na sončni in popolnoma ravni legi, čaka svojega novega lastnika res....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281026-260 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti približno 1.450 m2 (delno zazidljivo, delno kmetijsko). Priključki se nahajajo v bližini. Lastna voda je na parceli. Dostop do parcele je....
21.01.2025.,
www.indomio.si
31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....
28.06.2025.,
www.indomio.si
6.874 m2, zazidljiva, Deloma gradbena in deloma kmetijska zemljišča prodamo na Gibini. Možnost nakupa posamezne parcelne številke. Zdaj je čas, prodamo. Cena: 39.998,00 EUR Tip nepremičnine: Zazidljiva in kmetijska zemljišča Opis: Ta izjemna nepremičninska priložnost predstavlja zazidljive....
04.03.2026.,
www.kumi.si
Ravna parcela, sončna lega s priključki (voda, elektrika). Na parceli se nahaja tudi manjša kašča v izmeri 36,7m² uporabne površine - kulturna dediščina. V kraju Stari trg ob Kolpi infrastruktura: šola trgovina pošta cerkev športno igrišče 5 km do reke Kolpe 6 km do mejnega predhoda....
30.03.2026.,
www.portalnepremicnine-sp.si
Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .
16.04.2026.,
www.salomon.si
Vir, predio SITE – prodajem građevinsko zemljište 500 m2; pravilnog oblika – dimenzija 23 metra x 21 metar; udaljenost od plaže 480 metara; pogled na more; cijena 80 eura / m2. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490151040-153 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Vintarovci, posredujemo pri prodaji manjšega vikenda. Vikend je še od zunaj nedokončan, noter je urejena manjša kuhinja, soba in kopalnica. Hiška je bila grajena leta 1989. Vikend je podkleten. Zemljišče je veliko....
05.06.2024.,
www.indomio.si
629,66 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče Vešenik Slovenske Konjice, prodamo. Cena: cca 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti cca. 626,66 m2. Priključki se nahajajo na parceli (voda in mestna kanalizacija).....
22.03.2026.,
www.indomio.si
496 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, možnost postavitve gozdarskega objekta, kampiranje, začasnega - premičnega objekta, turistična točka, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na jasi v zavetju gozda Hočkega Pohorja ob lokalni, trenutno še makadamski cesti (planiran asfalt) prodamo zemljišče....
26.05.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Celje-center, trgovski lokal 50 m2 v trgovskem centru Celeia park zelo ugodno prodam. Cena: 40.000 € + ddv. Možen tudi najem. Info na gsm:031.297-028 . Kličite samo resni!!! .
11.04.2026.,
www.indomio.si
97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .
09.12.2025.,
www.indomio.si
42 m2, zidanica, zgrajena l. 1929, 2.923 m2 zemljišča, na odlični sončni lokaciji, v umirjenemu bivalnem okolju s čudovitim razgledom na reko Krko in Gorjance, z manjšim vinogradom in sadovnjakom, vsa infrastruktura je v neposredni bližini, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Lokacija: zidanica....
11.09.2023.,
www.indomio.si
40.091 m2, kmetijsko zemljišče, v naravi je gozd, travnik in njiva, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .
18.07.2025.,
www.indomio.si
4.366 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela za kmetijske namene na elitni lokaciji v Kromberku, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na razpolago parcela v izmeri 4366 m2, s pogledom na Kromberški grad in bližnjo okolico. Parcela je po namenski rabi opredeljena kot kmetijso zemljišče.Na parceli....
26.03.2026.,
www.indomio.si
7.719 m2, za investicijo, Na izpostavljeni slemenski lokaciji v Paradižu (Cirkulane) je na voljo zemljišče v skupni izmeri 7.719 m2, ki predstavlja zanimivo priložnost za kupca, ki zna prepoznati potencial lokacije in razume dolgoročni razvoj prostora, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR....
23.03.2022.,
www.indomio.si
547 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR .
29.08.2025.,
www.indomio.si
1.209 m2, zazidljiva, Pohorje, idilična, sončna, mirna lokacija, ravna, velika parcela, bližina gozda, v objemu narave, dostop urejen, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR SLIVNIŠKO POHORJE: Prodamo veliko, ravno zemljišče velikosti 1209m2, na idilični lokaciji. LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Parcela....
17.06.2025.,
www.indomio.si
19.889 m2, nezazidljiva, gozd, Kmetijsko in gozdno zemljišče Loka pri Žusmu, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega in gozdnega zemljišča v skupni izmeri 19889 m2. Za več informacij me kontaktirajte. .
10.04.2026.,
www.indomio.si
30,3 m2, zidanica, zgrajena l. 1710, adaptirana l. 1980, 1.967 m2 zemljišča, Vikend v Halozah - zasebnost in zelena kulisa, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji počitniške hiše, potrebne temeljite obnove. Nahaja se na mirni lokaciji v naselju Gradišča. Umeščena v podeželsko....
11.12.2025.,
www.kvadrat-nepremicnine.si
42 m², zidanica, zgrajena l. 1929, 2.923 m² zemljišča, na odlični sončni lokaciji, v umirjenemu bivalnem okolju s čudovitim razgledom na reko Krko in Gorjance, z manjšim vinogradom in sadovnjakom, vsa infrastruktura je v neposredni bližini, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Lokacija: zidanica....
Spremembe cen iz 53.744 € na 40.308 €
z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
05.06.2024 - 58.194 €
13.12.2025 - 53.744 €
12.02.2026 - 40.308 €
05.06.2024.,
www.indomio.si
6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....
25.09.2024.,
www.indomio.si
90,64 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, 1/1 nad., prodamo. Cena: 450,00 EUR/m2 Obrežje- poslovni prostori ( pisarne) skupaj z garažami, prodamo v celoti ( vse poslovne prostore- pisarne z vsemi garažami skupaj ali posamezen poslovni prostor skupaj z garažami):-poslovni prostor ( pisarno....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si