• GoHome Professional
nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje - GoHome preiščite nepremičnine
  • nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija do 65000 eur najceneje" je bilo najdenih 1 025 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 322 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 760 m2
    • do 950 m2
    • 950 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 950 m2
    • 1140 m2
  •  Po ceni
    • 61000 eur (malo cenejši)
    • 68000 eur (malo dražje)
    • do 39 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVO MESTO, 49.000 €, 6997,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.997 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 570 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. Na parceli je elektrika in optika. Dostop je po asfaltirani javni cesti, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 59.000 € na 49.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 49.000 €, 4485,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.12.2025 - 59.000 €
21.03.2026 - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

4.485 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri PRODAJI parcele v občini Dol pri Ljubljani. Površina parcele: 4.485 m2 Vrsta dejanske rabe zemljišč na parceli: Gozdna zemljišča Delež dejanske rabe zemljišč na parceli: 100 % Osnovna namenska raba: Območja stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, BELSKI VRH, 49.000 €, 38065,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

38.065 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj čudovita posest - Belski in Gorenjski vrh, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Novo na trgu! Priložnost, da postanete lastnik izjemnega, v glavnem kmetijskega zemljišča, v idiličnem podeželskem okolju Slovenije, v občini Zavrč - Belski in Gorenjski....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 49.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča v Selu. Na robu vasi v mirnem predelu se nahaja zazidljivo zemljišče velikosti 700m2. Zemljišče na deloma dvignjeni lokaciji ponuja....

 
 
 
  Hiša, BELSKI VRH, 49.000 €, 82,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

82 m2, samostojna, zgrajena l. 1930, 4.837 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v občini Zavrč je naprodaj samostojna hiša z vinogradom in gozdom na prostornem zemljišču velikem 4.837 m2. Hiša je redno vzdrževana, popolnoma opremljena in takoj vseljiva, z možnostjo ureditve po....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 49.000 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

3.595 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Prodaja zazidljive parcele z gradbenim dovoljenjem – Šulinci, Prekmurje (3595 m²) Na mirni lokaciji v vasi Šulinci (občina Gornji Petrovci) prodam večjo zazidljivo parcelo v izmeri 3595 m² z že pridobljenim in pravnomočnim gradbenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 49.000 €, 46,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

46,86 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1997, klet, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR V SAMEM CENTRU MESTA, FERKVENTNA LOKACIJA / NAKUPOVALNI CENTER VELENJE Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v kletni etaži trgovskega centra v Velenju. Poslovni prostor je lociran....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1067,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.067 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.067 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.067 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, TOMAČEVICA, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2024.,

www.indomio.si

35.873 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko in gozdno zemljišče v Komnu (vas Tomačevica), prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 49.000 €, 5456,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2024.,

www.indomio.si

5.456 m2, kmetijsko zemljišče, sadovnjak z gospodarskim objektom in vodovodnim priključkom, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Sadovnjak, nasad jablan z gospodarskim objektom in vodovodnim kmetijskim priključkom. Sadovnjak se nahaja na lepi lokaciji, na gozdni jasi ob dostopni asfaltirani....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investic. v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: cca 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1089,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.089 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.089 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.089 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 49.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2025.,

www.indomio.si

2.200 m2, zazidljiva, prodamo zazidljivo zemljo, 2200 m2, sončna, 40% zazidljivost v urejenem okolju stanovanjskih hiš, blizu ac lopata, 5 min do celja(naslov najbližjega soseda galicija 78, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 49.000 €, 3501,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026. - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

3.501 m2, kmetijsko zemljišče, 4 parcele, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4 parcel vse k.o. Cetore, delno gozd in kmetijska površina. Urejen dostop, parcele se prodajajo v kompletu, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je prevzem v plačilo 2% stroškov od končne....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 49.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-68 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Šmarju pri Jelšah. Po podatkih javne evidence Gurs- gre za zemljišče namenjeno za industrijsko rabo. Trenutno gre za parcelo, ki je v velikosti 1166 m2, kjer je postavljen kmetijski....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 49.200 €, 1355,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

1.355 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Gavce (Šmartno ob Paki) prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 49.200,00 EUR V naselju Gavce (Šmartno ob Paki), na mirni lokaciji in v naravi, prodamo večje stavbno zemljišče. Spodnji del zemljišča ima rahel naklon, zgornji del....

 
 
 
  Zemljišče, OLIKA, 49.580 €, 1914,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-44 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku OLIKA, v zaledju slovenske Istre, v bližini mejnega prehoda SOČERGA, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Zemljišče meri 1914 m2, od česar je za pozidavo namenjeno 1 339,8 m2, ostalo je pa kmetijsko oz. gozdno zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 49.880 €, 1713,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

1.713 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbne parcel v skupni velikosti 1.713 m2. Zemljišče se nahaja v mirnem naselju Šentgotard v občini Zagorje ob Savi. Lega zemljišča je pod naklonom. Parcela je pravilne pravokotne oblike in ima urejene parcelne meje. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 49.900 €, 5022,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

5.022 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: cca 49.900,00 EUR Posredujem pri prodaji dveh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Nova Vas nad Dragonjo. Njena skupna velikost je 5.022 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Krkavče. Prva parcela je velikosti 1.032 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 49.988 €, 1109,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

1.109 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo zemljišče v mirnem in sončnem zaselku Šedule, le 5 minut vožnje od AC priključka Dramlje. Skupna površina 1.109 m2 obsega 623 m2 stavbnega dela. Dovoljena gradnja prostostoječe hiše (K + P + M), urejen dostop s služnostjo,....

 
 
 
  Hiša, SVETI TOMAŽ, 49.999 €, 49,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

49 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 2010, 390 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 49.999,00 EUR SVETI TOMAŽ - KORAČICE Prodamo hiško, ki je bila zgrajena leta 1925, ki po podatkih GURS meri 49 m2 brutto površine (41 m2 bivalne površine in 8 m2 klet). Hiška je bila delno obnovljena....

 
 
 
  Hiša, LIG, 50.000 €, 140,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa z gospodarskim posopjem(70m²). Potrebna celovita prenova. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 50.000 €, 2521,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, na izjemni lokaciji v mirnem naselju enodružinskih hiš Velike Malence prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.521,00 m2, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma. Po namenski rabi je 855,13 m2 stanovansjkih površin....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina naj bo v Ljubljani. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 50.000 €, 2006,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, kmetijsko zemljišče, ljubljana, k.o. vižmarje, kmetijsko zemljišče v neposredni bližini ministrstva za obrambo, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Ljubljani, k.o. Vižmarje, je naprodaj ravno, kmetijsko zemljišče in sicer tri parcelne številke v skupni velikosti 2.006 m2. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 50.000 €, 75,40 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Veranda, kopalnica z tušem in WC-jem; kuhinja, shramba, dnevna soba, 2 spalnici;Klet, pripadajoče manjšo gospodarsko poslopje, hlev za svinje(ki še je vedno uporaben, trenutno prazen)garaža za avto in traktor,prostor za drva,veliko dvorišče z parkiriščem. Ograjeno celotno zemljišče(primerno....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirnejšem predelu osrednjeslovenske regije, do 45 km iz Ljubljane, zazeljeno v smeri Trebnje, Ig oziroma Velike Lašče. .

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 50.000 €, 45,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje, ki je svetlo in redno vzdrževano s pripadajočim balkonom, ter takoj vseljivo. Pogoj urejena kurjava (mestni plinovod, CK), ter urejena ZK. Ker ne živim v Prekmurju, bi lepo prosila za slike stanovanj, ki jih prodajate, če jih posredujete na moj mail - simona.b6@gmail.com....

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Želiva si zemljišče, ki je v naravi in nudi zasebnost. Zaželeno je tudi, da so na parceli oziroma v njeni bližini priključki (elektrika, vodovod...) Minimalno 1000m2 .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 50.000 €, 170,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2020.,

www.salomon.si

Naselje: vinica, črnomelj ID oglasa: 490301001-354 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Preloka je naprodaj hiša z gospodarskim objektom. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

41,1 m2, posest, Več gozdnih parcel in kmetijskih površin, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na prodaj je več gozdnih parcel in kmetijskih površin. Skupno velikosti 41.096 m2. Gozdnih površin je 27.117 m2. Kmetijskih površin je 13.979 m2. Površine se prodajajo v celoti. Možen je tudi nakup....

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 50.000 €, 2725,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

2.725 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Šmarjah Posredujem pri prodaji treh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Šmarje pri Kopru. Njihova skupna velikost je 2.725 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Puče. Prva parcela je....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 50.000 €, 13948,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

13.948 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Lepa, sončna parcela locirna na robu naselja Pod ridami v vasi Planina. Zazidljivi del parcele v velikosti 697 m2 je pod OPPN-jem. Ostali del zemljišča je 65 % kmetijskega in 30 % gozdnega. Zazidljivi del parcele bo predvidoma primerne....

 
 
 
  Hiša, RAČKI VRH, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 5.152 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na Račkem Vrhu, razpršenem naselju gričev občine Radenci, ob lokalni cesti v bolj gostem delu naselja prodamo nedokončano manjšo hišo - vikend z letnico začetka gradnje 1997, cca 40 m2 skupne....

 
 
 
  Hiša, KORITNICA, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2023.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 1977, 1.356 m2 zemljišča, P+1+M, impozantna hiša v Baški grapi, nevseljiva, potrebna prenove ali nadomestne gradnje, delno kamnita, delno opečnata, brez priključkov, ki pa so v bližini, velik vrt za hišo. Primerna lokacija za bivanje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 673-714 (od skupaj 812)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!