• GoHome Professional
nepremičnine slovenija vsaj 360 m2 - GoHome GoHome
  • nepremičnine slovenija vsaj 360 m2 - GoHome GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija vsaj 360 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija vsaj 360 m2" je bilo najdenih 2 177 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6400 eur
    • do 8000 eur (povprečna cena)
    • do 9600 eur
    • do 80 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MAJŠPERK, 449.000 €, 656,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 68.779 m2 zemljišča, Stanovanjska hiša s poslovnimi prostori v skupni izmeri 656,1 m2, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Stanovanjska hiša s poslovnimi prostori - izjemna investicijska priložnost! Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 449.000 €, 656,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2001, 68.779 m2 zemljišča, Na prodaj je uspešno, dobičkonosno in v celoti opremljeno Gostišče Zelena dolina v Stopercah. Ta utečen posel z dogovorjenimi rezervacijami in izkušeno ekipo vključuje restavracijo, stanovanje, 68.779m2 zemljišča z gradbeno....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 77.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno v zemljiški knjigi. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 72.000 €, 658,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2024.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, v urejenem naselju s hišami, v bližini centra mesta, parcela je v nagibu proti jugu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno dostopnostjo do centra mesta in avtoceste. V bližini so trgovine, center mesta, tovarna Krka. Možna je....

 
 
 
  Poslovni prostor, CERKNICA, 257.321 €, 659,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

659,8 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1965, adaptiran l. 2005, prodamo. Cena: 390,00 EUR/m2 Prodaja se pritlična etaža v poslovno-stanovanjskem objektu na železniški postaji Rakek. Poslovni prostor je bivša trgovina Tuš in je odprt, kar daje novemu investitorju možnost prilagoditve/pregraditve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLIVNICA PRI MARIBORU, 610.000 €, 660,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

Poslovno stanovanjski - gostinski objekt v obratovanju s 500 m2 delovne površine in 1.000 m2 parkirišč, dobra lokacija izvoz na AC, opremljen, uporabno dovoljenje, varovano, vsi priključki, možno delnega najema - prodam ali delno menjam za stanovanje na morju. Lahko tudi druge aktivnosti,trenutno....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 1.100.000 €, 660,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

660,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 2.619 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR ŠMARJEŠKE TOPLICE, Družinska vas, v urejenem naselju prodamo stanovanjsko in poslovno stanovanjsko stavbo zgrajene na zemljišču, ki tvori več parcel v skupni izmeri 2.619 m2. Na zemljiščih....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 1.480.000 €, 660,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave in udobja združita v popolno bivalno izkušnjo, vam predstavljamo vilo Diamant - nadstandardno samostojno....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.480.000,00 EUR LUKSUZNA VILA Z LOČENIM STANOVANJEM, BAZENOM IN ZAZIDLJIVO PARCELO Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave....

 
 
 
  Zemljišče, DVORJANE, 27.000 €, 663,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

663 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V Občini Duplek prodamo stavbno zemljišče s čudovitim razgledom. Zemljišče je po podatkih iz GURS-a v celoti zazidljivo (namenska raba je stanovanjske površine) in je v velikosti 663m2. Dostop je po javni asfaktirani cesti. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE POLJANE, 39.500 €, 668,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.inteleks.si

Zemljišče se nahaja v mirnem predelu vasi Velike Poljane, na izrazito sončni legi. Teren je položen. Na parceli sta dva objekta: kozolec in kmetijski objekt-svinjaki Infrastruktura ob zemljišču: vodovod, elektrika, optika Poleg zemljišča kupec dobi v last že 1/4 solastniški delež....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 86.970 €, 669,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

669m2, elektrika, voda, kanalizacija, telefon .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Nova Vas, 950.000 €, 670,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

670 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2008, 352 m2 zemljišča, Edinstvena priložnost v Mariboru: Poslovno-stanovanjski objekt z delujočo picerijo in prostornim stanovanjem.Na odlični, frekventni lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji izjemenega poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Obstoječi objekt z zemljiščem za individualno gradnjo ali investicijo - naprodaj v celoti kot del simetrične celote, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 980.000 €, 673,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

673,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2015, 1.665,7 m2 zemljišča, K+P+1+M, Staromeščanska vila ob mestnem parku, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Staromeščanska vila ob mestnem parku Na prodaj je nadstandardna staro meščanska mariborska vila iz leta 1905, ki je bila večkrat....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Zemljišče, JAGODJE, 58.000 €, 675,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

675 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR JAGODJE NAD IZOLO – OLIČNIK Z ODPRTIM POGLEDOM NA MORJE V Jagodju nad Izolo je naprodaj kmetijska parcela velikosti 675 m², na kateri raste približno 20 oljk. Parcela se nahaja tik ob asfaltirani cesti in je enostavno dostopna....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 209.250 €, 675,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2024.,

www.indomio.si

675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ekskluzivna priložnost za gradnjo sanjskega doma v slikoviti vasici Gatina pri Grosupljem, prodamo. Cena: 310,00 EUR/m2 Če si želite ubežati vrvežu mesta in se prebuditi ob nežnem šepetu narave, je ta nepremičnina kot nalašč za vas. V osrčju....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, Po dogovoru, 668,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z lokacijsko informacijo za pozidavo, vsi priključki ob parceli.. .

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.450.000 €, 676,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

676 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2007, 4.958 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.450.000,00 EUR Zgodovinsko grajsko posestvo z izjemnim razvojnim potencialom za preplet bivanjskih in poslovno-gostinskih vsebin se nahaja na mirnem obrobju naselja Cesta, le približno 3....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENICE, 24.000 €, 677,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 73.000 €, 678,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, Sončna, rahlo dvignjena, zazidljiva parcela na robu naselja, blizu narave, vendar še vedno blizu šole, vrtca, dostop v polovični solastnini s sosedom, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR Parcela se nahaja v mirnem in zelenem okolju, idealnem za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 124.000 €, 678,00 m2 cca 180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 119.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 129.000 €, 678,00 m2 cca 190 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem skupne površine s lastniško dostopno potjo 788 m2, prodamo. Cena: cca 129.000,00 EUR V Rodiku, 3 min od Kozine prodajmo gradbeno parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem in pravnomočnim....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 150.000 €, 679,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2025.,

www.indomio.si

679 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji parcele s pridobljenim pravnomočnim gradmenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše, etažnosti K+P+M, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Parcela se nahaja na lokaciji Cesta v Šmartno. S prodajalcem je možen dogovor, da kot investitor zgradi....

 
 
 
  Zemljišče, TRZIN, 245.000 €, 681,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

681,87 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Redka priložnost za nakup zazidljive parcele v Trzinu Idealna izbira za investitorje ali za gradnjo lastnega doma. Na voljo je ravna in zelo sončna parcela v Trzinu, velikosti 565 m² z dodatnimi 116 m² dovozne poti. Parcela je v....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 470.000 €, 682,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirni in zeleni vasici Kodreti v Braniški dolini je na prodaj samostojna hiša z 682 m2, novogradnja v 3. gradbeni fazi, kletni prostor z obokano kamnito vinsko kletjo 50 m2 (staro cca. 300 let) in drugi kletni prostori, pritlični in etažni prostori primerni za turistično nastanitveno....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 105.270 €, 683,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

683 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 105.270,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 683 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 20.520 €, 684,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 75.460 €, 686,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja nad vasjo Velika loka. Sončna lega v okolici gozda z pogledom na dolino Velike loke in Žalne. Na mirni lokaciji. V bližini so še 3-4 počitniške hišice. Od mesta Grosuplje oddaljeno 5 km. Do avtoceste cca. 5min. Dobra cestna povezava. Na parceli je manjši sadovnjak....

 
 
 
  Zemljišče, LOG, 45.000 €, 687,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-331 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logu, le 3 km iz Bistrice ob Dravi in 8 km iz Maribora, prodamo zazidljivo parcelo velikosti 687 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, vendar v celoti zazidljiva in ves dan osončena. Lokacijska informacija glede....

 
 
 
  Hiša, SENOŽEČE, 749.000 €, 690,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.ruj-meridoma.si

VELIK POTENCIAL, HIŠA Z GOSTIŠČEM IN ZAZIDLJIVA PARCELA 6.370m2, Senožeče .

 
 
 
  Poslovni prostor, SENOŽEČE, 749.000 €, 690,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.ruj-meridoma.si

VELIK POTENCIAL, HIŠA Z GOSTIŠČEM IN ZAZIDLJIVA PARCELA 6.370m2, Senožeče. Možnost izgradnje samostojnih ali vrstnih hiš. .

 
 
 
  Zemljišče, ČREŠNJEVCI, 15.500 €, 692,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-83 Ogled oglasa na strani ponudnika ČREŠNJEVCI- zazidljiva parcela, PARCELA Črešnjevci ČREŠNJEVCI naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 692 m2 . Vrsta namenska raba: površine razpršene poselitve. V naselju Črešnjevci, je naprodaj zazidljiva parcela; v bližini....

 
 
 
  Poslovni prostor, LIMBUŠ, 498.000 €, 693,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-30 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je funkcionalno skladišče v novejši stavbi, ki je bila zgrajena leta 2016 in se nahaja v poslovni coni Marles v Limbušu, v Mariboru. Skladišče ponuja izjemno investicijsko priložnost. Skladišče se prodaja z najemniki.....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 45.000 €, 694,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradilište sa započetom izgradnjom- Nova Vas .

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA PRI DOMŽALAH, 290.000 €, 697,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.salomon.si

LUKOVICA PRI DOMŽALAH, CENTER , 697 m2, zazidljiva, izdelana idejna zasnova za stavbo z 9. stanovanji, bližina AC priključka Lukovica, komunalni priključki ob parceli oz. na parceli, infrastruktura v neposredni bližini, ZK urjeno, brez bremen, meje parcele urejene, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 278.000 €, 698,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

698 m2, posest, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na jugozahodni legi v Luciji za naložbo, prodamo. Cena: 278.000,00 EUR Prodamo stavbo zemljišče velikosti 698 m2, ki se nahaja tik na robu pozidave vrstnih hiš v Luciji, z jugozahodno lego 50 m nad morjem, oddaljeno vsega 850 m....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 980.000 €, 698,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se istrska hacienda, zaokrožena stanovanjsko poslovna posest funkcionalne uporabnosti kot zasebno domovanje na visoki ravni bivanja, lahko kot stanovanjska stavba z ločenim gostinskim objektom ali kot poslovna rezidenca....