• GoHome Professional
nepremičnine slovenija vsaj 360 m2 - GoHome Agencije za nepremičnine v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija vsaj 360 m2 - GoHome Agencije za nepremičnine v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija vsaj 360 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija vsaj 360 m2" je bilo najdenih 2 177 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6400 eur
    • do 8000 eur (povprečna cena)
    • do 9600 eur
    • do 80 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovno - stanovanjska zgradba, STRAŽA, 380.000 €, 881,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2024.,

www.indomio.si

881 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1998, 2.612 m2 zemljišča, objekt ima gradbeno dovoljenje za poslovni objekt, kjer je možno imeti trgovino, skladišče, delavnice, pisarne ali gostinski lokal. Grajen je v dveh nadstropjih. Zgrajen je do IV . gradbene faze. Stoji ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, TRZIN, 256.000 €, 883,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-126 Ogled oglasa na strani ponudnika Zazidljivo zemljišče v Trzinu, Ljubljana (okolica) V Trzinu posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 883 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen.....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 27.000 €, 884,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zemljišče ob potoku v Premu pri Ilirski Bistrici .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE PIRNIČE, 176.800 €, 884,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2024.,

www.indomio.si

884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji stavbnih zemljišč v skupni izmeri 884 m2, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, GABROVICA PRI ČRNEM KALU, 106.200 €, 885,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

885 m2, zazidljiva, V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, lep razgled, objem narave. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, ki jo sestavljata dve popolnoma zazidljivi parceli.....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 298.000 €, 888,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

888 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji komunalno neopremljenega stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 888 m2. Parcela je ravna in primerno osončena. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 80.000 €, 890,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

890 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj sta dve zazidljivi parceli po 890 m2 v Počehovi, le 5 minut vožnje do centra Maribora. Mirna, zelena lokacija z odprtim pogledom in rahlim naklonom. Voda in elektrika sta na zemljišču, možen priklop na optiko. Odlična priložnost za....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, HAJDOŠE, 1.100.000 €, 891,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

891 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2003, adaptiran l. 2018, 2.132 m2 zemljišča, ekskluzivna priložnost - poslovni center hajdoše, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Na odlični in lahko dostopni lokaciji v naselju Hajdoše (občina Hajdina) posredujemo pri prodaji večnamensko poslovno-trgovskega....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 107.040 €, 892,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2024.,

www.indomio.si

892 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična mobilna lokacija, raven teren, urejen dostop, komunalna infrastruktura ob parceli, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični, varni, mirni in sončni lokaciji. Meri 892 m2, manjši del parcele je kmetijske namenske rabe.....

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 105.000 €, 894,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

894 m2, zazidljiva, V primestnem naselju prodamo parcelo z gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkov za stanovanjski objekt, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Ponuja se vam redka priložnost za nakup zazidljice parcele na sončni lokaciji ob gozdu, na robu mesta PREDNOSTI:....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 7.500 €, 894,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

894 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.500,00 EUR URŠNA SELA, Makute, prodamo kmetijski zemljišči v skupni izmeri 894,00 m2. Po namenski rabi se parceli nahajata pretežno na območju drugih kmetijskih zemljišč in v manjšem delu na območju površine cest cca. 10 m2. Priključki....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 339.850 € na 313.600 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 313.600 €, 896,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.12.2025 - 350.000 €
17.01.2026 - 339.850 €
28.02.2026 - 313.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 896m². Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 120.000 €, 896,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

896 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče z rahlim naklonom. Dostop po javni občinski cesti. Vabljeni, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 646.381 €, 899,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 899 m 2 Šifra: K- 20 Cena: 719 € Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE BRUSNICE, 23.000 €, 899,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

899 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Dostop po javni poti, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela le 5 km iz Ivančne Gorice. V mirnem in zelenem okolju s čudovito naravo, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske stavbe. Parcela se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Od Ivančna Gorice....

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 2 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 315.000 €, 901,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

901 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR ZAZIDLJIVA PARCELA V VANGANELU Z GRADBENIM DOVOLJENJEM Se želite izogniti dolgotrajnim birokratskim postopkom in takoj pričeti z gradnjo svojega novega doma? Prodamo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 1.450.000 €, 903,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

903,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1847, adaptiran l. 2018, 604 m2 zemljišča, penzion z restavracijo in 11 sobami, kakovostna gradnja, v celoti opremljena profesionalna kuhinja,odlična lokacija v mestu, bližina železniške postaje, parkirišča, 2 električni polnilnici, v obratovanju,....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Melje, 690.000 €, 903,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

903 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, P/2 nad., industrijska cona Melje, bližina priključka Maribor-Center, dovolj parkirišč, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR NA ŽELJENI LOKACIJI MARIBOR, Melje: Prodamo poslovni prostor, in sicer na naslovu heroja Šaranoviča....

 
 
 
  Zemljišče, POBEGI, 250.000 €, 904,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

904 m2, zazidljiva, KOPER-POBEGI na mirni, urejeni lokaciji prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 904 m2, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR KOPER-POBEGI na mirni, urejeni lokaciji prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 904m2. Zemljišče ima urejen dostop in je ravna. Ob neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 73.000 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2020.,

www.kumi.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 131.300 €, 913,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

913 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 131.300,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKA VAS PRI ŠTORAH, 42.958 €, 914,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 914 m2. Dana ponudba je 47 €/m2 + DDV 22%. Elektrika se nahaja na parceli voda na sosednji. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 141.670 €, 914,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljiva parcela 914 m2 na Novi poti 136 v Vnanjih Goricah, 1,5 km od postaje LPP. Parcela je ravna, sončna, poplavno varna, na njej je hiša iz l. 1950 v izmeri 10,9 m x 9,6 m. Možna obnova, nadomestna gradnja ali rušitev. OPN dovoljuje gradnja eno- ali dvostanovanjskih hiš. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 70.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČATEŽ OB SAVI, Zagrebška cesta, prodamo zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo nadomestne stanovanjske hiše , v skupni izmeri 915,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja delno na območju stavbnih zemljišč (površine podeželskega naselja), delno na območju....

 
 
 
  Zemljišče, LAHOMNO, 35.000 €, 915,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

915 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z komunalnimi priključki v neposredni bližini parcele, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V mirnem naselju Lahomno (v občini Laško) je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga obdaja lepo naravno okolje. Imate pa tudi nekaj sosedov, tako....

 
 
 
  Zemljišče, POVRŠJE, 916.000 €, 916,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

916 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR RAKA, Površje, prodamo gozdni zemljišči v skupni izmeri 916,00 m2. Namenska raba zemljišč sta delno gozdni in delno kmetijski zemljišči. Pravno stanje Zemljišči sta vpisani v zemljiško knjigo in bremen prosti. Pogoj prodaje:....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 32.000 €, 917,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBNJE, Korenitka, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 917,00 m2. Zemljišče je v celoti stavno, namenska raba: površine podeželskega naselja. Nahaja v mirnem in urejenem podeželskem naselju stanovanjskih hiš. Lega zemljišča je v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 110.000 €, 917,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

917 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Spoštovani, Naprodaj sta dve stavbni parceli v Medlogu pri Celju, v skupni velikosti 917m². Parceli sta sončni skozi ves dan in ležita v mirnem okolju, obdanem z naravo. Lokacija omogoča hiter dostop do centra Celja, obenem pa zagotavlja....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

918 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. Priključki in dostop: Priključki na električno, vodovodno....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 18.800 €, 918,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Očeslavcih, občina Gornja Radgona, prodajamo gradbeno parcelo. Gre za sončno parcelo z lepim razgledom proti zahodu, na zavetrni in nepoplavni legi. Zemljišče v izmeri 917 m2 je trikotne oblike in ima rahel....

 
 
 
  Zemljišče, VIKRČE, 290.000 €, 912,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2023.,

www.inf-ing.si

Dodaten opis .

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2