• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 610 m2 do 56 eur/m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine vsaj 610 m2 do 56 eur/m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 610 m2 do 56 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 610 m2 do 56 eur/m2" je bilo najdenih 941 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 22 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manjši)
    • 640 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 53 eur/m2 (malo cenejši)
    • 58 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1800 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLIVNIŠKO POHORJE, 40.000 €, 1209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

1.209 m2, zazidljiva, Pohorje, idilična, sončna, mirna lokacija, ravna, velika parcela, bližina gozda, v objemu narave, dostop urejen, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR SLIVNIŠKO POHORJE: Prodamo veliko, ravno zemljišče velikosti 1209m2, na idilični lokaciji. LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, VOLAVLJE, 115.000 €, 1922,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-102 Ogled oglasa na strani ponudnika V Volavljah posredujemo pri prodaji lepe parcele, velikosti 1922 m2. Lokacijska informacija glede na namensko rabo na zemljišču predvideva stanovanjske površine za izgradnjo eno in dvostanovanjskih objektov. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 100.000 €, 3034,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče na izjemno redki lokaciji! Zgodovinska vasica Svetina. Posredujemo pri prodaji večjega zemljišča na lokaciji Svetina nad Štorami. Zemljišče je nekoliko dvignjeno nad naselje in ima pogled na osrednji del naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 69.500 €, 2120,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

2.120 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam priložnost, ki se redko pojavi na trgu - zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.170 m2 na mirni in urejeni lokaciji v Gornji Radgoni, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam priložnost, ki se redko pojavi na trgu – zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 104.000 €, 3180,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.180 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče Vešenik Slovenske Konjice, prodamo. Cena: cca 104.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 3180 m2. Priključki se nahajajo na parceli (voda in mestna kanalizacija).....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI DUPLEK, 43.500 €, 1331,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

1.331 m2, zazidljiva, gradbena parcela z izjemnim razgledom, južne lege, prodamo. Cena: 43.500,00 EUR Parcela, Zgornji Duplek: prodamo sončno, gradbeno zemljišče s prečudovitim, odprtim razgledom na Dravsko dolino. Gradbeno zemljišče je velikosti 1331 m2 in ima urejen dostop. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VOLIČINA, 86.000 €, 2649,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.649 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo s površino 2.649 m2 od tega cca 1.700 m2 zazidljivega zemljišča na odlični lokaciji v naselju Zgornja Voličina, v občini Lenart, tudi kot investicija za izgradnjo treh stanovanjskih hiš, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR Pozdravljeni,....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 165.000 €, 5081,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

5.081 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji, na obrobju gozda, prodamo zazidljivo zemljišče, primerno za ljubitelje narave, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna, vendar zaradi konfiguracije terena ni v celoti primerna za gradnjo. Prednost zemljišča: - mirna lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 25.000 €, 773,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

773 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam odlično priložnost za nakup zazidljive parcele v izmeri 773 m2 v urejenem in mirnem naselju Kapca, le nekaj minut iz Lendave. Ta lokacija združuje prednosti naravnega okolja ter bližine mestne infrastrukture, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Ključne....

 
 
 
  Zemljišče, MUTA, 81.000 €, 1351,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.09.2025.,

www.indomio.si

1.351 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 81.000,00 EUR Na sončni in dostopni legi v naselju Muta posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča velikosti 1351m2. Zemljišče se nahaja v območju centralnih dejavnosti, ki omogoča gradnjo objektov hotelskih stavb, gostiln, restavracij, poslovnih....

 
 
 
  Zemljišče, SELO PRI IHANU, 30.000 €, 932,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

932 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Na dobri lokaciji, 5km do priključku na avtocesto se v Selo pri Ihanu prodaja zemljišče velikosti 932 m2 namenjeno za industrijo, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Sama lokacija je tudi zelo primerna za logistični center, saj je odlična povezava....

 
 
 
  Zemljišče, MEŽICA, 109.965 €, 3430,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

3.430 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32,06 EUR/m2 V Mežici je na voljo zazidljiva parcela v skupni izmeri 3.430 m2. Parcela se nahaja na območju Mežice v naselju Senčna vas, ki je prepoznano po svoji dostopnosti in sončni legi. Prednost lokacije predstavlja umeščenost v prijetno naselje,....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – *SNIŽENO* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije gradilišta su 24 x 25 metara; Zemljište se nalazi uz put širine 5 metara; Priključak struje uz teren; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 106.020 €, 1767,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v velikosti 1.767 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli (vodovod, elektrika, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 380.580 €, 6343,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-109 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča velikosti 6343 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča je za stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 136.680 €, 2278,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.278 m2, zazidljiva, Prodaja zemljišča v Šmartnem v Rožni dolini, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Na mirni, sončni in prijetni lokaciji v Šmartnem v Rožni dolini posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.278 m². Zemljišče se nahaja v urejenem in mirnem naselju, z enostavnim....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Prilaz na parcelu sa javnoga puta; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – još je moguć dogovor oko cijene. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Pedinka – *PRILIKA* *HITNO PRODAJEM* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije zemljišta su 16 x 38 metara; Prilaz na zemljište sa asfaltne ceste; Udaljenost od plaže 400 metara – samo niz ulicu; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – moguć dogovor....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 43.500 €, 725,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Litija (Vače), velikost zemljišča 725,00 m2. Cena: 43.500 EUR. Posredujemo pri prodaji sončnega zemljišča, ki se nahaja v strnjenem naselju Slivna pri Vačah in se po namenski rabi uvršča med površine razpršene poselitve. V bližini je vsa potrebna....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 212.460 €, 3541,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.01.2026.,

www.indomio.si

3.541 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 3.541 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za investitorje ali za družino, ki želi mirno lokacijo za gradnjo doma, saj je možen odkup manjšega dela po vaših željah. Elektrika in voda....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.971.000 €, 32850,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

32.850 m2, zazidljiva, Želite ustvariti poslovni kompleks popolnoma po svojih potrebah? Potrebujete več prostora in želite sami določiti, kako bo videti vaša prihodnja poslovna cona? Zahodni del poslovne cone Hajdina vam daje prav to svobodo - veliko zemljišče in možnost oblikovanja....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.896.360 €, 31606,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

31.606 m2, zazidljiva, Če iščete lokacijo, kjer lahko svojo investicijo uresničite hitro in z minimalnimi tveganji, je vzhodni del poslovne cone Hajdina prava izbira. Sprejet OPPN, ki mu lahko dodate še svoj končni pečat, da bo do popolnosti ustrezal potrebam vaše dejavnosti, odlična....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 495.600 €, 8260,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

8.260 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, investicija priložnost, veliko v celoti zazidljivo zemljišče, primerno za gradnjo več stanovanjskih hiš, razvoj manjšega stanovanjskega naselja, dobra lokacija, dostop iz javne poti, priključki potekajo ob parceli, visok investicijski potencial,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 3.867.360 €, 64456,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

64.456 m2, zazidljiva, Ponujamo vam redko priložnost na trgu za oblikovanje celotnega poslovno-logističnega parka na enem mestu. V Hajdini, ob avtocesti A4, je na voljo kar 64.456 m2 zemljišč v dveh povezanih sklopih: vzhodni del s sprejetim OPPN za takojšen začetek gradnje in zahodni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 72.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 V Šmartnem v Rožni dolini, na eni izmed prijetnejših in sončnih lokacij, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti približno cca 1.000 m². Parcela se nahaja v urejenem in mirnem okolju, kjer se prepletata zasebnost....

 
 
 
  Zemljišče, PEČOVJE, 185.440 €, 5795,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

5.795 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče v skupni površini 5.795 m2, ki se nahaja na mirni in zeleni lokaciji Pečovje. Zemljišče odlikuje lep razgled na privzdignjenem terenu in zgolj nekaj minut do centra Celja. Infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 48.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Zg. Ruperčah, 10 minut iz Maribora, je na prodaj parcela, kjer bo omogočena gradnja enega ali dveh stanovanjskih objektov - s tem se ponuja možnost za lastno gradnjo ali investicijsko priložnost. Pravkar....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 102.688 €, 3209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.01.2025.,

www.indomio.si

3.209 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 32,00 EUR/m2 Lokacija: V Novem mestu v neposredno bližini Qulandije. Namen gradnje: iz Lokacijske informacije je razvidno, da je oznaka namenske rabe I. območje stavbnih zemljišč, po nazivu namenske rabe je C-območje centralnih....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 154.448 €, 4902,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

4.902 m2, kmetijsko zemljišče, kranjska gora, podkoren, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 154.448,00 EUR V Kranjski Gori, Podkornu, v neposredni bližini znane okrepčevalnice pri smučišču, prodamo veliko, lepo zemljišče v velikosti 4.902 m2, pravokotne oblike ( cca 106m x 47m ).....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI LITIJI, 29.500 €, 946,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo z bivalno brunarico, mirna lokacija, prodamo. Cena: 29.500,00 EUR Na voljo je zazidljivo zemljišče za prodajo v prekrasni lokaciji Jelenska reber, Dole pri Litiji. Ta prostorna parcela, ki se razteza na skupno 946 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 89.500 €, 2905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Zazidljivo zemljišče Jelšane - več parcel, 2905 m2, 22 km od Opatije, 25 km od Reke. Cena 30,8 eur/m2. Kupec ne plača provizije za posredovanje. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 - Slavko Guštin.....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 93.360 €, 1556,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezahtevno zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 27.000 €, 884,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zemljišče ob potoku v Premu pri Ilirski Bistrici .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 88.000 €, 2888,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2024.,

www.indomio.si

2.888 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR V vasi Studeno pri Postojni prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 2.888 m2, od katere je 1.429,56 m2 zazidljive in 1.458,44 m2 kmetijske površine. Elektrika je na parceli, voda je zelo blizu parcele, kanalizacije ni, zato je potrebna....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 98.670 €, 3286,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.286 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z možnostjo postavitve poljske hišice, prodamo. Cena: 98.670,00 EUR Kmetijsko zemljišče se nahaja v vasi Cetore nad Izolo. Na prodaj sta dve parceli v skupni izmeri 3.286 m2. Po podatkih javne evidence je velikost parcel 1.518 m2....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 90.000 €, 3000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parceli sta elektrika in telefon. Možno parceliranje. Cena za skupni nakup zemljišča po dogovoru. .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 150.000 €, 5000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se poljoprivredno zemljište u predjelu Lozice površine 5000 m2; Zemljište se nalazi uz asfaltnu cestu ; Blizina kuća i centra mjesta ; Udaljenost od mora 1000 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 30 eura / m2 – još je moguć dogovor oko cijene. Prodajalcu povejte da ste....