• GoHome Professional
nepremičnine vsaj 610 m2 do 56 eur/m2 - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremičnine vsaj 610 m2 do 56 eur/m2 - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine vsaj 610 m2 do 56 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine vsaj 610 m2 do 56 eur/m2" je bilo najdenih 937 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 22 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manjši)
    • 640 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 53 eur/m2 (malo cenejši)
    • 58 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1800 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PADEŠKI VRH, 450.360 €, 15012,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

15.012 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 V naselju Padeški Vrh v bližini smučišča Rogla - priložnost za investicijo, prodamo večje zazidljivo zemljišče, za katerega je bila že izdelana idejna zasnova projekta za gradnjo 13 počitniških hiš dimenzije 6*7....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 103.620 €, 3454,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.454 m2, kmetijsko zemljišče, Idilični vinograd s čudovitim razgledom, prodamo. Cena: 103.620,00 EUR Kmetijsko zemljišče se nahaja v vasi Cetore nad Izolo OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče v naravi predstavlja vinograd – sorta refošk. Po podatkih javne evidence je velikost....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 490.950 €, 16365,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

16.365 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 Lokacija: V Novem mestu v neposredni bližini Adrie Mobil prodamo zazidljivo parcelo primerno za poslovno gradnjo. Namen gradnje: iz Lokacijske informacije je razvidno, da je oznaka namenske rabe I. območje....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 33.780 €, 1126,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.126 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - oljčnik v Vanganelu, prodamo. Cena: 33.780,00 EUR Posredujemo pri prodaji oljčnika. KJE: kmetijsko zemljišče - oljčnik se nahaja v naselju Vanganel pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 199.000 €, 6636,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop po asfaltirani cesti, vsi priključki so na robu parcele. Cena je spuščena za 20%, tako da je trenutna cena daleč najbolj ugodna za tovrstno nepremičnino v Postojni in okolici. Lega ob avtocesti....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 25.500 €, 852,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbeni parceli v Kopivniku nad Framom, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbene parcele različnih velikosti (710 m2 , 852 m2 in 481 m2). Parcele so pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTILJ, 138.000 €, 4621,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

4.621 m2, kmetijsko zemljišče, Večje zemljišče ob vhodu v mesto, prodamo. Cena: 138.000,00 EUR Zemljišče je locirano ob AC ob vhodu v mesto v neposredni bližini nakupovalnega centra. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot kmetijsko zemljišče, vendar meji na območje stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA NA KRKI, 32.600 €, 1097,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

840 m2, zazidljiva, V bližini Kostanjevice na Krki prodamo v celoti zazidljivo parcelo; v, el ob parceli, asfaltiran dostop, urejene meje; urejen lastniški status. Pogoj prodaje: kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% prodajne cene, prodamo. Cena: 32.600,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Bežigrad, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-448 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača stroške agencije, ki znašajo skupaj v višini 2%+ddv. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340 Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Črnuče, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

3.013 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača davek na promet nepremičnin in izpeljavo pravnega posla. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340, prodamo. Cena: cca 89.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 26.000 €, 881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 881 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 28.000 €, 955,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

955 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 955 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 28.000 €, 957,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

957 m2, zazidljiva, Prodaja se 957 m2 stavbno zemljišče v Moravskih Toplicah, Goričko. Sončna parcela z dostopom, služnostmi in možnostjo gradnje hiše ali turistične dejavnosti, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR Stavbna (zazidljiva) parcela velikosti 957 m², parc. št. 1086/5, k.o. Moravci,....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 49.880 €, 1713,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

1.713 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbne parcel v skupni velikosti 1.713 m2. Zemljišče se nahaja v mirnem naselju Šentgotard v občini Zagorje ob Savi. Lega zemljišča je pod naklonom. Parcela je pravilne pravokotne oblike in ima urejene parcelne meje. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, APAČE, 44.225 €, 1525,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.525 m2, zazidljiva, Lokacija izstopa predvsem zaradi svoje lege na robu naselja, ki nudi več zasebnosti, odprt razgled in mir, hkrati pa omogoča hiter dostop do vsakodnevnih storitev in prometnih povezav. Parcela je primerna za vse, ki iščejo urejeno okolje za gradnjo doma ali dolgoročno....

 
 
 
  Zemljišče, LEPENA, 180.090 €, 6210,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

6.210 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 29,00 EUR/m2 Naprodaj je čudovita parcela, ki se nahaja v Lepeni – v slikoviti dolini v objemu Julijskih Alp. Gre za kmetijsko zemljišče na ravni površini. Do parcele se dostopa po cesti. Nahaja se v občini Bovec. Pogoj prodaje: Kupec....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 32.000 €, 1108,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR PRODAMO parcelo: lokacija Ranče (k. o. 702) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Ranče 36 Google Maps: https://maps.app.goo.gl/ev6V2Bo6KoRrLkzw7 Št. parcele: k. o. 702 parcela 114/2 (1108 m2) Velikost zemljišča: 1108 m2 Parcela se....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2433,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.08.2024.,

www.indomio.si

2.433 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Parcela je lepe pravokotne oblike, je ravna, do nje vodi makadamska pot. Komunalni priključki so v bližini. Prodajalčev pogoj pri prodaji: kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin. .

 
 
 
  Zemljišče, MALI LIPOVEC, 25.000 €, 870,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

870 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Mirna, prijetna in svetla lokacija. Možen priklop na vodovod, elektriko in optično omrežje. Dostop po javni poti. Lega jugo vzhod. .

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 1.350.000 €, 22291,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

22.291 m2, za investicijo, odlična investicijska priložnost, možnost izgradnje večjega objekta, sončna elektrarna, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR PESNIŠKI DVOR, PESNICA: Na prodaj je skoraj v celoti zazidljivo zemljišče, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od avtoceste. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 107.000 €, 3737,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

3.737 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Lepa stavbna parcela na robu vasi Grgar. Za stanovanjsko gradnjo, dostop z javne ceste. Cca 2000 m2 stavbno zemljišče, ostalo kmetijsko. Brez provizije in dodatnih stroškov za kupca. Možnost prodaje tudi polovice zemljišča, prodamo. Cena: 107.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 53.000 €, 1853,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

1.853 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 530 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. del parcele, ki je kmetijski je del travnik in del sadovnjak. Na parceli stoji starejši kmetijski objekt. Infrastruktura:....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 16.000 €, 561,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-474 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj manjša zazidljiva parcela ob lokalni cesti v Markovcih, v območju stavbnih zemljišč. V neposredni bližini vsa infrastruktura. Meje so urejene. Parcela je pod naklonom. Do mesta Ptuj je po glavni cesti 7 km, pot ob....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU, 99.000 €, 3478,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

3.478 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, od tega 1.407,25 m2 stavbnega zemljišča, kombinacije stavbnega in kmetijskega zemljišča parcela omogoča tudi urejanje večjega vrta, sadovnjaka ali dodatnih zunanjih površin, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR PRODAJA ZEMLJIŠČA – SONČNA PARCELA ZA....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

3.478 m2, posest, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Prodaja zazidljive in kmetijske parcele – skupna površina 3.478 m² Na prodaj je zemljišče v skupni izmeri 3.478 m², ki obsega: 1.407,25 m² stavbnega zemljišča 2.038,35 m² kmetijskega zemljišča Parcela se nahaja na mirni....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 65.000 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetijo ali zamenjam za manjše stanovanje. Na Razborju, 7km iz Sevnice. Kmetija je na samem, v neokrnjeni naravi. Na zemljišču je nova nedokončana hisa 128 m2. Stari objekti: gospodarsko poslopje, skedenj, čebeljnak, drvarnica, stara hiša in klet. Na posesti je izvir vode,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 140.000 €, 4992,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji 2 kmetijskih zemljišč , ki v naravi predstavljata povezano celoto v velikosti 4.992 m2 (3.377m2 in 1.615m2). .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 140.000 €, 4992,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

4.992 m2, kmetijsko zemljišče, ob asfaltirani cesti cca 3 km izven Kopra tik pred naseljem Kampel,soglasje za postavitev gospodarskega objekta, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče se nahaja v neposredni bližini mesta Koper ob asfaltirani cesti tik pred naseljem Kampel....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTILJ, 20.216 €, 722,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-24 Ogled oglasa na strani ponudnika SELNICA OB MURI, ŠENTILJ V SLOV. GORICAH Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup štirih zazidljivih zemljišč v Selnici ob Muri, ki so le 5 minut oddaljena od središča Šentilja. Te očarljive parcele so locirane na mirni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 28.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Šentjur, Podgrad, 1.000 m2, zazidljiva, na lepi lokaciji, za nogometnim igriščem, dovoz, sončna, bližina infrastrukture, prodam. Cena: 28 EUR /m2 .

 
 
 
  Zemljišče, DOLNJA BISTRICA, 137.312 €, 4904,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

4.904 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 28,00 EUR/m2 Na odlični lokaciji v Črenšovcih prodajamo prostorno gradbeno parcelo v velikosti 4904 m². Na zemljišču se nahaja starejši objekt, ki je primeren za rušenje, kar nudi priložnost za popolnoma nov projekt. Parcela je vpisana v zemljiško....

 
 
 
  Zemljišče, STRMCA, 80.248 €, 2866,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

2.866 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo parcelo v Laškem - Strmca. Parcela se nahaja nad glavno cesto Laško - Rimske Toplice, kjer je možno urediti dovoz na parcelo. Zgornji del parcele je ravninski in vam nudi veliko zasebnosti. Cela parcela je obrnjena na jug in tako zagotovljeno....

 
 
 
  Zemljišče, ČRENŠOVCI, 137.312 €, 4904,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 38.000 €, 1360,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2024.,

www.indomio.si

1.360 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z razgledom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče prodamo - Kneža Sončna lega na vrhu vasi Kneža, za stanovanjsko gradnjo, z dostopom in razgledom. Mirna lokacija. Parcelne meje urejene. Oddaljenost....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2505,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

2.505 m2, kmetijsko zemljišče, Na razgledni legi v Marezigah, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na lepi razgledni legi v bližini poselitvenih površin. Zemljišče pravokotne oblike v rahlem naklonu z zahodno lego. Dejansko rabo zemljišča predstavljajo 1/2 površine travnik ter 1/2 zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Kmetija, PRISTAVA PRI MESTINJU, 39.990 €, 1450,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-260 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti približno 1.450 m2 (delno zazidljivo, delno kmetijsko). Priključki se nahajajo v bližini. Lastna voda je na parceli. Dostop do parcele je....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 81.570 € na 75.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOSTANJEVICA, 75.000 €, 2719,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.10.2025 - 85.000 €
13.03.2026 - 81.570 €
09.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

2.719 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Zemljišče v gospodarski coni, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na območju občine Miren - Kostanjevica na razpolago zemljišče za gospodarske dejavnosti - v neposredni bližini obrata za predelavo lesa.Zemljišče se nahaja ob dostopni cesti in....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 45.000 €, 1657,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vpisano v zemljiško knjigo. 031 752 894 .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 71.000 €, 2618,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2024.,

www.indomio.si

2.618 m2, zazidljiva, ob glavni cesti, v neposredni bližini centra kraja, za stanovanjsko, večstanovanjsko in poslovno rabo, s širokim spektrom namembnosti, prodamo. Cena: 71.000,00 EUR Lokacija: center kraja, ob Apaški cesti, dobro prometno dostopna lokacija. Zemljišče je v nagibu.Vsa....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJE PRAPREČE, 97.000 €, 1595,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 1.595 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji je naprodaj lepo urejena in lahko dostopna parcela. Parcela je ravna, sončna in ponuja prečudovit pogled na okoliške travnike in gozdove. Del zemljišča v velikosti 870 m je stavbno, ostalo je kmetijsko, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIRI, 73.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo dve parceli. Manjša parcela je v izmeri 594m2, kvadratura večje pa je 606m2. Po veljavni lokacijski informaciji gre za območje stanovanjskih površin, kjer je dovoljena gradnja....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 295-336 (od skupaj 819)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!