• GoHome Professional
nepremicnine.net - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremicnine.net - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net" je bilo najdenih 5 134 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.416 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 744 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SREDNJE BITNJE, 489.000 €, 238,00 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.mp-projekt.si

SREDNJE BITNJE – prodamo lepo, prostorno, samostojno družinsko hišo, skupne velikosti 238 m² (neto 215 m² ), postavljeno na ravni in sončni parceli cca 311 m² . Hiša je bila zgrajena leta 2001 , redno je vzdrževana in ima izjemno funkcionalen tloris za udobno družinsko bivanje. RAZPOREDITEV....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 89.000 €, 120,80 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju je naprodaj kamnita hiša , sestavljena iz treh ločenih objektov , ki skupaj tvorijo zaključeno in funkcionalno domačijo z veliko možnosti za ureditev po lastnih željah. .

 
 
 
  Hiša, GRABROVEC, 36.000 €, 35,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Berčice-Grabrovec, prodamo zidanico, površine 35,00 m2 in zgrajene l. 1983 . Zemljišče obsega 2.554,00 m2 površine, južne in sončne lege na mirni lokaciji. V pritličju objekta je vinska klet in shramba, v prizidku pa je hodnik, kuhinja z jedilnico in dnevno sobo ter manjša....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 29.900 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1806, 3.894 m2 zemljišča, K+P+M, V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo, prodamo. Cena: 36.900,00 EUR V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo z zemljiščem v skupni izmeri 3.894 m2. Hiša trenutno ni primerna....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 124.335 €, 24867,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 24867 m 2 Šifra: K -21 Cena: 124.335 € Deli: Ruj&Meridoma team 031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 70.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČATEŽ OB SAVI, Zagrebška cesta, prodamo zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo nadomestne stanovanjske hiše , v skupni izmeri 915,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja delno na območju stavbnih zemljišč (površine podeželskega naselja), delno na območju....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 300.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradbeno zemljišče primerno za kmetijsko trgovino, za odkup poljščin, izgradnjo sušilnice, bioplinarne. V okolici se nahajajo kmetijska zemljišča. Neposredno ob parceli je asfaltirana cesta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LESIČNO, 135.000 €, 291,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOZJE , Lesično 9, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi zgrajeni leta 1931, dograjeni 1985. Poslovni prostori v izmeri 291,60 m2 se nahajajo v pritličju in nadstropju zgradbe. Poslovni prostori v pritličju so primerni za storitveno dejavnost, skladišče in tudi za....

 
 
 
  Hiša, KORITNICA, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2023.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 1977, 1.356 m2 zemljišča, P+1+M, impozantna hiša v Baški grapi, nevseljiva, potrebna prenove ali nadomestne gradnje, delno kamnita, delno opečnata, brez priključkov, ki pa so v bližini, velik vrt za hišo. Primerna lokacija za bivanje....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 295.000 €, 71,00 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

71,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 8/8 nad., Prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z razgledom na Alpe - Šiška, Ljubljana, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Šiški prodamo prijetno in funkcionalno stanovanje, ki se nahaja v zadnjem nadstropju urejenega bloka z novo fasado.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 50.000 €, 2725,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

2.725 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Šmarjah Posredujem pri prodaji treh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Šmarje pri Kopru. Njihova skupna velikost je 2.725 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Puče. Prva parcela je....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 135.000 €, 55,90 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Kamnik - obrobje centra, smer Mekinje, prodamo zanimivo stanovanje z lastnim vhodom. .

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRKI, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo zidanico, velikosti 97,00 m2 , zgrajene l. 1985, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . Poleg zidanice stoji še dodatni kamniti objekt. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 100.000 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Staro mestno jedro, stanovanje naj bi bilo brez plomb in adaptirano. .

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 317.591 €, 141,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-180 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 141,1 m2 bruto površine, od tega je 121,54 m2 uporabne površine, 15,69 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 73.900 €, 821,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.kumi.si

Na obrobju Ljubljane na zelo mirni , sončni in z naravo obdani lokaciji, je na voljo parcela v izmeri 821m ² katera je skoraj v celoti zazidljiva, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče - v izmeri 32m². Čudovita lokacija katera ponuja bivanje v objemu narave , veliko sprehajalnih,....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, Študa, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2023.,

www.inf-ing.si

V Domžalah - naselju Študa, se prodaja samostojna 2-stanovanjska hiša, velikosti 260 m². Stoji na parceli 438 m². Hiša je grajena l. 2007. Nahaja se v mirni okolici Domžal. Oddaljena je 600 m² od pešpoti ob Kamniški Bistrici. Hiša je grajena v 3 etažah: K+P+M. Ima 4 balkone, teraso....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 385.000 €, 111,30 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V novejšem večstanovanjskem objektu - Celovški dvori prodamo lepo in prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja v 6. nadstropju. .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.11.2021 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
23.10.2024 - 75.000 €
12.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2021.,

www.inf-ing.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m². Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko, vodo, telefon in kanalizacijo. Od avtocestnega priključka je oddaljeno....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 235.000 €, 183,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTJERNEJ, Novomeška cesta, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 183,10 m2 (uporabne površine 73,40 m2), zgrajene l. 1960, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega cca. 300,00 m2 površine okoli stavbe, ki je ograjena ter parkirišče. .

 
 
 
  Apartma, ČATEŽ OB SAVI, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.09.2025. - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Brežice, Čatež ob Savi, prodamo vrstno hišo v turistično apartmajskem naselju Terme Čatež. Hiška v površini 45 m2 je bila zgrajena leta 1989 in obnovljena leta 2023. Pripadajoče z emljišče v površini 87 m2, zajema površino pred vhodom na kateri je parkirišče za dve vozili in površino....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Hiša, RIBNICA, 108.000 €, 102,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V hiši je spodaj garaža (16m2), v pritličju velika dnevna soba s kuhinjsko nišo in jedilnim kotom ter kopalnica (tuš, WC). V nadstropju sta 2 spalnici. Ogrevanje CK na trda goriva, švedski kamin, termo peč,.. Enofazni el. tok, hidrofor, TV, telefonska linija 200m, vodovod drugo leto.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v Murglah , zgrajene leta 1966. Hiša velikosti 100 m2, od tega 90 m2 bivalne površine, na parceli 230 m2, se nahaja na priljubljeni lokaciji Murgle, zeleni in prijetni bivalni soseski blizu središča mesta . Hiša: PRITLIČJE : predsoba, WC,....

 
 
 
  Hiša, TRSTENIK, 143.000 €, 69,60 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na lepi lokaciji Orlove glave nad Trstenikom ekskluzivno prodamo vikend v skupni izmeri 69 m2, ki leži na parceli velikosti 468m2. Vikend(delno zidan, delno brunarica) obsega: Klet Pritličje : dnevna soba, jedilnica, kuhinja, kopalnica, shramba. Mansarda : dve spalnici. Ima tudi večji....

 
 
 
  Hiša, KOPER, Center, 350.000 €, 163,30 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ste pripravljeni na priložnost, ki se ne pojavi vsak dan? .

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiška je lahko starejša, potrebna obnove, lahko je delno obnovljena, zaželjeno je, da sta gradbeno in uporabno dovoljenje urejena. .

 
 
 
  Hiša, TRŽIČ, 274.000 €, 144,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.nepremicnina.si

V prijetnem naselju Križe posredujemo pri prodaji dvojčka v 3. podaljšani gradbeni fazi. .

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 269.000 €, 141,50 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2018.,

www.mp-projekt.si

Naselje SV. Duh se razteza ob cesti med Kranjem in Šk. Loko. Na V strani se razprostira Sorško polje, na Z strani pa ga obdajajo široki gozdovi. Naprodaj je hiša velikosti 141,5m2, s parcelo velikosti 596m2 + dovoz 40m2 (skupaj 636m2). Izdelana je do 3. PGF. Hiša je zidana klasično....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 280.000 €, 142,64 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na čudoviti, sončni lokaciji na južnem robu slikovite vasice Pedrovo se prodaja popolnoma obnovljena, opremljena in takoj vseljiva kraška hiša s čudovitim razgledom na Vipavsko dolino . .

 
 
 
  Hiša, IVANJŠEVSKI VRH, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na lepi lokaciji prodamo hišo v 3. gradbeni fazi. .

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 650.000 €, 377,90 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.mp-projekt.si

Na eni izmed najbolj zaželjenih in mirnih lokacij v Domžalah prodamo prostorno samostojno hišo s skupno površino 377,9 m² , na veliki, ravni parceli 1.495 m² . Ulica je izjemno urejena in le korak od vseh ključnih storitev. Izredno primerno za: investitorje – možnost gradnje večstanovanjskega....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 126.140 €, 1484,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo parcelo z urejeno dokumentacijo cca 15km iz Šentjakoba proti Litiji na odlični lokaciji. Cena po dogovoru. Parcela je v velikosti 1.184 m2 in se prodaja v celoti ali v dveh delih. Ima vso potrebno urejeno dokumentacijo .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 255.000 € na 235.000 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LESCE, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.03.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 235.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.inf-ing.si

Na Vodnikovi ulici v Lescah se prodaja 1,5 sobno stanovanje v velikosti 61 m² z lastno teraso in zelenico. Nhaja se v pritličju 4-nadstropne stavbe. Zgrajeno je bilo l. 2002. Bivalne površine je 40 m², terase 14 m² in kleti 7 m². Lastniško parkirno mesto se nahaja pred stavbo. Otroci....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 149.000 €, 66,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, 66 m2 neto tlorisne površine, začetek gradnje april 09, p+n, dve etaži po 33 m2, zgrajeno do 4. podaljšane gradbene faze, možno dokončati na ključ, predviden rok za končanje del septembra 09. .

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 125.000 € na 90.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GROBLJE PRI PREKOPI, 90.000 €, 97,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 145.000 €
13.03.2026 - 125.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTJERNEJ, Groblje pri Prekopi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 96,50 m2 (uporabne površine 66,50 m2), zgrajene l. 1910 in obnovljene l. 1960. Hiša je zasnovana v dveh etažah, P + M . Na zemljišču stoji dodatni objekt - pomožni kmetijski del stavbe, površine 48,00....

 
 
 
  Hiša, DANE PRI SEŽANI, 299.000 €, 214,50 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni kraški vasici Dane pri Sežani je naprodaj pristna kamnita domačija z zaprtim dvoriščem, ki ponuja veliko zasebnosti, prostora in možnosti za ureditev po lastnih željah. Nepremičnina združuje stanovanjski del in gospodarsko poslopje, zato je primerna tako za bivanje kot tudi....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 812)