• GoHome Professional
nepremicnine.net Zadnjih 7 dni - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremicnine.net Zadnjih 7 dni - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 203 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.003 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MURSKA SOBOTA, 159.900 €, 105,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

105,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1943, adaptirana l. 2015, 334 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 159.900,00 EUR MURSKA SOBOTA – UGODNO PRODAMO SAMOSTOJNO PRITLIČNO HIŠO V Murski Soboti prodamo lepo vzdrževano samostojno pritlično hišo na....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 189.000 €, 31,00 m2 cca 6100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

31 m2, garsonjera, zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2023, pritličje, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR V Luciji prodamo prijetno in funkcionalno nepremičnino v izmeri 31 m², ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe. Razporeditev obsega večji osrednji bivalni prostor, ki se nadaljuje....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

41,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 1/3 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 1.150.000 €, 248,00 m2 cca 4640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

248,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1954, 620 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji trostanovanjske hiše na Koleziji, ki je bila zgrajena leta 1954. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije zemljišče meri 620 m², hiša pa ima 351,8 m² neto tlorisne....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 103.900 € na 105.600 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 105.600 €, 58,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.05.2026 - 103.900 €
20.05.2026 - 105.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 105.600,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje je prazno in....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Zemljišče, STAVEŠINSKI VRH, 60.000 €, 3783,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

3.783 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavešinski Vrh čudovito posestvo velikosti 3.783 m2 z osupljivim razgledom, popolnim mirom in veliko zasebnosti. Komunalno opremljeno (elektrika, voda), ograjeno, z bazenom, ribnikom, sadovnjakom, leseno hiško in kotički za druženje. Idealno....

 
 
 
  Hiša, LOKA PRI MENGŠU, 480.000 €, 175,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 455 m2 zemljišča, P+1, prenovljena in urejana, garaža za 3 avtomobile,mirna okolica na robu naselja, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Hiša je bila prenovljena pred 20 leti, narejeni sta dve ločeni stanovanji, eno v pritličju in drugo v nadstropju,....

 
 
 
  Hiša, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 123.000 €, 100,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

100 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 147 m2 zemljišča, P+1, V centru Nove vasi nad Dragonjo je naprodaj stavba potrebna celovite prenove, z velikim potencialom za ureditev prijetnega doma ali počitniške nepremičnine v mirnem istrskem okolju.Objekt obsega približno 100 m2 površine....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 420.000 €, 700,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, Odlična lepa ravna parcela v bližini Zbiljskega jezera le 300m, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – zazidljivo zemljišče v Zbiljah Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča na izjemno dostopni in sončni lokaciji v Zbiljah. Parcela je ravna,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJI GASTERAJ, 169.000 €, 165,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2024, 34.291 m2 zemljišča, K+P+M, V osrčju neokrnjene narave, na sončni in mirni lokaciji v Zgornjem Gasteraju pri Jurovskem Dolu, vas pričakuje čudovita samostojna hiša, ki ponuja popoln umik od mestnega vrveža in življenje v objemu....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 590.000 €, 755,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

755,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 1999, 11.069 m2 zemljišča, K+P+M, Na eni najlepših in najbolj zaželenih lokacij v občini Benedikt se nahaja izjemna domačija, ki združuje mir podeželja, prestižno lokacijo in velik razvojni potencial. Nepremičnina obsega kar 11.069....

 
 
 
  Poslovni prostor, PTUJ, 249.900 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321003-226 Ogled oglasa na strani ponudnika Glasba, zabava in ples - to je slogan kluba Xtime. Na dobro znani lokaciji, v poslovno-stanovanjskem kompleksu je naprodaj 338 m2 velik prostor, ki se trenutno uporablja kot klub - diskoteka. Klub se ponaša z dolgo tradicijo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 200.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-191 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji skladiščnih prostorov v kraju v Ločah, ki je bila zgrajena leta 1960, ter stoji na 3.492 m2 velikem stavbnem zemljišču za industrijsko rabo. Objekt ima 484,80 m2 skupne površine, od tega 387,8 m2 uporabne....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOMEN, 200.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-202 Ogled oglasa na strani ponudnika Na čudoviti lokaciji, z razgledom čez cel Kras, prodajamo nekdanjo stražnico (karavlo), s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo, s pripadajočo parcelo velikosti 5504 m2. Objekt je dostopen po javni poti, 1,5....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 3.300.000 €