• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjš - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjš - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjše" je bilo najdenih 1 132 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.450 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 63,70 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 63,7 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 74 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 169.000 €, 64,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

64,7 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2025, pritličje, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR PRODAMO POSLOVNI PROSTOR! Na dobri lokaciji v Sežani, prodamo poslovni prostor, kateri je bil dokončana leta 2025. Trenutno je prostor urejen kot trgovina, nudi pa potencial....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 147.000 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1891, adaptirano l. 2023, P/1 nad., prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Na prijetni lokaciji v centru Ilirske Bistrice, natančenje na Levstikovi ulici, prodamo svetlo, prijetno in delno opremljeno stanovanje. Nahaja se v pritličju stavbe, zgrajene l. 1891.....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 179.900 € na 174.780 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 174.780 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €
15.05.2026 - 174.780 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 174.780,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 85.000 €, 64,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

64,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2015, klet, Na voljo je ekskluzivna pisarna v kletni etaži zgodovinske stavbe v centru Maribora, na Ulici heroja Šlandra. Pisarniški prostor, velik 64,5 m2, obsega tri povezane pisarne z električnim ogrevanjem in hlajenjem, prezračevanjem,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 82.900 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še teraso in atrij (56,71m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. Izhod na teraso je iz dnevne sobe, vrata v spalnici pa vas vodijo na atrij. K temu stanovanju....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 49.000 €, 64,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

64 m2, lesen, zgrajen l. 2012, 5.412 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Metliki se prodaja počitniški objekt, lesena brunarica velikosti 5 x 6 m. Izdelana je bila leta 2012. Ima pridobljeno gradbeno dovoljenje za nezahteven objekt in ima hišno številko. Priključki: Objekt....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 85.000 €, 64,50 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

V CENTRU MESTA PRODAMO POSLOVNI PROSTOR, VELIK 64,5 m², KI JE SESTAVLJEN IZ TREH MED SEBOJ POVEZANIH PISARN .

 
 
 
  Apartma, NOVO MESTO, 162.000 €, 64,80 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja v idiličnem okolju, na vrhu manjšega hriba, ob gozdičku (zjutraj ptički, zvečer črički), 15 sekund vožnje do glavne krajevne ceste, ki pelje proti avtocesti, 2 minuti vožnje do priključka za Ljubljano ali za Zagreb. Stanovanje je oddaljeno manj kot minuto z avtom....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 172.992 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 173.424 €, 65,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-135 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 174.000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2004, 4/4 nad., prodamo. Cena: 174.000,00 EUR 2,5-sobno stanovanje z balkonom in razgledom na Pohorje – Borštnikova ulica, Maribor Iščete prijeten dom v mirnem okolju, a hkrati blizu vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam izredno....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 175.000 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 1999, 2/3 nad., prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe s štirimi etažami in obsega 65 m² bivalne površine. Funkcionalna razporeditev vključuje dve spalnici, kar omogoča udobno....

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dve sobi, centralni hodnik, kopalnica in kuhinja z jedilnim kotom .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 81.000 €, 65,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

65,6 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, 1/1 nad., večnamenski poslovni prostor v marina centru, na taboru, 65,60 m2, prodamo. Cena: 81.000,00 EUR V poslovnem centru na Taboru (MARINA CENTER) prodamo večnamenski poslovni prostor v izmeri 65,6 m2. Prostor je v 1. nadstropju. Sanitarije....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

65 m2, zidan, zgrajen l. 1995, 652 m2 zemljišča, čudovit vikend z razgledom in goricami, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj: čudovita hiša s hišno številko ali vikend v srcu mirnega podeželskega območja Podplat, Savinjska, Slovenija. Ta skrbno vzdrževana nepremičnina, zgrajena....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, Prodaja se posest manjša posest v okolici Laškega, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodaja se posest velikosti 2,7 ha gozda, 0,37 ha drugih kmetijskih površin. Na kmetiji se nahajata dva starejša objekta, stara kmečka hiša in pomožni kmetijski objekt....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

65 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 652 m2 zemljišča, K+P, hiša s hišno številko ali vikend, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj: čudovita počitniškabhiša s hišno številko ali vikend v srcu mirnega podeželskega območja Podplat, Savinjska, Slovenija. Ta skrbno vzdrževana nepremičnina,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 149.000 €, 66,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, 66 m2 neto tlorisne površine, začetek gradnje april 09, p+n, dve etaži po 33 m2, zgrajeno do 4. podaljšane gradbene faze, možno dokončati na ključ, predviden rok za končanje del septembra 09. .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 145.000 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-193 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljenega 3. sobnega stanovanja v centru mesta Žalec, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1940 in v celoti adaptirane leta 2012. Stanovanje obsega 66,30 m2 bruto....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 140.000 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

66,3 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 2000, P/3 nad., V samem srcu Kranja - odlična poslovna priložnost, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na izjemno frekventni in prepoznavni lokaciji v strogem centru Kranja posredujemo pri prodaji urejenega poslovnega prostora....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 93.900 €, 66,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje, ki je obrnjeno na tri strani neba (jug, vzhod in zahod) ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (8,08m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo, spalnico ter sobo. K temu stanovanju pripada še kletna....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, vikend, zgrajen l. 1990, 472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v Vrhovem dolu pri Limbušu je na voljo bivalna vikend hiška. Hiška je na sončni legi, kar omogoča obilico naravne svetlobe skozi ves dan ter prijeten pogled na okolico.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 36.000 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

66,5 m2, dvojček, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2020, 984 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR NOVO MESTO, Hrušica, prodamo hišo (dvojček) v izmeri 66,50 m2, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 2020, ki stoji na zemljišču skupne površine 984,00 m2. Zasnovana je v dveh etažah, ki....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 31.000 €, 66,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, samostojna, zgrajena l. 1849, adaptirana l. 1950, 1.989 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Starejša hiša Kozje, Podsreda, Gradišče V kraju Gradišče v Podsredi imamo na prodaj starejšo hišo z zemljiščem in gozdom v skupni velikosti 1.989 m2 (po GURS-u). Hiša in zemljišče....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 185.000 €, 66,60 m2 cca 2780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-222 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru mesta na odlični lokaciji - v peš coni in hkrati ob številnih parkirnih mestih prodamo poslovni prostor primeren za trgovino. Nahaja se v pritličju stavbe zgrajene l. 1985, tik ob drugih lokalih. Po podatkih GURS-a....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-213 Ogled oglasa na strani ponudnika 2,5 SOBNO 67,4 M2 VELIKO STANOVANJE ŽALEC - CENTER V BLOKU L.1989 Posredujemo pri prodaji 2,5 sobnega pritličnega stanovanja v centru Žalca. Stanovanje ima lastni vhod, ki ni povezan z vhodom v blok. Stanovanje zajema: - kuhinja....

 
 
 
  Hiša, DOBRIŠA VAS, 147.000 €, 67,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 467 m2 zemljišča, Starejša hiša, potrebna prenove, Petrovče, prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Starejša hiša, Dobriša vas, PETROVČE Petrovče – DOBRIŠA VAS, naprodaj je starejša stanovanjska hiša (uporabna površina stavbe skupaj 67,00 m2, letnik 1966)....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 125.000 €, 67,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 24.427 m2 zemljišča, prelepa sončna lokacija bolj na samem, iščete prav to?, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR PRELEPA SONČNA LOKACIJA BOLJ NA SAMEM – IŠČETE PRAV TO? Na izjemno mirni in sončni lokaciji, obdani z naravo, se nahaja čudovita kmetija,....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pred hišo je velik vrt, primeren za piknike, otroška igrala ali pa le v uživanju na soncu. .

 
 
 
  Hiša, LESIČNO, 102.800 €, 67,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2014, 13.920 m2 zemljišča, Hiša ali vikend v naravi, prodamo. Cena: 102.800,00 EUR Idilična priložnost v naravi – čudovit vikend (Hiša s hišno številko) na robu Kozjanskega. KRITINA NI azbestna, je novejša !!!Si želite pobega iz mestnega....

 
 
 
  Hiša, LESIČNO, 102.800 €, 67,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, 13.920 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 102.800,00 EUR Idilična priložnost v naravi – čudovit vikend (Hiša s hišno številko) na robu Kozjanskega. KRITINA NI azbestna, je novejša !!!Si želite pobega iz mestnega vrveža in vsakdanjega stresa? Na mirni,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 808)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled