• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjš - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjš - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur čim manjše" je bilo najdenih 1 132 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.450 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŽALEC, 170.000 €, 120,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost hiše je13x8m2 je vsa podkletena 100m2 ki jih je možno urediti v stanovanje 120m2 bivalnih površin.Hiša ima vse priključke-kabeljska telefon interdet tudi dvojni vodovod in dvojno centralno ogrevanje-kurjave je za celo sezono.Na parceli je še možnosr gradnje.Poatavljena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 169.900 €, 120,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

120,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1959, Prodamo lokal na Trgu mladosti v Velenju, prodamo. Cena: 169.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji prepoznavnega velenjskega gostinskega lokala, ki je bil nekoč pizzeria. Nahaja se na imenitni, frekventni in mirni lokaciji (peš cona) na moderno....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KUPIM HIŠO NA GORENJSKEM – MEDVODE, ŠK.LOKA, KRANJ, RADOVLJICA Z BLIŽNJO OKOLICO. ZAŽELENA KVADRATURA STANOVANJSKEGA DELA OD 100 – 135 M2, VELIKOST PARCELE VSAJ 450 M2 , VSI KOMUNALNI PRIKLJUČKI. MOŽNA MENJAVA ZA ENOSOBNO STANOVANJE V ŠKOFJI LOKI, Z NAŠIM DOPLAČILOM. HIŠA JE LAHKO....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2024.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.610 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v III. gradbeni fazi (pozidano, pokrita streha). Velikost parcele je 1.610,00 m2. Velikost hiše cca 120,00 m2. Zasnova: pritličje+ nadstropje....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Suhor 52 .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 59.000 €, 120,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V bližini vrtec, šola, trgovina, gostilna, pošta, cerkev, asfaltni dostop .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 32.000 €, 120,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.901 m2 zemljišča, ruševina v Velikem Brdu na 1500 m2 zazidalne parcele, prodamo. Cena: cca 32.000,00 EUR Na izredni lokaciji v centru vasi Veliko brdo prodamo ruševino na cca. 1900m2 zazidalne parcele. Prodajajo se parcele št.:780, 1869, 659/87,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 30.000 €, 120,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Potrebno uređenje, novo krovište (2010.g), priključci struja, voda .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 89.000 €, 120,80 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju je naprodaj kamnita hiša , sestavljena iz treh ločenih objektov , ki skupaj tvorijo zaključeno in funkcionalno domačijo z veliko možnosti za ureditev po lastnih željah. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 799-807 (od skupaj 808)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.