• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur - GoHome preiščite nepremičnine
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur" je bilo najdenih 808 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.227 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 120000 eur (malo cenejši)
    • 130000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, AJDOVŠČINA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

30,3 m2, zidanica, zgrajena l. 1710, adaptirana l. 1980, 1.967 m2 zemljišča, Vikend v Halozah - zasebnost in zelena kulisa, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji počitniške hiše, potrebne temeljite obnove. Nahaja se na mirni lokaciji v naselju Gradišča. Umeščena v podeželsko....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 39.990 €, 31,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 39.900 €, 71,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo spodnjo etažo hiše - tri sobe, kuhinjo in kopalnico. Pomožni prostori ( 25 m2) so klet in drvarnica, pripada mu tudi del zemljišča. .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Hiša, RAVNO, 39.000 €, 48,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 739 m2. Na zemljišču stoji manjša hiša, zgrajena leta 1975, katera ima hišno številko. Hiša je bila priklopljena na elektriko, v kletnih prostorih pa ima lastno vodno....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.241 m2 zemljišča, naprodaj starejša hiša v destrniku, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Novo na trgu! Hiša je sicer popolnoma zaraščena in ne vzdrževana. Nahaja se v slikovitem kraju Destrnik, v regiji Podravje, Slovenija. Ima 70 kvadratnimi metri....

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 38.000 €, 133,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

133,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1990, 288 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Hiša se nahaja v mirni vasici pri Ilirski Bistrici. Hiša je bila zaradi postopka dedovanja dalj časa zapuščena in brez potrebnega vzdrževanja lastnika. Ob hiši je še vrt in dvorišče,....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2025.,

www.dfi.si

356 m², nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Dodaten opis po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 37.000 €, 35,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Janški Vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je urejen vinograd. Celotna posest, v velikosti 12 arov, se nahaja v....

 
 
 
  Hiša, JANŠKI VRH, 37.000 €, 36,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

36 m2, zidan, zgrajen l. 1995, 1.209 m2 zemljišča, K+P, Vikend z vinogradom, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR V zaselku Janški Vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je urejen vinograd.....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2025.,

www.indomio.si

356 m2, nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor o ogledu....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 36.100 €, 29,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V neposredni bližini centra v Rakeku, na Ljubljanski cesti prodamo garsonjero, lepo urejeno, v stanovanjski hiši v drugem nadstropju. Vsi priključki, večji kletni prostor, ZK urejena, prevzem možen takoj. Cena in plačilni pogoji ugodni. .

 
 
 
  Hiša, GRABROVEC, 36.000 €, 35,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Berčice-Grabrovec, prodamo zidanico, površine 35,00 m2 in zgrajene l. 1983 . Zemljišče obsega 2.554,00 m2 površine, južne in sončne lege na mirni lokaciji. V pritličju objekta je vinska klet in shramba, v prizidku pa je hodnik, kuhinja z jedilnico in dnevno sobo ter manjša....

 
 
 
  Hiša, GORENJE KAMENCE, 36.000 €, 48,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Gorenje Kamence, prodamo zidanico, skupne površine stavbe 48,00 m2 , zgrajene l. 1976 ter zasnovane v dveh etažah, K+M . Pred vikendom je terasa in zidan kamin. Objekt se nahaja na lepi, sončni, razgledni lokaciji, na samem. Dostop je po neurejni makadamski poti, vozno....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 36.000 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

66,5 m2, dvojček, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2020, 984 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR NOVO MESTO, Hrušica, prodamo hišo (dvojček) v izmeri 66,50 m2, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 2020, ki stoji na zemljišču skupne površine 984,00 m2. Zasnovana je v dveh etažah, ki....

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 36.000 €, 67,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-107 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kočicah, v zaselku blizu Žetal je naprodaj manjši ter vseljiv vikend, grajen leta 1936 in obnovljen leta 1995. Zemljišče, ki obdaja hiško, je v velikosti 3.665 m2, del okoli hiške je zelenica, ki se spušča v vinograd in naprej....

 
 
 
  Hiša, BUČERCA, 35.000 €, 38,20 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.novdom.si

Na panoramski lokaciji je naprodaj starejša zidanica pod katero je opredeljeno zazidljivo zemljišče-razpršene poselitve (As), površine cca. 450 m², preostalo zemljišče pa je kmetijske rabe. Infrastruktura .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

200 m2, hiša, zgrajena l. 1799, adaptirana l. 1950, 146 m2 zemljišča, K+P+M, Odlična investicija v prenovo stare ljutomerske kleti z nastanitveno etažo v srcu mesta Ljutomera. Ponudba, ki je ne smete zamuditi, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V nakup Vam ponujamo pravo zgodovinsko poslastico,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-319 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni in sončni lokaciji na Zgornji Velki prodamo manjšo starejšo hiško, zgrajeno leta 1934, ki je potrebna temeljite prenove ali namenjena rušitvi. Hiša po podatkih GURS meri 28,0 m2 neto tlorisne površine in stoji na parceli....

 
 
 
  Hiša, VELIKI CIRNIK, 35.000 €, 73,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

73 m2, zidanica, zgrajena l. 1991, 1.068 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Veliki Cirnik, zidanico ( vrstno) zgrajeno 1991, z uporabno površino, ki je enaka neto tlorisni površini 73m2 in cca 1.068m2 zemljišča, prodamo. Zidanica obsega: kletni del, kjer se nahajajo klet,....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 37.000 € na 35.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠALOVCI, 35.000 €, 140,00 m2 cca 250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.12.2025 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €
13.05.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1958, 42.930 m2 zemljišča, GORIČKO - prodamo starejšo hišo s kmetijskimi in gozdnimi zemljišči, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR GORIČKO - V Čepincih prodamo starejšo stanovajsko hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 35.000 €, 48,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

48 m2, zidan, zgrajen l. 1930, 1.288 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Starejša zidanica z vinogradom. Zgrajena je bila leta 1930. Stoji na 1.288 m2 veliki parceli. Okrog stavbe je zelenica z možnostjo parkiranja. Po pobočju se razprostira vinograd. 1. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 34.990 €, 123,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-294 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše na čudoviti sončni lokaciji v Loki pri Žusmu. Če iščete hišo za prenovo oz. nadomestno gradnjo je to nepremičnina za vas! Nepremičnina je od naselja Podčetrtek je oddaljena 12 minut vožnje, do mesta....

 
 
 
  Stanovanje, BORAČEVA, 34.930 €, 52,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

52,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 1985, 1/1 nad., Skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva vabi nove, lastnike :), prodamo. Cena: 34.930,00 EUR Pozdravljeni, skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.nesta.si

PODROJE, 52 - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Hiša, GORENJSKI VRH, 34.000 €, 195,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

195,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2001, 268 m2 zemljišča, V čudoviti regiji Haloze je naprodaj zgodovinska hiša iz leta 1850, ki ponuja edinstveno priložnost za prenovo in preobrazbo v vaš sanjski dom ali investicijsko nepremičnino. Uživajte v objemu narave, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO PRI LITIJI, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

35 m2, zidan, zgrajen l. 1950, 1.356 m2 zemljišča, K+P+M, Na vzhodnem robu manjšega naselja, v objemu gozda, na južni legi, ob asfaltni cesti prodamo manjši zidan stanovanjski objekt s hišno številko in vodovodnim priključkom, optika je na parceli, edino električnega priključka še....

 
 
 
  Hiša, OTOVCI, 33.900 €, 74,10 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.halodom.com

Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko .

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 33.900 €, 76,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.indomio.si

76,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 3.322 m2 zemljišča, Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem - Otovci, Goričko, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko V manjšem zaselku vasi Otovci,....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 33.000 €, 57,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja, 2 sobe, kopalnica, hodnik, špajza, centralno grijanje .

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Vič, 33.000 €, 10,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

10,8 m2, garaža, zgrajena l. 1973, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR VIČ, nasproti Spara, 10,8 m2, garaza v triplexu na odlicni lokaciji. Garaža se nahaja v zgornji etaži, je prostorna, svetla, z novimi garažnimi vrati. Pogoj lastnika za sklenitev posla: kupec plača davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI ZAJČJEM VRHU, 33.000 €, 67,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

67,5 m2, zidan, zgrajen l. 1905, adaptiran l. 1973, 1.800 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR NOVO MESTO, Sela pri Zajčjem vrhu, prodamo zidanico dvojček, skupna površine stavbe 67,50 m2, obnovljena leta 1973. Zasnovana je v treh etažah, K + N+ M. Zgradba je zgrajena kot dvojček,....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 32.000 €, 120,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.901 m2 zemljišča, ruševina v Velikem Brdu na 1500 m2 zazidalne parcele, prodamo. Cena: cca 32.000,00 EUR Na izredni lokaciji v centru vasi Veliko brdo prodamo ruševino na cca. 1900m2 zazidalne parcele. Prodajajo se parcele št.:780, 1869, 659/87,....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 39.000 € na 32.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESTIKE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.03.2025 - 39.000 €
15.04.2026 - 32.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1943, 2.323 m2 zemljišča, Idilični vikend z vinogradom v Zavrču, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Novo na trgu! Predstavljamo starejši vikend v idiličnem podeželskem okolju v Zavrču - Pestike. Stavba ima skupno 50 m2 površine in je l. izgradnje 1943. Vikend je....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 32.000 €, 62,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

62 m2, zidan, zgrajen l. 1967, 1.915 m2 zemljišča, vodovod in elektrika na parceli, asfaltni dostop po javni cesti, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja na mirnem delu hriba Koglo pri Šmarjeških Toplicah. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet....

 
 
 
  Hiša, ČATEŽ OB SAVI, 32.000 €, 31,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

31,8 m2, vikend, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2014, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR PRODAMO POČITNIŠKO HIŠO – LESENA KOČA V TERMAH ČATEŽ V priljubljenem turističnem naselju Terme Čatež prodamo prijetno leseno počitniško hišo (kočo), ki predstavlja odlično priložnost za oddih, turistično....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 673-714 (od skupaj 809)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>