• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur" je bilo najdenih 807 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.227 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 120000 eur (malo cenejši)
    • 130000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LENDAVA, 129.900 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-486 Ogled oglasa na strani ponudnika Na enem od prijaznih osončenih gričev na obrobju Lendave, natančneje v gosto naseljenih Lendavskih Goricah, prodamo hišo etažnosti P+N+M, skupne površine cca 180 m2, zgrajene 1990 in popolnoma obnovljene v nadstropju leta 2021.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 118.000 €, 35,80 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.08.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega enosobnega stanovanja na odlični, mirni lokaciji (Ulica V.Prekomorske brigade). Stanovanje se nahaja v večstanovanjskem objektu z novim upravnikom. Okolica je mirna, v neposredni bližini se nahaja vrtec, šola, trgovine, pošta, AMZS, kopališče.....

 
 
 
  Hiša, DOLE PRI LITIJI, 130.000 €, 94,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Vikend se nahaja v zaselku stanovanjskih hiš in vikendov, neokrnjena narava, ob gozdu, južna lega, javni vodovod, elektrika (trofazni tok), telekomunikacijsko omrežje v neposredni bližini. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur'
129.000 €
115.000 €
130.000 €
  Poslovni prostor, KRANJ, Center, 130.000 €, 110,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2021.,

www.inf-ing.si

V centru Kranja na Tavčarjevi ulici se prodaja gostinsko-trgovski lokal v pritličju poslovne stavbe na frekventni lokaciji. .

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 180.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, HRPELJE, 130.000 €, 282,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 220.000 €
19.03.2026 - 180.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je poslovni objekt s pripadajočim zemljiščem, ki se nahaja na zelo dobri in lahko dostopni lokaciji ob asfaltirani javni cesti. Dostop je mogoč tudi z večjimi tovornimi vozili (šleperji), kar predstavlja odlično priložnost za logistične, skladiščne ali proizvodne dejavnosti.....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 130.000 €, 121,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.06.2025.,

www.indomio.si

121,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, 7.614 m2 zemljišča, K+P+M, delno zazidljivo, delno kmetijsko zemljišče, vse parcele strnjene ob stanovanjski hiši, sončna lega, čudovit odprt pogled daleč na okoli, možnost samooskrbe, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR V mirnem naselju Sedlarjevo,....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 130.000 €, 115,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, bivalen, zgrajen l. 2000, 541 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Vikend na sončni in razgledni lokaciji. Bližina Dolenjskih Toplic in smučišča Bela – Gače. Notranjost je v celoti opremljena in takoj vseljiva. Možno bivanje. Pred objektom je prostoren nadstrešek....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 130.000 €, 29,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

29,5 m2, garsonjera, poslovni apartma, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 2022, 1/2 nad., Apartma v Vili Golf, v centru Rogaške slatine, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji apartmaja v Vili Golf, v centru Rogaške slatine. Apartma se nahaja v 1.nadstropju čudovite stavbe....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo stanovanje ali hiškico v Sežani, Divači in okolici .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 174,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Novogradnja. Neposredna bližina vrtca, šole, PTT, avt. bus. postaje LPP,... Objekt je v III. podaljšani gradbeni fazi, notranjost uredimo po vaših željah,... .

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 130.000 €, 234,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V pritličju hiše se nahaja garaža, kotlovnica in delavnica. V etaži so bivalne površine - 4 sobe, kuhinja in sanitarije. Hiša ima vrt in dvorišče. Ogrevanje je na plin. .

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KUPIM HIŠO NA GORENJSKEM – MEDVODE, ŠK.LOKA, KRANJ, RADOVLJICA Z BLIŽNJO OKOLICO. ZAŽELENA KVADRATURA STANOVANJSKEGA DELA OD 100 – 135 M2, VELIKOST PARCELE VSAJ 450 M2 , VSI KOMUNALNI PRIKLJUČKI. MOŽNA MENJAVA ZA ENOSOBNO STANOVANJE V ŠKOFJI LOKI, Z NAŠIM DOPLAČILOM. HIŠA JE LAHKO....

 
 
 
  Hiša, LOPATNIK PRI VELENJU, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2024.,

www.indomio.si

36,1 m2, bivalen, zgrajen l. 2006, 1.504 m2 zemljišča, P+M, Ponuja se vam redka priložnost za nakup vikenda v naravi, na urejeni parceli, na sončni legi in le 4 km od mesta. Vikend leži na dominantni sončni legi, ob gozdu, s čudovitimi razgledi na okoliške hribe in Šaleško dolino.....

 
 
 
  Hiša, GOTOVLJE, 130.000 €, 123,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1995, 616 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR CENA JE FIKSNA! Spoštovani, Na mirni in lepi lokaciji v Gotovljah je na voljo starejša hiša. HIŠA NI OBNOVLJENA IN JE POTREBNA KOMPLETNE PRENOVE! Hiša stoji na ravni in....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

109,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Prodajamo čudovito, svetlo staromeščansko 2,5-sobno stanovanje v slikovitem mestu Lendava, ki s svojo bogato zgodovino in kulturnimi znamenitostmi nudi edinstveno bivanjsko izkušnjo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajeno l. 1967, prenovljeno l. 2019, 2./3. nad., neto tlorisna površina 73,40 m2, uporabna površina 58,40 m2, balkon 15,00 m2. Cena: 130.000 EUR. Na mirni lokaciji v bližini centra Rogaške Slatine posredujemo pri prodaji 2-sobnega....

 
 
 
  Hiša, PLEŠIVEC, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

60 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2018, 6.961 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Na mirni lokaciji Plešivec v občini Velenje je na voljo samostojna hiša s skupno površino 60 m2, ki leži na prostornem zemljišču v izmeri 6.961 m2 (755 m2 površin razpršene poseljenosti,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 130.000 €, 123,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

85 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1980, 120 m2 zemljišča, P/2 nad., atrijsko stanovanje v poslovno stanovanjskem objektu v mestnem jedru, potrebno komplet renovacije. Pripadajoče dvorišče v izmeri 120 m2, vsi priključki, možnost priklopa na mestni plin. Pogoj lastnika je da kupec poravna....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 129.900 €, 149,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

149 m2, dvojček, zgrajen l. 1980, 345 m2 zemljišča, Prodamo hišo v osrčju Prlekije, prodamo. Cena: 129.900,00 EUR Predstavljamo vam prostorno enoto dvojčka na eni izmed najboljših lokacij v Ljutomeru, kjer se mestno udobje sreča z mirom prleške pokrajine. Ta hiša je priložnost, da....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2024.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.610 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v III. gradbeni fazi (pozidano, pokrita streha). Velikost parcele je 1.610,00 m2. Velikost hiše cca 120,00 m2. Zasnova: pritličje+ nadstropje....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 129.000 €, 104,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

104 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 1976, 4.589 m2 zemljišča, Sončna lega, lahka dostopnost, hiša obnovljena 1976. Klet, shramba, delavnica in garaža v pritličju. V nadstropju dnevna soba z izhodom na teraso, kuhinja z jedilnim kotom, spalnica, kabinet, kopalnica.....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 129.000 €, 93,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1951, naprodaj obnovljeno stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objektu na Kidričevem. Objekt je l. izgradnje 1951, stanovanje pa je v celoti obnovljeno.Stanovanje je trisobno....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATEČE, 129.000 €, 210,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

210 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 26.800 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Zlatečah pri Novi Cerkvi, v občini Vojnik, se prodaja razgibano posestvo s skupno površino 2,68 ha. Obsega več povezanih parcel s travniki, pašniki in gozdom, na katerih stoji starejša domačija....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 128.000 €, 100,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za vse ostale info. me prosim pokličite na mob. 041 750 560 Robert Hvala! .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Hiša, VRH PRI BOŠTANJU, 128.000 €, 112,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

112,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 1.752 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Vrh pri Boštanju, zidanico- vikend, zgrajeno 1990 - po podatkih GURS-a, gradbeno dovoljenje je bilo izdano 1997 z garažo za katero je bilo gradbeno dovoljenje izdano 1997, z uporabno površino,....

 
 
 
  Poslovni prostor, CEROVEC PRI ŠMARJU, 128.000 €, 182,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

182,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2002, Poslovni prostor na obrobju Šmarja, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Na obrobju Šmarja pri Jelšah, Cerovec pri Šmarju, je naprodaj poslovni prostor. Če potrebujete delavnico, skladišče ali poslovni prostor za opravljanje vaše dejavnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRASTNIK, 128.000 €, 105,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

105,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2003, center mesta, odlična lokacija, urejen poslovno-stanovanjski objekt, vse inštitucije v neposredni bližini, možne različne poslovno-trgovske in storitvene dejavnosti, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR V centru Hrastnika, na odlični lokaciji,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2023.,

www.indomio.si

44 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2011, 1/P+1+M, prodamo. Cena: 127.600,00 EUR V samem centru Rogaške Slatina neposredno zraven Zdraviliškega parka se prodaja stanovanje v velikosti 44,00 m2. Stanovanje sestoji iz hodnika iz katerega je dostop do kopalnice s tuš kabino....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 127.000 €, 100,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Starejša hiša z dozuodanim novim delom v skupni izmeri 100m2 stanovanjske površine, z vsemi priključki,ogrevanje na olje in drva,telefon, elektrika, vodovod,satelitska,z staro vinsko kletjo opremljeno. Vinograd s cca 600 trsi,vrt in sadovnjak.Zraven je tudi podkletena garaža. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 127.000 €, 212,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-77 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA, dvostanovanjska hiša ŠEROVO, Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah - ŠEROVO, naprodaj je družinska hiša (uporabna površina stavbe skupaj 117,90 m2, neto tlorisna površina 211,50 m2 (GURS podatki), velikost parcele 2.391....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE, 126.900 €, 58,30 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

D oglasa: 490321004-426 Ogled oglasa na strani ponudnika V Brezju prodamo 2-sobno stanovanja, ki se nahaja v visokem pritličju objekta, zgrajenega v letu 1966 in v letu 2008 v celoti obnovljenega. Stanovanje obsega 58,3 m2 površine, od tega 51,7 m2 uporabne površine in 6,6 m2 kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 126.746 €, 46,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-226 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 1 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 804)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>