• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur" je bilo najdenih 808 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.227 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 120000 eur (malo cenejši)
    • 130000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, CANKOVA, 99.900 €, 177,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 3.327 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 99.900,00 EUR CANKOVA – PRODAJA SE HIŠA Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN TREM GARAŽAMI Prodamo prostorno hišo skupne površine 177,20 m² z gospodarskim poslopjem in....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORMOŽ, 99.100 €, 98,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

98,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1930, adaptiran l. 1995, 161 m2 zemljišča, Poslovni objekt v centru Ormoža s parkiranjem, prodamo. Cena: 99.100,00 EUR Predstavljamo vam poslovni objekt v centru Ormoža, primeren za storitveno, trgovsko ali pisarniško dejavnost. Razpolaga z....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELTINCI, 99.000 €, 74,40 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

V centru Beltincev, prodamo krasen gostinski lokal, ki se nahaja v novejši zgradbi. Lokal je lociran v kletnih prostorih zgradbe in obsega: en velik prostor s šankom ter 2 majhni priročni skladišči. K lokalu spadajo še sanitarije za oba spola ter sanitarije in garderoba za zaposlene.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 110.000 € na 99.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, SEŽANA, 99.000 €, 38,70 m2 cca 2560 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 110.000 €
16.04.2026 - 99.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični in frekventni lokaciji na Terminalu v Sežana prodamo poslovni prostor, ki je bil leta 2024 prenovljen in funkcionalno preurejen v prijetno 1-sobno stanovanje, primerno za bivanje ali investicijo za kratkoročno oddajanje. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1033 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje se nahaja v hiši l. izgradnje 1971 z dvema stanovanjskima enotama in je etažirano ter vpisano v zemljiško knjigo. Stanovanje se nahaja v nadstropju in ima 81 m2 skupne in 6o m2 uporabne površine. Vhod v hišo je....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 99.000 €, 96,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

96 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, K+P+M, Idilična hiša z vrtom v mirnem Podložah, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Na prodaj je privlačna hiša v idilični vasici Podlože, pod Ptujsko Goro. Hiška se nahaja v bližini gozda in ponuja veliko zasebnosti. Ta trisobna stanovanjska hiša z ugodno....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ PRI ORMOŽU, 99.000 €, 90,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-147 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Veliki Brebrovnik , na lepi, sonči legi, je naprodaj bivalni vikend. Hiška, grajena leta 1990, je popolnoma opremljena, z veliko teraso, ki jo odlikuje razgled po okoliških hribih. Zemljišče, katero obdaja hiško,....

 
 
 
  Hiša, VITOMARCI, 99.000 €, 173,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.indomio.si

173 m2, samostojna, zgrajena l. 1917, K+P, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V mirnem stanovanjskem naselju v Vitomarcih je naprodaj manjša, starejša hiša, letnik 1917. Nepremičnina ponuja odlično priložnost za ureditev doma po lastnih željah. Hiša je opremljena in vseljiva, vendar potrebna....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

71,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 1.474 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Naprodaj domačija na sončni lokaciji v Mihovcih pri Veliki Nedelji Na mirni in sončni lokaciji v Mihovcih pri Veliki Nedelji prodamo domačijo z velikim zemljiščem, ki ponuja odlično priložnost....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA OB SOTLI, 99.000 €, 143,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

143,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, 2.750 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Bistrica ob Sotli, Kunšperk: stanovanjsko hišo, zgrajeno 1972, z uporabno površino dela stavbe 63,4m2, površino dela stavbe 143,5m2, gospodarsko poslopje, zgrajeno 1900, obnovljeno 1950....

 
 
 
  Hiša, KOMEN, 98.000 €, 25,00 m2 cca 3920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2018.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-126 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša (ruševina) z zazidljivim zemljiščem 1994 m2 - Komen - center vasi - 1994 m2. Zraven je asvaltirana cesta z vso infrastrukturo. Na zemljišču je obstoječa hiška iz 1945, 24,6 m2 (ruševina). Hiša ima hišno številko Komen....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 98.000 €, 100,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjska stavba in gospodarsko poslopje za nadomestno gradnjo. .

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 98.000 €, 148,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-475 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo polovica dvojčka, po naknadnem dogovoru s solastnico druge polovice dvojčka morebiti možen nakup tudi druge polovice (celotne nepremičnine s cca 2000 m2 zemljišča). V račun je možno vzeti tudi drugo....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 98.000 €, 52,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-3 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Grižah, občina Žalec. Obsega 51,8 m2 neto površine. Stanovanje je prijetno, zelo svetlo in orientirano na vzhod. Navedba prostorov: - Dnevna soba - Kuhinja z jedilnico - Soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠMARJE PRI JELŠAH, 98.000 €, 97,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

97 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1908, adaptiran l. 1984, 146 m2 zemljišča, Obrtni prostor v Šmarju pri Jelšah, prodamo. Cena: 98.000,00 EUR Na prodaj je obrtni prostor v mirnem in idiličnem podeželskem okolju v Šmarju pri Jelša na naslovu Celjska cesta. Ta prostor je nov na trgu....

 
 
 
  Hiša, GRADNIK, 98.000 €, 57,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 3.529 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 98.000,00 EUR Manjša hiša – Gradnik (Bela krajina) V vasi Gradnik posredujemo pri prodaji nepremičnine, ki ponuja mirno bivanje v podeželskem okolju Bela krajine. Ključne lastnosti nepremičnine: Stanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za gotovino. Takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 100.000 €, 87,50 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 100.000 €, 56,90 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

bljižina trgovine, šole .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 97.000 €, 35,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-74 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji svetlega enosobnega stanovanja neto tlorisne površine 34,7 m2 in uporabne površine 29,4 m2. Objekt se nahaja na odlični lokaciji na desnem bregu reke Krke, Nad mlini. Cena: 97.000,00 EUR. Stanovanje je....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 97.000 €, 81,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

81 m2, bivalen, zgrajen l. 1973, adaptiran l. 2023, 900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Izgradnja: 1973 Prenova in dograditev: 2023 Lokacija: Hrastnik / Gore Nadmorska višina 845m Asfaltirana cesta do kmetije Površina objekta: 81m2 Površina zemljišča:....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 97.000 €, 180,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

180 m2, bivalen, zgrajen l. 1981, adaptiran l. 2023, 900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Izgradnja: 1981 Prenova in dograditev: 2023 Lokacija: Hrastnik / Gore Nadmorska višina 845m Površina objekta: 180m2 Površina zemljišča: 900m2 Možnost nakupa....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 97.000 €, 26,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

26,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 1952, adaptirana l. 2020, PK/2 nad., Želite kupiti nepremičnino na dobri lokaciji v manjšem objektu zase ali z namenom oddajanja? Tu je enkratna priložnost za vas, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetne polkletne garsonjere z....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRASLOVČE, 97.000 €, 165,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 1980, Poslovni prostor, Letuš, Braslovče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LETUŠ, gostinski lokal s pripadajočim zemljiščem LETUŠ, naprodaj je del stavbe - gostinski lokal, nekoč poznano gostišče Pirnat v Letušu, v izmeri 165,60....

 
 
 
  Hiša, KOČEVJE, 99.000 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

obnovljena leta 2005 .

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 114.900 € na 96.000 € z dne 29.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KAPELSKI VRH, 96.000 €, 99,00 m2 cca 970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.06.2025 - 139.900 €
11.09.2025 - 129.900 €
17.10.2025 - 119.900 €
14.03.2026 - 114.900 €
29.03.2026 - 96.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

99,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 96.000,00 EUR MANJŠA HIŠA V MIRNEM OKOLJU RADENCEV Prodaja se manjša hiša v okolici Radencev, Pomurje in čaka na svojega novega lastnika. Ta manjša hiška, zgrajena leta 1985, se nahaja v Kapelskem Vrhu in ponuja....

 
 
 
  Poslovni prostor, STEGNE, 95.200 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

78 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2005, 2/4 nad., v industrijsko-poslovni stavbi namenjen za različne poslovno-storitvene in proizvodne dejavnosti. Dostop je urejen po stopnišču ob recepciji v pritličju, z osebnim in tovornim dvigalom. Prostor se nahaja v ločenem....

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 135.000 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 128,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni površini 750,00 m2, je locirana na čudoviti lokaciji v samem srcu Metlike, v mirnem naselju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Struja,voda, septička jama, aktivna telefonska linija .

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 95.000 €, 130,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

brez dodatnih vlaganj, vzdrževana .

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 95.000 €, 114,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLANINA 114 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2010, M/M, Planina pri Postojni - prodamo 4, 5 sobno stanovanje v mansardi. V večstanovanjski hiši. Centralna kurjava na olje. Priključki: Elektrika, voda vse skupaj je lastno. Stanovanje se prodaja opremljeno, ali po dogovoru.....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE OB BISTRICI, 95.000 €, 93,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

93,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1808, adaptirana l. 2010, 3.789 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Prodamo obnovljeno stanovanjsko hišo z zidanico skupaj z zemljiščem skupne velikosti 3789m2 na sončni in mirni lokaciji v Hrastju. Bivalna površina hiše je 46,6 m2. Skupna....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 166,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2023.,

www.indomio.si

166 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 856 m2 zemljišča, hiša - v treh etažah, v mirnem, bivalno vikendaškem naselju Trška gora, 3 km do priključka AC Ljubljana - Zagreb, 6 km od Novega mesta, 65 km do Ljubljane, z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Lokacija: objekt....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

55,7 m2, pisarna, zgrajena l. 1998, 23 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Prodamo poslovni prostor v Trnju, v neposredni bližini supermarketa Lidl v Brežicah. Pisarna se nahaja v 1. nadstropju poslovne stavbe. Dostopno z dvigalom. Blizu so uradne ustanove, pošta in....

 
 
 
  Hiša, MALI CIRNIK PRI ŠENTJANŽU, 95.000 €, 130,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

130,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 23.593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR HIŠA S POSLOPJEM IN 23.593 m² ZEMLJIŠČA – MALI CIRNIK PRI ŠENTRUPERTU Na mirni in sončni lokaciji v Malem Cirniku pri Šentrupertu prodamo starejšo hišo z gospodarskim poslopjem ter 23.593....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, je prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, k garsonjeri spada tudi balkon pri vhodnih vratih, svetlo, urejeno, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 809)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>