• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur" je bilo najdenih 808 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.227 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 120000 eur (malo cenejši)
    • 130000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 120.000 €, 141,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

141,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, Starejša samostojna hiša v okolici Rogaške Slatine na mirni, sončni lokaciji. Obsega pritličje in nadstropje ter je potrebna prenove. Na parceli cca. 4.500 m2 se nahaja tudi pomožni kmetijski objekt. Veliko zasebnosti in prostora za vrt ali....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Hiša, LOŽNICA, 120.000 €, 202,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

202,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1982, 4.194 m2 zemljišča, K+P, Ložnica pri Makole ponuja mirno podeželsko okolje z veliko zasebnosti in stikom z naravo. Do Slovenske Bistrice je približno 10 km, kjer je vsa infrastruktura in avtocestni priključek Slov. Bistrica.....

 
 
 
  Hiša, ROČINJ, 120.000 €, 161,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2024.,

www.indomio.si

161 m2, vrstna, zgrajena l. 1922, 326 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v starem jedru vasi Ročinj, v spodnji Soški dolini, skozi katero teče smaragdna reka Soča. Celotna nepremičnina obsega stanovanjsko hišo s podstrešjem (161 m2), dvorišče (150m2)....

 
 
 
  Hiša, DIVAČA, 120.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2025.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 301 m2 zemljišča, prodaja se gospodarski objekt v starem delu naselja Divača tlorisne velikosti 130 m2 na parceli velikosti 301 m2, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodaja se gospodarski objekt v starem delu naselja Divača tlorisne velikosti 130....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Jarše, 120.000 €, 168,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

168,4 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1987, K/3 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodamo poslovni prostor na Letališki cesti v Ljubljani - bližina BTCja Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v odlični lokaciji na Letališki cesti, tik ob ljubljanski obvoznici. Prostor je....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.11.2024.,

www.indomio.si

43 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, 523 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Manjša stanovanjska hiša ob gozdu. Hiša ima elektro priključek. Na parceli je tudi telekomunikacijski (optično) in vodovodni vod. Dosto po javni poti. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Vič, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

52,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1981, 2/2 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR V poslovni stavbi Gruda na Tržaški 132 prodamo svetel, urejen in lično opremljen pisarniški prostor s pripadajočim parkirnim mestom. Prostor je s stekleno steno pregrajen na dve ločeni pisarni ter s pisarniškim....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

70 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, 1.464 m2 zemljišča, "Očarljivo 3-sobno stanovanje v Savinjski dolini", prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo čudovito 3-sobno pritlično stanovanje v prijetnem okolju Šempetra v Savinjski dolini. Stanovanje se nahaja v mirni lokaciji v Zgornjem....

 
 
 
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 119.999 €, 151,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

151 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, adaptirana l. 2019, 7.275 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na elitni lokaciji pri Jeruzalemu. 151 m2, 180° razgled, prenovljeno, klet, pritličje, mansarda. Preverite pogoje in turistični potencial, prodamo. Cena: 119.999,00 EUR V osrčju neokrnjene....

 
 
 
  Hiša, IVANJŠEVSKI VRH, 119.900 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

50 m2, samostojna, zgrajena l. 1806, 28.784 m2 zemljišča, klet, predstavljam vam obokano vinsko klet, za katero obstaja gradbeno dovoljenje z možnostjo gradnje hiše z vsemi načrti, ki se nahaja v slikovitem okolju Gornje Radgone, na Ivanjskem vrhu, prodamo. Cena: 119.900,00 EUR Pozdravljeni,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 119.900 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1950, 450 m2 zemljišča, pritličje, Poslovni objekt ob glavni cesti, prodamo. Cena: 119.900,00 EUR POSLOVNA PRILOŽNOST V CENTRU SV. JURIJA OB ŠČAVNICI Frekventna lokacija - Odlična vidnost - Dva ločena poslovna dela Na eni najboljših lokacij....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 119.000 €, 125,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vrstna hiša se nahaja na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Celju - Čopovi ulici, ki se nahaja na mirnem robu središča mesta ter v neposredni bližini mestnega gozda ter sprehajalne poti ob reki Savinji. V bližini se nahaja tudi vsa potrebna infrastruktura (trgovina, lekarna, pošta,....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 119.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.413 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Stanovanjska hiša z gostinskim lokalom – v GURS evidencah je razvidno, da je evidentirano kot stanovanjska stavba z enim stanovanjem. Stavba je po projektu zasnovana v dveh etažah (P+M), od....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 119.000 €, 186,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

186,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 1985, 654 m2 zemljišča, K+P+M, hiša trbovlje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Trbovljah, zgrajene leta 1905, ki stoji na zemljišču velikosti 654 m². Skupna neto tlorisna površina objekta....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 119.000 €, 107,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.re-max.si/Stanovanje-Prodamo-Maribor-Podravje_490211011-195 .

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 119.000 €, 102,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

102 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 1994, K/1 nad., poslovni prostor, center, prodamo. Cena: 132.600,00 EUR Poslovni prostor v skupni izmeri 102,00 m2 se nahaja v Poslovnem centru Sonce v Rogaški Slatini, kateri stoji ob glavni promenadi, ki vodi v Zdraviliški....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 119.000 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.09.2023.,

www.indomio.si

82 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 873 m2 zemljišča, P+1, Spoštovani kupci, v centru Ilirska Bistrica vam nudimo v nakup edinstveno nepremičnino, katera je potrebna adaptacije. Nakup nepremičnine je priložnost za kupce z domišljijo, kateri bodo prepoznali potencial starejše hiše.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 119.000 €, 91,00 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

91,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1997, P/2 nad., Poslovni prostor za storitve, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V nakupovalnem centru Velenje je na prodaj poslovni prostor v pritličnih prostorih v pokriti garažni hiši. Trenutno je v teh prostorih vpeljana ročna avtopralnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1991, adaptiran l. 2007, P/1 nad., Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Utečeno poslovanje, frekventna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Razpored: osrednji prostor za goste zunanja terasa....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 119.000 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

100,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 1997, 2.544 m2 zemljišča, Naprodaj starejša kmetija v Levanjcih, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Novo na trgu! Ta zanimiva, a trenutno nekoliko zapuščena hiša na podeželju, se nahaja v mirnem naselju Levanjci, Destrnik, Slovenija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 131.904 €, 138,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

138,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1984, P/7 nad., Večnamenski poslovni prostor v centru mesta (bila ordinacija), možen nakup parkirnega mesta, prodamo. Cena: 131.904,00 EUR V strogem centru mesta, na Gregorčičevi ulici, prodamo večnamenski poslovni prostor (nazadnje je služil....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 118.000 €, 35,80 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.08.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega enosobnega stanovanja na odlični, mirni lokaciji (Ulica V.Prekomorske brigade). Stanovanje se nahaja v večstanovanjskem objektu z novim upravnikom. Okolica je mirna, v neposredni bližini se nahaja vrtec, šola, trgovine, pošta, AMZS, kopališče.....

 
 
 
  Apartma, ČEZSOČA, 118.000 €, 37,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Opremljen apartma z ločeno spalnico, kopalnica, kuhinja z jedilnim kotom in dnevni prostor. Zaklenjena shramba pred apartmajem in kletna shramba za kolesa ali čoln. Zastonj parkiranje pred stavbo. Opremljeno, nizki stroški,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 126.000 € na 118.000 € z dne 30.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, RADOVLJICA, 118.000 €, 60,70 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2025 - 118.000 €
22.09.2025 - 126.000 €
30.03.2026 - 118.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam pisarno (dve sobi) v drugem nadstropju poslovne stavbe na Gorenjski cesti 24, Radovljica. .

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Hiša, SPODNJE GRUŠOVLJE, 117.700 €, 81,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: šempeter v savinjski dolini ID oglasa: 490281022-287 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA HIŠA POTREBNA OBNOVE / ŽALEC / ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI / SPODNJE GRUŠOVLJE Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše na lokaciji Spodnje Grušovlje / Šempeter v Savinjski dolini.....

 
 
 
  Hiša, ŽELEZNIKI, 117.300 €, 90,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.02.2024.,

www.indomio.si

90 m2, dvojček, zgrajen l. 1890, adaptiran l. 1995, 120 m2 zemljišča, hiša z vrtom v naravi predstavlja dvosobno stanovanje, v celoti opremljena, menjano PVC stavbno pohištvo, pred leti zamenjana fasada, centralno ogrevana na kurilno olje, klet, delavnica, parkirišče za dva osebna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 117.000 €, 184,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane ter takoj vseljive družinske hiše v velikost 183,9 m2 neto tlorisne površine, s pripadajočim stavbnim zemljiščem v izmeri 907 m2 ter 5000 m2 gozdnega zemljišča, ki se razprostira za hišo....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, 117.000 €, 56,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2020, P/P, prodamo. Cena: 117.000,00 EUR Na odlični in frekventni lokaciji v samem centru Domžal (SPB) prodamo poslovni prostor v izmeri 56 m², zgrajen leta 1982. Prostor trenutno deluje kot frizerski salon in se prodaja skupaj....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 117.000 €, 85,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

85 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 992 m2 zemljišča, Za Ljubitelje narave, rekreacije izjemna priložnost.Na izjemno zaželeni lokaciji, v Kamnici ( Rospoh del), ter dostopen po občinki asfaltirani cesti, katera je dobro urejena tudi pozimi. Hiška leži v okrožju počitniških hišk in....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 116.964 €, 342,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

342,83 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo tri 1/12 gozda. Parcelne številke so: 224, 263 in 264. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 132.500 €, 140,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša leži na lepi razgledni lokaciji med vinogradi. Zgrajena je ob asfaltirani cesti, s pripravljenim vodovodnim in elektro priključkom, CK je plinska, fasada je izolacijska, stavbno pohištvo je iz PVC - ja, streha Bramac. V pritličju so prostori: kuhinja z jedilnico in dnevnim prostorom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 115.000 €, 82,90 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parcelah z ID znakom 1911-229/1 in 1911 229/3, katerih prodajalec je lastnik do 1/2 stoji stavba št. 1911-1255, poslovni prostori predstavljajo del stavbe 2. V kolikor se zanimate za nakup vas pozivamo, da nam pošljete vašo nezavezujočo ponudbo ali pa nas kontaktirate. .

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2