• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje do 1100 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje do 1100 eur/m2" je bilo najdenih 578 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 726 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 57000 eur
    • do 72000 eur (povprečna cena)
    • do 86000 eur
    • do 721 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 39.000 € na 32.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESTIKE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.03.2025 - 39.000 €
15.04.2026 - 32.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1943, 2.323 m2 zemljišča, Idilični vikend z vinogradom v Zavrču, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Novo na trgu! Predstavljamo starejši vikend v idiličnem podeželskem okolju v Zavrču - Pestike. Stavba ima skupno 50 m2 površine in je l. izgradnje 1943. Vikend je....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 32.000 €, 62,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

62 m2, zidan, zgrajen l. 1967, 1.915 m2 zemljišča, vodovod in elektrika na parceli, asfaltni dostop po javni cesti, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja na mirnem delu hriba Koglo pri Šmarjeških Toplicah. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 32.000 €, 120,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.901 m2 zemljišča, ruševina v Velikem Brdu na 1500 m2 zazidalne parcele, prodamo. Cena: cca 32.000,00 EUR Na izredni lokaciji v centru vasi Veliko brdo prodamo ruševino na cca. 1900m2 zazidalne parcele. Prodajajo se parcele št.:780, 1869, 659/87,....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 33.000 €, 57,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja, 2 sobe, kopalnica, hodnik, špajza, centralno grijanje .

 
 
 
  Hiša, SELA PRI ZAJČJEM VRHU, 33.000 €, 67,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

67,5 m2, zidan, zgrajen l. 1905, adaptiran l. 1973, 1.800 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR NOVO MESTO, Sela pri Zajčjem vrhu, prodamo zidanico dvojček, skupna površine stavbe 67,50 m2, obnovljena leta 1973. Zasnovana je v treh etažah, K + N+ M. Zgradba je zgrajena kot dvojček,....

 
 
 
  Hiša, OTOVCI, 33.900 €, 74,10 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.halodom.com

Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko .

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 33.900 €, 76,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.indomio.si

76,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 3.322 m2 zemljišča, Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem - Otovci, Goričko, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko V manjšem zaselku vasi Otovci,....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.nesta.si

PODROJE, 52 - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO PRI LITIJI, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

35 m2, zidan, zgrajen l. 1950, 1.356 m2 zemljišča, K+P+M, Na vzhodnem robu manjšega naselja, v objemu gozda, na južni legi, ob asfaltni cesti prodamo manjši zidan stanovanjski objekt s hišno številko in vodovodnim priključkom, optika je na parceli, edino električnega priključka še....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Hiša, GORENJSKI VRH, 34.000 €, 195,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

195,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2001, 268 m2 zemljišča, V čudoviti regiji Haloze je naprodaj zgodovinska hiša iz leta 1850, ki ponuja edinstveno priložnost za prenovo in preobrazbo v vaš sanjski dom ali investicijsko nepremičnino. Uživajte v objemu narave, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, BORAČEVA, 34.930 €, 52,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

52,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 1985, 1/1 nad., Skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva vabi nove, lastnike :), prodamo. Cena: 34.930,00 EUR Pozdravljeni, skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 34.990 €, 123,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-294 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše na čudoviti sončni lokaciji v Loki pri Žusmu. Če iščete hišo za prenovo oz. nadomestno gradnjo je to nepremičnina za vas! Nepremičnina je od naselja Podčetrtek je oddaljena 12 minut vožnje, do mesta....

 
 
 
  Hiša, BUČERCA, 35.000 €, 38,20 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.novdom.si

Na panoramski lokaciji je naprodaj starejša zidanica pod katero je opredeljeno zazidljivo zemljišče-razpršene poselitve (As), površine cca. 450 m², preostalo zemljišče pa je kmetijske rabe. Infrastruktura .

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 35.000 €, 48,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

48 m2, zidan, zgrajen l. 1930, 1.288 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Starejša zidanica z vinogradom. Zgrajena je bila leta 1930. Stoji na 1.288 m2 veliki parceli. Okrog stavbe je zelenica z možnostjo parkiranja. Po pobočju se razprostira vinograd. 1. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Hiša, VELIKI CIRNIK, 35.000 €, 73,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

73 m2, zidanica, zgrajena l. 1991, 1.068 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Veliki Cirnik, zidanico ( vrstno) zgrajeno 1991, z uporabno površino, ki je enaka neto tlorisni površini 73m2 in cca 1.068m2 zemljišča, prodamo. Zidanica obsega: kletni del, kjer se nahajajo klet,....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 37.000 € na 35.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠALOVCI, 35.000 €, 140,00 m2 cca 250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.12.2025 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €
13.05.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1958, 42.930 m2 zemljišča, GORIČKO - prodamo starejšo hišo s kmetijskimi in gozdnimi zemljišči, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR GORIČKO - V Čepincih prodamo starejšo stanovajsko hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

200 m2, hiša, zgrajena l. 1799, adaptirana l. 1950, 146 m2 zemljišča, K+P+M, Odlična investicija v prenovo stare ljutomerske kleti z nastanitveno etažo v srcu mesta Ljutomera. Ponudba, ki je ne smete zamuditi, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V nakup Vam ponujamo pravo zgodovinsko poslastico,....

 
 
 
  Hiša, GRABROVEC, 36.000 €, 35,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Berčice-Grabrovec, prodamo zidanico, površine 35,00 m2 in zgrajene l. 1983 . Zemljišče obsega 2.554,00 m2 površine, južne in sončne lege na mirni lokaciji. V pritličju objekta je vinska klet in shramba, v prizidku pa je hodnik, kuhinja z jedilnico in dnevno sobo ter manjša....

 
 
 
  Hiša, GORENJE KAMENCE, 36.000 €, 48,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Gorenje Kamence, prodamo zidanico, skupne površine stavbe 48,00 m2 , zgrajene l. 1976 ter zasnovane v dveh etažah, K+M . Pred vikendom je terasa in zidan kamin. Objekt se nahaja na lepi, sončni, razgledni lokaciji, na samem. Dostop je po neurejni makadamski poti, vozno....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 36.000 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

66,5 m2, dvojček, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2020, 984 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR NOVO MESTO, Hrušica, prodamo hišo (dvojček) v izmeri 66,50 m2, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 2020, ki stoji na zemljišču skupne površine 984,00 m2. Zasnovana je v dveh etažah, ki....

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 36.000 €, 67,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-107 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kočicah, v zaselku blizu Žetal je naprodaj manjši ter vseljiv vikend, grajen leta 1936 in obnovljen leta 1995. Zemljišče, ki obdaja hiško, je v velikosti 3.665 m2, del okoli hiške je zelenica, ki se spušča v vinograd in naprej....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 37.000 €, 35,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Janški Vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je urejen vinograd. Celotna posest, v velikosti 12 arov, se nahaja v....

 
 
 
  Hiša, JANŠKI VRH, 37.000 €, 36,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

36 m2, zidan, zgrajen l. 1995, 1.209 m2 zemljišča, K+P, Vikend z vinogradom, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR V zaselku Janški Vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je urejen vinograd.....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2025.,

www.dfi.si

356 m², nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Dodaten opis po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2025.,

www.indomio.si

356 m2, nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor o ogledu....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 38.000 €, 133,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

133,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1990, 288 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Hiša se nahaja v mirni vasici pri Ilirski Bistrici. Hiša je bila zaradi postopka dedovanja dalj časa zapuščena in brez potrebnega vzdrževanja lastnika. Ob hiši je še vrt in dvorišče,....

 
 
 
  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Hiša, RAVNO, 39.000 €, 48,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 739 m2. Na zemljišču stoji manjša hiša, zgrajena leta 1975, katera ima hišno številko. Hiša je bila priklopljena na elektriko, v kletnih prostorih pa ima lastno vodno....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.241 m2 zemljišča, naprodaj starejša hiša v destrniku, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Novo na trgu! Hiša je sicer popolnoma zaraščena in ne vzdrževana. Nahaja se v slikovitem kraju Destrnik, v regiji Podravje, Slovenija. Ima 70 kvadratnimi metri....

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 39.900 €, 71,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo spodnjo etažo hiše - tri sobe, kuhinjo in kopalnico. Pomožni prostori ( 25 m2) so klet in drvarnica, pripada mu tudi del zemljišča. .

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-153 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Vintarovci, posredujemo pri prodaji manjšega vikenda. Vikend je še od zunaj nedokončan, noter je urejena manjša kuhinja, soba in kopalnica. Hiška je bila grajena leta 1989. Vikend je podkleten. Zemljišče je veliko....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

42 m2, zidanica, zgrajena l. 1929, 2.923 m2 zemljišča, na odlični sončni lokaciji, v umirjenemu bivalnem okolju s čudovitim razgledom na reko Krko in Gorjance, z manjšim vinogradom in sadovnjakom, vsa infrastruktura je v neposredni bližini, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Lokacija: zidanica....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celje-center, trgovski lokal 50 m2 v trgovskem centru Celeia park zelo ugodno prodam. Cena: 40.000 € + ddv. Možen tudi najem. Info na gsm:031.297-028 . Kličite samo resni!!! .

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 40.788 €, 90,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

90,64 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, 1/1 nad., prodamo. Cena: 450,00 EUR/m2 Obrežje- poslovni prostori ( pisarne) skupaj z garažami, prodamo v celoti ( vse poslovne prostore- pisarne z vsemi garažami skupaj ali posamezen poslovni prostor skupaj z garažami):-poslovni prostor ( pisarno....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 579)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>