• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur čim večje vsaj 820 m - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremicnine.net do 89000 eur čim večje vsaj 820 m - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur čim večje vsaj 820 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur čim večje vsaj 820 m2" je bilo najdenih 686 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 23 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 780 m2 (malo manjši)
    • 860 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
    • do 14 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, HRASTJE-MOTA, 21.900 €, 1240,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Pomurska – Hrastje-Mota, površina zemljišča 1.240,00 m2, urejena meja. Cena: 21.900 EUR. V čudovitem naravnem okolju, ki se nahaja v naselju Hrastje-Mota, prodamo stavbno zemljišče na ravni in sončni parceli. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot površina....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 1.237 €, 1237,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1.237 m2 na odlični lokaciji v centru Polzele. Za gradnjo na zemljišču je že pridobljeno gradbeno dovoljenje za 532,70 m2 stanovanjske površine, plačan komunalni prispevek ter vsi komunalni priključki. Zemljišče je zemljiškoknjižno urejeno in....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 65.000 €, 1223,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.223 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela na robu zazidalnega območja v centru vasi, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Prodaja se stavbna parcela z delom kmetijske. Večji stavbni del predstavlja cca 1020 m2, manjši del pa kmetijsko zemljišče površine cca 203 m2. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVLJE PRI CELJU, 12.000 €, 1221,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

1.221 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1221m2 v Trnovljah pri Celju. Zemljišče v naravi predstavlja travnik, ob robu pa je nekaj dreves. Ob parceli je manjši potok. Pogoj prodajalca za sklenitev pravnega posla je da kupec povrne....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 89.900 €, 1216,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

1.216 m2, zazidljiva, parcela na prisojni legi z razgledom, prodamo. Cena: 89.900,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji na Bukovcu (nad Zgornjo Polskavo) je naprodaj prostorno zazidljivo zemljišče skupne izmere 1216 m², ki predstavlja odlično priložnost za gradnjo lastnega doma ali investicijo.....

 
 
 
  Zemljišče, SLIVNIŠKO POHORJE, 40.000 €, 1209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

1.209 m2, zazidljiva, Pohorje, idilična, sončna, mirna lokacija, ravna, velika parcela, bližina gozda, v objemu narave, dostop urejen, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR SLIVNIŠKO POHORJE: Prodamo veliko, ravno zemljišče velikosti 1209m2, na idilični lokaciji. LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 17.000 €, 1208,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štajngrovi pri Benediktu prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.208 m2, od tega je 562 m2 stavbnega in 646 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela je delno ravna, delno pod rahlim naklonom, osončena, zahodne lege in locirana cca....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 47.000 €, 1206,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

1.206 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na odlični lokaciji na severovzhodni strani naselja Dobrna, nad zdraviliškim kompleksom, imamo na prodaj zazidljivo parcelo v izmeri 1.206 m2. Parcela je skladno z lokacijsko informacijo opredeljena kot stavbno zemljišče (stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 60.500 €, 1201,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

1.201 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 1201 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIRI, 73.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo dve parceli. Manjša parcela je v izmeri 594m2, kvadratura večje pa je 606m2. Po veljavni lokacijski informaciji gre za območje stanovanjskih površin, kjer je dovoljena gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 72.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 V Šmartnem v Rožni dolini, na eni izmed prijetnejših in sončnih lokacij, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti približno cca 1.000 m². Parcela se nahaja v urejenem in mirnem okolju, kjer se prepletata zasebnost....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 45.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 65.000 €, 1187,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 1.187,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 65.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 53.500 €, 1186,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

1.186 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, zeleno okolje, bližina Maribora, priključki v ulici, prodamo. Cena: 53.500,00 EUR FRAM: Ekskluzivno vam predstavljamo komunalno urejeno parcelo, na sončni in mirni lokaciji. Lokacija: https://maps.app.goo.gl/tZYcD8TMwK6wAcf69?g_st=com.google.maps.preview.copy....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 30.000 €, 1185,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2025.,

www.indomio.si

1.185 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR V kraju Bučka prodamo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela v velikosti 1.185 m2 vključuje cca 1.000 m2 stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko zemljišče. Parcela leži na sončni legi in je rahlo v naklonu. Infrastrukturni....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 89.000 €, 1167,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.167 m2, zazidljiva, nahaja se v urejenem naselju stanovanjkih hiš, na parceli stoji gospodarsko poslopje, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 23.000 €, 1165,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.165 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Prodamo gradbeno parcelo ob asfaltni cesti v Dolžu. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustni objekti: stanovanjski (eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetijski objekti Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijske....

 
 
 
  Zemljišče, KOBDILJ, 64.000 €, 1162,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

1.162 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, južna lega, mirna lokacija, prodamo. Cena: 64.000,00 EUR V kraškem naselju Kobdilj, tik ob znamenitem gradu Štanjel, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.162m². Kobdilj se nahaja na mirnem območju Krasa, ki je znano po svojih vinogradih,....

 
 
 
  Zemljišče, ZVODNO, 27.500 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-162 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1160 m2. Priključki se nahajajo na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno osončena. Lokacijska....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 1159,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

1.159 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR V prijetni istrski vasici Boršt, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča. Vas Boršt je od Kopra oddaljena približno 13 kilometrov. Kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 1.159 m2. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, SVEČINA, 80.500 €, 1158,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

1.158 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Top lokacija Svečina: vikend parcela z elektriko, vodo in razgledom, prodamo. Cena: 80.500,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Svečini, v objemu narave in vinorodnih gričev, prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.150 m² (in 8 m2 dostopne poti).....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 13.900 € na 11.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLGA VAS, 11.900 €, 1151,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.02.2026 - 13.900 €
20.03.2026 - 11.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

1.151 m2, zazidljiva, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 11.900,00 EUR DOLGA VAS PRI LENDAVI – prodamo zazidljivo zemljišče (1.151 m²) Na prijetni in mirni lokaciji v Dolgi vasi pri Lendavi prodamo celotno zazidljivo parcelo v enem kosu, velikosti 1.151 m². Prednosti:....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 16.500 €, 1150,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, Makute, posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 1.150,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno delno kot površine podeželskega naselja cca. 289 m2 in delno kot druga kmetijska zemljišča 861 m2. Lokacija se nahaja v mirnem in idiličnem....

 
 
 
  Zemljišče, BREG PRI TEMENICI, 92.000 €, 1150,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.150 m2, zazidljiva, Na mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, ki ima pogled na travnike in gozdove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna in predstavlja odlično priložnost za gradnjo stanovanjske hiše ali investicijo v prijetnem....

 
 
 
  Zemljišče, BRASLOVČE, 84.000 €, 1150,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

1.150 m2, zazidljiva, Lepa ravninska parcela z vso komunalno in energetsko infrastrukturo na ali ob parceli, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Na prodaj prostorna zazidljiva parcela z infrastrukturo. Na parceli se že nahaja vodvod, kanalizacija in telekomunikacije. Elektrika poteka po....

 
 
 
  Zemljišče, BRATISLAVCI, 80.000 €, 1149,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

1.149 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V Bratislavcih, razpršenem naselju v občini Dornava (poštni okoliš Polenšak), prodamo v celoti stavbno zemljišče, skupne površine 1.149 m2. V gornjem delu ob cesti ravno, nato z nekoliko naklona, ki omogoča razgled po sosednjih gričih....

 
 
 
  Zemljišče, ROŠPOH, 84.990 €, 1148,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

1.148 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 84.990,00 EUR Zazidljivo zemljišče na odlični lokaciji v začetku Rošpoha. Bližina centra mesta Maribor in vseeno v objemu narave! Zemljišče z J orientiranostjo v velikosti 1.148m2, od katerih je 419m2 zazidljivih, preostalo je kmetijsko. Zazidljivi....

 
 
 
  Zemljišče, ROŠPOH, 37.900 €, 1143,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

1.143 m2, zazidljiva, Gradbena parcela v Rošpohu, prodamo. Cena: 37.900,00 EUR V Rošpohu prodamo gradbeno zemljišče. Zemljišče je v bivalnem naselju. Vsi priključki - elektrika, vodovod,.. so ob parceli. Dostop je po makedamski cesti (cca. 800 m je makedama), lastnik je solastnik....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 49.000 €, 1142,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-141 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Polene, občina Slovenske Konjice prodamo zazidljivo zemljišče v velikosti 1.142 m2. Dostop do zemljišča je neposredno iz asfaltirane občinske ceste. Zemljišče je delno ravno, delno pod naklonom, na sončni legi, delno....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 79.500 €, 1137,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z.K. urejeno .

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 12.500 €, 1136,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.indomio.si

1.136 m2, kmetijsko zemljišče, Babiči ob cesti proti Glemu, v bližini Rokave, Kmetijsko zemljišče (travnik/njiva), 1.136 m2, prodamo. Cena: cca 12.500,00 EUR V Babičih, posredujemo pri prodaji treh kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 1136 m2, ki se nahajajo ob bližini ceste v smeri....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 69.500 €, 1135,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela št. 3132/2 K.O. Ocizla .

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 33.780 €, 1126,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.126 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - oljčnik v Vanganelu, prodamo. Cena: 33.780,00 EUR Posredujemo pri prodaji oljčnika. KJE: kmetijsko zemljišče - oljčnik se nahaja v naselju Vanganel pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 64.900 €, 1124,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.124 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 64.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM V ŠTRIHOVCU PRI ŠENTILJU Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 78.330 €, 1119,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 78.330,00 EUR NOVO MESTO, Regrča vas, prodamo zazidljivo zemljišče, velikost 1.119,00 m2. Po namenski rabi gre v celoti za območje stanovanjske površine (SSs - urbana prostostoječa stanovanjska pozidava). V naravi zemljišče predstavlja travnik....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 49.988 €, 1109,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

1.109 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo zemljišče v mirnem in sončnem zaselku Šedule, le 5 minut vožnje od AC priključka Dramlje. Skupna površina 1.109 m2 obsega 623 m2 stavbnega dela. Dovoljena gradnja prostostoječe hiše (K + P + M), urejen dostop s služnostjo,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 77.000 €, 1108,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 77.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 32.000 €, 1108,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR PRODAMO parcelo: lokacija Ranče (k. o. 702) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Ranče 36 Google Maps: https://maps.app.goo.gl/ev6V2Bo6KoRrLkzw7 Št. parcele: k. o. 702 parcela 114/2 (1108 m2) Velikost zemljišča: 1108 m2 Parcela se....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 94.095 €, 1107,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.107 m2, zazidljiva, 1.107 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1107 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 29.000 €, 1104,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-463 Ogled oglasa na strani ponudnika Delno zazidljivo, delno kmetijsko zemljišče na Janežovskem vrhu v občini Destrnik. Do mesta Ptuj je le 7 minut vožnje z avtom. Dostopna lega, le kakšen kilometer z glavne ceste Ptuj-Lenart. V kolikor iščete sončno parcelo z....