• GoHome Professional
nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 najdražje - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 najdražje - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 najdražje" je bilo najdenih 686 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 829 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 710 m2 (malo manjši)
    • 790 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 87000 eur (malo cenejši)
    • 96000 eur (malo dražje)
    • do 663 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LITIJA, 27.500 €, 102,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Gabrovka prodamo delno zgrajeno hišo leta 1990, na mirni lokaciji s čudovitim razgledom. Nahaja se v vasi Gabrovke, v bližini mesta Litija. Za objekt je bilo izdano pravnomočno gradbeno dovoljenje. Na objektu je urejena....

 
 
 
  Kmetija, ČRNOMELJ, 27.000 €, 741,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-57 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji manjšega vinograda s starejšo kamnito zidanico na mirni v, lepi in sončni lokaciji. Kmetijsko zemljišče v izmeri 741 m2, stavbišče v izmeri 43 m2 Parcela je rahlo nagnjena in orientirana v smeri juga.....

 
 
 
  Zemljišče, DVORJANE, 27.000 €, 663,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

663 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V Občini Duplek prodamo stavbno zemljišče s čudovitim razgledom. Zemljišče je po podatkih iz GURS-a v celoti zazidljivo (namenska raba je stanovanjske površine) in je v velikosti 663m2. Dostop je po javni asfaktirani cesti. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, ŠOŠTANJ, 27.000 €, 800,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2024.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj je zazidljivo zemljišče, ki ponuja izjemno priložnost za gradnjo vašega sanjskega doma. Nahaja se na Levstikovi ulici 6 in omogoča enostaven dostop do vseh pomembnih mestnih storitev. Skupna površina zemljišča meri 800 kvadratnih metrov.....

 
 
 
  Hiša, ZAVRČ, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-125 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Hrastovec, na lepi legi, prodajamo lepo vzdrževan, opremljen vikend (1846), preurejen v počitniško hiško. Hiška se nahaja v slepi ulici, ob utrjeni cesti, ki jo v bližini dopolnjuje manjši vinograd. Ta se po pobočju....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.990 € na 26.990 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ORMOŽ, 26.990 €, 33,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 29.990 €
05.05.2026 - 26.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2023.,

www.indomio.si

33 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.315 m2 zemljišča, prodamo. Cena: cca 26.990,00 EUR Sredi idilične panonske pokrajine, obdane z vinogradi in sadovnjaki v občini Ormož, na rahlo dvignjeni in dostopni lokaciji z lepim razgledom, posredujemo pri prodaji stare panonske hiše v naselju....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 26.900 €, 58,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 26.500 €, 73,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-410 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja starejša hiša potrebna celovite prenove. Hiša se nahaja 10 kilometrov iz centra Laško oziroma pol ure vožnje iz Celja. Parcela meri 1580 m2 ter je del obrnjene na južno sončno stran, del na zahodno.....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 26.000 €, 50,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hišica ja kompletno opremljena s sanitarijami, dnevnim prostorom, kuhinjo, v zgornjem prostoru pa je zakonska postelja in še dve ločeni postelji. Hišica je opremljena z radiatorji in klima napravo.Pred hiško je predprostor s klopmi in mizo ter parkirni prostor za avtomobil.Hiška leži....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 26.000 €, 20,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nujno možnost parkiranja vsaj enega avtomobila, lahko je neopremljena pisarna ali v 3pgf. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 25.500 €, 33,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-274 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhu hriba, na čudoviti lokaciji z zelo lepim razgledom v Pustikah v občini Šmarje pri Jelšah prodamo vikend - leseno brunarico s pomožnim objektom. Če iščete vikend za odmik od mestnega vrveža na zasebni lokaciji, je to....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Poslovni prostor v poslovni stavbi na avtobusni postaji, 1 nadstropje, dvigalo, dostop preko hodnika na južni strani stavbe. .

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 25.000 €, 773,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

773 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam odlično priložnost za nakup zazidljive parcele v izmeri 773 m2 v urejenem in mirnem naselju Kapca, le nekaj minut iz Lendave. Ta lokacija združuje prednosti naravnega okolja ter bližine mestne infrastrukture, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Ključne....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 25.000 €, 507,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

507 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja ravnega in sončnega zemljišča v RačahPosredujemo pri prodaji ravnega in sončnega zemljišča v skupni izmeri 507 m2, ki se nahaja na odlični in lahko dostopni lokaciji ob objektu na naslovu Ptujska cesta 42a, 2327 Rače. Parcela obsega 320....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 25.000 €, 230,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na zelo lepi lokaciji v bližin centra, do Ljubljane cca 15 min, od AC 700m .

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 25.000 €, 43,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOČEVSKE POLJANE, prodamo zidanico, velikosti 43,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovane v dveh etažah, K + M . Zemljišče obsega 2.166,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, jugo-vzhodne sončne lege, v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROB, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1800, 3.893 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posesti (zidanice z vinogradom) v naselju Štajngrob v občini Sevnica. OBJEKT: Zidanica je vertikalno zasnovana v eni etaži (klet) in pravokotne tlorisne zasnove z enim prostorom....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 25.000 €, 28,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Šmarješke Toplice, Zbure, Otavnik, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2, zgrajen l. 1987, zasnovane v dveh etažah, K + M. Zemljišče obsega cca. 2.100,00 m2 površine , vzhodna lega, v naravi zemljišče predstavlja travnik, v rahlem naklonu s čudovitim razgledom. Dostop do zidanice je....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 25.000 €, 27,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

27,12 m2, posest, Gozd več parcel, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je gozd skupne velikosti 27117 m2. Pokličite za info o parcelnih številkah. .

 
 
 
 
+39%

Spremembe cen iz 18.000 € na 25.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SEVNICA, 25.000 €, 27,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.01.2025 - 18.000 €
09.04.2026 - 25.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

27,5 m2, zidan, zgrajen l. 1987, 2.100 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Šmarješke Toplice, Zbure, Otavnik, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2, zgrajen l. 1987, zasnovane v dveh etažah, K + M. Zemljišče obsega cca. 2.100,00 m2 površine, vzhodna lega, v naravi zemljišče....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 25.000 €, 19,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2024.,

www.indomio.si

19 m2, vikend, zgrajen l. 1989, 1.045 m2 zemljišča, 19 m2, bivalen, zgrajen l. 1989, 1.045 m2 zemljišča, 19 m2, zidan, zgrajen l. 1989, 1.045 m2 zemljišča, objekt ima asfaltni dovoz, objekt je priključen na elektriko, in možnost priključitve na vodovod in možnost razširitve objekta.....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENICE, 24.000 €, 677,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Garaža, LUCIJA, 24.000 €, 12,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2025.,

www.indomio.si

12 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1995, Pokrito parkirno mesto v garažni hiši, varovano z zapornico in vrati. Brez dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

47,9 m2, zidanica, zgrajena l. 1850, 3.500 m2 zemljišča, elektrika, prodamo. Cena: 23.500,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja v mirnem delu hriba na Poljanah pri Mirni Peči. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet prodaje: prodamo starejšo zidanico, velikosti 47,90,....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 23.000 €, 513,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kontakt: 040 894-020 Iztok .

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 23.000 €, 34,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 1968, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR NOVO MESTO, Uršna sela, prodamo zidanico, v izmeri 34,00 m2, katera stoji na zemljišču velikosti 1.541,00 m2, od tega predstavlja stavbno zemljišče 51 m2. Zgrajena je bila l. 1800, obnovljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 23.000 €, 22,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Moderna in prenovljena Pisarna - prodam. V samem Centru Celja ob mariborski cesti, Stavba Agrotehnika, nasproti poslovnega centra CELEIA PARK. Možnost prodaje 44m2 ali opcija 22m2. Pisarna je prenovljena (julij 2010) in pripravljena za obratovanje (brez pohištva): protivlomna zaščita,....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 25.000 € na 23.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, AJDOVŠČINA, 23.000 €, 13,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 25.000 €
21.04.2026 - 23.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 13 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji štirih garaž/parkirnih mest/skladišč v garažni hiši na naslovu Ambrožev trg 4, Ljubljana, ki stoji v središču mesta Ljubljana. Garaže se nahajajo v stolpu A in B, v etaži št. 1. Garaže so primerne za....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1975, 316 m2 zemljišča, Tradicionalna knapovska hiša v Idriji. Potrebna celovite prenove. Zadnja obnova strehe 1956, obnova fasade 1975. Hiša je prava časovna kapsula. Primerna za ljudi z razumevanjem tradicije, pridnimi rokami in....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 22.000 €, 60,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stara kmečka hiša,ni za bivanje, nadomestna gradnja je možna, Parcelo sestavljao travnik in gozd. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 21.900 €, 17,10 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zunanja stena je v celoti steklena, vključno z vhodnimi vrati. V lokalu je tudi WC z ločenim predprostorom z umivalnikom - (prostor za omaro). Ogrevanje in hlajenje s klimatsko napravo. Po tleh je položen laminat, strop je znižan z Armstrong ploščami. Nizki obratovalni stroški, plačuje....

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, 21.500 €, 32,20 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.tikida.si

V Lendavskih goricah prodamo zidanico s 2.625m2 pripadajočega zemljišča. Zidanica je bila zgrajena leta 1965 in obsega kletni prostor (prostor za vinske sode) in dva prostora ;en za skladiščni prostor (prostor za prešo, ipd..) in en prostor za druženje. V hiši je voda. Zraven zidanice....

 
 
 
  Hiša, DOLNJA LOKVICA, 21.000 €, 34,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1978, 1.334 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Beli krajini prodamo vikend – zidanico v dveh etažah. Objekt ni dokončan, ima pa gradbeno dovoljenje. Dostop je urejen po javni poti. Možen je priklop na vodovodno in....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 20.520 €, 684,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Zemljišče, PRAPRETNO PRI HRASTNIKU, 20.000 €, 385,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v Prapretnem pri Hrastniku, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 385 m2. Iz pridobljene lokacijske informacije je razvidno, da parcela leži v območju stavbnih zemljišč, namenska raba je naslednja:....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 378,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodajamo kmetijsko parcelo, na kateri je oljčnik in njiva. Nahaja se na lepi lokaciji v Cetorah nad Izolo. Primerna je za obdelovanje in pridelavo olje in zelenjave. Cena 25.000 eur. Vabčjeni k nakupu! Pokličite na 041336644....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona