• GoHome Professional
nepremicnine.net do 93000 eur čim večje vsaj 780 m - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net do 93000 eur čim večje vsaj 780 m - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 93000 eur čim večje vsaj 780 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 93000 eur čim večje vsaj 780 m2" je bilo najdenih 725 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 25 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 88000 eur (malo cenejši)
    • 97000 eur (malo dražje)
    • do 15 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GRADIN, 80.988 €, 13498,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

13.498 m2, kmetijsko zemljišče, Ob asfaltirani lokalni cesti, prodamo. Cena: cca 6,00 EUR/m2 Večji del površine predstavlja 5 posameznih parcel povezanih v celoto, površine 9650m2 in se nahajajo poleg asfaltirane lokalne ceste. V naravi predstavljajo pašnik in gozd listavcev. Preostali....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJI GRAD, 23.690 €, 13448,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13.448 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.690,00 EUR Kmetijska zemljišča Volčji Grad Prodaja se več kmetijskih zemljišč, ki se nahajajo na Krasu v bližini slikovitega naselja Volčji Grad v neposredni bližini Komna. Te parcele so izjemna priložnost za tiste, ki iščejo mirno....

 
 
 
  Zemljišče, VUKOVSKI DOL, 18.000 €, 13391,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

13.391 m2, kmetijsko zemljišče, Ta čudovita posest je še posebej primerna za vse, ki iščejo zemljišče za pridelavo raznolike, zdrave hrane na sončni legi - za samooskrbo, sonaravno kmetovanje ali uresničitev vizije življenja v stiku z naravo. Zemlja je rodovitna, lega pa nudi obilje....

 
 
 
  Zemljišče, HRAŠE, 89.278 €, 13325,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V naselju Hraše v sklopu občine Radovljica se prodaja večje kmetijsko zemljišče z lepim razgledom. Parcela meri 13.325 m². Je večinsko ravna. .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 89.277 €, 13325,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

13.325 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,70 EUR/m2 V naselju Hraše v sklopu občine Radovljica se prodaja večje kmetijsko zemljišče z lepim razgledom. Parcela meri 13.325 m2. Je večinsko ravna. .

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 41.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani cesti je zazidljivo zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 39.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

13.062 m2, kmetija, Večje zemljišče, delno gradbeno, v mirnem okolju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 23.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

13.062 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Posestvo okoli 13.000 m² v bližini Majšperku – miren kraj obdano z naravo in gozdom! Na voljo je posestvo s skupno površino okoli 13.000 m² v mirnem, hribovitem okolju, obdanem z naravo in gozdom. Osrednja parcela velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 55.600 €, 12951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

12.951 m2, za investicijo, izjemna priložnost za naložboprodamo 30 % površine parcel oziroma solastninskih deležev na parcelah v izmeri 12.951 m2 od česar je 11430 m2 gozda na klifu pod bolnico izola (neuporabno) in 1521 m2 nepozidanega stavbnega zemljišča - pup bolnica izolaveč informacij,....

 
 
 
  Zemljišče, HRAST PRI JUGORJU, 15.000 €, 12783,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

12.783 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR HRAST PRI JUGORJU, zemljišča v izmeri 12.783m2 ( gozdno zemljišče 8.359m2, kmetijsko zemljišče 3.942m2, stavbno zemljišče 482m2), prodam.Prodajalčev pogoj je plačilo 2% davka na promet nepremičnin od pogodbene cene s strani kupca.Kupec....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 36.290 €, 12514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-236 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Klanc, ki se nahaja v osrčju Dobrne je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 12.514 m2. Zemljišče se lepo vzdolžno razprostira, tako da je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 80.769 €, 12426,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2024.,

www.indomio.si

12.426 m2, kmetijsko zemljišče, V vasi Volavlje, LjubljanaZalog, ob glavni cesti, prodamo nezazidljivo kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,50 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 36.000 €, 12078,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

12.078 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, gozd v bližini vanganela - prodamo, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Med Vanganelom in Manžanom PRODAMO gozdno zemljišče. Gre za dve parceli, ki ležita ena poleg druge in se nahajata na območju med Vanganelom in Manžanom, cca 350 m zračne linije od....

 
 
 
  Zemljišče, LEVPA, 27.000 €, 12000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

12.000 m2, kmetijsko zemljišče, V vasi Levpa, Kal nad Kanalom prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 1,2 hektarja (12.000 m2).Zemljišča so v enotnem kosu in se nahajajo tik ob naselju in neposredno ob občinski dostopni poti, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V vasi Levpa, Kal nad....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 65.000 €, 11981,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

MORAVŠKA GORA, 58 A - Prodaja, Posest Drugo .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVŠKA GORA, 65.000 €, 11981,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

11.981 m2, posest, Na sončnem pobočju SZ od kraja Gabrovka prodamo zaključeno posest, katera je delno zazidljiva (cca. 1.100 m2) in na kateri stoji zidanica s hišno številko, lesen objekt, v katerem je možno prespati, rastlinjak, kokošnjak in še kaj. Posest ima svoj električni in....

 
 
 
  Zemljišče, BUTARI, 35.523 €, 11841,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

11.841 m2, kmetijsko zemljišče, Butari, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Butari. Možen skupen nakup z dodatnimi....

 
 
 
  Zemljišče, KANAL, 14.900 €, 11548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-83 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je sklop šestih parcel v skupni površini 11.548 m2, pretežno kmetijska zemljišča, tudi boniteta 44 in del gozdno zemljišče. Parcele se nahajajo v k.o. Kožbana, številke parcel so: 552/1,553/1,553/2,554/1,561/1,561/2.....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 12.000 €, 11241,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

11.241 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Parcela se nahaja ob Gorjancih, lepi naravni okolici in gozdnatih pobočjih. Na mirni lokaciji prodamo kmetijsko parcelo veliko 11.241 m2. Nahaja se ob robu vasi Koritno. V naravi parcela predstavlja travnik, ki ga obdaja....

 
 
 
  Zemljišče, RIBNICA, 25.000 €, 11067,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

11.067 m2, za investicijo, gozd, V občini Ribnica se prodaja gozd ki je v namenski rabi industrijsko zemljišče z dostopom,. je pa v bližini Lepoče.Pokličite v kolikor kupujete podobna zemljišča,super priložnost.Pošljem vam tudi lokacijsko informacijo. Pišite na ljubica.cresnar@re-max.si,....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 10.850 €, 10850,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJA LIBNA, 89.000 €, 10805,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

10.805 m2, kmetija, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Krško, Spodnja Libna, kmetijo, ki obsega: stanovanjsko stavbo, zgrajeno 1800, z uporabno površino 99,2m2, neto tlorisno površino 170,2m2, gospodarskima poslopjema ( kmetijski del stavbe), zgrajena 1800, z uporabno površino, ki je enaka....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 16.000 €, 10789,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2024.,

www.indomio.si

10.789 m2, posest, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR Na območju Povirja se nahaja več kmetijskih parcel in gozdov. Parcele se prodajajo v sklopu-nerazdružljivi celoti. Vse k.o. 2453 Povir parcele so št. 4003,4002,607/2,828,829,830,835,836,1058/79 Skupna velikost vseh parcel je 10.790 m2,....

 
 
 
  Kmetija, DESTRNIK, 20.000 €, 10707,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Jiršovci, na sončni legi, je naprodaj vzdrževan, redno obdelan vinograd. Zemljišče je obrnjeno proti južni strani, zasajeno je 4.800 trsov. Prideluje se rdeče vino, sorte Zweigelt in Alazante. Vinograd je redno rezan, škropljen....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNO, 70.000 €, 10389,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

10.389 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, veliko zemljišče v enem kosu, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Nepremičnine - Cerkno; Prodamo večje, sončno posestvo v vasi Bukovo, kjer lahko uživate v naravi in svežem zraku. Lokacija je primerna za družinsko hišo, počitniško domovanje ali....

 
 
 
  Zemljišče, ČRENŠOVCI, 87.626 €, 10309,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

10.309 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 8,50 EUR/m2 Prodamo »Zemljišče - za investicijo v velikosti 10.309 m2« v kraju Črenšovci, v naravi travnik v obdelovanju, ki je na odlični lokaciji in je primerno za poslovno/investicijsko dejavnost. Ker je parcela odmaknjena od vasi, je posebej....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 80.000 €, 10000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Travnik je v ravnini. Možnost obdelave s stroji. .

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 90.000 € na 75.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 75.000 €, 9865,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 90.000 €
12.03.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

9.865 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m2) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. Na parceli stoji stavba - lesena gradnja. Površina Tlorisna površina stavbe je 48....

 
 
 
  Zemljišče, BUJE, 68.859 €, 9837,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Iščete idealno kmetijsko zemljišče, kjer se lahko uresničijo vaše kmetijske sanje? Imamo odlično priložnost za vas! Na voljo imamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja neposredno v bližini mesta Buje. Glavne značilnosti zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 54.000 €, 9517,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj pretežno kmetijsko zemljišče, delno zazidljivo zemljišče. Nahaja se na dobri, dostopni lokaciji v Janežovskem vrhu. Južna lega in čudovit razgled. Možen nakup ločeno, samo travnik (8.413m2, kmetijsko zemljišče, travnik,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 12.000 €, 9366,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 17.000 €, 9234,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

9.234 m2, zazidljiva, Martinje - kmetijska zemljišča in gradbena parcela, prodamo. Cena: 17.000,00 EUR V Martinju prodamo pet zemljišč v enem kosu, skupne izmere 9.234 m². Ena od parcel je delno zazidljiva (505 m²), preostala zemljišča pa so kmetijska, trenutno v zaraščanju. Na delu....

 
 
 
  Zemljišče, PLETOVARJE, 33.000 €, 9093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

9.093 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji v naselju Pletovarje prodamo zemljišče v skupni izmeri 9.093 m2, umeščeno v prijetno podeželsko okolje vinogradov, gozdov in razpršene poselitve. Po veljavnih prostorskih aktih je zemljišče opredeljeno kot stavbno zemljišče - druge urejene zelene....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLE, 9.900 €, 9000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 9.000 €, 9000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR prodamo parcelocca 9000 m2 z blagim padcem proti jugu primerno za gojenje oljk ali sivke. Trenutno v naravi predstavlja mešani gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, PROSEČKA VAS, 14.000 €, 8951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.09.2025.,

www.indomio.si

8.951 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 9.800,00 EUR Na enem od bolj položnih gričev Krajinskega parka Goričko, v razpršeni vasici, cca 3 km iz Mačkovc, 15 km iz Puconc, enostavno dostopno iz občinske ceste, prodamo večjo posest, skupne površine 8.951 m2, sestavljeno pretežno iz njiv,....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 18.000 €, 8728,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji godnih zemljišč v Novi vasi. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 10.458 €, 8715,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

8.715 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med Brezovico in Žalovčami. Dostop po gozdni javni poti, prodamo. Cena: 10.458,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 43.500 €, 8700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na sončni legi v Vinski gori prodam stavbno (~700 m2) in kmetijsko (~8000 m2) zemljišče. Mirna lokacija s potočkom, javno cesto in pogledom na vas - 10 minut hoje do avtobusne postaje. V zahodnem delu je klet z manjšim vinogradom (~100 trt). Cena 5 €/m2. Velja le ob odkupu celotnega....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 43.000 €, 8575,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2025.,

www.indomio.si

8.575 m2, kmetijsko zemljišče, Na prodaj je travnik v velikosti 8.575 m, ki se nahaja ob občinski cesti, kar omogoča enostaven dostop, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Parcela je v naravi travnik, primerna pa je tudi za obdelovalno njivo ali za druge kmetijske namene (pašnik). .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 42.820 €, 8564,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.indomio.si

8.564 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Šempasu, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na južnem obrobju Šempasa sta naprodaj dve kmetijski zemljišči s skupno površino 8.564 m2. Teren je blizu glavne ceste in lepo dostopen. Na treh terasah so bile obdelane rodovitne njive in sadovnjaki.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 35.000 €, 8500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela leži na sončni legi v zelo umirjenem okolju, oddaljena 14 km od zdravilišča Rogaška Slatina in zdravilišča Podčetrtek 20 km, na parceli je priklopljen vodovod in elektrika, obstaja možnost priklopa telefona in kabelske, na parceli je vinograd v katerem je 250 trstov(sivi pino,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 725)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>