Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 93000 eur čim večje vsaj 780 m2" je bilo najdenih 725 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 25 €/m2
Omeji iskanje
11.01.2025.,
www.indomio.si
3.286 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z možnostjo postavitve poljske hišice, prodamo. Cena: 98.670,00 EUR Kmetijsko zemljišče se nahaja v vasi Cetore nad Izolo. Na prodaj sta dve parceli v skupni izmeri 3.286 m2. Po podatkih javne evidence je velikost parcel 1.518 m2....
07.04.2026.,
www.indomio.si
3.272 m2, zazidljiva, na mirni lokaciji z lepim razgledom, za gradnjo eno- ali dvostanovanjskih hiš, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v vasi Malo Trebeljevo, v občini Ljubljana. Leži na mirni lokaciji z lepim razgledom, ki je od AC obroča oddaljena 20 minut vožnje.....
Spremembe cen iz 77.000 € na 65.000 €
z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
11.01.2025 - 100.000 €
12.03.2025 - 85.000 €
18.04.2025 - 77.000 €
21.02.2026 - 65.000 €
11.01.2025.,
www.indomio.si
3.250 m2, kmetijsko zemljišče, Ljubitelji oljk in narave ter vsi, ki vas navdušuje obdelovanje zemlje..EKSKLUZIVNA PONUDBA. V Jagodju v Izoli sta na prodaj 2 sončni parceli skupne površine 3.250 m2. Južna (sončna) lega in zavetrje nudita idealne pogoje za oljke, sadno drevje in povrtnine.....
05.12.2025.,
www.indomio.si
3.250 m2, zazidljiva, *Zemljišče na odlični lokaciji, *delno stavbno (1/2), delno kmetijsko (1/2), *komunalno urejen, *dobra investicijska priložnost za razvoj zemljišča, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Zemljišče za investicijo, 3.250 m2, Šmarje pri Jelšah - Šerovo Na lepi lokaciji v....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281022-245 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Stranice, ki se nahaja v občine Zreče je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.248 m2. Zemljišče je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste. Parcela je v rahlem naklonu in se nahaja....
13.11.2025.,
www.indomio.si
3.247 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 27,00 EUR/m2 V naselju Gorenje Vrhpolje v občini Šentjernej posredujemo pri prodaji nepozidanega stavbnega zemljišča velikosti 3.247 m2 (podatki Geodetske uprave Republike Slovenije, v nadaljevanju GURS). Oglaševana cena 27,00....
23.01.2025.,
www.indomio.si
3.214 m2, za investicijo, zanimivo za investicijo, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Prodajamo gradbeno zemljišče v izmeri 3214m2, po namenski rabi je opredeljeno kot površine podeželjskega naselja. Trenutno so na parceli objekti, ki služijo shranjevanju kmetijske mehanizacije, ter stanovanjski....
Spremembe cen iz 90.000 € na 80.000 €
z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
14.11.2025 - 110.000 €
14.04.2026 - 90.000 €
29.04.2026 - 80.000 €
14.11.2025.,
www.indomio.si
3.213 m2, zazidljiva, Na prodaj zemljišče v mirnem naselju Dole pri Polici, le 6 km od Grosuplja. Parcela meri 3.213 m2, od tega 46,2 % stavbno zemljišče. Nahaja se na sončni legi z lepim razgledom, urejen dostop, elektrika na parceli, vodovod v bližini. Idealna priložnost za gradnjo....
19.05.2026.,
www.indomio.si
3.205 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.900,00 EUR Šentjur, Dramlje, Slatina pri Ponikvi V ponudbi nepremičnin je odlična in edinstvena priložnost nakupa parcele v velikosti 3.205 m2 (po GURS-u), ki je sestavljena iz gradbenega in kmetijskega zemljišča, kjer je tudi zasajen vinograd....
10.12.2024.,
www.nepremicnine-smuk.com
REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....
29.05.2025.,
www.ruj-meridoma.si
Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .
17.12.2024.,
www.indomio.si
3.079 m2, zazidljiva, Prodamo parcelo, ki je deloma gradbena v Zavrhu, ki jo odlikuje čudovit razgled na dolino, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Lokacija: Zavrh, v bližini razglednega stolpa Velikost parcele: 3.079 m² Gradbeni del: 489,3 m² Kmetijsko zemljišče: preostali del Lastnosti....
05.06.2024.,
www.indomio.si
3.059 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče s pogledom na dolino Dragonje, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V zaselku Mačkujek se prodaja zemljišče k.o. Krkavče številka 2000 v velikosti 3.059m2. Zemljišče sestavlja ena od teras na pobočju hriba, ki je orientirano na jug.....
18.03.2026.,
www.indomio.si
3.050 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAMO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE – 3.050 m² – BOŠKARJI (SV. ANTON) Na izjemni lokaciji v zaselku Boškarji pri Sv. Antonu prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.050 m². Zemljišče se nahaja v mirnem, sončnem okolju z odprtim pogledom....
25.08.2023.,
www.indomio.si
3.039 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.597,50 EUR Občina Semič, na območju bivše kočevarske vasi Ašelice k.o. 1521 Črmošnjice, prodamo nepremičnine: 1521 - Črmošnjice *96 gozd 489 1522 - Črmošnjice *99 gozd 327 1523 - Črmošnjice *100 gozd 428 1524 - Črmošnjice 3834 gozd 20%,....
23.04.2026.,
www.indomio.si
3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče na izjemno redki lokaciji! Zgodovinska vasica Svetina. Posredujemo pri prodaji večjega zemljišča na lokaciji Svetina nad Štorami. Zemljišče je nekoliko dvignjeno nad naselje in ima pogled na osrednji del naselja.....
07.09.2024.,
www.indomio.si
Delno zazidljivo zemljišče, Pomurska – Sebeborci, skupna površina zemljišča 3028 m2 (zazidljivi del 2241 m2). Cena: 60.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Sebeborcih, na izjemni in mirni lokaciji, prodamo urejeno zemljišče v skupni....
12.02.2025.,
www.indomio.si
4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490391009-448 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača stroške agencije, ki znašajo skupaj v višini 2%+ddv. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340 Prodajalcu....
06.06.2024.,
www.indomio.si
3.013 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača davek na promet nepremičnin in izpeljavo pravnega posla. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340, prodamo. Cena: cca 89.000,00....
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
13.01.2026. - 44.000 €
13.01.2026.,
www.indomio.si
3.008 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji dveh parcel, ki se prodajata izključno v kompletu. Urejen dostop, ravna parcela, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je, da kupec prevzame v plačilo stroške prodaje....
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Na parceli sta elektrika in telefon. Možno parceliranje. Cena za skupni nakup zemljišča po dogovoru. .
16.06.2022.,
www.indomio.si
3.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Parcela v izmeri 3.000 m2 se nahaja na zunanjem robu naselja Narin. Sosedov praktično nima. Zadnjih 50 m ceste ni asfaltirane. Možna parcelacija na dve parceli. Parcela je primerna za ljubitelje narave in miru in je cel dan lepo osončena.....
13.12.2025.,
www.indomio.si
2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....
Včeraj,
www.indomio.si
2.985 m2, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, zidan hlev, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR Prodamo zemljišče s hlevom na mirni lokaciji v Dobležičah, med Kozjem in Podčetrtkom. Zemljišče je v skupni velikosti 2.985 m2, ki je....
26.02.2026.,
www.ruj-meridoma.si
Komen okolica, Brestovica pri Komnu, 2975 m2, najboljše kmetijsko zemljišče, ki se drži zazidljivega območja hiš. Ključne specifikacije Parcela: 2975 m 2 Cena: 5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .
Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 €
z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €
20.02.2026.,
www.indomio.si
2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....
18.09.2024.,
www.indomio.si
2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....
06.11.2025.,
www.indomio.si
2.908 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče Vanganel, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 KJE: kmetijsko zemljišče se nahaja v naselju Vanganel, pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 2.908 m2. Parcela je ravna. Dostop do parcele....
23.03.2019.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490331001-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Zazidljivo zemljišče Jelšane - več parcel, 2905 m2, 22 km od Opatije, 25 km od Reke. Cena 30,8 eur/m2. Kupec ne plača provizije za posredovanje. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 - Slavko Guštin.....
05.06.2024.,
www.indomio.si
2.905 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče Jelšane - več parcel, 2905 m2, 22 km od Opatije, 25 km od Reke. Cena 30,8 EUR/ m2. Kupec ne plača provizije za posredovanje. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 - Slavko Guštin, prodamo. Cena: cca 89.500,00....
20.01.2024.,
www.indomio.si
2.888 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR V vasi Studeno pri Postojni prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 2.888 m2, od katere je 1.429,56 m2 zazidljive in 1.458,44 m2 kmetijske površine. Elektrika je na parceli, voda je zelo blizu parcele, kanalizacije ni, zato je potrebna....
24.10.2025.,
www.indomio.si
2.866 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo parcelo v Laškem - Strmca. Parcela se nahaja nad glavno cesto Laško - Rimske Toplice, kjer je možno urediti dovoz na parcelo. Zgornji del parcele je ravninski in vam nudi veliko zasebnosti. Cela parcela je obrnjena na jug in tako zagotovljeno....
11.11.2025.,
www.indomio.si
2.865 m2, zazidljiva, Tri zazidljive parcele v bližini Maribora (K.O. Jelovec), primerne za gradnjo prostostoječih enodružinskih hiš (K+P+M ali K+P+1). Velikost posamezne parcele je okoli 900 m2, možnost nakupa posamezno ali skupaj. Dvokapna ali večkapna streha do 35°. Mirna in sončna....
14.04.2025.,
www.indomio.si
2.861 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, ki je orientirano na jug in vzhod, kar je idealno za energetsko....
07.03.2026.,
www.indomio.si
2.819 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V občini Hrastnik imate na voljo večjo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela je komunalno opremljena. Na parceli je Elektrika, kanalizacija, voda, plin. Poleg navedenega imate za poletje primerno brunarico za preživljanje prostih uric....