• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 190000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 190000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 190000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 190000 eur" je bilo najdenih 1 329 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.477 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 130.000 €, 123,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1995, 616 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR CENA JE FIKSNA! Spoštovani, Na mirni in lepi lokaciji v Gotovljah je na voljo starejša hiša. HIŠA NI OBNOVLJENA IN JE POTREBNA KOMPLETNE PRENOVE! Hiša stoji na ravni in....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

85 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1980, 120 m2 zemljišča, P/2 nad., atrijsko stanovanje v poslovno stanovanjskem objektu v mestnem jedru, potrebno komplet renovacije. Pripadajoče dvorišče v izmeri 120 m2, vsi priključki, možnost priklopa na mestni plin. Pogoj lastnika je da kupec poravna....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 129.900 €, 149,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

149 m2, dvojček, zgrajen l. 1980, 345 m2 zemljišča, Prodamo hišo v osrčju Prlekije, prodamo. Cena: 129.900,00 EUR Predstavljamo vam prostorno enoto dvojčka na eni izmed najboljših lokacij v Ljutomeru, kjer se mestno udobje sreča z mirom prleške pokrajine. Ta hiša je priložnost, da....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 129.900 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-486 Ogled oglasa na strani ponudnika Na enem od prijaznih osončenih gričev na obrobju Lendave, natančneje v gosto naseljenih Lendavskih Goricah, prodamo hišo etažnosti P+N+M, skupne površine cca 180 m2, zgrajene 1990 in popolnoma obnovljene v nadstropju leta 2021.....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2024.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.610 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v III. gradbeni fazi (pozidano, pokrita streha). Velikost parcele je 1.610,00 m2. Velikost hiše cca 120,00 m2. Zasnova: pritličje+ nadstropje....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 129.000 €, 104,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

104 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 1976, 4.589 m2 zemljišča, Sončna lega, lahka dostopnost, hiša obnovljena 1976. Klet, shramba, delavnica in garaža v pritličju. V nadstropju dnevna soba z izhodom na teraso, kuhinja z jedilnim kotom, spalnica, kabinet, kopalnica.....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 129.000 €, 93,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1951, naprodaj obnovljeno stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objektu na Kidričevem. Objekt je l. izgradnje 1951, stanovanje pa je v celoti obnovljeno.Stanovanje je trisobno....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATEČE, 129.000 €, 210,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

210 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 26.800 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Zlatečah pri Novi Cerkvi, v občini Vojnik, se prodaja razgibano posestvo s skupno površino 2,68 ha. Obsega več povezanih parcel s travniki, pašniki in gozdom, na katerih stoji starejša domačija....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 128.000 €, 100,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za vse ostale info. me prosim pokličite na mob. 041 750 560 Robert Hvala! .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Hiša, VRH PRI BOŠTANJU, 128.000 €, 112,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

112,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 1.752 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Vrh pri Boštanju, zidanico- vikend, zgrajeno 1990 - po podatkih GURS-a, gradbeno dovoljenje je bilo izdano 1997 z garažo za katero je bilo gradbeno dovoljenje izdano 1997, z uporabno površino,....

 
 
 
  Poslovni prostor, CEROVEC PRI ŠMARJU, 128.000 €, 182,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

182,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2002, Poslovni prostor na obrobju Šmarja, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Na obrobju Šmarja pri Jelšah, Cerovec pri Šmarju, je naprodaj poslovni prostor. Če potrebujete delavnico, skladišče ali poslovni prostor za opravljanje vaše dejavnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRASTNIK, 128.000 €, 105,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

105,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2003, center mesta, odlična lokacija, urejen poslovno-stanovanjski objekt, vse inštitucije v neposredni bližini, možne različne poslovno-trgovske in storitvene dejavnosti, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR V centru Hrastnika, na odlični lokaciji,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2023.,

www.indomio.si

44 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2011, 1/P+1+M, prodamo. Cena: 127.600,00 EUR V samem centru Rogaške Slatina neposredno zraven Zdraviliškega parka se prodaja stanovanje v velikosti 44,00 m2. Stanovanje sestoji iz hodnika iz katerega je dostop do kopalnice s tuš kabino....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 127.000 €, 100,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Starejša hiša z dozuodanim novim delom v skupni izmeri 100m2 stanovanjske površine, z vsemi priključki,ogrevanje na olje in drva,telefon, elektrika, vodovod,satelitska,z staro vinsko kletjo opremljeno. Vinograd s cca 600 trsi,vrt in sadovnjak.Zraven je tudi podkletena garaža. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 127.000 €, 212,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-77 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA, dvostanovanjska hiša ŠEROVO, Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah - ŠEROVO, naprodaj je družinska hiša (uporabna površina stavbe skupaj 117,90 m2, neto tlorisna površina 211,50 m2 (GURS podatki), velikost parcele 2.391....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE, 126.900 €, 58,30 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

D oglasa: 490321004-426 Ogled oglasa na strani ponudnika V Brezju prodamo 2-sobno stanovanja, ki se nahaja v visokem pritličju objekta, zgrajenega v letu 1966 in v letu 2008 v celoti obnovljenega. Stanovanje obsega 58,3 m2 površine, od tega 51,7 m2 uporabne površine in 6,6 m2 kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 126.746 €, 46,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-226 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 1 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 126.000 €, 60,70 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.salomon.si

Prodam pisarno (dve sobi) v drugem nadstropju poslovne stavbe na Gorenjski cesti 24, Radovljica. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

2,5-sobno stanovanje, Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, delno prenovljeno l. 2002 in l. 2005, 2./5. nad., neto tlorisna površina 62,80 m2, bivalna povrišna 51,40 m2, balkon 5,20 m2, klet 6,20 m2. Cena: 126.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV.....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
17.01.2026 - 130.000 €
14.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI, PUNGRT 2 IN 4 - Prodaja, Hiša Samostojna .

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo enoto dvojčka na lepi in mirni lokaciji, odmaknjeni od starega mestnega jedra slab kilometer. V neposredni bližini so bolnica, zdravstveni dom, šola, vrtec, nakupovalni center z kinodvoranami, stadion in športno rekreativni center. Dvojček se bo nahajal na Lebanovi ulici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je poslovni objekt ali se preuredi v stanovanje. .

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 125.000 €, 127,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.shrani.si/f/C/6K/2aSco5F6/31082010035.jpg .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 390,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse tri etaže (klet, pritličje in mansarda) so iste velikosti (etaža je 131 m2). Hiša ima funkcionalno razporeditev: Klet: velika garaža, kurilnica, en manjši in en večji prostor. Kletni prostori imajo vgrajena okna. Pritličje: predprostor, kopalnica z WC, WC, tri spalnice, odprti....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 125.000 €, 51,50 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

I D oglasa: 490391008-518 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju Trgovskega centra WTC, na Dunajski cesti 158. Prostor je opremljen za pisarniško dejavnost. Zaradi lege v pritličju je primeren tudi za različne....

 
 
 
  Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2023, 383 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska hiša se nahaja v naselju Dolenji Boštanj. Odlikuje jo odlična mikrolokacija, ki zagotavlja zasebnost in omogoča enostaven....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 125.000 €, 179,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možnosti prodaje: V trenutni fazi izgradnje Sodelovanje pri dokončanju projekta po vaši zamisli Na ključ po našem projeku Lastnosti: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Bivalna površina: 179 m2 Velikost zemljišča: 662 m2 Projekt v skladu z okolico in urbanističnim načrtom Moderna....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 125.000 €, 100,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost: 100,00 m 2 Nadstropje: P+M Št. spalnic: 2 Št. kopalnic: 1 Shramba Ločen WC Zemljišče: 1.272,00 m 2 Vseljivo takoj Notarsko overjena pogodba Balkon Parkirno mesto Terasa Vrt Ogrevanje z radiatorji Klimatska naprava D (60 - 105 kWh/m2a) Ogrevanje na elektriko Ogrevanje na....

 
 
 
  Poslovni prostor, ANKARAN, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2023.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, v stavbi zgrajeni l. 1995, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Ankarana, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Prodajamo poslovni prostor v pritličju poslovno-stanovanje stavbe v Ankaranu. Nahaja se v centru kraja, kjer je banka, pošta, občina, lekarna, nekaj....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 589-630 (od skupaj 825)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>