• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 190000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 190000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 190000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 380 m2 do 190000 eur" je bilo najdenih 1 329 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.477 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, FRANKOLOVO, 110.000 €, 156,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-531 Ogled oglasa na strani ponudnika V Frankolovem je novemu kupcu na voljo hiša v treh etažah z dodatno stavbo za spravilo pridelka, zazidljiva parcela je v celoti stavbno zemljišče 1003 m2, preverjamo možnost gradnje še ene stanovanjske hiše poleg. Uporabno....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pred hišo je velik vrt, primeren za piknike, otroška igrala ali pa le v uživanju na soncu. .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 110.000 €, 109,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-328 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prikupni lokaciji blizu centra Zgornje Velke prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo ali bivalni vikend, zgrajeno leta 1986. Hiša po podatkih GURS meri 109,0 m2 neto tlorisne površine. Ob hiši je manjša lesena vrtna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima vzhodno lego, pogled na mesto, prenovljeno balkonsko ložo. .

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 110.000 €, 96,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Povsem na novo urejen prostor, inštalacije, odtoki, pisarna, wc, tuš, vse v kamnu, talno ogrevanje. .

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 110.000 €, 126,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

126 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Imenje, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 126,00 m2 (uporabne površine 48,00 m2), zgrajena l. 1985. Hiša je zasnovana v dveh etažah, P + N. Na zemljišču stoji več dodatnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, PIRAN, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 323 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodaja nepremičnine – Seča Na izjemni lokaciji v Seči se prodaja nedokončan objekt v sklopu večstanovanjske stavbe. Uporabna površina stavbe: 99,5 m² Zemljišče: 323 m² Nepremičnina ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 120.000 € na 110.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 110.000 €, 143,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 120.000 €
24.03.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 278 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V Serdici (Rogašovci) ob gasilskem domu prodamo poslovne prostore, skupne površine 143,70 m2, stoječe na skupno 278 m2 stavbnega zemljišča, opredeljenega kot gospodarska cona. Ob objektu....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

cena po dogovoru .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisano v zk .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 109.990 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.09.2025.,

www.indomio.si

46,8 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1995, P/3 nad., poslovni prostor, prodamo. Cena: 109.990,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v pritličju zgradbe - Smrekarjeva ulica v Celju Obsegajo 46.8m2 neto tlorisne površine. Trenutno se uporabljajo kot prodajalna. Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 109.000 €, 86,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V strogem centru Logatca, v meščanski hiši, na prvem nadstropju, prodamo trosobno stanovanje velikosti 86 m2, vseljivo takoj, bližina infrastrukture, nizki obratovalni stroški, vsi priključki, etažna lastnina urejena. .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 109.000 €, 156,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-509 Ogled oglasa na strani ponudnika Tradicionalna hiša z gospodarskim poslopjem in vrtom, samostojna, zanimiva lokacija. V pritličju hiše je dnevni prostor, kuhunja z jedilnico, kopalnica, WC, spalnica. V nadstropju spalnice in dodatna kuhinja. Neizdelano podstrešje.....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-317 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni parceli na Zgornji Velki prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1957, ki po podatkih GURS meri 91,1 m2 neto tlorisne površine, ki je bila v letu 1989 v pretežnem delu prenovljena. Ob hiši je manjše gospodarsko....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 109.000 €, 90,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-196 Ogled oglasa na strani ponudnika V Krčevini pri Vurbergu posredujemo pri prodaji bivalnega vikenda. Vikend se nahaja na mirni lokaciji, ob gozdu. V letu 1985 zgrajena ter v letu 2005 obnovljena hiša meri 90 m2 skupne površine, od tega 51,4 uporabne površine....

 
 
 
  Hiša, HRAST PRI JUGORJU, 109.000 €, 236,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2023.,

www.indomio.si

236,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.034 m2 zemljišča, Hiša na robu naselja Hrast pri Jugorju. Celotna površina parcele je zazidljiva. Sončna in mirna lokacija, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR .

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

91 m2, pisarna, adaptirana l. 2024, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno površino cca. 91 m2 bruto površine.....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 109.000 €, 107,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska – Ljutomer (Cven) – zgrajena l. 1800, delno prenovljena leta 1950; K+P; bivalni prostori 107,00 m2, klet 30,00 m2, 2 kmetijska prostora, zgrajena 1920 v velikosti 12,00 m2 in 40,00 m2, hlev 65,40 m2 in še dodatno kmetijsko poslopje, zgrajeno 1960 v velikosti....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,60 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.suvak.com

Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega bloka. .

 
 
 
  Hiša, RIBNICA, 108.000 €, 102,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V hiši je spodaj garaža (16m2), v pritličju velika dnevna soba s kuhinjsko nišo in jedilnim kotom ter kopalnica (tuš, WC). V nadstropju sta 2 spalnici. Ogrevanje CK na trda goriva, švedski kamin, termo peč,.. Enofazni el. tok, hidrofor, TV, telefonska linija 200m, vodovod drugo leto.....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA SORICA, 108.000 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 2-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 1920, adaptirano l. 2004, 150 m2 zemljišča, P/P+1, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR V Zgornji Sorici, občina Železniki; v prodajo ponujamo stanovanje v polovici dvojčka. Gre za dupleks stanovanje v izmeri 86m2 neto tlorisne površine od tega....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 108.000 €, 100,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

100,9 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1994, PK/2 nad., prodamo. Cena: 108.000,00 EUR V Rogaški Slatini, v priljubljenem Poslovnem centru Sonce, je na voljo urejen poslovni prostor – ambulanta oziroma ordinacija, ki je zaradi svoje zasnove in mirnega okolja izjemno primeren tudi za....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, P/3 nad., Prodamo svetlo, delno prenovljeno in lepo vzdrževano garsonjero v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Plavžu, prodamo. Cena: 108.000,00 EUR Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 107.500 €, 162,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

162 m2, samostojna, v stavbi zgrajeni l. 1976, 22.007 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, CK, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 107.500,00 EUR Lokacija: V naselju Tržišče prodamo manjšo kmetijo, ki obsega hišo, gospodarsko poslopje in garažo. Pripadajoče zemljišče meri 22.007 m2 in se....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Hiša, VITANJE, 107.000 €, 214,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

214,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1807, adaptirana l. 1923, 1.863 m2 zemljišča, Starejša hiša in gospodarsko poslopje, prodamo. Cena: 107.000,00 EUR V naselju Vitanje se prodaja hiša skupaj z gospodarskim poslopjem, ki ponuja različne možnosti uporabe, čeprav je potrebna celovite....

 
 
 
  Hiša, RIFENGOZD, 107.000 €, 175,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

175,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 8.063 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 107.000,00 EUR Prodamo posest v velikosti 8.063 m2, ki se nahaja v naselju Rifengozd v občini Laško. Na posesti so trije objekti in sicer dve samostojni hiši in kmetijski del stavbe. Prvi objekt: samostojna....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 106.930 €, 58,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-168 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 01 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 57,80 m2 bruto površine, od tega 54,00 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je lahko v prvotnem stanju z nizkimi obratovalnimi stroški. Ponudbe s fotografijami pošljite na abc.cibic@siol.net , ali SMS na 031337639. Posrednikom ne nudimo provizije. .

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 106.000 €, 42,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji enosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 110.000 € na 106.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 110.000 €
03.04.2026 - 106.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2000, P/8 nad., Pritlično stanovanje v centru mesta, primerno tudi za invalide in starejše osebe, odlična lokacija, vse na dosegu v 5 minutah, možna enostavna predelava in pridobitev še ene sobe. Cenovno ugodna priložnost. Možna zamenjava....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 103.900 € na 105.600 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 105.600 €, 58,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.05.2026 - 103.900 €
20.05.2026 - 105.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 105.600,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje je prazno in....

 
 
 
  Stanovanje, PREBOLD, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-527 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja 2s stanovanje, do katerega se povzpneš po samo sedmih stopnicah. Parkiranje možno na parkirišču okoli objekta. Stanovanje je vseljivo v zelo kratkem času, obsega pa hodnik, 2x soba, ena prehodna, kopalnica....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-500 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo objekt v treh etažah v površini NTP 95,70 m2 po podatkih gurs-a. Od tega je 60m2 bivalne površine in 35m2 kletne površine. Izjemna lepa veduta na okolico ter sončna lega skozi ves dan.. Javni vodovod,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 105.000 €, 53,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2025.,

www.indomio.si

53,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 1.084 m2 zemljišča, manjša hiša blizu centra Šentjur, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji z zelo lepim razgledom v naselju Kameno, v občini Šentjur prodamo vikend z zemljiščem ob objektu. Če iščete nepremičnino za odmik od mestnega....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 715-756 (od skupaj 825)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled