Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 59000 eur" je bilo najdenih 903 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 282 €/m2
Omeji iskanje
07.08.2025.,
www.indomio.si
20,3 m2, pisarna, trgovski center, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2000, 1/1 nad., poslovni prostor - pisarna, prodamo. Cena: cca 30.000,00 EUR V poslovno - trgovskem centru posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - pisarne. Prostor se nahaja v prvem nadstropju- možen dostop z....
11.12.2025.,
www.indomio.si
957 m2, zazidljiva, Prodaja se 957 m2 stavbno zemljišče v Moravskih Toplicah, Goričko. Sončna parcela z dostopom, služnostmi in možnostjo gradnje hiše ali turistične dejavnosti, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR Stavbna (zazidljiva) parcela velikosti 957 m², parc. št. 1086/5, k.o. Moravci,....
05.06.2024.,
www.indomio.si
4.317 m2, kmetijsko zemljišče, Triban, kmetijsko zemljišče, 4.317 m2, možnost dodatnega nakupa sosednje parcele, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki se nahaja v naselju Triban v Vanganelski dolini. Zemljišče je velikosti 4.317 m2 ter....
09.05.2026.,
www.indomio.si
501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....
20.03.2026.,
www.indomio.si
955 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 955 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....
18.04.2026.,
www.indomio.si
28 m2, zidanica, zgrajena l. 1932, 474 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR ZIDANICA Z RAZGLEDOM – TRŠČINA (TRŽIŠČE / MOKRONOG) Na mirni, sončni in razgledni lokaciji v Trščini prodamo zidanico (s hišno številko), ki nudi popoln umik v naravo in sproščeno vikend bivanje.....
23.04.2026.,
www.lares.si
V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....
02.04.2026.,
www.ruj-meridoma.si
Prodaja se kmetijska parcela v izmeri 1.712 m², ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. .
19.05.2026.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281028-162 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1160 m2. Priključki se nahajajo na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno osončena. Lokacijska....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281026-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Gabrovka prodamo delno zgrajeno hišo leta 1990, na mirni lokaciji s čudovitim razgledom. Nahaja se v vasi Gabrovke, v bližini mesta Litija. Za objekt je bilo izdano pravnomočno gradbeno dovoljenje. Na objektu je urejena....
23.04.2026.,
www.lares.si
Zemljišče ob potoku v Premu pri Ilirski Bistrici .
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490151040-125 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Hrastovec, na lepi legi, prodajamo lepo vzdrževan, opremljen vikend (1846), preurejen v počitniško hiško. Hiška se nahaja v slepi ulici, ob utrjeni cesti, ki jo v bližini dopolnjuje manjši vinograd. Ta se po pobočju....
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490391015-57 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji manjšega vinograda s starejšo kamnito zidanico na mirni v, lepi in sončni lokaciji. Kmetijsko zemljišče v izmeri 741 m2, stavbišče v izmeri 43 m2 Parcela je rahlo nagnjena in orientirana v smeri juga.....
19.10.2024.,
www.indomio.si
14.077 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Delno zazidljivo zemljišče z vinogradom: Lahomno, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča 14077m², z vinogradom in obstoječimi terasami (primerno za novo posaditev vinograda) ter gospodarskim objektom.....
14.12.2024.,
www.indomio.si
12.000 m2, kmetijsko zemljišče, V vasi Levpa, Kal nad Kanalom prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 1,2 hektarja (12.000 m2).Zemljišča so v enotnem kosu in se nahajajo tik ob naselju in neposredno ob občinski dostopni poti, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V vasi Levpa, Kal nad....
09.10.2025.,
www.indomio.si
22.185 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med naselji Dolenje Laknice in Čužnja vas. Parcela je približno 750 metrov dolga in 30 metrov široka, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR .
13.09.2025.,
www.indomio.si
663 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V Občini Duplek prodamo stavbno zemljišče s čudovitim razgledom. Zemljišče je po podatkih iz GURS-a v celoti zazidljivo (namenska raba je stanovanjske površine) in je v velikosti 663m2. Dostop je po javni asfaktirani cesti. Nahaja se....
13.11.2024.,
www.indomio.si
800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj je zazidljivo zemljišče, ki ponuja izjemno priložnost za gradnjo vašega sanjskega doma. Nahaja se na Levstikovi ulici 6 in omogoča enostaven dostop do vseh pomembnih mestnih storitev. Skupna površina zemljišča meri 800 kvadratnih metrov.....
17.12.2024.,
www.indomio.si
3.079 m2, zazidljiva, Prodamo parcelo, ki je deloma gradbena v Zavrhu, ki jo odlikuje čudovit razgled na dolino, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Lokacija: Zavrh, v bližini razglednega stolpa Velikost parcele: 3.079 m² Gradbeni del: 489,3 m² Kmetijsko zemljišče: preostali del Lastnosti....
11.01.2025.,
www.indomio.si
3.307 m2, kmetijsko zemljišče, SL: 3.307 m2 kmetijskega zemljišča, prodamo. Cena 27.000 EURIT: Vendiamo terreno agricolo di 3.307 metri quadrati al prezzo di 27.000 EUR, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR SL: Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča velikosti 3.307 m2. Zemljišče se....
14.02.2026.,
www.indomio.si
1.421 m2, kmetijsko zemljišče, V Ospu prodamo lep oljčnik z urejenim dostopom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V slikovitem Ospu prodamo lep, sončen oljčnik z 28 rodovitnimi oljkami. Parcela v izmeri 1.421 m² se nahaja na mirni in odprti lokaciji z veliko sonca,....
Spremembe cen iz 29.990 € na 26.990 €
z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
10.04.2026 - 29.990 €
05.05.2026 - 26.990 €
20.06.2023.,
www.indomio.si
33 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.315 m2 zemljišča, prodamo. Cena: cca 26.990,00 EUR Sredi idilične panonske pokrajine, obdane z vinogradi in sadovnjaki v občini Ormož, na rahlo dvignjeni in dostopni lokaciji z lepim razgledom, posredujemo pri prodaji stare panonske hiše v naselju....
15.05.2024.,
www.indomio.si
3.548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 34.000,00 EUR V Prlekiji, ki je dežela toplih in srčnih ljudi, kjer se razprostirajo širna rodovitna polja z izjemno rodovitno prstjo in intenzivnim kmetijstvom, je v naselju Jastrebci, v občini Ormož, sredi neokrnjene narave....
Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 €
z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €
15.02.2026.,
www.indomio.si
58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....
05.06.2024.,
www.indomio.si
392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....
25.05.2024.,
www.indomio.si
26.708 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V vasi Studeno pri Postojni prodajamo več kmetijskih parcel v skupni izmeri 26.708 m2. Parcelne št. so: 347/3, 2217, 2320, 2860, 2863, 2879, 2880, 2925, 3191/12, 3191/21, 3622, vse k.o. Studeno. Pogoj prodajalca je, da kupce....
17.02.2022.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281015-410 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja starejša hiša potrebna celovite prenove. Hiša se nahaja 10 kilometrov iz centra Laško oziroma pol ure vožnje iz Celja. Parcela meri 1580 m2 ter je del obrnjene na južno sončno stran, del na zahodno.....
22.04.2026.,
www.indomio.si
1.850 m2, zazidljiva, Na eni izmed lepših lokacij v Spodnjih Žerjavcih prodamo stavbno zemljišče v izmeri 1.850 m2, ki se nahaja na sončni legi z odprtim pogledom na okoliško dolino.Parcela leži na robu poselitve in ponuja idealno kombinacijo zasebnosti, narave in dostopnosti, saj....
17.09.2025.,
www.indomio.si
3.734 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj je sklop šestih kmetijskih zemljišč v skupni izmeri 3.734 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja,....
24.03.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Nujno možnost parkiranja vsaj enega avtomobila, lahko je neopremljena pisarna ali v 3pgf. .
26.05.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Hišica ja kompletno opremljena s sanitarijami, dnevnim prostorom, kuhinjo, v zgornjem prostoru pa je zakonska postelja in še dve ločeni postelji. Hišica je opremljena z radiatorji in klima napravo.Pred hiško je predprostor s klopmi in mizo ter parkirni prostor za avtomobil.Hiška leži....
18.05.2026.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Št. parcel 1312/2 in 1312/3, K.O. 563 Ceršak. Velikosti parcel 1.344 in 1.424 kv. metrov, od tega 60 % zazidljivo, ostalo kmetijsko zemljišče. Preko parcel potekajo vsi komunalni vodi, na katere se je možno priključiti. Oddaljenost od avtocestnega priključka v Šentilju 3 km. .
20.03.2026.,
www.indomio.si
881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 881 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....
01.12.2025.,
www.indomio.si
4.337 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 26.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča ob asfaltirani cesti med Fijerogo in Župančiči. S skupno površino 4.337 kvadratnih metrov, ki se razprostira v eni sami....
01.12.2025.,
www.indomio.si
4.113 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska Parcela / Šmartno v Rožni dolini, prodamo. Cena: 26.000,00 EUR Naprodaj je 4113m2 kmetijskih površin v neokrnjeni naravi pod hribom v Šmartnem v rožni dolini. Zemljišče je primerno za pašo živali (konji, govedo, kopitarji), manjšo kmetijo ali....
31.12.2025.,
www.indomio.si
1.427 m2, zazidljiva, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 750 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije,....
18.01.2022.,
www.indomio.si
1.275 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Del zemljišča je opredeljen kot stavbno zemljišče, kjer je možno graditi objekt (stanovanjsko stavbo) tlorisne velikosti 80 m2, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR Sončna parcela v Imenski Gorci – 1.275 m² v naravnem okolju krajinskega parka Posredujemo....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281026-274 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhu hriba, na čudoviti lokaciji z zelo lepim razgledom v Pustikah v občini Šmarje pri Jelšah prodamo vikend - leseno brunarico s pomožnim objektom. Če iščete vikend za odmik od mestnega vrveža na zasebni lokaciji, je to....
25.06.2025.,
www.indomio.si
852 m2, zazidljiva, Gradbeni parceli v Kopivniku nad Framom, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbene parcele različnih velikosti (710 m2 , 852 m2 in 481 m2). Parcele so pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel.....
23.01.2025.,
www.indomio.si
25.400 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Postojna se prodaja gozd v deležu 1/12 (boste solastnik) Parcelne številke so 1/86 in 1/113. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .
13.12.2025.,
www.indomio.si
2.108 m2, zazidljiva, zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 25.300,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2108 m2....
30.10.2025.,
www.ruj-meridoma.si
Poslovni prostor v poslovni stavbi na avtobusni postaji, 1 nadstropje, dvigalo, dostop preko hodnika na južni strani stavbe. .
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si