• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 59000 eur - GoHome Agencije za nepremičnine v Sloveniji
  • nepremicnine.net najdražje do 59000 eur - GoHome Agencije za nepremičnine v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 59000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 59000 eur" je bilo najdenih 903 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 282 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 800 m2
    • do 1000 m2
    • 1000 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1000 m2
    • 1200 m2
  •  Po ceni
    • 56000 eur (malo cenejši)
    • 61000 eur (malo dražje)
    • do 35 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VELIKI OKIČ, 18.000 €, 3589,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-14 Ogled oglasa na strani ponudnika V Velikem Okič, ob urejeni asfaltni cesti, se prodaja zemljišče, katero je primerno za izgradnjo manjšega vikenda. Skupaj se prodaja 3.578 m2, od tega je 449 m2 zemljišča zazidljivega. Preostanek ali večji del je kmetijsko zemljišče....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 18.000 €, 16,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2024.,

www.indomio.si

16 m2, zidan, zgrajen l. 1810, 1.201 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Prodamo kamnito zidanico z lesenim predprostorom brez hišne številke. V zidanici je elektrika, drugih priključkov ni. Parcela je po namenski rabi kmetijsko zemljišče in površine razpršene poselitve. Na....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 18.000 €, 435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.indomio.si

435 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.000,00 EUR V prodaji je zemljišče, po namenski rabi območje razpršene poselitve, ki se nahaja v naselju Drvanja, oddaljeno le cca 3 km od kraja Benedikt. Parcela je v celoti ravninska, na sončni lokaciji.....

 
 
 
  Zemljišče, VUKOVSKI DOL, 18.000 €, 13391,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

13.391 m2, kmetijsko zemljišče, Ta čudovita posest je še posebej primerna za vse, ki iščejo zemljišče za pridelavo raznolike, zdrave hrane na sončni legi - za samooskrbo, sonaravno kmetovanje ali uresničitev vizije življenja v stiku z naravo. Zemlja je rodovitna, lega pa nudi obilje....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 18.000 €, 27,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

27,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1850, 1.672 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 18.000,00 EUR DRGANJA SELA, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2, zgrajene l. 1850 in zasnovane v eni etaži, v kateri je večji prostor za shranjevanje. Zemljišče obsega 1.672,00 m2 površine, v naravi gre za zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB SOTLI, 17.976 €, 15106,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

15.106 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,19 EUR/m2 V Trebčah v občini Bistrica ob Sotli prodamo zaraščeno kmetijsko zemljišče. Zemljišče predstavlja 9 parcel, ki se držijo skupaj. Zemljišče je zaraščeno z grmičevjem cca 20 let. Nekoč je stala na eni izmed parcel hiša in so....

 
 
 
  Zemljišče, VITANJE, 17.900 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

285 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, V naselju Kragulj 5 min do smučišča Rogla je možnost nakupa 5 parcel, ki so trenutno nezazidljive. So pa razpalcelirane, prodamo. Cena: 17.900,00 EUR Pogoji prodaje: Kupec krije določene stroške in sicer izpeljavo pravnega posla po ceniku Nepremičninske....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 17.500 €, 1402,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2023.,

www.kumi.si

Posredojemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v izmeri 1.402m², zazidljiv del predstavlja cca. 160m². Parcela je v naklonu, dostop je urejen preko občinske ceste. Primerno za postavitev manjše hiše oziroma bivalnega vikenda. Priključki v bližini. Prodajalčev pogoj: kupec prevzame....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 17.500 €, 484,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

484 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče za vikend ali hiško Klanc- Parož. Dostop asfalt, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR V občini Dobrna na Klancu prodajamo za vas stavbno zemljišče površine podeželskega naselja, za gradnjo manjše hiške oziroma vikenda . Dopustna....

 
 
 
  Zemljišče, RADEČE, 17.500 €, 2246,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

2.246 m2, kmetijsko zemljišče, ravno zemljišče, blizu center Radeče, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v bližini centra Radeč. Zemljišče oz. travnik je na ravnem in je v velikosti 2.246m2. PRILOŽNOST! Tel.: 041 866 822 Mail: gasper.kos@b-n.si Borza Nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE STRANICE, 17.488 €, 3248,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-245 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Stranice, ki se nahaja v občine Zreče je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.248 m2. Zemljišče je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste. Parcela je v rahlem naklonu in se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, RAZKRIŽJE, 17.300 €, 6233,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.indomio.si

6.233 m2, kmetijsko zemljišče, Na prodaj je 6.233 m2 sončnega kmetijskega zemljišča v k.o. Veščica. Odlična priložnost za pridelavo, zasaditve ali naložbo. Mirna lokacija, čudovita narava in urejen dostop. Idealno za vse, ki cenijo kakovostne kmetijske površine. Kontaktirajte za ogled,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 17.280 €, 32,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V poslovni coni v Trzinu oddamo eno pisarno velikosti 32 m2. Pisarna ima veliko steklenih površin in je zato svetla, odprta in zračna. Je opremljena. Skupaj s pisarno ima najemnik tudi pravico do uporabe skupne čajne kuhinje in sanitarij. Okoli objekta je urejeno parkiranje. Najem....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 17.008 €, 2126,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

2.126 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj sta dve kmetijski zemljišči v skupni izmeri 2.126 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja, kjer....

 
 
 
  Zemljišče, GRAD, 17.000 €, 768,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-205 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni velikost 768 m2 (po podatkih GURS-a), na eni izmed lepših leg v Gornji Radgoni. Parcela se nahaja direktno ob poti, ki vodi na Radgonski grad ter ob glavni cesti (smer....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 17.000 €, 1208,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štajngrovi pri Benediktu prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.208 m2, od tega je 562 m2 stavbnega in 646 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela je delno ravna, delno pod rahlim naklonom, osončena, zahodne lege in locirana cca....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 17.000 €, 3379,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2025.,

www.indomio.si

3.379 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Bukovici, prodamo. Cena: 17.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji solastniškega deleža prvovrstnega kmetijskega zemljišča v Bukovici. Predmet prodaje je solastniški delež 1/2 zemljišča ker predstavlja 3.379,5 m2.Za....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 17.000 €, 9234,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

9.234 m2, zazidljiva, Martinje - kmetijska zemljišča in gradbena parcela, prodamo. Cena: 17.000,00 EUR V Martinju prodamo pet zemljišč v enem kosu, skupne izmere 9.234 m². Ena od parcel je delno zazidljiva (505 m²), preostala zemljišča pa so kmetijska, trenutno v zaraščanju. Na delu....

 
 
 
  Zemljišče, CURNOVEC, 17.000 €, 4203,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

4.203 m2, zazidljiva, Na res lepi in mirni lokaciji prodamo večjo zazidljivo parcelo, po namenski rabi opredeljeno kot "območje razpršene poselitve vinogradniških območij", dopustna je gradnja zidanice-vikenda do največ 105 m2, pod pogojem, da ima prositelj v lasti in obdelavi....

 
 
 
  Zemljišče, MARTINJE, 17.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.halodom.com

V Martinju prodamo pet zemljišč v enem kosu, skupne izmere 9.234 m². .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 16.900 €, 3630,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

3.630 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: cca 16.900,00 EUR OREHOVSKI VRH – prodamo zanimiv čebelnjak z zemljiščem Na mirni in sončni lokaciji v Orehovskem Vrhu prodamo urejen čebelnjak v izmeri 37,80 m², ki stoji na kmetijskem zemljišču velikosti 3.630 m² v enem kosu. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 16.500 €, 1150,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, Makute, posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 1.150,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno delno kot površine podeželskega naselja cca. 289 m2 in delno kot druga kmetijska zemljišča 861 m2. Lokacija se nahaja v mirnem in idiličnem....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 16.500 €, 1100,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zemljišče-posest, razdalja za dostop AC 10km, 8km smer JV izven Grosuplja oz. 10.minut vožnje, do Ljubljane 34km ali 25.minut vožnje .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 16.289 €, 2327,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Elektrika je na parceli, voda do parcel. .

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 16.000 €, 969,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 16.000 €, 10789,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2024.,

www.indomio.si

10.789 m2, posest, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR Na območju Povirja se nahaja več kmetijskih parcel in gozdov. Parcele se prodajajo v sklopu-nerazdružljivi celoti. Vse k.o. 2453 Povir parcele so št. 4003,4002,607/2,828,829,830,835,836,1058/79 Skupna velikost vseh parcel je 10.790 m2,....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 16.000 €, 561,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-474 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj manjša zazidljiva parcela ob lokalni cesti v Markovcih, v območju stavbnih zemljišč. V neposredni bližini vsa infrastruktura. Meje so urejene. Parcela je pod naklonom. Do mesta Ptuj je po glavni cesti 7 km, pot ob....

 
 
 
  Zemljišče, TRDOBOJCI, 16.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

1.500 m2, za investicijo, Podlehnik - okolica. 10 minut vožnje iz avtoceste prodamo zemljišče v Trdobojcih primerno za vikend, čebelnjak, oddih v naravi. Prečudvit razgled, mir, narava, prodamo. Cena: cca 17.000,00 EUR Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 
  Garaža, JESENICE, 16.000 €, 14,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.01.2023.,

www.indomio.si

14 m2, garaža, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 1996, pritličje, Prodamo zidano garažo na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR Opis nepremičnine Garaža na Ulici Staneta Bokala ( za blokom z naslovom Ulica Staneta Bokala 5) obsega 14 m2. Garaža se nahaja,....

 
 
 
  Zemljišče, ČREŠNJEVCI, 15.500 €, 692,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-83 Ogled oglasa na strani ponudnika ČREŠNJEVCI- zazidljiva parcela, PARCELA Črešnjevci ČREŠNJEVCI naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 692 m2 . Vrsta namenska raba: površine razpršene poselitve. V naselju Črešnjevci, je naprodaj zazidljiva parcela; v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 15.348 €, 1279,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-49 Ogled oglasa na strani ponudnika Nepremičnina za tiste, ki želijo v toplejšem delu leta prosti čas preživljati v naravi -si urediti svoj piknik prostor, vrt, manjši nasad, postaviti manjši objekt (do 40m2 površine). Ekskluzivno posredujemo pri prodaji zadnje....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE PIRNIČE, 15.345 €, 465,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2025.,

www.indomio.si

465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 15.000 €, 7600,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.kumi.si

Pogoj nakupa: - nakup vseh parcel skupaj oz. eno parcelo v izmeri cca. 2.300m² se lahko proda/kupi posebaj - pri nakupu je potreben postopek s kmetijskimi zemljišči oz. gozdom na Upravni enoti, prodajna pogodba se sklepa v obliki notarskega zapisa, kupec ima strošek postopka v višini....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ OB SAVI, 15.000 €, 28,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-164 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljene počitniške brunarice v Termah Čatež, ki je bila zgrajena leta 1986, ter stoji na 23.910 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 28,00 m2 skupne površine v spodnih prostorih se nahaja kopalnica,....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 15.000 €, 2313,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2024.,

www.indomio.si

2.313 m2, kmetijsko zemljišče, Skrbno in redno obdelovan vinograd z brunarico, do Črnomlja 5 km, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Zemljišče obsega vinograd z 200 trtami, sadovnjak, njivo in stavbišče, na katerem stoji brunarica cca 18 m2. Vinograd in sadovnjak sta redno in skrbno vzdrževana.....

 
 
 
  Hiša, STARI GRAD V PODBOČJU, 15.000 €, 24,00 m2 cca 630 €/m2