• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje vsaj 360 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremicnine.net najdražje vsaj 360 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje vsaj 360 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje vsaj 360 m2" je bilo najdenih 2 158 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 416 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6400 eur
    • do 8000 eur (povprečna cena)
    • do 9600 eur
    • do 80 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KAMNIK, 758.000 €, 508,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

508,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, 2/3 nad., Posredujemo pri prodaji večje vrstne stanovanjske hiše v starem mestnem jedru Kamnika. Celotna stavba vsebuje 5 ločenih stanovanjskih enot ter skupni del - hodnik s stopniščem. Stavba ima urejeno etažno lastnino. Prostori oz. stanovanja....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 756.000 €, 600,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

600 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, z izjemnim potencialom, prodamo. Cena: 756.000,00 EUR Na začetku čarobne Kranjske Gore, v idiličnem Savskem naselju, ponujamo sanjsko priložnost v tem priljubljenem turističnem biseru Gorenjske. Ta prostorna parcela po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 750.000 €, 600,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281006-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Če iščete prestižno domovanje zase, rezidenco za tuje poslovne oziroma diplomatske predstavnike, ali potrebujete ekskluzivni sedež podjetja na Celjskem? Vabimo vas na ogled elegantne poslovno-stanovanjske vile, ki je naprodaj.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOVRENC NA POHORJU, 750.000 €, 726,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-23 Ogled oglasa na strani ponudnika LOVRENC NA POHORJU, PODRAVJE. Predstavljamo vam privlačno nepremičnino - delavnico za obdelavo lesa na Lovrencu na Pohorju, ki ima obsežno zemljišče s skupno površino 7.867 m2. Ta izjemna nepremičnina je idealna za podjetje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 750.000 €, 761,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2025.,

www.indomio.si

761,3 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2019, 803 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Izjemna poslovna priložnost na najbolj strateški točki med tremi turističnimi centri Predmet prodaje je celovit gostinsko-turistični objekt v kraju Podplat (občina....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ROGAŠKA SLATINA, 750.000 €, 761,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

761,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2019, 803 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Izjemna poslovna priložnost na najbolj strateški točki med tremi turističnimi centri Predmet prodaje je celovit gostinsko-turistični objekt v kraju Podplat....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČRNOMELJ, 750.000 €, 802,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

802,2 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1999, adaptiran l. 2023, 1.197 m2 zemljišča, P+1+M/3 nad., prodamo. Cena: 700.000,00 EUR POSLOVNO STANOVANJSKI OBJEKT V VINICI V Vinici prodamo večji poslovno stanovanjski objekt površine 802,2 m2, zgrajen leta 1999 na zemljišču površine 1.197....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 750.000 €, 1036,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.036 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2010, 1.332 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR PRILOŽNOST! POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT ZA VAŠO POSLOVNO IDEJO! Za informacije pokličite 031641040. Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, CELJE, 750.000 €, 1036,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.036 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2010, 1.332 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR PRILOŽNOST! POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT ZA VAŠO POSLOVNO IDEJO! Za informacije pokličite 031641040. Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 750.000 €, 5000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

elektrika,voda, kanalizacija, telefon, internet, kabeljska tv, bližina trgovine, pošte, odaljenost do avtoceste cca 2 km .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 750.000 €, 19132,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2024.,

www.indomio.si

19.132 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, SODOBNO KMEČKO POSESTVO V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICEPosedujemo pri prodaji sodobnega kmečkega posestva v velikosti 19.132 m2, s stanovanjsko hišo, sodobno piščančjo farmo in pomožnim kmetijskim objektom.Kmetija vključuje:- samostojno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 750.000 €, 1218,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

1.218,2 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1958, 1.615 m2 zemljišča, izjemen potencial in priložnost, poslovno-stanovanjski objekt, s obrtne, kmetijske ali druge dejavnosti, dva stanovanja, nadaljnji razvoj, 1218 m2 notranje površina, veliki in prostorni skladiščni prostori, hitra....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMOHOR, 750.000 €, 64991,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2024.,

www.indomio.si

Zemljišče za investicijo, Savinjska – Šmohor nad Laškim, 64.991 m2. Cena: 750.000 EUR. Sredi neokrnjene narave, na Šmohorju nad Laškim, prodamo posest v skupni izmeri cca. 64.991 m2, ki predstavlja odlično priložnost za investicijo in razvoj turizma. Lokacijsko je oddaljena 9 km od....

 
 
 
  Hiša, GORENJA NEMŠKA VAS, 749.000 €, 329,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

329 m2, samostojna, zgrajena l. 2012, 7.261 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 749.000,00 EUR Vaša zasebna oaza sredi narave Na robu mirne podeželske vasice Gorenja Nemška vas pri Trebnjem se nahaja prostorna družinska hiša s površino 329 m², obdana z veličastno posestjo velikosti 7.261....

 
 
 
  Poslovni prostor, SENOŽEČE, 749.000 €, 690,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.ruj-meridoma.si

VELIK POTENCIAL, HIŠA Z GOSTIŠČEM IN ZAZIDLJIVA PARCELA 6.370m2, Senožeče. Možnost izgradnje samostojnih ali vrstnih hiš. .

 
 
 
  Hiša, SENOŽEČE, 749.000 €, 690,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.ruj-meridoma.si

VELIK POTENCIAL, HIŠA Z GOSTIŠČEM IN ZAZIDLJIVA PARCELA 6.370m2, Senožeče .

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BREZOVSKA GORA, 742.000 €, 1130,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.indomio.si

1.130,49 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2007, 6.721,57 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 742.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji, obdani z zelenjem, je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt z izjemnim potencialom. Ponuja tri stanovanjske enote, deset sob za goste in gostinski....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 739.206 €, 702,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

702 m2, posest, prodamo. Cena: 1.053,00 EUR Parcela leži cca 510 m SZ od Kubeda na območju imenovanim pod Vardo. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je zadovoljiva, saj pod severnim robom parcel vodi solidna kolovozna pot. V naravi gre za pretežno iglast gozd.. Pogoj prodajalca....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 739.000 €, 394,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji na vrhu Sežane, z odprtim pogledom na mesto in vse do Tržaškega zaliva, je naprodaj vseljiva samostojna enonadstropna hiša z mansardo, delno podkletena in primerna tudi za ureditev dveh ločenih stanovanj. .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 737.505 €, 1215,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2024.,

www.indomio.si

1.215 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 0,50 EUR/m2 Na območju vasi Smrje v občini Ilirska Bistrica se prodaja veliko kmetijskijh parcel. Parcele so travniki, gozdnate. Parcele niso v naravi v enem kosu, ampak so razdrobljene po območju, zato so združene v več sklopov. Cena....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEMPETER PRI GORICI, 733.875 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

7.725 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Na odlični lokaciji naprodaj zemljišče za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji zemljišče za industrijsko gradnjo na odlični lokaciji v Šempertru pri Gorici. Nahaja se v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 733.875 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

7.725 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Na odlični lokaciji naprodaj zemljišče za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 95,00 EUR/m2 V neposredni bližini avtoceste, na razpolago zemljišče v območju gospodarske cone, ki je namenjeno obrtnim, skladiščnim, prometnim, trgovski....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Vič, 725.000 €, 1668,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

1.668 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, z gradbenim dovoljenjem (v postopku izdaje) za gradnjo moderne poslovne stavbe P+1+T v skupni izmeri 872 m2 bruto in 714 m2 neto, namenjene storitveni in pisarniški dejavnosti, komunalna infrastruktura je neposredno ob zemljišču, bližina....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 722.930 €, 5561,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.indomio.si

5.561 m2, za investicijo, V bližini nakupovalnega centra ter v bližini ceste predstavljamo kmetijsko parcelo, ki je primerna za stanovanjsko gradnjo. Pozitivno rešena vloga za spremembo namembnosti bo dvignila vrednost in ceno zemljišča. Prisrčno vabljeni na ogled, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 720.000 €, 330,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nahaja se v posrednji blizini zascitenega parka Lipica ekskluzivna lokacija .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 720.000 €, 587,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

587,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2018, 2.081 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 720.000,00 EUR NOVO MESTO, Ljubljanska cesta, prodamo poslovno stavbo - gostinski lokal v obratovanju, velikost objekta 587,50 m2, zgrajen l. 1962 ter obnovljen med letoma 2017 in 2018,....

 
 
 
  Zemljišče, MOČVIRJE, 716.000 €, 716,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

716 m2, kmetijsko zemljišče, gozdno zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 716 m2 po ceni 1.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2%....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! SLIKA JE IDEJA ZA PARCELACIJO. PARCELE V NARAVI NISO RAZPARCELIRANE IN NAKUP POSAMEZNIH PARCEL NI MOŽEN!....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 712.880,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! Na čudoviti in mirni lokaciji, obdani z naravo, vam v nakup lahko ponudimo večje zazidljivo zemljišče,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 700.000 €, 600,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možnost opravljanje raznih dejavnosti-veliko dvorišće možen dostop z kamionom. .

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 700.000 €, 700,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-53 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stanovanjskega kompleksa v starem mestnem jedru Gorice (IT). Stanovanjski kompleks desetih stanovanj sestavljajo tri zgradbe. Skupna površina stanovanjskih nepremičnin je 700 m2. V zgradbi....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČRNOMELJ, 700.000 €, 802,20 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-39 Ogled oglasa na strani ponudnika V Vinici prodamo večji poslovno stanovanjski objekt površine 802,2 m2, zgrajen leta 1999 na zemljišču površine 1.197 m2. Obsega pritličje, nadstropje in mansardo. Cena: 675.000,00 EUR. Poslovni del zajema 688,7 m2 v dveh etažah,....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 700.000 €, 7000,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V Poslovni coni prodamo zazidljivo zemljišče - za poslovno gradnjo. Nahaja se na odlični lokaciji v neposredni bližini avtocestnega priključka. .

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MEDLOG, 700.000 €, 1950,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.950 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, 1.356 m2 zemljišča, objekt za investicijo, priložnost, odlična lokacija na obrobju Celja, prodamo. Cena: 700.000,00 EUR Na Ljubljanski cesti je naprodaj starejši poslovnostanovanjski kompleks grajen leta 1850. Sestoji iz dveh objektov.....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 699.000 €, 369,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

369,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 2.789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 699.000,00 EUR ŠEMPAS – IZJEMNA PRILOŽNOST: PROSTORNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA Z VELIKIM ZEMLJIŠČEM (2.789 m²) Na mirni, sončni lokaciji v Šempasu vas pričakuje prostorna in vsestranska dvostanovanjska hiša, ki....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 697.000 €, 377,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-122 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v nadstandardnem stanovanjskem naselju "Na plani" v Lescah, je na voljo izjemna priložnost za nakup samostojne hiše, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2011, v skupni izmeri 377,4 m2, od tega....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 695.000 €, 1529,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

1.529 m2, zazidljiva, Na prodaj zazidljivo zemljišče 1529 m2 v vasi Majcni pri Sežani. Parcela 811 m2 ima pravnomočno gradbeno dovoljenje z vsemi plačanimi prispevki, ob njej pa še 621 m2 z idejno zasnovo za dodatno hišo ter 145 m2 dovozne poti. Sončna lokacija v urejenem naselju,....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 694.920 €, 5791,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2024.,

www.indomio.si

5.791 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, stavbno zemljišče za poslovno rabo / centralne dejavnosti, zemljišče v celoti ravno, ob glavni cesti Bukovžlak, neposredna bližina avtoceste Celje-vzhod, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče za poslovno rabo na odlični in....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 690.000 €, 422,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

422 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1994, P+1, Poslovni prostor v Trzinu, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora na odlični in vidni lokaciji v IOC Trzin. Trenutno v pritličnih prostorih poteka obrtna dejavnost, v nadstropjih pa pisarniška dejavnost.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRTOJBA, 690.000 €, 448,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

448 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1924, 1.232 m2 zemljišča, Polno opremljena restavracija (cca 150 m2) s pokrito teraso v pritličju. Parkiranje na velikem zasebnem dvorišču. Na prvem nadstropju so nedokončani bivalni prostori (cca 100 m2). Lepo urejeno stanovanje v mansardi (cca....

 
 
 
  Hiša, VRTOJBA, 690.000 €, 448,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

448 m2, samostojna, zgrajena l. 1924, 1.232 m2 zemljišča, Hiša na lepi posesti z velikim dvoriščem za parkiranje. Lepo stanovanje v mansardi cca 100 m2. Na prvem nadstropju nedokončane stanovanjske površine cca 100 m2. V pritličju kompletno opremljena in urejena restavracija z novo....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Melje, 690.000 €, 903,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

903 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, P/2 nad., industrijska cona Melje, bližina priključka Maribor-Center, dovolj parkirišč, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR NA ŽELJENI LOKACIJI MARIBOR, Melje: Prodamo poslovni prostor, in sicer na naslovu heroja Šaranoviča....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 337-378 (od skupaj 818)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>